FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
گوتزه بازیش خوبه ؟ میخوام بگیرمش یک دفعه ضرر نکنم :D
من فقط با بارسا بازی میکنم و همه ی پیشنهاد ها رو رد میکنم . من الان سال 2017 - 2018 هستم و هنوز تیم تغییر ندادم . سال قبلش رفتم اینتر کاملا به تیم سر و سامون دادم یک هفته مونده به لیگ بازی گیر کرد و مجبور شدم از بازی بیام بیرون. (حتی پلی هم خاموش نمیشد دیگه مجبور شدم سیم رو بکشم بیرون :D )
دو بازیکن رو بهتون معرفی میکنم اگه خواستید بگیریدش :

1: welliton ( اگه اشتباه ننوشته باشم)
2:el shaarawy

منم نیمار خریدم چون خیلی سریع خسته میشد فروختمش

گوتزه فوق العاده ست . برای CAM .

هازارد خیلی تو CAM خوب بازی نمی کنه و البته هازارد هم زود خسته میشه . ولی لامصب این گوتزه خسته نمیشه کلا .

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:39 PM ارسال شده بود ----------

خیر عزیز Eden Hazard انگلیسی هست و بسیار هم بازیکن خوبیه و پیشرفتشم فوق العادست

اینا هم بگیر : :D
لوکاس (برزیلی)
کریس اریکسن (هافبک بازیساز ، تکنیکی و سرعتی)
هلمز (دفاع آلمانی)
آرتور ویدال (هافبک دفاعی ، یا بهتره بگم یه فایتر)
جاوی مارتینز (هافبک دفاعی به همراه خلاقیت برای بازی سازی)
هوگو لوریس (دروازه بان فرانسه)

munian از اتلتیکو مادرید ( wing (

vermaelen از آرسنال هم بازیکنای فوق العاده این .

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران

اینا هم بگیر : :D
لوکاس (برزیلی)
هلمز (دفاع آلمانی)
جاوی مارتینز (هافبک دفاعی به همراه خلاقیت برای بازی سازی)
هوگو لوریس (دروازه بان فرانسه)
این دو رو دارم :D
هلمز (دفاع آلمانی)
خریدمش بعد فروختمش :D
اون 3 تا رو نخریدم ولی لوریس میخواستم بگیرمش دیدم پیره رفتم دخیا گرفتم دروازبان خوبیه البته والدس خداحافظی کرد وگرنه هنوز احتیاجی به دروازه بان نداشتم :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

ولی فکر کنم بلژیکی باشه ها. :d

انصافا مربیگری تیمها ضعیف تر بسیار جذاب تر از تیمهای بزرگه. منم اول با بارسا شروع کردم دیدم خیلی آسون شد رفتم درتمند. انصافا لذت بازی با درتمند بسیار بیشتر از بارسا بود.

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
ولی فکر کنم بلژیکی باشه ها. :d

انصافا مربیگری تیمها ضعیف تر بسیار جذاب تر از تیمهای بزرگه. منم اول با بارسا شروع کردم دیدم خیلی آسون شد رفتم درتمند. انصافا لذت بازی با درتمند بسیار بیشتر از بارسا بود.
دورتمند مگه ضعیفه ؟ :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
امروز رفتم یه دس بازی کنم
بازیم شدیدا افت کرده :(
دیگه اعلام شاخی نمیکنم !! دیگه بارسا رو هم روی لجندری نمیتونم ببرم :(

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
سلام به همه ..
دوتا سوال داشتیم .. لطفا جواب بدید ..

1. آقا وقتی میخای بازیکن بخری یه منو باز میشه که درصد داره و چند ساله میخاد ببنده و غیره داره .. سه تا گزینه داره که اولیش پوله میشه زیاد و کم کرد دومیش درصده آخریشم ساله .. قضیه اینا چیه؟
2. نمیشه پچ فیس از این چیزا بریزی تو فلش بعد وارد بازی فیفا کنی؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دورتمند مگه ضعیفه ؟ :D

نسبی گفتم. :d هم از نظر بازیکن و هم از نظر امکانات از تیمهایی مثل رئال و بارسا کمتره.

اما EA اعلام کرد آپدیت نقل و انتقالات زمستانی 23 فبریه عرضه میشه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
امروز بعد از مدت ها خواستم career mode رو برم ولی بازم نتونستم با هوش مصنوعی مسخره بازی کنار بیام ... حالمو بهم زدن با این fifa 12 .. بازی شروع میشه بدون استثنا با کمترین اشتباه ممکن حمله میکنن فرقی هم نمیکنه که چه تیمی باشه ...! شوت ها و سانترا هم که واقعا رو اعصابه ... اخه این چیه ساختن :D ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نسبی گفتم. :d هم از نظر بازیکن و هم از نظر امکانات از تیمهایی مثل رئال و بارسا کمتره.

اما EA اعلام کرد آپدیت نقل و انتقالات زمستانی 23 فبریه عرضه میشه.

رفقایی که تو آپدیت تجربه دارن یه سوال ازشون دارم.
این آپدیت توی تمامی بازیکن ها تاثیر داره ؟ یا فقط جا به جا میکنه از این تیم به اون تیم ؟

مثلا منی که الان نزدیک ۸ فصل رفتم میدونم دقیقا کدوم بازیکن ها استعدادهای خوبی هستن برای پرورش ! برای همین برام چندان لذت نداره دیگه !
این آپدیت که بیاد انقدری تفاوت ایجاد میکنه که آدم در صورت آغاز مجدد Career احساس تکراری بودن بهش دست نده ؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این آپدیت توی تمامی بازیکن ها تاثیر داره ؟ یا فقط جا به جا میکنه از این تیم به اون تیم ؟

مثلا منی که الان نزدیک ۸ فصل رفتم میدونم دقیقا کدوم بازیکن ها استعدادهای خوبی هستن برای پرورش ! برای همین برام چندان لذت نداره دیگه !
این آپدیت که بیاد انقدری تفاوت ایجاد میکنه که آدم در صورت آغاز مجدد Career احساس تکراری بودن بهش دست نده ؟
سال قبل آپدیت که اومد تو قدرت بازیکنها هم تغییر ایجاد کرده بود . امسال هم همینطور خواهد بود ( احتمالا :D ) مثلا تو بارسلونا بازیکنهایی مثل نلو و آیزاک هستن که فوق العاده بازی کردن و دیگه الان تو تیم اصلی هستن ولی اورالشون به 70 هم نمیرسه !
ولی فکر نکنم زیاد تو بازیکنهای با استعداد تغییر ایجاد کنه . چون تیمهای کمی هست که مثل بارسا بازیکن جوون میارن تو تیمشون . ولی میتونی حقیقی رو از روبین کازان روسیه بگیری . اونوقت مردی پرورشش بده :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

آپدیت ، آپدیت ترکیب تیم هاست .... ربطی به Career Mode نباید داشته باشه ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوب شما که رئالید اینجوری کیلویی پول میده :biggrin1:
ما منچستریا خوابه بالای ۱۰۰ میلیون دلار رو باید ببینیم !
من بارسایی ام باو رئال کیلو چنده:D
3فصل تو بارسا بودم بعد رفتم من سیتی دوباره برگشتم بارسا:D
تو این فصل دیدم نوشته رونالدو از وضعیتش راضی نیست و جواب تلفن های باشگاه رو هم نمیده که بعدش هم رفت من سیتی!!!
تو دو بازی اول ال کلاسیکو(رئال هنوز کریس رو داشت)یه بار 0-0 شد یه بار هم 1-0 بردم که تو اون بازی کریس رونالدو خیلی بد بازی کرد که خیلی حال کردم چون عین واقعیت بود و چون راضی نبود بد بازی میکرد!(البته داور باعث شد یه گل بیشتر نزنم چون 2 تا از بازیکنام رو اخراج کرد!!!)
الان دوباره باهاشون بازی کردم 1-7 بردم:D
روی World Class بازی میکنم!
: welliton ( اگه اشتباه ننوشته باشم)
2:el shaarawy
من Welliton رو برای من سیتی گرفتم عجب چیزی بود!!!
آپدیت ، آپدیت ترکیب تیم هاست .... ربطی به Career Mode نباید داشته باشه ...
منظورشون این ــه که قدرت بازیکن ها عوض بشه یه سری استعداد جدید هم میان که اگه CM رو از اول شروع کنی بازم حال میده!!!
Demir اصلا عکس هم نداره ولی آخره بازیکن ــه(واسه دفاع)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر