FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوستان 2 سوال داشتم ممنون میشم یکی از دوستان بهم کمک کنه؟
1-من بعد از کلی بازی کردن تونستم تا حد زیادی به بازی مسلط بشم و همه بازیهامو ببرم و کمتر باخت و مساوی بدم اما بازم یه مشکل اساسی دارم من تو هر بازی میتونم خوب و راحت گل بزنم و بیشتر تیم ها رو با 5 گل به بالا ببرم اما با وجود خرید چند ستاره در خط دفاعی بازم نمیتونم کم گل بخورم و در هر بازی دست کم 1 گل میخورم نمیدونم دیگه چه کار کنم درسته جو هارت رو تو دروازه دارم اما اونم یه بازی فوق العاده بازی میکنه یه بازی هم افتضاح.حالا قصد دارم نویر از بایرن مونیخ رو به تیمم اضافه کنم اما بازم میترسم بخودی پول بدم و فایده ای هم نداشته باشه!
به نظرتون برای رفع این مشکل بهترین کار ممکن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-در ضمن من هنوز زیاد نتونستم بوسیله سانتر از جناحین و زدن برگردون یا ضربه سر به گل برسم و هرچی سانتر میکنم دفاع حریف توپو دفع میکنه.با برگردون یا قیچی که هنوز به گل نرسیدم ضربه سر هم یکی دو بار شانسی زدم . اصلا روش خاصی برای سانتر کردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟ من اکثر گل هام با نفوذ به محوطه جریمه حریف و زدن یه ضربه فنی شکل میگیره یا با شوت از راه دور یا پاس زمینی در داخل محوطه جریمه دیگه خسته شدم از اینجور گل زدم و میخوام بتونم با برگردون , قیچی یا ضربه سر به گل برسم .
یکی از دوستان که حسابی در گل زدن به این شیوه حرفه ای شده میخوام منو راهنمایی کنه که چطوری به این شکل گل بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در جواب سوال اولت باید بگم که فکر نمیکنم مشکلت از دروازبان باشه .... باید به ترکیبی که میچینی بیشتر دقت کنی .... همچنین مهاجم های حریف رو Mark کنی و هدف قرارشون بدی همیشه قبل از بازی به حس و حال بازیکنهات دقت داشته باش اگر میبینی بهترین بازیکنت هم انرژی کافی نداره بهتره که از بازیکن ذخیرت استفاده کنی ...البته در کل بهت حق میدم چون این سری جدید فیفا 12 خیلی سخت تر از قبل شده و خود من هم کمتر پیش میاد که توی یک بازی اصلا گل نخورم !

در جواب سوال دومت هم بهت پیشنهاد میکنم یه مقدار درجه سختی بازی رو پایین تر بیاری تا اول بتونی همه تکنیک ها و روش ها رو تو زمین بازی اجرا کنی . کم کم که حرفه ای تر شدی یواش یواش درجه سختی رو ببر بالا .... موفق باشی ;)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها یه سوال در مورد دفاع تاکتیکال داشتم :

من با دوستم که بازی میکنم وقتی اون A رو میچسبه بازیکنش همینجوری جلوی من میمونه و منو همراهی میکنه و به هیچ طریقی نمیتونم دریبلش کنم یا به هر نحوی ازش رد بشم تا این که توپ رو ازم میگیره مگر اینکه پاس بدم

حالا میخواستم ببینم در چنین مواقعی چه جوری میشه دریبل زد و از بازیکن عبور کرد ؟ چه راه کار هایی داره برای مقابله با این حرکت ؟

ممنون

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
دوستان ، چرا وقتی تو قسمت Carer Manager بازی ميکنم بعد يه مدتی خراب ميشه !! يعنی اول اينکه ترکيبه تيم عجيب غريب ميشه و وقتی ميخوام عوض کنم هنگ ميکنه !!!!! حتی فيفا 11 هم اين مشکلو داشتم! به نظرتن ربطی به بخشه Virtual Pro يا همون پلير داره؟:(

. دوستان يعنی تا حالا کسی با اين مشکل مواجه نشده؟!
راستی از اون دوست عزيزی که روشه تغيير سيستم دفاع رو ياد داد ممنون :x، سيستم جديد حسابی رو اعصاب بود :-s
و راستی برايه تاکتيکال قسمت سانتر به نظرتون رو چه درجه اي بزارم که ForwarD خوب تويه محوطه جريمه جا گيری کنند

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا فیفا فساد مالی داره...یه باگ رو اعصاب برام اتفاق افتاد,اولین فصل کریر مود رو شروع کردم,رسیدم به تعطیلات نیم فصل که دیدم لوکاس باریوس رو می خوان بفروشن.من دست به کار شدم پول جمع کنم,اولیچ و اوسامی رو فروختم,توی dead line 44 میلیون باریوس رو خرید.اومدن دیدم تو لیست دد لاین باریوس هم رفته بایرن هم رفته چلسی!!!!!!حالا الان باریوس تو لیست ترنسفر های من هست ولی تو ترکیبم نیست ولی تو ترکیب چلسی هست....رو اعصاب ترین نکته اش اینه که 44 میلیون هم کم شده ازم...اصلا زده شدم از کریر مود با این باگ...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عجب مشکل مسخره ای!! شما همه پچهایی که برای فیفا اومد رو گرفتی؟ من الان 2015 هستم تا بحال همچین مشکل عجیبی ندیدم! البته تا دلت بخواد باگ آفساید دیدم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,113
نام
نـــــــویـــــــــد
منم اون اوایل یه باگ بسیار عجیب دیدم نمیدونم چرا اینجوری شده بود ! سال دوم بازی بودم اواسط فصل . یه روز اومدم بازی کنم دیدم تمام بازیکنام نیست و نابود شدن ! توی ترکیبم فقط GK هستش اونم بدون اسم . همه چیزشون 0 غیر از همون ویژگی های دروازه بانی که 99 بود . خلاصه گند خورد تو بازیمون . کلا ولش کردم دیگه :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
عجب مشکل مسخره ای!! شما همه پچهایی که برای فیفا اومد رو گرفتی؟ من الان 2015 هستم تا بحال همچین مشکل عجیبی ندیدم! البته تا دلت بخواد باگ آفساید دیدم
نه پچ نکردم بازی رو,ولی خیلی مشکل رو اعصابی بود.مشکل می دونی چی بود؟من پیشنهاد دادم,بین دو روزی که تیم فکر می کنه که بفروشه یا نه,فروختنش به چلسی,بعدش با پیشنهاد من موافقت کردن...خیلی اعصابم به هم ریخت سره این!

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,627
نام
محسن
دوستان فیفا 12 گزارشگر عربی و اسپانیایی داره؟ نسخه ای که من دارم فقط انگلیسی وآلمانی وفرانسوی داره،راهی نیست که من اسپانیایی وعربی رو اضافه کنم:(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان فیفا 12 گزارشگر عربی و اسپانیایی داره؟ نسخه ای که من دارم فقط انگلیسی وآلمانی وفرانسوی داره،راهی نیست که من اسپانیایی وعربی رو اضافه کنم:(
برایه 360 نه راحی نداره فقط باید نسخه عربیش بخری اونم فقط یه جا داره خواستید بگید بهتون میگم از کجا بگیرید
امروز یک باگ دیدم که تو این 6 سالی که فیفا بازی میکنم ندیدم دقایقه 75 تعویض انجام دادم اولیچ با پترسون عوض کردم با تمام ناباوری دیدم جناب پترسون ناپدید شدن تو زمین جالبیش این بود که توپ بش میرسید اما مثله روح بود نمیتونستی ببینیش توپ بهش میرسید اما انگار یک روح داره توپ میبره جالب و تاسف برانگیز بود برام!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر