FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
شما Accomplishment ها رو در حین بازی بدست میارید یک سریش توی Arena هست بقیه ـش توی خود بازی هست و توی Career وقتی به صفحه Accomplishment ها میرید مهرت های شما رو دسته بندی و به سه گروه برنز و نفره و طلایی بدست آورده توضیح هر کدوم رو داده ... فک نکنم مشکلی باشه ;)
ممنون دوست عزیز!‌ ولی جواب قسمت اول سوالم رو نگرفتم!چرا من رو فیکس 90 دقدیقه میذاره تو زمین؟؟ درجه سختیم منفی هم بشه تعویض نمیکنه!!فقط جلو man united نذاشتم!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
ممنون دوست عزیز!‌ ولی جواب قسمت اول سوالم رو نگرفتم!چرا من رو فیکس 90 دقدیقه میذاره تو زمین؟؟ درجه سختیم منفی هم بشه تعویض نمیکنه!!فقط جلو man united نذاشتم!!

Player Only هست ؟
نمیدونم والا من با اون قسمت کار نکردم ...

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام
من تا امروز این Squad Update رو از طریق لایو انجام میدادم خواستم بدونم میشه از راه دیگه ای هم آپدیت کرد؟
ممنون

سلام دوست عزيز من تازه ايكس باكس خريدم ممكنه بصورت ساده بگيد چجوري بايد از طريق لايو فيفا رو آپديت كنم البته فيفام اورجينال نيست

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه من دستگاهم رو دیروز عوضش کردم و یه ایکس باکس دیگه خریدم بعد بکاپ از پروفایل و سیو بازی هام رو هم دارم اما وقتی میخوام فیفا رو دوباره لایو بازی کنم میگه باید یه چیزی رو accss کنی اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درود
دوستان من نسخه اورجینال PS3 فیفا رو دارم . این گزارشگر عربی رو نمیتونم فعال کنم . تا به عربی تغییر میدم خودش خود به خود دوباره میاد رو انگلیسی قضیه چیه ؟ :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
mrvworen8qqva4xgjhgq.png

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
نقل و انتقالات کعه تموم شد ، ولی فیفا هنوز آپدیت نکرده.هر وقت آپدیت کرد اینجا میگم.آموزش آپدیت رو هم میذارم برای اونایی که تا بحال آپ نکردن.

+

اینم برای مشکل پاسکاری هوش مصنوعی برای امین :

پست هام کمه راحت پیداش کردم : دی

فیفا ساکر بلاگ بعد از سعی و خطاهای زیاد یه گیم پلی اسلایدر کلی برای بازی تعریف کرده و گفته این بازی رو متعادلتر میکنه:

User Game Customisation
Sprint Speed – 52
Acceleration – 50
Shot Error – 50
Pass Error – 55
Shot Speed – 50
Pass Speed – 54
Injury Frequency – 75
Injury Severity – 60
Goalkeeper Ability – 50
Positioning: Marking – 60
Positioning: Run Frequency – 80
Positioning: Line Height – 45
Positioning: Line Length – 40
Positioning: Line Width – 54
Positioning: Fullbacks – 57
Power Bar – 50
CPU Game Customisation
Sprint Speed – 52
Acceleration – 50
Shot Error – 60
Pass Error – 60
Shot Speed – 50
Pass Speed – 54
Injury Frequency – 75
Injury Severity – 60
Goalkeeper Ability – 50
Positioning: Marking – 55
Positioning: Run Frequency – 80
Positioning: Line Height – 45
Positioning: Line Length – 40
Positioning: Line Width – 54
Positioning: Fullbacks – 57

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا

از بچه های Career باز چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.

۱ـ در مورد Youth Academy هست !
کلا من این قسمت رو قاط زدم :D
وقتی تو قسمت Scouting Network استعداد یاب ها رو به ماموریت میفرستید ، براتون یه سری استعداد نوجوان پیدا میکنن.
شما از هر کدوم که خوشتون بیاد میتونید وارد Youth Squad خودتون بکنید در غیر این صورت اگه کیس خوبی باشه در سه سوت رو هوا میزننش آمادمی تیم های دیگه !
حالا وقتی وارد Youth Squad شما میشن دارای ۲ مشخصه هستن :
یکی Overall فعلی اونا هست و یکی هم Player Potential (پتانسیل بازیکن) هست !
حالا مثلا من یه بازیکن رو به Youth Squad آوردم که Potential این بازیکن ۶۸ تا ۹۱ پیش بینی شده بود اما در کمال تعجب بعد از یه مدتی به جای اینکه سنش بیشتر بشه و تجربش و مهارتش نسبت به آموزش هایی که دیده میشه بره بالا ، Potential این بازیکن کاهش یافته به ۶۸ تا ۸۶ !!! خوب الان چه باید کرد ؟
به نظرتون بازیکن ها رو برای پیشرفت بیشتر بذارم تو Youth Squad بمونن یا واردشون کنم به تیم اصلی ؟

۲ـ در مورد ضربات ایستگاهی هست !
چجوری میشه مشخص کرد که کدون بازیکن تو محوطه جریمه باشه برای زدن ضربه سر ؟

مثلا تو تیم منچستر وقتی یه خطا میدم نزدیک نقطه کرنر در کمال تعجب ویدیچ و فردیناند سر زن میان دیواره دفاعی تشکیل میدن و رافائل و فافیو و اورا که کوتاه قد هستند و سرزن خوبی نیستن میرن تو محوطه و خوب نتیجش مشخصه !!!

۳ـ نظرتون در مورده پول درآوردن چیه ؟ بهترین روش برای اینکه یه پولی به جیب بزنیم چیه ؟ :D

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
گزارشگر عربی فقط تو نسخه (me) یا همون نسخه خاورمیانه بازی هست که بعید میدونم بشه تو مغازه ها پیدا کرد .
من خودم دانلودش کردم و اسم دقیق ریلیزش هم اینه :
FiFA12.PAL.ME.XBOX360-INTI7ARI

فقط یه چیزی هم بگم که این ورژن بازی تو دیتابیس abgx ثبت نشده و برای پچ چک نمیشه که ایا واسه انلاین امن هست یا نه .
من که انلاین بازی نمیکنم ولی اونایی که انلاین میزنن اگه یه وقت این نسخه رو خواستن حواسشون باشه .
البته خود اپلودرش گفته که مشکل امنیتی نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر