FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بله همینطور هست :D ممنون هادی

کسی امتحانش کرده ؟!
موقعی که پاس تو عمق انداخته میشه کلا بازیکنای من به توپ نمیرسن یعنی سرعت واقعا کمه ... عذابه :D

من این تنظیمات رو در حالت لجندری امتحان کردم اصلا حال نکردم دفاعم همه توپ ها رو راحت دفع میکرد و از هر بازیکنی راحت توپو میگرفتم و احتمال اینکه گل بخورم خیلی کم بود. حتی تیم حریف به ندرت میتونست حمله کنه و پاس های اشتباه زیادی میدادن .
من دوباره همه تنظیماتو رو 50 گذاشتم یعنی همون حالت اولیه که بود اما اینجوری در حالت لجندری خیلی سخت میشه و همش گل میخوری و تیکی تاکا میشه اما تو گل زدن مشکلی ندارم و راحت گل میزنم .کسی از دوستان هست تنظیماتی بگه که نه اینقدر تیکی تاکا باشه و گل بخوری و نه اینقدر راحت بشه دفاع کرد و گل نخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من این تنظیمات رو در حالت لجندری امتحان کردم اصلا حال نکردم دفاعم همه توپ ها رو راحت دفع میکرد و از هر بازیکنی راحت توپو میگرفتم و احتمال اینکه گل بخورم خیلی کم بود. حتی تیم حریف به ندرت میتونست حمله کنه و پاس های اشتباه زیادی میدادن . من دوباره همه تنظیماتو رو 50 گذاشتم یعنی همون حالت اولیه که بود اما اینجوری در حالت لجندری خیلی سخت میشه و همش گل میخوری و تیکی تاکا میشه اما تو گل زدن مشکلی ندارم و راحت گل میزنم .کسی از دوستان هست تنظیماتی بگه که نه اینقدر تیکی تاکا باشه و گل بخوری و نه اینقدر راحت بشه دفاع کرد و گل نخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
lمن درد پاس های ارور حریف رو کردم 54 و خیلی راحت نسبت به قبل بازی میکنم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من این تنظیمات رو در حالت لجندری امتحان کردم اصلا حال نکردم دفاعم همه توپ ها رو راحت دفع میکرد و از هر بازیکنی راحت توپو میگرفتم و احتمال اینکه گل بخورم خیلی کم بود. حتی تیم حریف به ندرت میتونست حمله کنه و پاس های اشتباه زیادی میدادن .
من دوباره همه تنظیماتو رو 50 گذاشتم یعنی همون حالت اولیه که بود اما اینجوری در حالت لجندری خیلی سخت میشه و همش گل میخوری و تیکی تاکا میشه اما تو گل زدن مشکلی ندارم و راحت گل میزنم .کسی از دوستان هست تنظیماتی بگه که نه اینقدر تیکی تاکا باشه و گل بخوری و نه اینقدر راحت بشه دفاع کرد و گل نخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این گزینه های که میگم اینجور تغییر بده به نظرم حسابی بازی بالانس میشه
sprint speed 48
acceleration 48
shot error 60
pass error 61
shot speed 48
pass speed 48
بقیه رو هم بزار رویه 50 بمونه
امتحان کن ببین چطور میشه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
این گزینه های که میگم اینجور تغییر بده به نظرم حسابی بازی بالانس میشه
sprint speed 48
acceleration 48
shot error 60
pass error 61
shot speed 48
pass speed 48
بقیه رو هم بزار رویه 50 بمونه
امتحان کن ببین چطور میشه

ممنون فقط یه چیزی هم واسه user و هم واسه cpu تغییر بدم یا فقط واسه cpu؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
سلام دوستان
فیفا12 چمپیونز لیگ (جام اروپا) نداره؟
هر چه میگردم نمیدونم چطور پیداش کنم بعدشم در لیگ اسپانیا قهرمان شدم اما تصویری از بالا بردن جام رو نشون نداد
مشکل از چیه؟
منتظر جوابتون هستم
پیشاپیش ممنون

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
حواس پرتی هم دردسر ـه !
از اونجایی که آخر فصل حواسم نبود و میخواستم از آرسنال برم یه تیم دیگه:d بعد دیدم بودجه تیم زیاد شده و تو همون آرسنال موندم :d و چند تا بازیکن تپل خریدم و تازه دیروز فهمیدم دروازه بان ذخیره ندارم و یادم رفته بود کلا یه دروازه بان بگیرم !:d
الانم آخر فصل یا آرسنال Cl ـو Fa ـو گرفتم 2 تا بازی دارم برا قهرمانی !:d
آخر فصلم میخوام جدا بشم از تیم و برم سمت لیگ اسپانیا و اونجا رو هم فتح کنیم باز برگردیم آرسنال :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
نه داداش فقط برایه cpu برایه user بزار همش 50 بمونه

من این چیزایی که گفته بودی تست کردم اما با این تنظیمات پاس های اشتباه حریف خیلی بالا میره و سرعت حملاتشون کم میشه .
من اومدم پاس ارور user رو 55 گذاشتم و بقیه رو دست نزدم و پاس ارور cpu رو 60 و شوت ارور هم رو 55 گذاشتم و بقیه رو هم دست نزدم. الان تو 2 بازی که کردم یکی رو 0-4 و دومی 1-4 بردم و راضی بودم از تنظیمات چون هم تو حمله و گل زدن و هم تو دفاع و گل نخوردن باید سخت تلاش کنی که خیلی حال میده و هیجان بازی بالا میبره تنها مشکل اینه که دیگه مثل سابق نمیتونم راحت دریبل کنم و از در کنار خط هم نمیتونم با سرعت به سادگی بازیکن حریفو جا بذارم کسی برای این مشکل راه حلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
مال من همش رو 50ــه
ولی نمیدونم چرا مدافعام مهاجم حریفو همراهی میکنن به جای اینکه پرس کنن :d
اینو میشه درست کرد ؟

البته من با تیم قدرتمند بیرمنگهام دارم بازی میکنم.:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان به نظرم اصلا به قسمت User و CPU دست نزنیم بهتره!:D
من هر کاری میکنم یا اونا دیگه حمله نمیکنن یا من:D

دوست عزیزم حق با شماست ، هر تنظیمی که رو بازی هستش همون عالیه چون خلاصه کلی روش فکر شده گذاشته شده الکی که نمیزارن . دوستانیم که نمیتونن دیگه بازی کنن و در حدد cpu نیستن از رو ناچاری تغییر بدن . چون من خودم خونه پسر عموم بودم بنده خدا نمی تونست توپو اصلا بگیره 10 مین فقط خندیدم بعد براش درست کردم گفت خدا پدر مادرتو برات نگه داره خنده بودا بچه ها ، کلا 11 تاشون تو دفاع بودن .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
انجوری که شما میگید که تغییر ندیم خیلی تیکی تاکا و غیر واقعی میشه در آخر بازی من همه تیمهارو با تعداد گل های زیاد میبرم اما 1 یا 2 گل میخورم حتی در مقابل تیم های متوسط و ضعیف هم درصد مالکیت توپ و تعداد پاس ها بیشتر از تیم تو میشه که این یکی از مشکلات فیفا 12 هستش که همه میدونن واسه همینم این تنظیماتو در بازی قرار دادن وگرنه اصلا نمیذاشتن.
من خودم pass error-user رو 55 گذاشتم و shot error-cpu و pass error-cpu به ترتیب رو 52 و 58 گذاشتم و بقیه تنظیماتو رو همون 50 گذاشتم الان واقعا بازی بالانس تر شده نه خیلی راحت میتونم دفاع کنم نه خیلی راحت به گل میرسم و باید تلاش بیشتری بکنم.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
مساله این نیس که میشه با هوش مصنوعی بازی کرد یا نه .. مساله اینه که اصلا لذت بخش نیس ... انگار با یه احمق طرفی ... اولش شدیدا ( هر تیمی)حمله میکنن بعدش که گل میزنی بعدی ها میاد 4- تا 5 ... واقعا مسخره شده ... اولش طوری بازی میکنن که بارسا ی واقعی رو تو پاس کاری سریع و دقت میخورن ... ولی بعد این گل میزنی میلنگن ... ( تیم های ضعیف منظورمه)

کلا خیلی غیر طبیعی سخته یعنی از این لحاظ حس فوتبال رو بهت نمیده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر