FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من بارسایی ام باو رئال کیلو چنده:D
3فصل تو بارسا بودم بعد رفتم من سیتی دوباره برگشتم بارسا:D
تو این فصل دیدم نوشته رونالدو از وضعیتش راضی نیست و جواب تلفن های باشگاه رو هم نمیده که بعدش هم رفت من سیتی!!!
تو دو بازی اول ال کلاسیکو(رئال هنوز کریس رو داشت)یه بار 0-0 شد یه بار هم 1-0 بردم که تو اون بازی کریس رونالدو خیلی بد بازی کرد که خیلی حال کردم چون عین واقعیت بود و چون راضی نبود بد بازی میکرد!(البته داور باعث شد یه گل بیشتر نزنم چون 2 تا از بازیکنام رو اخراج کرد!!!)
الان دوباره باهاشون بازی کردم 1-7 بردم:D
روی World Class بازی میکنم!

من Welliton رو برای من سیتی گرفتم عجب چیزی بود!!!

منظورشون این ــه که قدرت بازیکن ها عوض بشه یه سری استعداد جدید هم میان که اگه CM رو از اول شروع کنی بازم حال میده!!!
Demir اصلا عکس هم نداره ولی آخره بازیکن ــه(واسه دفاع)

این ویتون رو با داوید ویا گرفتم ولی خب رونی رفت از منچستر
خط حمله نابود کننده شد !! خیلی چالاکه :D

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
سلام به همه ..
دوتا سوال داشتیم .. لطفا جواب بدید ..

1. آقا وقتی میخای بازیکن بخری یه منو باز میشه که درصد داره و چند ساله میخاد ببنده و غیره داره .. سه تا گزینه داره که اولیش پوله میشه زیاد و کم کرد دومیش درصده آخریشم ساله .. قضیه اینا چیه؟
2. نمیشه پچ فیس از این چیزا بریزی تو فلش بعد وارد بازی فیفا کنی؟؟

آها یعنی شما نمیدونید و جواب نمیدید ...
جواب بدید جانه من :d

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آها یعنی شما نمیدونید و جواب نمیدید ...
جواب بدید جانه من :d

1. اولیش حقوقه ، دومیش اینه که اگه بازیکن هافبک باشه یا مهاجم درصورت زدن گل اون درصدی رو که مشخص می کنی با زدن یک گل به حقوقش اضافه میشه و اگه مدافع یا دروازه بان باشه به ازای هر بازی ای که هیچ گلی نخوری ، اون درصده به قراردادش اضافه میشه . ( البته به درد این میخوره که اگه پول کم اوردی واسه قرارداد بستن با این درصد اگه بالاش ببری بازیکن قبول میکنه مثلا من یه مدافع می خواستم بخرم ولی کل پولم رو هم 155 هزار دلار بود که با 20 درصد آوردمش بعد سال بعدش که پول اومد دستت می ری قراردادشو عوض می کنی . ) سومیش هم مدت قرارداده

2. نه . در ضمن می خوای چیکار آخه ؟ خوبه که از این بهتر ؟

بازم به مرام ما :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بعد از اعلام شاخ شکستگی چند روز پیش امروز اعلام شاخی میکنم :D
دلیلش هم اینه دیگه بارسا رو راحت میبرم روی Legendary
البته با تیم من یونایتد
آخریش هم 4-1 شد :D

به یه سری حقایق هم پی برد البته!!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بعد از اعلام شاخ شکستگی چند روز پیش امروز اعلام شاخی میکنم :D
دلیلش هم اینه دیگه بارسا رو راحت میبرم روی Legendary
البته با تیم من یونایتد
آخریش هم 4-1 شد :D

به یه سری حقایق هم پی برد البته!!

چطوری می چینی؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خب به سلامتی تونستم تو لیدربرد به رده 1000 برسم:dبه زودی میام تو 3 رقمی ها.
رسما ترکوندی حسین.:d:dدوستان یه سوالی داشتم.کسی تونسته تاحالا مسی رو بگیره!!:-/من هر کاری میکنم نمیتونم.یعنی پیشنهاد اولیه رو قبول میکنه ولی همین که برای بار 2 میرسه متاسفانه قبول نمیکنه.:|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من 3 روز پیش لایو رفتم بعد اپدیتم کردم تو لایو همون اول اپدیت داد اپدیت کردم فیفارو به امید اینکه هنری به ارسنال اضافه بشه ولی نشد همچین چیزی من موندم چرا اضافه نشد . کسی اپدیت کرده با لایو میخام بدونم اضافه شده به ارسنال یا نه .

---------- نوشته در 01:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:54 AM ارسال شده بود ----------

رسما ترکوندی حسین.:d:dدوستان یه سوالی داشتم.کسی تونسته تاحالا مسی رو بگیره!!:-/من هر کاری میکنم نمیتونم.یعنی پیشنهاد اولیه رو قبول میکنه ولی همین که برای بار 2 میرسه متاسفانه قبول نمیکنه.:|

یکی از دوستان با تیم رئال من چند صفحه قبل تر دیدم گفته بود مسیو خریده میتونین ازش سوال کنین تا راهنماییتون کنه موفق باشین دوست عزیز .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.

دیشب 220 میلیون به بارسا و 750 هزارتا حقوق دادم به مسی تا بیارمش تو تیمم ...

تیمم Real Madrid هست ، به زور اوردمش ...
اخه برای بار دوم که میخوام بهش سالِری بدم به هیچ وجه قبول نمیکنه.:|چطوری اوردیش!!:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
1-این تنظیمات User Game Customisation و CPU Game Customisation که توسط سایت فیفا ساکر بلاگ ارائه شده رسمیه یعنی توسط EA ارائه شده؟؟؟؟
2-اضلا این سایت فیفا ساکر یه سایت شخصیه یا رسمیه و مربوط به EA هستش ؟
3-من این تنظیمات انجام دادم اما بنظرم بهتر شده اما یه مشکلی هست که در حالت لجندری و در مقابل تیم های قوی راحت میشه با تعداد گل های زیاد برد و گل هم نخورد!!! ججورایه بابا آخر این تنظیماتو انجام بدیم بهتره یا انجام ندیم؟
یکی از دوستان لطف کنه به سوالام جواب بده؟؟؟؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
1-این تنظیمات User Game Customisation و CPU Game Customisation که توسط سایت فیفا ساکر بلاگ ارائه شده رسمیه یعنی توسط EA ارائه شده؟؟؟؟
2-اضلا این سایت فیفا ساکر یه سایت شخصیه یا رسمیه و مربوط به EA هستش ؟
3-من این تنظیمات انجام دادم اما بنظرم بهتر شده اما یه مشکلی هست که در حالت لجندری و در مقابل تیم های قوی راحت میشه با تعداد گل های زیاد برد و گل هم نخورد!!! ججورایه بابا آخر این تنظیماتو انجام بدیم بهتره یا انجام ندیم؟
یکی از دوستان لطف کنه به سوالام جواب بده؟؟؟؟؟
1. نه. اینا خودشون بعد از مدتها بازی و تست بهترین تنظیماتو بدست آوردن.
2. یه سایت نزدیک به تیم فیفاس. یعنی رسمی نیست.
3. خوب به بازی خودت مربوطه. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر