FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا یه سوال تو کریر مود قسمت منیجر داشتم.اگه یکی سریع جواب بده ممنون می شم خیلی فوریه...:
من اول فصل فصل پول کافی نداشتم,به مسی برای قرارداد قرضی پیشنهاد دادم,قبول نکردن...تو نیم فصل یه سری خرید فروش کردم که خلاصه پولش مسی درومد.ولی حالا می خوام پیشنهاد بدم فقط می تونم پیشنهاد قرضی بدم و نمی شه مدل پیشنهاد رو عوض کرد.چیکار کنم؟
اگه کسی می دونه جواب بده خیلی ممنون می شم...سیتی هستم قبلا رونالدو رو هم خریدم دارم یه تیم خوف می سازم.
کسی نیست جواب بده؟یه بار سوال پرسیدیما....لطفا!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
فقط می تونم پیشنهاد قرضی بدم و نمی شه مدل پیشنهاد رو عوض کرد.
این قسمت سوال شما رو درست متوجه نشدم؛ شما به 2 صورت میتونی پیشنهاد بدی یا قرضی یا Transfer یا انتقال کامل بازیکن.
اگر پول کافی برای خرید مسی رو داری پیشنهاد ترنسفر میدی اگر نه فکر نمیکنم بتونی قرضی بازیکن رو بگیری. ( 1- بازیکن فیکس هست. 2- بهترین مهاجم فیفا هست و ... )
دوست عزیز بیخیال پیشنهاد قرضی بشو؛ مخصوصا بازیکن های بزرگ و مخصوصا در نیم فصل چون احتمال قبول کردن 0 هست.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این قسمت سوال شما رو درست متوجه نشدم؛ شما به 2 صورت میتونی پیشنهاد بدی یا قرضی یا Transfer یا انتقال کامل بازیکن.
اگر پول کافی برای خرید مسی رو داری پیشنهاد ترنسفر میدی اگر نه فکر نمیکنم بتونی قرضی بازیکن رو بگیری. ( 1- بازیکن فیکس هست. 2- بهترین مهاجم فیفا هست و ... )
دوست عزیز بیخیال پیشنهاد قرضی بشو؛ مخصوصا بازیکن های بزرگ و مخصوصا در نیم فصل چون احتمال قبول کردن 0 هست.
البته برای بازیکن هایی که زیاد بزرگ نیستن خیلی خوبه!
بالاترین پیشنهاد رو میدی و یک فصل بازی میکنی بعد هم نمیخریش:D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها چطوری میتونم Custum Formations ها رو پاک کنم ؟
الان 12 تا شده در صورتی که خیلی هاش رو نمیخوام
(نکته : یه راهی بگید که فقط بعضی هاییش رو که نمیخوام رو بتونم پاک کنم و همش رو پاک نکنه چون بعضی هاش رو میخوام )

==================

یه سوال دیگه هم این که من با بعضی ها که لایو بازی میکنم این امتیاز دهی که منتج به گرفتن کاپ میشه خراب شده یعنی هرچی بازی میکنیم انگار نه انگار و همینجوری امتیاز ها میمونه مثلاً فقط 2 بازی اولی که با هم کردیم رو حساب میکنه و بعدش همون جوری قفل میکنه ، راهی نداره که این درست بشه ؟

ممنون

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
متوجه منظورم نشدی...می گم تو یه ترنسفر ویندو تابستون.پیشنهاد قرضی دادم قوب لنکرد.حالا تو زمستون پولش خریدش رو جور کردم,ولی می رم پینشهاد بدم فقط بدم فقط می شه پیشنهاد قرضی داد و اصلا اون قسمت که نوع پیشنهاد رو عوض می کنی قابل دسترس نیست.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
برید توی Transfer و اسم مسی رو سرچ کنید و ببینید اسمش رو زرد نوشته؟!
اگه زرد بود دکمه ای که زیر صفحه نوشته رو بزنید و اسمش سفید میشه و دوباره براش پیشنهاد بفرستید!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
برید توی Transfer و اسم مسی رو سرچ کنید و ببینید اسمش رو زرد نوشته؟!
اگه زرد بود دکمه ای که زیر صفحه نوشته رو بزنید و اسمش سفید میشه و دوباره براش پیشنهاد بفرستید!

یعنی از shortlist درش بیارم دیگه....فک کنم این کار رو کردم ولی بازم جواب نداد<حالا دوباره چک می کنم..

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
چند هست کُدش ؟

اگه مایل به بازی بودین مارا اد کنید
SamplerUNLEASHED

فکر میکنم 800MSP (مایکروسافت پوینت) باشه. اگه پوینت داشته باشی میتونی تو خود لایو خریداری کنی. نمیدونم بیرون کدش رو به صورت جدا میفروشن یا نه.
MSP هم تا اونجایی که خبر دارم قیمت کارت 2100 تاییش 40 تومن هست.

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
کسی از دوستان فیفا باز هست که کنسولش جیتگ باشه؟
میخوام از آخرین تایتل آپدیت استفاده کنم که تو کریر مود و سایر تورنمنت ها بتونم آب و هوا و شب و روزو تغییر بدم.دانلودش کردم با هوریزون و فلش هم وارد کنسولش کردم.قبلشم کش هارو پاک کردم ولی درست نشده
با خود کنسولم از تو fsd دان کردم و انتخابش کردم ولی بازم خبری نیس..

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
بچه ها بیشترین رکوردتون یه فصل با چه تیمی و چقدر بوده؟گل زده-امتیاز-شکست؟
===
چطور می تونم از dlc یورو 2012 استفاده کنم؟اصا همچی چیزی اومده؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
بچه ها بیشترین رکوردتون یه فصل با چه تیمی و چقدر بوده؟گل زده-امتیاز-شکست؟
من که به جز بارسای کبیر اصلا نمیتونم تیم دیگه ایی بشم.اگر بخوام تیم دیگه ایی بشم،اینکارو یک خیانت میدونم:|تو یک فصل هم بدون هیچ باختی رو لجندری قهرمان شدم.در مجموع 146 گل زدم 45 تا هم گل خوردم.مسی تو اروپا 19 تا گل زد:dتو لیگ هم 34.بدمصب تو بازی هم نمیشه به رکورد واقعیش رسید:dبهترین بردم 9-1 بوده.به رئال هم به جز یک بار تا حالا نباختم.همش چپ و راستش میکنم.2 بار هم تو فینال اروپا زدم ترکوندمش.آی حال داد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر