FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا

از بچه های Career باز چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.

۱ـ در مورد Youth Academy هست !
کلا من این قسمت رو قاط زدم :D
وقتی تو قسمت Scouting Network استعداد یاب ها رو به ماموریت میفرستید ، براتون یه سری استعداد نوجوان پیدا میکنن.
شما از هر کدوم که خوشتون بیاد میتونید وارد Youth Squad خودتون بکنید در غیر این صورت اگه کیس خوبی باشه در سه سوت رو هوا میزننش آمادمی تیم های دیگه !
حالا وقتی وارد Youth Squad شما میشن دارای ۲ مشخصه هستن :
یکی Overall فعلی اونا هست و یکی هم Player Potential (پتانسیل بازیکن) هست !
حالا مثلا من یه بازیکن رو به Youth Squad آوردم که Potential این بازیکن ۶۸ تا ۹۱ پیش بینی شده بود اما در کمال تعجب بعد از یه مدتی به جای اینکه سنش بیشتر بشه و تجربش و مهارتش نسبت به آموزش هایی که دیده میشه بره بالا ، Potential این بازیکن کاهش یافته به ۶۸ تا ۸۶ !!! خوب الان چه باید کرد ؟
به نظرتون بازیکن ها رو برای پیشرفت بیشتر بذارم تو Youth Squad بمونن یا واردشون کنم به تیم اصلی ؟

۲ـ در مورد ضربات ایستگاهی هست !
چجوری میشه مشخص کرد که کدون بازیکن تو محوطه جریمه باشه برای زدن ضربه سر ؟

مثلا تو تیم منچستر وقتی یه خطا میدم نزدیک نقطه کرنر در کمال تعجب ویدیچ و فردیناند سر زن میان دیواره دفاعی تشکیل میدن و رافائل و فافیو و اورا که کوتاه قد هستند و سرزن خوبی نیستن میرن تو محوطه و خوب نتیجش مشخصه !!!

۳ـ نظرتون در مورده پول درآوردن چیه ؟ بهترین روش برای اینکه یه پولی به جیب بزنیم چیه ؟ :D

یعنی هیچکس نیست کمک کنه ؟‌
فیفا بازا کجان پس ؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

۱ـ در مورد Youth Academy هست !
کلا من این قسمت رو قاط زدم :D
وقتی تو قسمت Scouting Network استعداد یاب ها رو به ماموریت میفرستید ، براتون یه سری استعداد نوجوان پیدا میکنن.
شما از هر کدوم که خوشتون بیاد میتونید وارد Youth Squad خودتون بکنید در غیر این صورت اگه کیس خوبی باشه در سه سوت رو هوا میزننش آمادمی تیم های دیگه !
حالا وقتی وارد Youth Squad شما میشن دارای ۲ مشخصه هستن :
یکی Overall فعلی اونا هست و یکی هم Player Potential (پتانسیل بازیکن) هست !
حالا مثلا من یه بازیکن رو به Youth Squad آوردم که Potential این بازیکن ۶۸ تا ۹۱ پیش بینی شده بود اما در کمال تعجب بعد از یه مدتی به جای اینکه سنش بیشتر بشه و تجربش و مهارتش نسبت به آموزش هایی که دیده میشه بره بالا ، Potential این بازیکن کاهش یافته به ۶۸ تا ۸۶ !!! خوب الان چه باید کرد ؟
به نظرتون بازیکن ها رو برای پیشرفت بیشتر بذارم تو Youth Squad بمونن یا واردشون کنم به تیم اصلی ؟

۲ـ در مورد ضربات ایستگاهی هست !
چجوری میشه مشخص کرد که کدون بازیکن تو محوطه جریمه باشه برای زدن ضربه سر ؟
مثلا تو تیم منچستر وقتی یه خطا میدم نزدیک نقطه کرنر در کمال تعجب ویدیچ و فردیناند سر زن میان دیواره دفاعی تشکیل میدن و رافائل و فافیو و اورا که کوتاه قد هستند و سرزن خوبی نیستن میرن تو محوطه و خوب نتیجش مشخصه !!!
۳ـ نظرتون در مورده پول درآوردن چیه ؟ بهترین روش برای اینکه یه پولی به جیب بزنیم چیه ؟
:D
1. اونی که اول مینویسه پتانسیل پیش بینی شده توسط استعداد یابه. وقتی بازیکن رو به خدمت میگیری بعد از چندین جلسه میبینن پتانسیلش از اون چیزی که فکرش رو کرده بودن کمتره. یا در حد انتظار ظاهر نشده. من معمولا وقتی پتانسیل بازیکن به 3-82 افت میکنه ازادش میکنم. و البته اینجوری فقط 2-3 بازیکن خیلی خوب برای تیم میمونه که اونا رو به تیم اصلی میارم و بعد از مدتی به شدت شروع به پیشرفت میکنن.
2. فکر نکنم همچین چیزی رو بشه تغییر داد یا بازیکن دیگه ای رو انتخاب کرد.
3. مهدی که اونو گفت. اما یه روش دیگه هم هست. اینکه لیست بازیکنای Free Agents رو چک کنی. اگه بازیکن خوبی دیدی رو به خدمت بگیریش. (طبیعتا پول ترانسفر هم نمیدی) بعد از یه نیم فصل بفروشیش. من Llorente رو گرفتم بعد نیم فصل 10 میلیون فروختمش.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
1. اونی که اول مینویسه پتانسیل پیش بینی شده توسط استعداد یابه. وقتی بازیکن رو به خدمت میگیری بعد از چندین جلسه میبینن پتانسیلش از اون چیزی که فکرش رو کرده بودن کمتره. یا در حد انتظار ظاهر نشده. من معمولا وقتی پتانسیل بازیکن به 3-82 افت میکنه ازادش میکنم. و البته اینجوری فقط 2-3 بازیکن خیلی خوب برای تیم میمونه که اونا رو به تیم اصلی میارم و بعد از مدتی به شدت شروع به پیشرفت میکنن.
2. فکر نکنم همچین چیزی رو بشه تغییر داد یا بازیکن دیگه ای رو انتخاب کرد.
3. مهدی که اونو گفت. اما یه روش دیگه هم هست. اینکه لیست بازیکنای Free Agents رو چک کنی. اگه بازیکن خوبی دیدی رو به خدمت بگیریش. (طبیعتا پول ترانسفر هم نمیدی) بعد از یه نیم فصل بفروشیش. من Llorente رو گرفتم بعد نیم فصل 10 میلیون فروختمش.

اولی رو نمیدونم :D
دومی هم نمیدونم:D
سومی رو میشه گفت با پرورش استعداد های جوان

ممنونم رفقا !
مورد اول و دوم رو که بیخیال میشویم :d اما در مورد سوم هر دو راهی که پیشنهاد کردید رو انجام دادم ! اما همچین پول خوبی به دست نمیاد :| من دنبال سودهای کلان هستم :d
بدبختی با منچستر هم که هستی کلا از پول خبری نیست ! توی هر فصل ۴۰ ۵۰ میلیون دلار فقط بهت میدن !
البته با خرید بازیکنانی که وحشی پیشرفت میکنن امثال : نیمار ، ادین آزارد ، ویتونگان ، گوتزه ، کریس اریکسن ، لوکاس ، هلمز ، ساکو و ... تقریبا خوب پیش رفتم اما بازم پول کم میارم :d

بگریدید دنیال راه هایی که سودهای بیشتر داشته باشه بعد به منم خبر بدید ، خدا خیرتون بده. :p

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ممنونم رفقا !
مورد اول و دوم رو که بیخیال میشویم :d اما در مورد سوم هر دو راهی که پیشنهاد کردید رو انجام دادم ! اما همچین پول خوبی به دست نمیاد :| من دنبال سودهای کلان هستم :d
بدبختی با منچستر هم که هستی کلا از پول خبری نیست ! توی هر فصل ۴۰ ۵۰ میلیون دلار فقط بهت میدن !
البته با خرید بازیکنانی که وحشی پیشرفت میکنن امثال : نیمار ، ادین آزارد ، ویتونگان ، گوتزه ، کریس اریکسن ، لوکاس ، هلمز ، ساکو و ... تقریبا خوب پیش رفتم اما بازم پول کم میارم :d

بگریدید دنیال راه هایی که سودهای بیشتر داشته باشه بعد به منم خبر بدید ، خدا خیرتون بده. :p
مگه چقدر پول میخوای ؟ :d اصلا پول میخوای چیکار آخه. با پول خیلی کم هم میشه تیم قدرتمندی درست کرد. (البته منظورم با باگ بازیه. :d نمیدونم بعد آپدیت ها درست شده یا نه؟:d)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اب و هوا و شب و روز رو چطوری عوض کنم توی جام رو منظورمه مردم از بس تو روز بازی کردم
این یکی از خریتهایی هست که EA انجام داده . تو جامها نمیشه حالت شب و روز رو تغییر داد !
البته با یک پچ درستش کرده ولی برای کسایی که به لایو دسترسی ندارن قابل استفاده نیست

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
سلام بچه ها
من آخرین فیفایی که زدم 10 بوده الان اینو بازی کردم یه چند تا سوال داشتم
1- چرا سیستم پاس دادن اینقدر عوض شده ؟؟؟؟ چطور باید پاس درست داد ؟؟
2-چرا اصلا بازیکن وقتی A رو میزنی توپ رو نمیگیره ؟؟؟ کلا چطور میشه توپگیری کرد؟؟
3- راه مقابله با پاس های هوایی تو عمق چیه ؟؟

با تشکر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بچه ها
من آخرین فیفایی که زدم 10 بوده الان اینو بازی کردم یه چند تا سوال داشتم
1- چرا سیستم پاس دادن اینقدر عوض شده ؟؟؟؟ چطور باید پاس درست داد ؟؟
2-چرا اصلا بازیکن وقتی A رو میزنی توپ رو نمیگیره ؟؟؟ کلا چطور میشه توپگیری کرد؟؟
3- راه مقابله با پاس های هوایی تو عمق چیه ؟؟

با تشکر

دوست عزیز خوب قبلا همین جور کیلویی هرجا پاس میدادین دست یارتون بود ولی الان به واقعیت نزدیکش کردن و اشتباه جهت بدین پاس لو میره پس درست به سمت یارتون پاس بدین .
بعد راجبه دفاع کردنم خالی A به درد نمیخوره باید A + LT بزینید ، برا اینکه خوب دفاع کردنو یاد بگیرین چون خیلی مهمه برین اموزشه اول بازیو حتما انجام بدین خیلی ساده یاد میده 5 مین وقت نمیبره ولی حرفه ای میشین .
راجبه پاس های هواییم با منکه کاری نمیتونن کنن میندازم لجندریوتو قوطی کمی بازی کنین یاد میگیرین این نقطه ضعفتونم برا دفاع هستش یاد بگیرینا عالی میشه .
پس تواولین فرصت اموزشرو حتما برین موفق باشین .

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
نمیدونم توجه کردین یا نه روزی که تولد ژاوی بود گزارشگر عربیه به انگلیسی گفت تولد ژاویه ... دوباره روزی که تولد پیکه بود گفت تولد پیکه هست ... اینا دیگه کین :-o هر کاری که بگی از دستشون بر میاد :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مگه چقدر پول میخوای ؟ :d اصلا پول میخوای چیکار آخه. با پول خیلی کم هم میشه تیم قدرتمندی درست کرد. (البته منظورم با باگ بازیه. :d نمیدونم بعد آپدیت ها درست شده یا نه؟:d)

من اصولا آدم پر خرجیم :)) خوب من چیکار کنم ؟ بازیکنهای جوون اما قوی گرونن :D

حالا از بحث پول که بگذریم خواهشا یکی یه راهی پیدا کنه بتونیم بازیکنای سرزن رو ببریم تو محوطه جریمه زمان لازم (کاشته ها ، کرنرها) :((
این موضوع داره منو رسما دیوانه میکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر