FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
[TE=noorihamid99;2241435]این فکر کنم پیش خرید کرده ... آره[/QUOTE]

نمیدونمولی خوش به حالش واسه ما هم ایشالا این هفته دستمونه.

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
میگن فیفا 13 نیوکمپ نداره,امکانش هست بعدا یه آپدیت بدن که نیوکمپ به بازی اضافه بشه؟
یا میشه اسم این ورزشگاه قلابی رو که برای بارسا گذاشتن عوض کنیم بزاریم camp nou ؟

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
میگن فیفا 13 نیوکمپ نداره,امکانش هست بعدا یه آپدیت بدن که نیوکمپ به بازی اضافه بشه؟
یا میشه اسم این ورزشگاه قلابی رو که برای بارسا گذاشتن عوض کنیم بزاریم camp nou ؟
اگر بعدا با مسئولان بارسا به توافق برسند شاید با یه اپدیت درستش کنند که البته بعید میدونم
نه نمیشه اسمشو تغییر داد تازه اگرم بشه بدرد نمیخوره چون اولا گزارشگر هیچ موقع نمیگه اینجا نیوکمپه و....(اون حس واقعی بودن رو به ادم نمیده) و اینکه ظاهرش هم که با نیوکمپ تفاوت داره.!

دوستان راستی این بازی نسخه دیجیتالش همزمان با نسخه اصلیش میاد دیگه درسته؟!

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دادا من با ps3 اتفاقا دانلود کردم خراب بود
ولی احتمال چنین چیزی تقریبا 1 صدم درصد هست . یعنی من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم که با کنسول سالم و سر حال :D دانلود کنی و با استپ زیاد در دانلود فایلت خراب بشه . دوستم راحت بالای 260 گیگ بازی ها و چیز های مختلف رو دقیقا با همین روش استپ زیاد دانلود کرد و هیچ فایل خرابی هم در کار نبود !

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
من رفتم استور آلمان بیبنم قیمتش چنده زدم پیش خرید رفت برا دانلود 9 گیگو 406 مگ داره دانلود میشه :-o:d در حالی که حسابم هم پول نداره صفره ... trial هست فکر کنم:d اینو بگیرم میشه همینو بعدش با پول اکتیو کرد یا باید از دوباره دانلود کنم ؟

ویرایش :
دانلود تموم شد بعد از نصب وقتی میزنم که اجرا بشه میگه تا قبل از عرضه رسمی , بازی اجرا نمی شود , trial هم نزده.. یعنی الان نمیتونم بخرم تا زمانی که رسمی بیاد و اجرا بشه ؟؟ نکنه psn خودش برام خرید :D

من که نفهمیدم چی شد یکی بیاد شیرفهمم کنه :D

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من رفتم استور آلمان بیبنم قیمتش چنده زدم پیش خرید رفت برا دانلود 9 گیگو 406 مگ داره دانلود میشه :-o:d در حالی که حسابم هم پول نداره صفره ... trial هست فکر کنم:d اینو بگیرم میشه همینو بعدش با پول اکتیو کرد یا باید از دوباره دانلود کنم ؟

ویرایش :
دانلود تموم شد بعد از نصب وقتی میزنم که اجرا بشه میگه تا قبل از عرضه رسمی , بازی اجرا نمی شود , trial هم نزده.. یعنی الان نمیتونم بخرم تا زمانی که رسمی بیاد و اجرا بشه ؟؟ نکنه psn خودش برام خرید :D

من که نفهمیدم چی شد یکی بیاد شیرفهمم کنه :D

یه فایل 100 کیلوبایتی بعد از عرضه بازی میده البته اگه بازی رو خریده باشی , و این فعال میشه و دیگه نیاز به دانلود مجدد نیست
اما اینکه 10 گیگ هستش عملا روو دست خوردیم :(

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب ضایع شدیم خفن بازی 9 گیگه ! رفت واسه دانلود ولی تا دانلود شه پیر میشم :D
ما که پیش خرید کردیم بجز دانلود خود بازی یک فایل 6 کیلوبایتی هم جداگونه واسه دانلود گذاشتن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر