FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام!
کارهایی که بنده گفتم رو انجام بدین و بعد برید توی فایل Save درون خود 360 و Squad1 رو بفرستید به یه جای دیگه(مثل حافظه داخلی یا یه فلش دیگه)که اگه Update خراب بود مشکلی پیش نیاد و بعد فایل Squad1 رو از فلش بریزید به جایی که تمام Save های Fifa 12 رو دارین(مثل هارد)و تمام!
اقا این فایلی که اقا هادی گذاشته برایه دانلود من دانلود کردم چرا پسوندش rar? با این پسوند کار میکنه
برنامه هاریزون هم دانلود کردم اما دقیقا نمیدونم با این دو فایل چکار کنم؟
من تا به حال به لایو وصل نشدم ایا میشه بدونه اینکه وصل شد به لاییو از این روش شما از اپدیت استفاده کرد
من تا اینجا رفتم پروفایلم ریختم رو فلش وصل کردم به سیستم بعد نمیدونم چطور از این برنامه استفاده کنم و چطور اپدیت بریزم تو پروفایل
میشه یک توضیح کاملی بدید خیلی خیلی ممنون
ویرایش
اقا دست جفتتون درد نکنه فهمیدم چکار کنم دستکاریش کردم درست شد الان هم نقل انتقالات درست شد هم اورالا هم ترکیب تیما
ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یکی به ما لطف کنه
کدوم قسمت میشه فهمید که بازیکن با استعداد هست یا نه
چه طوری میشه استعدادیابی کرد
ممنون

استعداد یابی رو به دو صورت میشه انجام داد

یکی اینکه استعدادهای جوان دیگر تیم ها رو از باشگاه های دیگه خریداری کنید
ساده ترین روش برای پیدا کردن استعداد اینه که Overall بازیکن رو با سنش چک کنی.
اما یک نکته هم وجود داره ، در قسمت Player Bio به بخش Traits اگه مراجعه کنید ، برای بعضی از بازیکن ها عبارت Flair نوشته شده.
این بازیکن ها دارای خصوصیت های ویژه ای هستن که پیشرفتشون خیلی سریع هست (البته خیلی سریع رو شما باور نکن!)

راه دیگه از طریق Youth Academy هستش !
میتونی تیم های مختلف استعداد یابی رو به نقاط مختلف جهان بفرستید !
براتون استعداد پیدا میکنن و بعد شما از میان اونها یه تعدادی رو وارد Youth Squad میکنید
بازیکن ها آموزش میبینن و هر وقتی دوست دارید وارد تیم اصلی میکنیدشون
من به شخصه تو ۴ سالی که رو Youth Academy کار کردم به بازیکن ارزشمندی دست پیدا نکردم !!!
همه استعداد ها هم فرستادم Loan به یه تیم دیگه شاید بعدا یه چیزی شدن !

من خودم عاشق این بخش هستم اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن به اشتراک بذارن ممنون میشم.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دوستان من این فایلی که برای دانلود گذاشتیدو دانلود کردم و ریختم تو فلشم. ولی وقتی فلشو به xbox وصل میکنم تو فلشم نشونش نمیده که move کنم تو هاردم. چی کار باید بکنم؟؟؟

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان من این فایلی که برای دانلود گذاشتیدو دانلود کردم و ریختم تو فلشم. ولی وقتی فلشو به xbox وصل میکنم تو فلشم نشونش نمیده که move کنم تو هاردم. چی کار باید بکنم؟؟؟

فلش رو یکبار فرمت و سپس با کنسول config کنید درست میشه.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان راستش من تا حالا به لایو وصل نشدم اما خیلی دوست دارم که وصل بشم که بدون اینکه این همه واسه آپدیت نقل و انتقالات به خودم دردسر بدم یباره دانلود کنم و بعضی موقع ها لایو بازی کنم.
یکی از دوستان بگه که چطوری باید به سایت EA پوینت بدی ؟چقدر باید بدی و یبار باید این کارو بکنی؟
اکانت کلد از کجا باید تهیه کنی اکه سایتی یا مغازه مطمئنی میشناسید لطفا بگید؟
من واسه دفاع وسط سرجیو راموس گرفتم بنظرتون خوبه؟چون دیدم 25 سالشه و در چهار پست دفاع راست-دفاع چپ-دفاع وسط و هافبک دفاعی قابلیت بازی داره خریدمش.به نظرم نسبت به قیمتش خوبه اما نمیدونم پیشرفت میکنه یا نه؟کسی تا حالا این بازیکنو نخریده که ببینه رشد میکنه یا نه؟؟؟؟؟
راستی این جونینیو چه بازیکنیه.شوت های از راه دورش فوق العاده است .با اینکه 37 سال سنشه اما عالیه هم پاس های فوق العاده خوبی میده هم شوت های خوبی میزنه و ضربات ایستگاهیش دیگه حرف نداره. از اکثر بازیکنای بزرگ خیلی بهتره. قیمتشم پایینه.من 4000000 یورو 5 ساله خریدمش.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
فلش رو یکبار فرمت و سپس با کنسول config کنید درست میشه.

این کار رو کردم ولی درست نشد متاسفانه.
یه نکته ایی که من دیدم اینه که Title ID فایلی که من دانلود کردم 00000000 هستش ولی فایلی که از خودم قبلا رو بازی سیو کرده بودم دارای Title ID 45410967 بودش. Title ID فایلی هم دانلود کردمو نمیشه تغییر داد.
مشکل از این نیست؟؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این کار رو کردم ولی درست نشد متاسفانه.
یه نکته ایی که من دیدم اینه که Title ID فایلی که من دانلود کردم 00000000 هستش ولی فایلی که از خودم قبلا رو بازی سیو کرده بودم دارای Title ID 45410967 بودش. Title ID فایلی هم دانلود کردمو نمیشه تغییر داد.
مشکل از این نیست؟؟؟؟

عزیز شما روی فایل Rar کلیک کن و بعد هی پوشه هارو دنبال کن تا به Squad برسی و اون رو بریز تو Horizon

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
عزیز شما روی فایل Rar کلیک کن و بعد هی پوشه هارو دنبال کن تا به Squad برسی و اون رو بریز تو Horizon

خوب عرض کردم که این کارو میکنم ولی وقتی فلشو وصل میکنم به ایکس باکس فایل squad رو نشون نمیده تو ایکس باکس که موو کنم تو هارد. بازی رو هم با فلش اجرا کردم( storage device رو فلشم انتخاب کردم) ولی بازم فرقی نکردش.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
میگم چرا وقتی بازی رو رو پروفشنال همون رسمی خودمون میزارم میبازم همش حتی اگه تیم اون طرف ضعیف باشه تنظیماتی چیزی داره اصلا این بازی مثلا داخل بازی اگه بازیکن حرکت نکنه جهت های بالا رو فشار بدی یا پایین رو ا.ن پایین بالای اسم بازیکنا 4 تا چیز میاد یکیش نوشته بالا رو بزنی اون اعمال میشه یکی هم پایین و راست و چپ چیه اونا؟
یکی هم اینکه اون موقع که توپ دست منه اونا میان رو پام ازم میگیرن اما دست خودشون که هست هر چی دکمه میزنم یا A رو نگه میدارم تو پاشون نمیره همین جور جلو بازیکن این و رو اونور میره اونا خیلی زود بهم گل میزنن تو پروفشنال ها یکی بگه چه کار کنم
یه چیز درست و حسابی
ممنوووووووون

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بچه ها یه نکته عجیب !
من رو نسخه PC وقتی با inter بازی میکنم (تو ورزشگاه سن سیرو) دوربین یجورایی زوم هست !
اصلا یه چیزه وحشتناکیه ! نمیشه بازی کرد !

رو نسخه X360 هم این مشکل رو داره ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,113
نام
نـــــــویـــــــــد

اینم از اتفاقات عجیب ! جالبه وقتی میرم تو قسمت Social اونجا 765 تا از کل گیمراسکورم کم کرده اما در حالت عادی همچنین سایت Xbox کم نکرده ! دوستان هم همون 765 تا میبینن اما خودم 0 میبینم :d
تازه میشه از لیست بازی هام Deleteـش کنم :d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
سلام خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم
شنیدم آپدیت واسه XBOX اومده
چجوریاس؟
فایلش؟
طریقه ریختنش