FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برو تو آرنا .... 1 بازیکن بزار سانت کنه ! ... 2تا هم بزار برا ضربه زدن .... ضربات رو بلند بزن و امیدوار باش بتونی یکی بزنی ..البته اگر بارسارو ورداری کارت 50 % حلـه!

• Like
Reactions: Robin

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان بالاخره بازی رو کامل یاد گرفتم!!!
امروز تونستم رو 6min روی Legendary و بدون دستکاری قدرت ها با بارسا 4-2 رئال رو ببرم!
باید همش رو 6 مین و لجندری بازی کنید و اصلا از بازی بیرون نیاید و چندین بار هم ری مچ کنید و بعد از سردرد های زیاد و مشت کوبیدن تو دیوار بالاخره یاد خواهید گرفت!
تاتنهام رو هم 2-0 بردم!
بیب بیب هـــــــــــورا:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
قبلا هم پرسیدم اما به جواب نرسیدم.کسی راهی برای ضربه آزاد بلده؟چه کاتی میدین به توپ؟چقدر قدرت میدین؟
========
یک چندتا سوال هم در مورد دفاع دارم.کسایی که دفاع جدید رو خوب یاد گرفتن جواب بدن لطفا!
اول اینکه چجوری از rb و rt تو دفاع استفاده میکنین؟من اصلا نمیتونیم دستمو هماهنگ کنم و یجورایی دفاع دوم رو کلا استفاده نمیکنم!
بعد نگه داشتن lt و b با هم چه تاثیری داره مثلا؟بعضی از بچه ها میگفتن اینجوری بهتر میشه دفاع کرد؟؟
مهاجمهای حریف هم همیشه پشت محوطه با یک چرخ دفاعم رو جا میزارن و تک به تک میشن.کسی اگر راهی واسه دریبل نخوردن تو اون مناطق بلده بگه لطفا!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
مهاجمهای حریف هم همیشه پشت محوطه با یک چرخ دفاعم رو جا میزارن و تک به تک میشن.کسی اگر راهی واسه دریبل نخوردن تو اون مناطق بلده بگه لطفا!
1-همیشه تعداد مدافینت رو زیاد کن.یعنی از نظر عددی برتری کامل داشته باشی!یعنی اگر می تونی مثلا با هافبک پشت محوطه دفاع کن که اگر دریبل خوردی دفاع باشه.
2-سرع رو کم استفادهکن.این جا ها سریع نرو و دکمه سرعت رو نگیر چون راحت دریبل می خوری کمی با فاصله پشت بازیکن صبر کن و بذار اون اول حرکت کنه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خیلی ممنون سعیمو میکنم
فقط یه کم با بارسا(i hate barcelona)مشکل دارم با همین ارسنال سعی میکنم:d
چه جالـب ! :d
منم با آرسنال میرم ! ... البته از اون موقعی که گرفتمش همش با آرسنال دارم بازی میکنم .... :D
امروز تونستم رو 6min روی Legendary و بدون دستکاری قدرت ها با بارسا 4-2 رئال رو ببرم!
آقا ببین میتونی رو لجندری منچستر رو 4-1 بزنی ! ;)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
اقا کسی بلده بایسیکل کیک بزنه چجوریه اصلا چه شکلیه:-/
ویرایش : اها خودم فهمیدم نمیتونستن این ادم بگن برگردون:d
فقط کسی بلده راهنمایی کنه 50 تا ارچیومنت داره رو اعصابه
فکر نکنم خودت بتونی دستی انجامش بدی یعنی بستگی داره توپ از کجا بیاد به طرف بازیکنت و بازیکنت توو چه موقعیتٌ حالتی باشه!!در کل اکثره مواقع که من انتظار دارم توو اون موقعیت بازیکنم قیچی یا برگردون بزنه,میزنه!!

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
چه جالـب ! :d
منم با آرسنال میرم ! ... البته از اون موقعی که گرفتمش همش با آرسنال دارم بازی میکنم .... :D

آقا ببین میتونی رو لجندری منچستر رو 4-1 بزنی ! ;)
من به چلسی روی لجندری 7 تا زدم البته 4تا هم خوردم فک کنم شانسی بود اما خیلی حال کردم منچسترم 6-1 بردم شوت توی این خیلی جواب میده ونپرسی هم شوتاش این موشکه از هرجا میخوام باهاش راحت گل میزنم یک حالی میده:d
فکر نکنم خودت بتونی دستی انجامش بدی یعنی بستگی داره توپ از کجا بیاد به طرف بازیکنت و بازیکنت توو چه موقعیتٌ حالتی باشه!!در کل اکثره مواقع که من انتظار دارم توو اون موقعیت بازیکنم قیچی یا برگردون بزنه,میزنه!!
من زدم اما ارچیو منتشو نداد فکر کنم زاویش خوب نبود

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من به چلسی روی لجندری 7 تا زدم البته 4تا هم خوردم فک کنم شانسی بود اما خیلی حال کردم منچسترم 6-1 بردم شوت توی این خیلی جواب میده ونپرسی هم شوتاش این موشکه از هرجا میخوام باهاش راحت گل میزنم یک حالی میده:d
آره ...اتفاقا الان دارم با ساندرلند بازی میکنم ...نیمه اول 3 تا با ونپرسی زدم ! :d ویلشر هم شوتایی باحال داره ! :d

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
آره ...اتفاقا الان دارم با ساندرلند بازی میکنم ...نیمه اول 3 تا با ونپرسی زدم ! :d ویلشر هم شوتایی باحال داره ! :d
الان حسش نیست برات از جدول گلزنای منجرمودم عکس میگیرم حال کنی تو هر بازی با ونپرسی هتریک میکنم:d
عجبـــ
yahoo_4.gif
... الان که جدول رو میبینم از 8 تا بازی که تو کریر مود بازیکردم 24 امتیاز دارم !
yahoo_4.gif
... چون سیوام پاک شد از نو شروع کردم 8 تا بازی هست !
yahoo_4.gif
منم زیاد نرفتم هفته ی 12 هم این حدودام یه بازیکنم بیشتر نخریدم شوان اشتایگر خیلی دوسش دارم به شما هم پیشنهاد میکنم بخریش بد به ارسنال میاد تیمو خیلی فعال میکنه

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
الان حسش نیست برات از جدول گلزنای منجرمودم عکس میگیرم حال کنی تو هر بازی با ونپرسی هتریک میکنم:d
عجبـــ :d ... الان که جدول رو میبینم از 8 تا بازی که تو کریر مود بازیکردم 24 امتیاز دارم ! :d ... چون سیوام پاک شد از نو شروع کردم 8 تا بازی هست ! :d

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
چرا همتون رو آسونه میرید یکم سختش کنید حال بده یکی میگه من 7 تا زدم چلسی یکی میگه 6 تا زدم منچستر خوب میخواید ون پرسی هر بازی هتریک نکنه منم برم هتریک میکنم بعد کیف هم میکنین !!!!!!!! /:) جای تعجبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
چرا همتون رو آسونه میرید یکم سختش کنید حال بده یکی میگه من 7 تا زدم چلسی یکی میگه 6 تا زدم منچستر خوب میخواید ون پرسی هر بازی هتریک نکنه منم برم هتریک میکنم بعد کیف هم میکنین !!!!!!!! /:) جای تعجبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به جان مادرم روی لجندری میرم :d اگه لول سخت تری سراغ داری بگو ماهم بازی کنیم
بچه ها فهمیدم واسه ی بایسیکل کیک زدن باید موقع زربه زدن lt رو نگه داری

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بچه ها امروز داشتم بازي ميكردم يهو به يك باگه خفن بر خورد كردم،بازيكنم جوري پرت شد انگار كه كاميون بهش زده=))
اينم لينكش http://www.mediafire.com/?by6a5y6i5cgpa4k
0
آقا کامیونم بزنه این طوری نمیشه ! :d ...
منم زیاد نرفتم هفته ی 12 هم این حدودام یه بازیکنم بیشتر نخریدم شوان اشتایگر خیلی دوسش دارم به شما هم پیشنهاد میکنم بخریش بد به ارسنال میاد تیمو خیلی فعال میکنه
بازیکن که خریدم ... 2 تا دفاع خریدم ولی خب مغز تیم ، فابرگاس رفته ..الان ویترال پرو خودم رو گذاشتن جاش تیم رو داره میگردونه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر