FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
دوستان چرا دفاع تو این بازی کابوس شده ؟؟؟
من امروز برای اولین بار بازی کردم هرچی گل میزدم بجاش 2تا می خوردم چرا دیگه با A به طرف توپ و تو پاش نمیره ؟
میدونید چطوری میشه برگردوند به حالت قبلی ؟
اصلا میونید چطوری میشه دفاع کرد ؟
من تو 11 تو در legendry با اینتر به بارسا 7 تا میزدم حالا تو world class از پالرمو 5 تا خوردم )x

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
دوستان چرا دفاع تو این بازی کابوس شده ؟؟؟
من امروز برای اولین بار بازی کردم هرچی گل میزدم بجاش 2تا می خوردم چرا دیگه با A به طرف توپ و تو پاش نمیره ؟
میدونید چطوری میشه برگردوند به حالت قبلی ؟
اصلا میونید چطوری میشه دفاع کرد ؟
من تو 11 تو در legendry با اینتر به بارسا 7 تا میزدم حالا تو world class از پالرمو 5 تا خوردم )x
شما باید دفاع رو از tactical به legacy نغییر بدین تا مثل قبلیش بشه

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بچه ها یه سوال
رشد بازیکن تو کریر مود الگوریتم خاصی داره
منظورم اینه که از کجا میشه فهمید باید چی کار کنی تا رشد کنه
من الان توماس مولرم جوونه و 2 فصل پیاپی آقای گل شده تو خیلی از مصاحبه هام هم ازش تعریف کردم خیلی موقع ها هم نمرش آخر بازی بالای 9 بوده ولی از اول تا حالا 1 دونه هم رشد نکرده
ولی برعکس کروس و یا حتی (برنو که کلا شاید تو فصل بهش 5 تا بازی مید)م تو هر فصل 2-3 تا رشد میکنن
نویرم تو یک فصل +5 تا رشد داشت اورالش شد 91 اما فصل بعد حتی 1 دونه هم رشد نداشت
کلا میخوام بدونم شما میدونید قضیش چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
بچه ها یه سوال
من الان توماس مولرم جوونه و 2 فصل پیاپی آقای گل شده تو خیلی از مصاحبه هام هم ازش تعریف کردم خیلی موقع ها هم نمرش آخر بازی بالای 9 بوده ولی از اول تا حالا 1 دونه هم رشد نکرده
ولی برعکس کروس و یا حتی (برنو که کلا شاید تو فصل بهش 5 تا بازی مید)م تو هر فصل 2-3 تا رشد میکنن
منم مثل تو همچنان در کفم :D
---------------------------------------
من سه فصله تو بارسلونا ام و قطعا تیم محبوبمم هست و دوست دارم برم تیم دیگه مربی گری و افتخاراتی رو بدست بیارم :D ولی نمیتونم دل بکنم یکی بیاد کمک :D

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
سلام.
با تاخیر بسیار زیاد فیفا12 رو گرفتم ولی یک مشکل هست اونم این هست که پس کاری تیم ها خیای رو مخ هست راهی هست که طبیعی تر بشه ؟
با تیم دسته3 انگلیس هم بازی میکنی مثل بارسا بازی میکنن

• Like
Reactions: hadi sh

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
اگه حالت دفاعی رو از tactical به Legacy تغییر بدم میتونم با همین تغییر آنلاین با بقیه بازی کنم؟ آخه اگه اینجوری باشه در حق کسی که تغییری نداده خیلی ظلم میشه :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام.
با تاخیر بسیار زیاد فیفا12 رو گرفتم ولی یک مشکل هست اونم این هست که پس کاری تیم ها خیای رو مخ هست راهی هست که طبیعی تر بشه ؟
کم کم عادت میکنی ... پیش نهاد میکنم رو درجه سمی پرو بازی کنی و کم کم درجه سختی رو بالا ببری ... برای اینکه جلوی پاسکاری ـشون رو هم بگیری دکمه های RB+A رو باهم بگیر تا دوتا بازیکن پرس کنن
اگه حالت دفاعی رو از tactical به Legacy تغییر بدم میتونم با همین تغییر آنلاین با بقیه بازی کنم؟ آخه اگه اینجوری باشه در حق کسی که تغییری نداده خیلی ظلم میشه :d
نه نمیشه ...تو آنلاین خودش میره رو tactical ! ... تنها کاری که باید بکنی اینکه حدس بزنی که CPU میخواد به کی پاس بده ... بازیکن رو ببر پیشش بعد یا اون پاس اشتباه میده یا تو میری و با یه X به موقع توپ رو میگیری ازش .. اصلا نباید دنبالش بدویی ....فقط بهش نزدیک شو و X پشت هم بزن و نگه دار ...
تکل زدن هم تقریبا غیر ممکن ـه ... البته رو لجندری !:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.
سلام دوسته عزیز
شما برید قسمت ستینگ و cpu اعدادی که اونجا 50 هست تغییر بده اگه پاسکاری خیلی اذیتت میکنه pass erorr بزار 61 , shot erorr بزار60 چهار قابلیت اولم بزار رویه 48 بقیه رو رویه 50 بزار بمونه بازی واقعا بالانس میشه یک امتحان بکنید ببینید چطور میشه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,997
نام
شیخ صدرا
بچه ها یه سوال

خیلی مسخره شده این رشد بازیکنا

واسه من الان رونی شده 95،هرناندز 90،دخیا 88،فیل جونز 91 ولی هر کاری کردم کلورلی از 80 بالا تر نرفت یا نانی رفت رو 88 دیگه قفل کرد.

nani17

کاربر سایت
Nov 7, 2011
6
سلام
من میخوام برای اولین بار به لایو وصل شم و فیفا رو لایو بازی کنم
اما فکر کنم فلگ شده باشم چون دستگاه بازیهای NFS HP COD BO HALO REACH fable iii رو اجرا نمیکنه
و میخواستم بدونم اصلا امکان فلگ شدن در حالت افلاین وجود داره چون من تا همین الانم سیم اینترنت به ایکس باکسم نزدم
راستی برای اینکه فیفا لایو بخوام بازی کنم دقیقا چه کارایی باید بکنم دستگاهمم ال تی 2 هست ؟؟
مرسی دوستان ;)

کسی نیست ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من دفعه اوله کلا فیفا رو میخرم :d
بازی تو قسمت practice area مونده هر چی میگردم نمیتونم برم تو یه بازی دوستانه یا لیگ درست حسابی
یکی بگه باید چیکار کنم ، پیداش نمیکنم :(

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
این سیستم دفاع جدید اون اولا خیلی رو اعصاب بود .....

اما حالا بعد از یکماه مدام بازی کردن همه چی بازی دستم اومده ....

فقط همونطور که بچه ها گفتن فقط سیستم رشد بازیکنها یه مقدار عجیبه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر