FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
انجوری که شما میگید که تغییر ندیم خیلی تیکی تاکا و غیر واقعی میشه در آخر بازی من همه تیمهارو با تعداد گل های زیاد میبرم اما 1 یا 2 گل میخورم حتی در مقابل تیم های متوسط و ضعیف هم درصد مالکیت توپ و تعداد پاس ها بیشتر از تیم تو میشه که این یکی از مشکلات فیفا 12 هستش که همه میدونن واسه همینم این تنظیماتو در بازی قرار دادن وگرنه اصلا نمیذاشتن.
من خودم pass error-user رو 55 گذاشتم و shot error-cpu و pass error-cpu به ترتیب رو 52 و 58 گذاشتم و بقیه تنظیماتو رو همون 50 گذاشتم الان واقعا بازی بالانس تر شده نه خیلی راحت میتونم دفاع کنم نه خیلی راحت به گل میرسم و باید تلاش بیشتری بکنم.

مساله این نیس که میشه با هوش مصنوعی بازی کرد یا نه .. مساله اینه که اصلا لذت بخش نیس ... انگار با یه احمق طرفی ... اولش شدیدا ( هر تیمی)حمله میکنن بعدش که گل میزنی بعدی ها میاد 4- تا 5 ... واقعا مسخره شده ... اولش طوری بازی میکنن که بارسا ی واقعی رو تو پاس کاری سریع و دقت میخورن ... ولی بعد این گل میزنی میلنگن ... ( تیم های ضعیف منظورمه)

کلا خیلی غیر طبیعی سخته یعنی از این لحاظ حس فوتبال رو بهت نمیده...

حرف جفتتونم قابل قبول و میشه با کمی تغییر دادن به اون اعدادی که میخای برسی . تنها ایرادش همون پاسکاری بیش از حدشه مثلا اگه بارسا اینجور بود قابل قبوله چون جدا اینجوره ولی یهو میری با اوساسونا هم بازی می کنی تیکا تاکا میکنن اون موقع رو مخه اینو منم تایید می کنم .

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خیلی سعی کردم از این فیفا خوشم بیاد ولی نشد :D بهترینش همون 11 بود با تمام مشکلاتش ... حداقل حس سنگینی فوتبال رو احساس میکردی باگ هم نداشت اصلا ... تو این فیفا چند بار شده بازیکن ها روی هم میوفتن .. پاشدنشون هم مصیبدی میشه برا خودش :D

گیمپلی هم در کل افت کرده با اون بقل پا های مسخره :D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی سعی کردم از این فیفا خوشم بیاد ولی نشد :D بهترینش همون 11 بود با تمام مشکلاتش ... حداقل حس سنگینی فوتبال رو احساس میکردی باگ هم نداشت اصلا ... تو این فیفا چند بار شده بازیکن ها روی هم میوفتن .. پاشدنشون هم مصیبدی میشه برا خودش :D

هادی جان میشه بدونم اگه فیفا بازی نمیکنین پس چی بازی می کنین ، یعنی شما pes بازی می کنین . من خودم یه زمانی pes بازی می کردم از وقتی 2011 بازی کردم pes بوسیدم گذاشتم کنار چون اصلا در یه حد نیستن . البته باز صلیغه هستش و نظرتون احترام میزارم و امیدوارم هرچی بازی می کنین از بازیش لذت ببرین.

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
سلام دوستان
فیفا12 چمپیونز لیگ (جام اروپا) نداره؟
هر چه میگردم نمیدونم چطور پیداش کنم بعدشم در لیگ اسپانیا قهرمان شدم اما تصویری از بالا بردن جام رو نشون نداد
مشکل از چیه؟
منتظر جوابتون هستم
پیشاپیش ممنون

.....:-w

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin

اتفاقا برعکس.الان من حتی 5 دقیقه هم حاضر نیستم فیفا 11 بازی کنم با اون گیم پلی سریع و آبکیش.فیفا 11 حس سنگینی فوتبال رو به شما دست میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تنها چیزی که فیفا 11 نداشت همین بود:d
این باگ هایی رو هم که شما میگی واسه ایمپکت انجین هستش که تازه اولین ساله که در بازی استفاده شده.لطفا نیمه پر لیوان رو ببین.بار ها شده بخاطر صحنه های فوق العاده واقعی برخورد بازیکنا به هم ریپلی
رو چندین بار ببینم.درسته که باگ داره ولی باید از یه جایی شروع میکردن دیگه ..... مطمئن باش سال دیگه خبری از این باگ ها نیست.
+
اون اسلایدرها هم شدید به کار میاد.آقا هر کی مشکلی در گیم پلی میبینه میتونه با اون اسلایدر ها با توجه به سلیقش بازی رو تغییر بده... دیگه چی میخواید؟
فیفا 12 بهترین شبیه ساز فوتباله.شک نکنید.

+

آپدیت فیفا هم امروز منتشر شد.مسیر دانلود رو خودش نوشته.

Saha-580x365.jpg

FIFA 12 Roster Update Available Now | FIFA Soccer Blog

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
+

آپدیت فیفا هم امروز منتشر شد.مسیر دانلود رو خودش نوشته.

Saha-580x365.jpg

FIFA 12 Roster Update Available Now | FIFA Soccer Blog
دوسته عزیز ماهم میتونیم دانلودش کنیم که فقط افلاین بازی میکنیم و کپی استفاده میکنیم؟اگه ازه یک راهنمایی میکنید چطور این کار انجام بدیم
ایا این اپدیت اورالاروهم تغییر داده ؟یا فقط نقل انتقالات انجام شده

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هادی جان میشه بدونم اگه فیفا بازی نمیکنین پس چی بازی می کنین ، یعنی شما pes بازی می کنین . من خودم یه زمانی pes بازی می کردم از وقتی 2011 بازی کردم pes بوسیدم گذاشتم کنار چون اصلا در یه حد نیستن . البته باز صلیغه هستش و نظرتون احترام میزارم و امیدوارم هرچی بازی می کنین از بازیش لذت ببرین.

نه باو pes کدومه :D من فقط میگم این مشکلات در شان فیفا نیست ...:D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
دوسته عزیز ماهم میتونیم دانلودش کنیم که فقط افلاین بازی میکنیم و کپی استفاده میکنیم؟اگه ازه یک راهنمایی میکنید چطور این کار انجام بدیم
ایا این اپدیت اورالاروهم تغییر داده ؟یا فقط نقل انتقالات انجام شده
نه دوست من راهی نداره باید به لایو وصل شین . بله به جز نقل وانتقالات قدرت بازیکنان و تاکتیک تیم ها هم عوض شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر