FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
سلام.من یه چند وقتی هست که بعضی تیم هام ترکیبشون به هم ریخته مثلا وقتی تیم های پرتغال یا رئال رو انتخاب میکنم با 4 نفر و یه دروازه بان وارد زمین میشم یه بارم سر لایو این بلا سرم اومد باید چیکار کنم مشکل چیه؟

ســلام
دوســت عــزیــــز بــایــد بــری قــسـمــت Settings بـعــد Edit Teams بــعـد هــمــه تــنــظــیمـــات رو Default کــنــی، مــشـکــلــت 100% حــل مــیــشـه
;)

---------- نوشته در 06:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 AM ارسال شده بود ----------

اســاتــیــد مــحــتـــرم مــن یــه ســوال فــنــی دارم ؟!!:-/l-)
اونــم ایــن هــست تــو مـــد Tactical Defending چــه جــوری بــایــد تــوپ رو از حــریــف بــگــیــریــم ؟!
بــا "A" کــه جــلــوی صــاحــب تــوپ فـقط می ایــسـتـه !
بــا "X" هـم پــا مـیــنــدازه ولــی اصــلا دقــیــق نیــســت و مــعــمــولا خــطا میــکــنــه !!!
بــا "LT" هــم نــفــر دوم هــم تــیــمــیــت میــاد واســه تـوپ گــیــری !!!
بــا "RT" هــم حــرکــت Dummy انـجــام میــده در واقــع نــمــیــزاره راحــت دریــبـلــش کــنــن !!!
ولــی وقــتــی لایــو بــازی مــی کــنــم بــعــضــی از ایــن دوســتــان خــارجــی بــــا چــوب و چــمــاغ !!! :d دنــبـالــت می کــنــن، تـنــه بــه تــنــه میــشـن !!! خــیــلــی راحــتــم پــا میــنــدازن و تــوپ رو ازت می گــیـرن !!!
:d
اگــه لــم یــا قــلــق خــاصــی داره ! مـمــنــون میــشـــم اگــه اســاتیـــد فــیــفــا بــاز کــمـکــم کــنــن :x

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه چند تا دریبل کار آمد واسه بازیکنای با اسکیل موو 4 ستاره میگید ؟!
دریبل ها ی بازی بیشتر جنبه نمایشی دارن و زیاد کار آمد نیستند!
Lt رو بگیر و Rs رو یکبار به سمت پشت بازیکن و یکبار به سمت روبروی بازیکنت حرکت بده،پله میزنه:D
Lt رو بگیر Rs رو فشار بده،توپ رو بین پاهاش میگیره و میندازه بالا!!!
Lt رو بگیر RS رو یه نیم دایره بچرخون.
Lt رو بگیر و همزمان شوت+پاس رو فشار بده یک حرکت که نانی و رونالدو میزنن رو انجام میده!!!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

ســلام
دوســت عــزیــــز بــایــد بــری قــسـمــت Settings بـعــد Edit Teams بــعـد هــمــه تــنــظــیمـــات رو Default کــنــی، مــشـکــلــت 100% حــل مــیــشـه
;)

---------- نوشته در 06:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 AM ارسال شده بود ----------

اســاتــیــد مــحــتـــرم مــن یــه ســوال فــنــی دارم ؟!!:-/l-)
اونــم ایــن هــست تــو مـــد Tactical Defending چــه جــوری بــایــد تــوپ رو از حــریــف بــگــیــریــم ؟!
بــا "A" کــه جــلــوی صــاحــب تــوپ فـقط می ایــسـتـه !
بــا "X" هـم پــا مـیــنــدازه ولــی اصــلا دقــیــق نیــســت و مــعــمــولا خــطا میــکــنــه !!!
بــا "LT" هــم نــفــر دوم هــم تــیــمــیــت میــاد واســه تـوپ گــیــری !!!
بــا "RT" هــم حــرکــت Dummy انـجــام میــده در واقــع نــمــیــزاره راحــت دریــبـلــش کــنــن !!!
ولــی وقــتــی لایــو بــازی مــی کــنــم بــعــضــی از ایــن دوســتــان خــارجــی بــــا چــوب و چــمــاغ !!! :d دنــبـالــت می کــنــن، تـنــه بــه تــنــه میــشـن !!! خــیــلــی راحــتــم پــا میــنــدازن و تــوپ رو ازت می گــیـرن !!!
:d
اگــه لــم یــا قــلــق خــاصــی داره ! مـمــنــون میــشـــم اگــه اســاتیـــد فــیــفــا بــاز کــمـکــم کــنــن :x

من نظر خودم رو میگم برای خوب دفاع کردن جز همین موارد بالا چیز دیگه ای نیست اگه میبینی توپ و راحت از دست میدی به خاطر اینه که طرفت بازی خونیش قویه که یکی دوتا راه داری واسه از دست ندادن توپ.اولیش و ساده ترینش اینه که توپ و نگه نداری که تمرکز بالایی هم میخواد.
دومیش اینه که نذاری فکرتو بخونه حریف مثال:توپ و از کنار پاس میدی به مهاجمت من خودم رو میگم با کلیچی پاس میدم اگرو یه دفاع پشتمه توی 99% موارد همه به سمت خط دور میزنن دفاع رو بعضی ها زرنگی میکنن و برعکس انجام میدن یه سریا لایی باز میکنن شما برای حفظ توپ نیاز به دکمه ی خاصی نداره نیاز به یه مقدار فکر داری همین.
سعی کن بازی کنی تا میتونی از پاس استفاده کن.توی دفاعت هم باز همین حالت هست یه راهی که میتونم بهت بگم اینه که اصلا چشمتو خسته نکن خیلی هم دنباله صاحب توپ ندو چون این یه شگرده.بذار طرف از نیمه بیاد اینور.سعی کن نگاهت فقط به 4 دفاعت و هافبک جلوشون باشه اصلا نگاه نکن به صاحب توپ چون اون از نیمه که نمیتونه شوت کنه پس هر چقدر دریبل هم بزنه بی فایدس تو انتخاباشو برای پاس ببند فقط نشون بده که اگه بال راستشو راه میندازه توام دفاع چپتو ببر سمت بالش وقتی داره به نقشه b فکر میکنه اینجاس که باید زرنگ باشو کمتر از هزارم ثانیه بهترین تصمیم رو بگیری همه ی اینا خیلی سریع اتفاق می افته پس تمرکز کن دفاع های وسط و کنار رو به هیچ عنوان بیرون نیار حتی اگه 80% مطمعنی توپ رو میگیری
فقط نشون بده که داری میای و سریع برگرد و دوباره با یه بازیکن دیگه همین کارو هی تکرار کن امیدوارم کمکت کرده باشم

shahabz_74

کاربر سایت
Dec 5, 2011
39
نام
شهاب
سلام.من چند تا مشکل دارم تو بازی اگر کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.اول اینکه موقع بازی هر بار که حریفم روی دروازه سانتر کنه و رو سر بازیکنش باشه گل میشه و یار های من اصن هیچ واکنشی نشون نمیدن با این که من دکمه X و B رو میزنم و از طرف دیگه خودم هر چی سانتر میکنم رو سر بازیکنم نست یا اگه هست مدافع دور میکنه.
دوم اینکه همه شوت هام بالای دروازه است و حتی کات دار ها هم بالا میره در حالی که من یه ضربه کوچک به دکمه میزنم
اگه راهنمایی کنین ممنون

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
برا سر زدن تو دفاع که باید با حریف تنه به تنه بشی! با RT بعد سر میزنی! تو حمله هم باید بزاری توپ که اومد رو سره بازیکنت سر بزنی! زود بزنی نمیشه!
برا اینکه شوت و سانتراتم دقیق باشه باید با آنالوگ چپ تنزیم کنی دیگه!!

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام دوستان چرا من نمیتونم به سرور ea متصل بشم و ارور میده و نمیذاره بازی کنم یکی کمکم میکنه میگه terms of .... نمی دونم چی میشه والا یکی که وارده لطفا کمکم کنه که باید چیکار کنم تا بتونم آنلاین فیفا 12 بازی کنم

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام دوستان چرا من نمیتونم به سرور ea متصل بشم و ارور میده و نمیذاره بازی کنم یکی کمکم میکنه میگه terms of .... نمی دونم چی میشه والا یکی که وارده لطفا کمکم کنه که باید چیکار کنم تا بتونم آنلاین فیفا 12 بازی کنم

کسی جواب مارو نمیده چطوری میتونم فیفا 12 لایو بازی کنم نمیزاره به سرور وصل بشم ارور میده اما پی اس 12 راحت میشه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
این کریر مود چقدر به ما داره ضد حال میزنه امسال با 3 تا تیم ( تاتنهام - دورتموند - بارسلونا) تو کریر مود رفتم تو هر 3 تاش تو فصل دوم همه ترکیب ها قاطی کرد و بازیکنا اسماشون محو شده و اورالاشون عدد های مسخره دراومده انگاری این باگ نمیخواد از FIFA بره بیرون :|

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
این کریر مود چقدر به ما داره ضد حال میزنه امسال با 3 تا تیم ( تاتنهام - دورتموند - بارسلونا) تو کریر مود رفتم تو هر 3 تاش تو فصل دوم همه ترکیب ها قاطی کرد و بازیکنا اسماشون محو شده و اورالاشون عدد های مسخره دراومده انگاری این باگ نمیخواد از FIFA بره بیرون :|
خوبه تو حالا دو فصل رفتی منه بدبخت بعد از هفت فصل اینطوری شد (با رئال بودم)ضد حالی خوردم که نگو.من از اول رفتم.تو هم از اول برو درست نمیشه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
آره باید از اول بریم
با سه تیم رفتم هر کدوم دو فصل در کل 6 فصل بازی کردم خیلی ضد حال زد
تازه داشت این CL ـش حال میداد
از FIFA 10 این داستانو هر سال داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر