FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان بعد از 11 ماه فیفا 13 فروختم :d

خود من به شخصه اصلا ازش راضی نبودم و با فیفا 12 و 11 خیلی بیشتر حال کردم

وقتی برای اولین بار فیفا 12 توی دستگاه گذاشتم یادمه با اولین پاس و ضربه ای که زدم به طور کامل پیشرفت احساس کردم استایل دویدن بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده بود اما وقتی فیفا 13 توی دستگاه گذاشتم واقعا یه لحظه یاد PES افتادم و ب خودم گفتم قراره 1 سال این منو سرگرم کنه؟!

نوع کنترل توپ ، پاس دادن و شوت زدن خیلی راحت شده بود و از طرف دیگه سرعت بازی غیر واقعی بود

بهترین تیما از نظر من رئال و ایتالیا بودن

ناامیدکننده ترین تیمها اینتر ، رم و یوونتوس بودن !

به نظر من بهترین دروازبان جو هارت بود
بهترین دفاع وسط راموس
بهترین دفاع کناری اباته
بهترین هافبک دفاعی توره
بهترین مهاجم هدف بالوتلی
بهترین مهاجم کناری و بهترین بازیکن هم رونالدو ....

و اینکه از این تعداد دو نفر در میلان بازی میکنن میشه به عمق فاجعه فیفا 13 پی برد ! :d

دوست داشتنی ترین بازیکن ! موریل مهاجم اودینزه و کلمبیا به همراه انجلو اوگبونا مدافع تورینو

نفرت انگیز ترین بازیکن : نیازی به گفتن نیست اونایی که منو میناسن میدونن کی هستش قدش کوتاهه ، شبیه بچه هاس ! کچلم هست :d خدا میدونه بنده خدا چقدر از این دستمزدی که یووه میگیره هزینه کرده بود تا توی فیفا اینطوری بسازنش ! :d

بهترین ترکیب هم این دوتا بودن

4-1-2-1-2
4-3-1-2 Diamond

خود من از اولی که فیفا خریدم بیشتر با این تیما بازی کردم

اینتر ، ایتالیا ، کلمبیا ، دورتموند ، منچستر

بیشتر با این 5 تیم بازی کردم البته تیمهای دیگه هم ورمیداشتم و تقریبا تمام تیمهای 5 و 4/5 ستاره تست کردم

بین تیمهای 4/5 ستاره بهترین تیم به نظر من کلمبیا بود اگر میتونید سرعتی بازی کنید این کلمبیا بهترین تیم براتون هستش ...

با خیلی از دوستان بازی کردم و برای من هیچوقت ضعیف یا قوی بودن ملاک نبوده و مهم اینه از بازی لذت ببرم و کاری به این نداشتم کی بازیش خوبه کی بازیش بده ....
با این چند نفر واقعا حال کردم و بیشترین بازیام با این 7 نفر بود

Amin7018
Shinji_Kiami
Amin884
mbm91
Rango1042
Sostenitore
Behrad_Pm

با بقیه دوستان هم زیاد بازی نکردم ...

در کل فیفا 13 هم با تمام ایراداش یه سری خاطرات خوب و بد دیگرو ثبت کرد و فیفا 14 میبینمتون :d

در مورد بحث PS4 هم تحت تاثیر هایپ سونی و EA قرار نگیرید و حتی پولش هم داشتید باز هم زمان عرضه PS4 نگیرید ...

صبر کنید تابستان سال بعد با خیال راحت PS4 بگیرید و کمی بعدش هم فیفا 15

به نظر من بهترین حالت اینه و فکر نکنید چون فیفا 14 نسخه PS4 داره زمین تا آسمون با نسخه PS3ش فرق میکنه حتی اگه انجینش متفاوت باشه
چرا بابا ! اونایی که گفتم همینجوری به ذهنم رسید وگرنه تیمای زیادی رو ورداشتم .. یوونتوس واللا تو دفاع خوبه ها ولی حال نکردم زیاد باهاش .. بایرن مونیخ رو هم اصلن نتونستم خوب بازی کنم با تیمش .
//
سینا این نسخه دیجیتالی رو چطوری میشه فروخت ؟ :d میشه اصلن ؟

میشه اما خیلی سختتر ور میدارن :d کمی شانس هم در این زمینه دخیله :d

البته من چند تا بازی دیگه توی اون اکانتی که فیفا خریدم داشتم بره همین تونستم بفروشم

بازار سنتر | محصولات | بازی ها | بازی های Playstation 3 | فروش اکانت PSN حاوی چند بازی زیبا

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
وقتی برای اولین بار فیفا 12 توی دستگاه گذاشتم یادمه با اولین پاس و ضربه ای که زدم به طور کامل پیشرفت احساس کردم استایل دویدن بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده بود اما وقتی فیفا 13 توی دستگاه گذاشتم واقعا یه لحظه یاد PES افتادم و ب خودم گفتم قراره 1 سال این منو سرگرم کنه؟!
نوع کنترل توپ ، پاس دادن و شوت زدن خیلی راحت شده بود و از طرف دیگه سرعت بازی غیر واقعی بود
سینا جان باهات مخالفم. یک روز خونه ما کلی مهمون بود. تصمیم گرفتیم 4 نفره بازی کنیم. دسته جوی استیک کامپیوتر رو به پی اس 3 وصل کردم ولی فیفا 13 نشناخت. یادم بود در فیفا 12 اینکارو کرده بودم. برای همین فیفا 12 گذاشتم بازی کردیم. یعنی بهت بگم فیفا 13 زمین تا آسمون با فیفا 12 فرق داره. در فیفا 12 اصلا نمیتونی توپ رو نگه داری ، حتما باید پاس بدی یا با اسکیل موو دریبل کنی. ولی در فیفا 13 خیلی راحت میتونستی اینکارو انجام بدی. فیفا 13 واقعا عالی تر هست. ممکنه جهشی که فیفا از 10 به 11 و از 11 به 12 کرد رو اینجا نکرده باشه ولی بازم به نظرم پیشرفتش قابل قبول بود.

چرا بابا ! اونایی که گفتم همینجوری به ذهنم رسید وگرنه تیمای زیادی رو ورداشتم .. یوونتوس واللا تو دفاع خوبه ها ولی حال نکردم زیاد باهاش .. بایرن مونیخ رو هم اصلن نتونستم خوب بازی کنم با تیمش .
یووه دفاع خوبی داره ولی اصلا مهاجم نداره. من این چند وقت با توز بازی میکردم. این چند روزه رفتم آنلاین بازی کردم تازه فهمیدم من یکسال چه بی مهاجمی ای میکشیدمو جیکم در نمیومده :d

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
سینا جان باهات مخالفم. یک روز خونه ما کلی مهمون بود. تصمیم گرفتیم 4 نفره بازی کنیم. دسته جوی استیک کامپیوتر رو به پی اس 3 وصل کردم ولی فیفا 13 نشناخت. یادم بود در فیفا 12 اینکارو کرده بودم. برای همین فیفا 12 گذاشتم بازی کردیم. یعنی بهت بگم فیفا 13 زمین تا آسمون با فیفا 12 فرق داره. در فیفا 12 اصلا نمیتونی توپ رو نگه داری ، حتما باید پاس بدی یا با اسکیل موو دریبل کنی. ولی در فیفا 13 خیلی راحت میتونستی اینکارو انجام بدی. فیفا 13 واقعا عالی تر هست. ممکنه جهشی که فیفا از 10 به 11 و از 11 به 12 کرد رو اینجا نکرده باشه ولی بازم به نظرم پیشرفتش قابل قبول بود.

یووه دفاع خوبی داره ولی اصلا مهاجم نداره. من این چند وقت با توز بازی میکردم. این چند روزه رفتم آنلاین بازی کردم تازه فهمیدم من یکسال چه بی مهاجمی ای میکشیدمو جیکم در نمیومده :d
خدا وکیلی جووینکو خیلی خوبه تو فیفا دیگه نا شکری نکن :D
به نظر من بهترین دروازبان جو هارت بود
بهترین دفاع وسط راموس
بهترین دفاع کناری اباته
بهترین هافبک دفاعی توره
بهترین مهاجم هدف بالوتلی
بهترین مهاجم کناری و بهترین بازیکن هم رونالدو ....

و اینکه از این تعداد دو نفر در میلان بازی میکنن میشه به عمق فاجعه فیفا 13 پی برد !
:d
چش نداری ببینی دوتا بازیکن خوب هم ما داریم ؟:| ولی اباته خیلی باحال بود باهاش رونالدو رو میگرفتم :))

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

کمال جان من فیفا 12 ندارم اگر دستم باشه و برم شاید نظر تورو داشته باشم

در مورد صحبتت اتفاقا یکی از دلایلی که من میگم فیفا 12 بهتره همینه که توی اون پاسکاری خیلی مهم بود و نمیتونستی راحت دریبل کنی اما توی فیفا 13 قدرت پا به توپ بازیکنا بیشتر شده بود و با یه بازیکن وسط زمین میتونستی بدون هیچ چالشی 30 متر بری جلو

فیفا 13 من مشکلم باهاش اینه بازی خیلی سریعتر شده بود

در حالی فیفا 12 اینطوری نبود به قول تو توپو نمیشد زیاد نگه داشت و همین عاملی بود که اون کسایی که قدرت پرسینگ بالایی دارن در اون موفق باشن

البته انصافا فیفا 12 باگ های خیلی زیادی داشت که در نسخه 13 اکثر اونا برطرف شده بود ( مثل شوت R1 ) اما خود من به شخصه با سبک بازی فیفا 12 بیشتر حال کردم ;)

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
من تو فیفا 12 بدون R1 شوت از هرجا شوت ول میدادم گل بود :| ضربه ازاد که دیگه ردخور نداشت:D تو 13 بعد این همه مدت تازه یاد گرفتم ضربه ازاد گل کنم :D

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خدا وکیلی جووینکو خیلی خوبه تو فیفا دیگه نا شکری نکن :D

چش نداری ببینی دوتا بازیکن خوب هم ما داریم ؟:| ولی اباته خیلی باحال بود باهاش رونالدو رو میگرفتم :))
جووینکو Medium Medium بود ، خودش فرار نمیکرد ، باید باهاش دربیل میکردی میرفتی جلو. هر چند آخر نتونستم اونطوری که شماها میگید ازش بازی بگیرم.

آباته به درک ، این بالوتلی تهه مهاجمه تو فیفا :| یعنی خیلی راحت میتونی باهاش بری گل بزنی. هر کاری دلت بخواد راحت باهاش انجام میدی.

در مورد صحبتت اتفاقا یکی از دلایلی که من میگم فیفا 12 بهتره همینه که توی اون پاسکاری خیلی مهم بود و نمیتونستی راحت دریبل کنی اما توی فیفا 13 قدرت پا به توپ بازیکنا بیشتر شده بود و با یه بازیکن وسط زمین میتونستی بدون هیچ چالشی 30 متر بری جلو
نه سینا جان. حتما باید بازی کنی تا متوجه بشی چی میگم. در فوتبال واقعی هم امکان داره یه بازیکن پا به توپ بتونه 30 متر بره جلو از تعلل خط دفاع استفاده کنه.

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
ترکیب چه برای دفاع چه برای حمله بهترین 433 هولدینگ هست بقیه اش بدرد نمیخوره

خیلی کم می بینم بین دوستان آنلاین و حتی تو سیزن که این ترکیبو بزارن
یه سری اون اوایل که فیورنتینا رو تازه ورش میداشتم ترکیب دیفالتش همون 433 بود (الان عوض شده البته ) انقد خوب بود یا اون شبش حالم خوب بود (نمیدونم ! دی: ) هشت 9 دست پشت سرهم سیزن زدم و بردم همه رو باهاش .

آی دیت چیه ؟

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
من به تازگی با بچه های ایرانی فیفا بازی میکنم و به جرات میگم سطح بازیشون اکثرا بالاست در حد فیفا بازهای اسپانیا و کلمبیا وبرزیل، از وقتی با ایرانی ها بازی میکنم خیلی سطح بازیم بهتر شده، بچه ها از باخت عصبانی نشید و از برد هم زیاد شاد نشین چون دست بالای دست بسیاره،، ممنون ازهمتون به نظرم یه پست واسه آموزش نکات بازی فیفا بذاریم، نظرتون چیه؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سینا جان قسمت نشد تو ۱۳ زیاد بازی کنیم باهم:dبزنیم بترکونیم همو:dایشالا ۱۴.
اباته و بالوتلی خیلیم عالین:dموشکل نداریم.
-------------------------
بعد شونصد روز وقت بشه انلاین میشم از دوستان قدیمی کسی نیست یه دست بزنیم ببازیم:dببینیم چی شدم!!دلم تنگیده واست فیفا!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بعد شونصد روز وقت بشه انلاین میشم از دوستان قدیمی کسی نیست یه دست بزنیم ببازیم:dببینیم چی شدم!!دلم تنگیده واست فیفا!

فرشاد کلا قسمت نیست ما زیاد بازی کنیم :d

فیفا 12 هم فک کنم کلا 20 تا بازی نکردیم

فیفا 13 واقعا با سه نفر دوست داشتم بازی کنم

یکی فرشاد یکی هم فرزاد یکی هم علی Mhfifa

با علی و فرشاد که کلا قسمت نشد بازی کنم اما با فرزاد فک کنم دوتا بازی کردم

در کل فیفا 14 بیشتر انلاین بشید :d

دوستان امروز من فیفا 14 توی استور امریکا خریدم

اون کسایی که پیش خرید کنن گویا یه سری پک UT میگیرن

من چک کردم هنوزم خرید بازی ار استور امریکا و امارات بیشتر از UK ارزش داره ....

برای من که 50 دلاری با یه 10 دلاری گرفتم روی هم 220 تومن برام در اومد

با یکی از دوستان گرفتیم نفری 110 تومن افتاد

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله

نبودی که ! کلن فک کنم سه چهار دست بیشتر نزدیم باهم ! :/
باز دور و بر یک و نیم اینا آنلاین میشم اگه بودی ..

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه سوال:این اپدیت نقل و انتقالا تو کریر کار نمیکنه؟چون من اپدیت کردم ولی ترکیب همونه.
آره این سوال و مشکل منم هست وقتی یه تورنمت آفلاین میسازی و که دور هم 4نفره بازی کنی میبینی آبدیت روی تیمها نیست
کسی میدونه جریانش چیه و میشه تیمهای اون قسمت رو هم آبدیت کرد؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
آره این سوال و مشکل منم هست وقتی یه تورنمت آفلاین میسازی و که دور هم 4نفره بازی کنی میبینی آبدیت روی تیمها نیست
کسی میدونه جریانش چیه و میشه تیمهای اون قسمت رو هم آبدیت کرد؟
توی بازی یه قسمت هست با عنوان دانلود اخرین اپدیت

اونجا برید دانلود کنید تمام ترکیب ها درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر