FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام
چرا بعضی مواقع Overall یه بازیکن از یه بازیکن دیگه بیشتره ، ولی مشخصاتشونو که چک میکنی بازی کنی که Overall کمتری داره مشخصاتش قوی تره .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
برای اینکه روی توپهای هوایی و سانترها بتونم بخوبی هد بزنم باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟
همشو cpu میزنه
بیاد سریع بازیکنتو بیاری سمت توپ چون خودش هیچوقت نمیاد !
سانتر یکی از شیوه های خوب گل زدن تو این بازیه اما باید خیلی تمرین کنی تا به جا گیری کردن با بازیکنت عادت کنی ! من همیشه تا سانتر میکنم مثل وحشیا بازیکنو میارم طرف توپ و از اونجا که این بازیکن کسی جز دروگبا نیست سر راهش همه رو میزنه و راحت سر اولو میزنه ...

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من تو youth academy که با یه بازیکن 14,15 ساله قرداد بستم قفله یعنی باید وایسم 16 سالش بشه تا بتونم ازش استفاده کنم؟؟؟؟وقتی روی این بازیکنان که قفلن کلیک میکنی میتونی release youth player انتخاب کنی. این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من تو youth academy که با یه بازیکن 14,15 ساله قرداد بستم قفله یعنی باید وایسم 16 سالش بشه تا بتونم ازش استفاده کنم؟؟؟؟وقتی روی این بازیکنان که قفلن کلیک میکنی میتونی release youth player انتخاب کنی. این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره باید صبر کنی 16 بشه.ولی یه چیزی.فقط وقتی برو سراغ این بازیکنا که مطئمنی باشی 5 -6 سال(مجازی :d )توی اون تیم می مونی و از اون تیم و لیگ خسته نمی شی!اینا بعضی هاشون واقعا جالبن مثلا نوشته تا 90 پیشرفت می کنن ولی باید کلی وقت صرف کنی بازی بهوش بدی و اینا...
Release هم درواقع فسخ قرار داده.

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

چرا بعضی مواقع Overall یه بازیکن از یه بازیکن دیگه بیشتره ، ولی مشخصاتشونو که چک میکنی بازی کنی که Overall کمتری داره مشخصاتش قوی تره .
من توی تیمه لچه هستم.و داوید ویارو خریدم.الان اگر بری توی اون تیم مهاجم خیلی خوبه به نام پاسکوئتو داره.اورالش 9تا کمتره از ویا(79 و ویا 88)در حالی ه تقریبا بیشتر قدرت هاش از اون بیشتره چندتاش کم تره و بعضی هاش توی یه حدا.و تنها اختلاف زیادشون،قدرت بدنیه که ویا قردتش زیادتره.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها من واقعا ً برای گل زدن توی این نسخه به مشکل می خورم مشکلات اساسیم هم یکی پاس عمقهای بد و ضعیفه که اصلا ً به مهاجمهام نمیرسه و دیگری هم سانترهای جناحینمه که با همشو cpu میزنه !!!

دوستانی که توی این نسخه حرفه ای شدن بیان تجربیاتشونو به اشتراک بذارن دیگه !!!

Farzam.

کاربر سایت
Oct 11, 2011
27
نام
FarzaM
من از سایت game-ir.com سی دی کی فیفا 12 رو خریدم به قیمت 25 هزار تومن ولی هرچی تو قسمتیکه کد میخواد تو بازی میزنمش میگه کد اشتباهه.من با xbox میخوام انلاین بازی کنم لطفا راههنماییم کنید؟؟؟(حتی از یه سایت دیگه 9000 پوینت واسه فیفا 12 گرفتم که اونم قبول نمیکنه)؟؟؟؟؟:(

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من از سایت game-ir.com سی دی کی فیفا 12 رو خریدم به قیمت 25 هزار تومن ولی هرچی تو قسمتیکه کد میخواد تو بازی میزنمش میگه کد اشتباهه.من با xbox میخوام انلاین بازی کنم لطفا راههنماییم کنید؟؟؟(حتی از یه سایت دیگه 9000 پوینت واسه فیفا 12 گرفتم که اونم قبول نمیکنه)؟؟؟؟؟:(
با تاسف باید بگم که شما کد آنلاین فیفا 12 برای نسخه ی pc رو گرفتید و هیچ جوری نمیتونید با ایکس باکس و با این کد آنلاین بازی کیند.
بهترین راه حل اینه که 800 پوینت خرج کنی

Farzam.

کاربر سایت
Oct 11, 2011
27
نام
FarzaM
با تاسف باید بگم که شما کد آنلاین فیفا 12 برای نسخه ی pc رو گرفتید و هیچ جوری نمیتونید با ایکس باکس و با این کد آنلاین بازی کیند.
بهترین راه حل اینه که 800 پوینت خرج کنی
بله بدبختانه واسه pc گرفتم ولی نامردا تو جزیاتش باید مینوشتند واسه pc نه xbox اون 9000 پوینتم از این سایت gamecredits.ir خریداری کردم ممنون میشم یه سر بزنید و بهم جواب بدید.ضمنن این پوینت خوده فیفاست نه مایکروسافت تو داشبوردم میگه باید از همین جا بخری نمیدونم چهجوری میشه دستی کد رو واری کرد ممنون میشم راهنماییم کنید؟

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
دوستان یه سوال شاید در نظر اول زیاد مهم به نظر نیاد ولی میخوام بدونم که چطوری میشه سانتر زمینی کرد فیفا 10 و 11 هم بعضا دیده بودم ولی اصلا هیچ جای بازی ندیدم که توضیحی باشه ، کسایی که pes بازی کردن فکر کنم بدونن چیو میگم سه تا B (یا سه تا دایره) پشت سر هم رو میزدی این کارو میکرد .
منتظر راهنمایی هاتون هستم .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
دوستان یه سوال شاید در نظر اول زیاد مهم به نظر نیاد ولی میخوام بدونم که چطوری میشه سانتر زمینی کرد فیفا 10 و 11 هم بعضا دیده بودم ولی اصلا هیچ جای بازی ندیدم که توضیحی باشه ، کسایی که pes بازی کردن فکر کنم بدونن چیو میگم سه تا B (یا سه تا دایره) پشت سر هم رو میزدی این کارو میکرد .
منتظر راهنمایی هاتون هستم .
تو فیفا هم مثل همون PES میتونی با 3 دایره سانتر زمینی و محکم (همون پاس رو به جلو) بندازی اما قلق داره ...
من بارها و بارها امتحان کردم نشده
منظورت از قلق چیه ؟؟ نکنه مثل تو سر توپ زدن باید به سرعت نور بزنی !!
Right to the point !!!!

آخرین ویرایش:

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
تو فیفا هم مثل همون PES میتونی با 3 دایره سانتر زمینی و محکم (همون پاس رو به جلو) بندازی اما قلق داره ...
من بارها و بارها امتحان کردم نشده
منظورت از قلق چیه ؟؟ نکنه مثل تو سر توپ زدن باید به سرعت نور بزنی !!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
آقا عالیه.... فقط به نظره من یه ایراد بزرگ داره تا اینجای کار !! شوت فنی پشت محوطه جریمه تیم مقابل میزنم بلا استسنا تو کل طرفه !... ( RB رو میگیری و شوت میزنی ) البته فقط باید رو به دروازه طرف باشی ....

چنتا گل اینطوری با تیم محبوبم میلان به تیمای حریف زدم ! خودم خدایی خندم گرفته بود - میخواستم واسه اینکه نامردی نباشه با دروازه بانم برم تو گل خودم برای جبران !...

کسی همچین چیزی رو تست کرده؟!

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
آقا عالیه.... فقط به نظره من یه ایراد بزرگ داره تا اینجای کار !! شوت فنی پشت محوطه جریمه تیم مقابل میزنم بلا استسنا تو کل طرفه !... ( RB رو میگیری و شوت میزنی ) البته فقط باید رو به دروازه طرف باشی ....

چنتا گل اینطوری با تیم محبوبم میلان به تیمای حریف زدم ! خودم خدایی خندم گرفته بود - میخواستم واسه اینکه نامردی نباشه با دروازه بانم برم تو گل خودم برای جبران !...

کسی همچین چیزی رو تست کرده؟!
منم عاشق میلانم از 98 تا 20012 اما اینجور گلی رو که میگی تو فیفا 10 میزدم از پشت محوطه میزنی؟
من یه نیش شوت میزنم کاسیاس کش میاد زمین اما گل میشه:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر