FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
لعنتی.lt3 ریختم دیگه نمی تونم بازیش کنم!

مگه ميشه ال تى ٣ بريزى و نتونى بازى كنى؟؟؟؟*

دوستان عزیز وقتی lt3 بریزی بازی هایی که xgd3 هستنو نمیتونین بازی کنین و باید یبار دیگه ایمیج بگیرین پچ کنین یا برین برنر مکسشو تهیه کنین . ولی در حالیکه فیفا اصلا xgd3 نیست و xgd2 هست اصلا ربطی به lt3 کردن نداره و راحت اجرا میشه مشکل از جا دیگست دوست عزیز .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خودمم شک کرده بودم:dممنون،نگو فرمور استوک ور اصلا نریخته بودم:d

گفتین اجرا نمیشه من شاخ در اوردم . و معلوم بود یجای کارتون اشتباه بوده که اجرا نمیشد . خوب خدارو شکر حل شد موفق باشین .

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
نه بابا.:d
عزیز من من پیشنهاد رو میدم ولی موقعی که بازیکن باید موافقت کنه اون قبول نمیکنه کلا من این مشکل رو با تمام بازیکنان لیگ انگلیس دارم.
اگه دلیلش زیاد جدّی نیست یکم دست کنی توو جیب مبارک مبلغٌ ببری بالا,میاد!!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برادران من به خدا تمام اینا رو میدونم خوب دلیلش جدی هست که میگم دیگه.

چون منچستر سیتی رو فیفا دوست نداره :D به خاطر همین نمیشه انتقال بدی :D لیورپول رو برمیداشتی الان کل لیگ جلوی باشگاهت صف کشیده بودند:D

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام

چند نکنه که من در مقایسه ی فیفا با pes فهمیدم: در pes موقعیت پیدا کردن نسبتا سخته اما تو فیفا مثل نقل و نبات میشه موقعیت پیدا کرد و اینکه تو pes گل کردن یک موقعیت هم خیلی سخته ولی تو فیفا باز هم نقل و نباته! مثلا در حالتی که شما 2 تا مهاجم داری و جلوشون هم 4 مدافع هستن اگه شما یک یک دو بزنی به راحتی می تونی تک به تک بشی!! و گل کردنش هم که بسیار ساده است! قدرت بازیکن ها هم که خیلی اثرش بیشتره نسبت به pes ! مثلا وقتی با mario gomez شروع به دویدن می کردم پویول یا پی که نمی تونستن بگیرنش!! چه برسه به اینکه با یکی دیگه حرکت کنم! حالا حرف من این بود که تو pes گل زدن خیلی سخته که بیشتر اشکالش هم به نظر من در شوت ردن بازیکن ها هست که زیادی بد می زنن! اما تو فیفا سیستم دفاع خودکارش ضعیفه (یعنی خود کامپیوتر هم حواسش باشه که وقتی بازیکن شروع به حرکت میکنه اونم به سرعت بره) + قدرت بازیکنا خیلی وحشیانه است به طوریکه اگه مهاجمت یه خورده از مدافع جلو تر باشه دیگه نمیشه گرفتش و حتما تک به تک میشه! + شوت ها هم فقط وقتی بد میره که شما قدرت رو تا ته بگیری که در اینصورت می زنه بیرون! . حالا نتیجه ی این تفاوت ها میشه :
بازی من با برادرم : در pes : نمونه ها : 1-0 4-3 2-1 ....
در فیفا : نمونه ها : 11-4 10-3 10-5 .....
همونطور که می بینید تعداد گل ها به طور وحشتناکی بیشتر شده!! حالا یه سوال: کسایی که بازی می کنن واسه اینکه گل نخورن به این تعداد عمل خاصی انجام میدن؟ چرا اینقدر فیفا محبوب شده ولی pes به اون شدت نه ؟!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
با سلام

چند نکنه که من در مقایسه ی فیفا با pes فهمیدم: در pes موقعیت پیدا کردن نسبتا سخته اما تو فیفا مثل نقل و نبات میشه موقعیت پیدا کرد و اینکه تو pes گل کردن یک موقعیت هم خیلی سخته ولی تو فیفا باز هم نقل و نباته! مثلا در حالتی که شما 2 تا مهاجم داری و جلوشون هم 4 مدافع هستن اگه شما یک یک دو بزنی به راحتی می تونی تک به تک بشی!! و گل کردنش هم که بسیار ساده است! قدرت بازیکن ها هم که خیلی اثرش بیشتره نسبت به pes ! مثلا وقتی با mario gomez شروع به دویدن می کردم پویول یا پی که نمی تونستن بگیرنش!! چه برسه به اینکه با یکی دیگه حرکت کنم! حالا حرف من این بود که تو pes گل زدن خیلی سخته که بیشتر اشکالش هم به نظر من در شوت ردن بازیکن ها هست که زیادی بد می زنن! اما تو فیفا سیستم دفاع خودکارش ضعیفه (یعنی خود کامپیوتر هم حواسش باشه که وقتی بازیکن شروع به حرکت میکنه اونم به سرعت بره) + قدرت بازیکنا خیلی وحشیانه است به طوریکه اگه مهاجمت یه خورده از مدافع جلو تر باشه دیگه نمیشه گرفتش و حتما تک به تک میشه! + شوت ها هم فقط وقتی بد میره که شما قدرت رو تا ته بگیری که در اینصورت می زنه بیرون! . حالا نتیجه ی این تفاوت ها میشه :
بازی من با برادرم : در pes : نمونه ها : 1-0 4-3 2-1 ....
در فیفا : نمونه ها : 11-4 10-3 10-5 .....
همونطور که می بینید تعداد گل ها به طور وحشتناکی بیشتر شده!! حالا یه سوال: کسایی که بازی می کنن واسه اینکه گل نخورن به این تعداد عمل خاصی انجام میدن؟ چرا اینقدر فیفا محبوب شده ولی pes به اون شدت نه ؟!
سلام
ببین دوسته عزیز شما اگر اولین سری باشه که دارید فیفا انجام میدید شاید تو فیفا 12 این نتیجه بگیرید چون مطمئنم با سیستم دفاعیه فیفا 12 عادت ندارید باید وقت بزارید تا کاملا یاد بگیرید.
توفیفا12 راحت نمیشه گل زد بلکه به قدری گیم پلیش روونه که شما فکر میکنی راحت میشه گل بزنی درصورتی که pes از همین موضوع داره رنج میبره گیم پلی خشک و نا مفهومی داره من هنوز نتونستم تو این نسل یک بازی کامل تو pes تحمل کنم از وقتی که با گیم پلی فیفا عادت کردم.
فیفا12 سیستم دفاعی جدیدی اضافه شده که نتاایج شاید پرگل باشه اما من پرگل ترین نتیجه که داشتم بیشتر از 6-0 نبود در زمان 5 دقیقه اونم حریفم اصلا با دفاع عادت نداشت اما وقتی کامل یاد گرفت 4-3 یا 2-1 یا 1-0 بیشتر وقتا با اختلاف یک گل بوده.
وقتی دو نفر فیفا باز حرفه ای بازی میکنن با هم قطعا مطمئن باش نتیجشون 11-3 یا چمیدونم 10-3 این نتایج نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر