FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من رفتم کلن ٱامان ذو برداشتم.سرمایهش کم بود.مهاجم نوکش رو فروختم.و دیدم نمی تونم بازیکن عالی بخرم،دست گذاشتم روی جوان پروری :d مسعود شجاعی مسن ترین خریدمه :d توی یوت آکادمی،خیلی جوننای خوبی معرفی می کنه.البته مثلا 14 ساله داره تا 17 ساله بعد قدرت الانشون رو می گه و می گه اگر خوب باهاشون کار کنید تا چند می رسن.با 2 هزار دلار راحت یه قرارداد 5ساله با یکیشون بستم :d خلاصه دارم استعداد پروری می کنم :d البته اگر از تیم اخراجم نکنن :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
کسی میدونه ما تو carrer mode باید از کجا بفهمیم که بازیکن کم روحیه است یا مشکلات شخصی داره ؟؟ تو کدوم قسمت منو بریم؟؟من دیدم تو بعضی پست ها دوستان این مطلب گفته بودن.
یا مثلا وقتی بازیکن مصدوم میشه کجا باید ببینیم که بازیکن از کدوم ناحیه مصدوم شده؟؟؟؟؟؟؟
باید بری توی قسمت squad.بعد اگه میخوای رضایت بازیکنا ر ببینی باید بری توی squad reaport ولی اگه میخوای مصدومیت ها رو ببینی باید بری توی injury list.
راستی منم دارم با من سیتی کریر میرم.
اینم ترکیبم:
جو هارت
کلیشی کپمانی کولو توره دی یونگ
یایا توره
سمیر نصری داوید سیلوا
توز
آگرو کاوانی

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
میخوام بدونم برای کسی این اتفاق افتاده؟
امروز داشتم بازی میکردم بعد از اینکه به فصل دوم رسیدم هی بازی موقع رد کردن روزها گیر میکنه!!!
ایراد از بازی هست یعنی؟یا دوباره باید برم از اول فصل بازی کنم؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
میخوام بدونم برای کسی این اتفاق افتاده؟
امروز داشتم بازی میکردم بعد از اینکه به فصل دوم رسیدم هی بازی موقع رد کردن روزها گیر میکنه!!!
ایراد از بازی هست یعنی؟یا دوباره باید برم از اول فصل بازی کنم؟
واسه منم پيش اومده ،حتي يك باز كامل هنگ كرد،فكر كنم مشكا اينه كه من با ديسك بازي مي كنم بهتره كه بازي رو نصب كنيد

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
یه حرکتی تو مایه های استوپ هست که بازیکن یه ضرب توپ رو از بالای سرش میندازه پشت سرش و خودش بر میگرده و مسیرش عوض میشه 180 درجه.
کسی می دونه چطوریه؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
از نیم فصل اول اتوئو رو با قیمت بالا 70 میلیون وسوسه کردم اومد.البته قبلش توز رو با 80 تا به رئال دادم.بعدش دا سلوا رو هم رئال میخواست و هم بارسلونا که ندادمش
فصل 2 رو دیگه ریبری و زلاتان رو گرفتم و خط حمله اتشی رو درست کردم
زلاتان وسط اتوئو راست و ریبری هم چپ
البته چند تا از بازیکنامو فروختم تا تونستم اینا رو بگریرم
الانم دنبال اشلی کول هستم.کلا میخوام برای هر بازیکن یه جایگزین درجه 1 بزارم تا موقع مصدومیت مشکل ساز نشه
همین امروز زلاتان فکر کنم یه چیزیش شکسنت و 5 ماه نمیتونه بازی کنه و ریبری هم یک ماه
الان دارم بهتر بازی میکنم.الان سوم هستم و 6 امتیاز با صدر فاصله دارم.یه چیزیش که خیلی برام جالب بود این بود که ترکیب ارسنال پر از چوان بود و تونستم 3 بر هیچ ببرم
کلا ترکیبم اینه
هارت
کلیشی کمپانی په په ریچارد
نصری توره سیلوا
ریبری زلاتان اتوئو

تو پسته قبلی که خیلی شاکی بودم.اما امروز با ارامش بازی کردم و در دفاع کردن خیلی دقت کردم و دیگه کلا راحت گل نمیخورم.و کامپیوتر اگه بخواد به من گل بزنه باید هفت خان رو رد کنه (په په):d
و تو پنج تا بازی 1 گل خوردم و خیلی مهم نبود چون تو لیگ اروپا از گروم صعود کرده بودم
میخوام سال دیگه برم تو جام باشگاه های اروپا با خریدن بازیکن های بزرگ کولاک کنم
با 3-3-4 بازی میکنم و این ترکیب همیشگیم بوده از فیفا 98 تا الان هم تو pes هم تو fifa این سیستم رو هم برادرم میزاره و هم خودم .یه جوری با این سیستم خو گرفتیم و راحت تر بازی میکنیم
و هافبک وسط رو یه بازیکنی بزار که درگیرشونده بشه با بازیکن حریف مثل توره و الانم دنبال یه جایگزین خوبم براش مثل جرارد یا الونسو
ودر دفاع کردن سعی کن با دقت کار کنی و اگه بتونی حدس بزنی چیکار میخواد بکنه راحتتر میتونه دفاع کنی
در کل الان در رده سوم با 6 امتیاز اختلاف نسبت به منچستر و اتفاق جالب این فص ل که همیشه تو ذهنم میمونه بازی اول فصل با چلسی بود که اولین بازی زلاتان(چهار گل در بازی اولش زد به چلسی) و ریبری بود و در همون بازی 6 بر صفر برنده شدم و خیلی چسبید و دیگه فکر میکردم با این برد دیگه میتونم تیمهای ضعیف تر زو نابود کنم ولی نه در بازی با لیدز یوناینتد که تازه اومده بود تو لیگ تو خونه خودم باختم و اصلا نمیتونمستم درست حمله کنم نمیدونم شاید ترکیب حریف زیاده دفاعی بوده یا من حوصله درست بازی کردن رو نداشتم . ویک نقطه ضعفش که نمیدونم شاید ضعف نباشه اینه که نمیشه روز یا شب رو خودت انتخاب کنی و کلا با شب یه حال درستی میده و زیبایی چمن مشخص میشه و بازی بهتری نسبت به روز انجام میدم و در روز چمن زیادی روشنه و تو ذوق میزنه
به امید قهرمانی در لیگ با درجه سختی

من با 3-3-4 نمیتونم خوب کار کنم چون هم تعداد هافبک هام کمه هم 3تا مهاجم ها خیلی زیادی از هم فاصله دارن. من با همون سیستم اصلی من سیتی (2-2-2-4) کار میکنم تا الانم که خوب جواب داده البته همینم یکم جای بازیکن ها رو تغیییر دادم و گاهی از اونم استفاده میکنم . تازه یه تاکتیک خوب هم واسه تیمم پیدا کردم که همش دارم حمله میکنم و اجازه حمله به تیم حریف نمیدم.
ترکیبم هم اینه :
جو هارت
کلیچی - تیاگو سیلوا - کمپانی (توره) - ریچاردز
گرنت بری - یحیی توره
روبینیو (سمیر نصری) - سیلوا (هوندا)
سرجیو آگوئرو (کارلوس توز) - کاوانی (ادین ژکو)

اینایی که تو پرانتز گذاشتم بازیکنای تعویضی من هستن. البته بازیکنانی مثل دیوید جیمز و تیری هانری هم خریدم و تو جام جذفی و لیگ اروپا ازشون استفاده میکنم.
من واقعا به زیر و بم منچستر سیتی آشنا هستم و بازیهایی که پخش زنده دارن حتما میبینم و تو فیفا ازش استفاده میکنم واقعا امسال من سیتی بازیکنای بزرگی داره.من که عاشق من سیتی هستم و کلی باهاش حال میکنم.این جو هارت هم که حسابی ترکونده .یه توپایی رو میگیره که اصلا انتظارشو نداری بگیره.
این بازیکنایی مثل ساموئل اتوئو یا ربرتو کارلوس که تازه رفتن آنژی ماخاچکالا رو تو همون سال اول نمیشه خرید من هر کاری کردم نیومدن.حتی بوفون هم خواستم بخرم نیومد نمیدونم دلیلش چیه؟!!

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 PM ارسال شده بود ----------

باید بری توی قسمت squad.بعد اگه میخوای رضایت بازیکنا ر ببینی باید بری توی squad reaport ولی اگه میخوای مصدومیت ها رو ببینی باید بری توی injury list.
راستی منم دارم با من سیتی کریر میرم.
اینم ترکیبم:
جو هارت
کلیشی کپمانی کولو توره دی یونگ
یایا توره
سمیر نصری داوید سیلوا
توز
آگرو کاوانی

دم همه منچستر سیتی ها گرم. ترکیبت خیلی خوبه.اما چرا فقط کاوانی خریدی .تیمتو یکم تقویت کن مخصوصا تو دفاع. من سیتی ثروتمندترین تیم جهان و فیفا هستش میتونی باهاش کلی ستاره بخری . دیدم دی یانگ گذاشتی دفاع راست اونجا اصلا جواب نمیده هر بازیکنی باید تو پست تخصصی خودش استفاده بشه تا خوب جواب بده باید بذاریش هافبک دفاعی . منم از آگوئرو و کاوانی تو خط حمله استفاده میکنم خیلی خوبه این کاوانی هم فرصت طلبه هم موقعیت گل زنی برا بقیه فراهم میکنه و پاس گل زیاد میده.اما نمیدونم چرا فیسشو نساختن.روبینیو حتما بگیر خیلی تکنیکیه و خیلی به دردت میخوره من گذاشتمش گوش چپ نزدیک مهاجمم خیلی خوب کار میکنه یه دریبل های خفنی باهاش میزنم که خط دفاع حریف رو حسابی بهم ریخته به گل زنی تیمم خیلی کمک کرده . تا الآنم تو هر بازی یک گل واسم زده.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
یه حرکتی تو مایه های استوپ هست که بازیکن یه ضرب توپ رو از بالای سرش میندازه پشت سرش و خودش بر میگرده و مسیرش عوض میشه 180 درجه.
کسی می دونه چطوریه؟

وقتی که بازیکن ایستاده RB+LT رو همزمان نگه دارید ، شروع میکنه به روپایی زدن ، که میتونید با زدن ِ RB و LT به طور تناوبی به روپایی زدن ادامه بدید ، وقتی که خواستید توپ رو از روی سر بازیکن رد کنید ، آنالوگ ِ سمت چپ رو به سمت ِ پشت سر ِ بازیکن حرکت بدید ، هم توپ رو از بالای سرش به پشت سرش رد میکنه و هم خودش 180 درجه میچرخه.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اینم ترکیب جدید در فصل سوم با من سیتی
4-2-2-2
هارت
اشلی کول پیکه په په سرخیو راموس
توره و خدیرا(فابرگاس) هافبک دفاعی
فابرگاس(ریبری) و داسیلوا هافبک هجومی
اتوئو و زلاتان مهاجم
شدیم منتخب جهان:d

WWEIRAN

کاربر سایت
Dec 20, 2008
8
سلام
من به یک مشکل بر خوردم اونهم اینکه وسطهای بازی یعنی وقتی یه بازی رو شروع می کنم دهمین یا یازدهمین دقیقه اون بازی یک پیغام میده که در عکس زیر گذاشتم
این مشکل یا ارور از چیه؟

IMG_1064.JPG

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام
من به یک مشکل بر خوردم اونهم اینکه وسطهای بازی یعنی وقتی یه بازی رو شروع می کنم دهمین یا یازدهمین دقیقه اون بازی یک پیغام میده که در عکس زیر گذاشتم
این مشکل یا ارور از چیه؟

IMG_1064.JPG
شما بازی رو نصب کنی مشکلت حلِ در غیر این صورت بازم ارور میده :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
این مشکل یا ارور از چیه؟
یا مشکل از دیسک بازی یا درایو شما...اگرفقط با این دیسک مشکل داری یعنی دیسک بازی مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر