FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
فیفا L.T 2 میخواد؟؟ گذاشتم تو دسگاه میگه!‌دستگاه باید اپدیت بشه؟ yes بدم؟ یا بازی ایراد داره؟
آره lt+2 می خواد.اگر اون آپدیت رو قبول کنید ایسکباکس تا 50 درصد آپدیت می شه بعد گیر می کنه و قفل می شه.باید آپدیت رو از سایت xbox بگیرید و بریزید.که اگر این آپدیت رو بریزید،ایکسباکستون از حالت کپی خور در می یاد و به روز اول بر می گرده.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
فیفا

ای بابا!‌پس میگفتن نمیخواد که L.T 2 !‌پس باید ببرم L.T 2 بریزم!؟
رکبی خوردیما...

پس بازی ایراد نداره؟ دستگاه رو ببرم L.T 2بریزم فقط؟

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
ای بابا! یکی میگه میخواد یکی میگه نمیخواد!‌واسه من فک کنم 1.91 باشه!‌ از کجا بفهمم فریمورش چنده؟؟

زحمت ِ خوندن ِ عنوان ِ تاپیک رو هم به خودتون نمیدید !
[h=2]FIFA 12 | X360 (پست اول تاپیک خوانده شود)[/h]اگه عنوان رو میخوندید ، به پست ِ اول مراجعه میفرمودید و میدید که نوشته :

این بازی برای اجرا شدن به آپدیت 13599 و فرمویر حداقل LT 1.9 نیاز دارد. این تاپیک فقط مختص بحث درباره خود بازی است و هر صحبتی درباره آپدیت و فرمویر یک اخطار در پی خواهد داشت.

aryan0181

کاربر سایت
Oct 10, 2011
39
ارور

سلام. آخر واسه اینکه تیمای ضعیف جلوت تیکی تاکا نکنن باید پاس ارور و اروره سرعت پاس سی پی یو رو زیاد کنیم یا کم ؟ آخه یکی میگه 65 یکی میگه 45؟ زوی چند بزارم ؟ :d بعدشم این دریلای Lt + Righ Analog اصن خوب نیس چجوری میتونم راحت دریبل کنم ؟ رو سر توپ هم هر کاری کردم نشد ! در کل بازی خوبه ولی اگه هوارو بارونی بزاری خیلی بده ولی برفیش عالیه . یه سوال دیگه اینکه فقط جلوی تیمای ضعیق باید ارور سی پی یو رو دستکاری کرد ؟

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
نمیدم چرا بعضی موقع ها تو کریر مود همه چی طلسم میشه و نمیتونم دو تا پاس بدم.البته خودم فکر میکنم مال بازی زیاده .جون 4 تا بازی اولو میبرم و بعدش دیگه نمیتونم بازی قشنگ کنم.از سعت 1 شب میشنم تا 4 صبح بازی میکنم(خودم فکر کنم مال خسته گی زیاد باشه)همین امروز بازی اول رو با منچستر سیتی با خرید(زلاتان و ریبری و اتوئو)طوفانی شروع کردم و تونستم تو لیگ ارسناللو 6 بر صفر ببرم(خودم باورم نمیشد)ولی به مرور زمان بازیهای بعد تیم ضعیفتر میشد و من خسته تر و جالب تر اینکه بعضی موقع ها که این قدر حمله میکنم توپم تو گل نمیره و تیم حریف که 90 دقیقه داره دفاع میکنه روی یه ضد حمله یه گل راحت میخورم(میخوام سرمو بزنم به دیوار)x) ؟شما نظری ندارین؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام بروبکس چندتا سوال دارم شروع کنم ؟ برو بریم :D
1.تو قسمت تنظیمات سرعت پاسو شوتو این حرفها اون pass erore یا shot eror یعنی چی ارور=؟
معنیش رو میدنم کارایش چیه کم یا زیادش کنم چی میشه

2.توی قسمت انلاین
head to head seasons با pro club چه فرقی داره ؟

3.هر بازی تو بخش انلاین انجام بدم جزو رنکم ساب میشه؟

4.یه جا هست که رنکم رو نوشته مثلا 304.455 این یعنی من نفر 304.455 هزارم هستم یا این امتیاز منه و کلا رنک فیفا نفر مثلا چند هزارم هستیم حساب میشه یا امتیازیه؟

5.سوال اخر هم همون قسمت که میشه رنکم رو ببینم از 1 تا 10 طیف رنگی داره اون چیه مثلا من طیف 10 بیا طیف رنگ 9 لول اپ می شم و امکاناتی داره یا با بچه های توی طیف رنگ 9 دیگه بازی میکنم ؟

شرمنده من زیاد سوال کردم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
زحمت ِ خوندن ِ عنوان ِ تاپیک رو هم به خودتون نمیدید ! [h=2]FIFA 12 | X360 (پست اول تاپیک خوانده شود)[/h]اگه عنوان رو میخوندید ، به پست ِ اول مراجعه میفرمودید و میدید که نوشته : این بازی برای اجرا شدن به آپدیت 13599 و فرمویر حداقل LT 1.9 نیاز دارد. این تاپیک فقط مختص بحث درباره خود بازی است و هر صحبتی درباره آپدیت و فرمویر یک اخطار در پی خواهد داشت.
خوب منم با فیفا این مشکل رو دارم!‌باید کجا بپرسم؟؟

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
واسه شوت سر ضرب زدن باید غیر از دکمه شوت چیزی دیگه ای هم بگیریم؟
تو یوتیوب یه فیلم بود که یارو دربیل معروف دنیس برگ کمپ رو زد. کسی می دونه چطوریه؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی میدونه ما تو carrer mode باید از کجا بفهمیم که بازیکن کم روحیه است یا مشکلات شخصی داره ؟؟ تو کدوم قسمت منو بریم؟؟من دیدم تو بعضی پست ها دوستان این مطلب گفته بودن.
یا مثلا وقتی بازیکن مصدوم میشه کجا باید ببینیم که بازیکن از کدوم ناحیه مصدوم شده؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 PM ارسال شده بود ----------

واسه شوت سر ضرب زدن باید غیر از دکمه شوت چیزی دیگه ای هم بگیریم؟
تو یوتیوب یه فیلم بود که یارو دربیل معروف دنیس برگ کمپ رو زد. کسی می دونه چطوریه؟

منظورت همون دریبل هست که توپو با پا میندازه اون ور بازیکن و یه چرخ میزنه و از اون ور میره گل میزنه؟من یه فایل از سایت یوتوب دارم که توش اول فیلم واقعی کارهای بازیکن ها رو نشون میده بعد انجام اونو تو فیفا آموزش میده .خیلی باحاله واقعا اونجاست که میفهمی EA چه کار کرده.اتفاقا اون دریبل معروف دنیس برکمپ هم توشه.اگه خواستی بگو لینکش رو بزارم.

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

نمیدم چرا بعضی موقع ها تو کریر مود همه چی طلسم میشه و نمیتونم دو تا پاس بدم.البته خودم فکر میکنم مال بازی زیاده .جون 4 تا بازی اولو میبرم و بعدش دیگه نمیتونم بازی قشنگ کنم.از سعت 1 شب میشنم تا 4 صبح بازی میکنم(خودم فکر کنم مال خسته گی زیاد باشه)همین امروز بازی اول رو با منچستر سیتی با خرید(زلاتان و ریبری و اتوئو)طوفانی شروع کردم و تونستم تو لیگ ارسناللو 6 بر صفر ببرم(خودم باورم نمیشد)ولی به مرور زمان بازیهای بعد تیم ضعیفتر میشد و من خسته تر و جالب تر اینکه بعضی موقع ها که این قدر حمله میکنم توپم تو گل نمیره و تیم حریف که 90 دقیقه داره دفاع میکنه روی یه ضد حمله یه گل راحت میخورم(میخوام سرمو بزنم به دیوار)x) ؟شما نظری ندارین؟

سلام مرتضی جان بالاخره کسی پیدا کردم که طرفدار من سیتیه و با من سیتی بازی میکنه.
چطوری تو همون شروع کار ساموئل اتوئو رو گرفتی؟؟؟قرضی گرفتی یا خریدیش ؟؟من هر کاری کردم هرچی حقوقشو زیاد کردم نیومد! خیلی دنبالشم راهنماییم کن چطوری گرفتیش؟؟؟؟؟؟؟؟
از چه ترکیبی استفاده میکنی که جواب بده؟از چه سیستمی؟از تاکتیک خاصی استفاده میکنی یا دستش نمیزنی؟؟؟من هر چی تاکتیکو عوض کردم جواب نداد هنوزم تو دفاع کردن مشکل دارم و گل میخورم .
پاس ها هم بیشتر مواقع تو فشار اشتباه میدن.شما که با من سیتی میری یه راهنمایی کن که ما هم همه رو لوله کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485

منظورت همون دریبل هست که توپو با پا میندازه اون ور بازیکن و یه چرخ میزنه و از اون ور میره گل میزنه؟من یه فایل از سایت یوتوب دارم که توش اول فیلم واقعی کارهای بازیکن ها رو نشون میده بعد انجام اونو تو فیفا آموزش میده .خیلی باحاله واقعا اونجاست که میفهمی EA چه کار کرده.اتفاقا اون دریبل معروف دنیس برکمپ هم توشه.اگه خواستی بگو لینکش رو بزارم.

ممنون میشم اگه لینکشو بزاری :)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
از نیم فصل اول اتوئو رو با قیمت بالا 70 میلیون وسوسه کردم اومد.البته قبلش توز رو با 80 تا به رئال دادم.بعدش دا سلوا رو هم رئال میخواست و هم بارسلونا که ندادمش
فصل 2 رو دیگه ریبری و زلاتان رو گرفتم و خط حمله اتشی رو درست کردم
زلاتان وسط اتوئو راست و ریبری هم چپ
البته چند تا از بازیکنامو فروختم تا تونستم اینا رو بگریرم
الانم دنبال اشلی کول هستم.کلا میخوام برای هر بازیکن یه جایگزین درجه 1 بزارم تا موقع مصدومیت مشکل ساز نشه
همین امروز زلاتان فکر کنم یه چیزیش شکسنت و 5 ماه نمیتونه بازی کنه و ریبری هم یک ماه
الان دارم بهتر بازی میکنم.الان سوم هستم و 6 امتیاز با صدر فاصله دارم.یه چیزیش که خیلی برام جالب بود این بود که ترکیب ارسنال پر از چوان بود و تونستم 3 بر هیچ ببرم
کلا ترکیبم اینه
هارت
کلیشی کمپانی په په ریچارد
نصری توره سیلوا
ریبری زلاتان اتوئو

تو پسته قبلی که خیلی شاکی بودم.اما امروز با ارامش بازی کردم و در دفاع کردن خیلی دقت کردم و دیگه کلا راحت گل نمیخورم.و کامپیوتر اگه بخواد به من گل بزنه باید هفت خان رو رد کنه (په په):d
و تو پنج تا بازی 1 گل خوردم و خیلی مهم نبود چون تو لیگ اروپا از گروم صعود کرده بودم
میخوام سال دیگه برم تو جام باشگاه های اروپا با خریدن بازیکن های بزرگ کولاک کنم
با 3-3-4 بازی میکنم و این ترکیب همیشگیم بوده از فیفا 98 تا الان هم تو pes هم تو fifa این سیستم رو هم برادرم میزاره و هم خودم .یه جوری با این سیستم خو گرفتیم و راحت تر بازی میکنیم
و هافبک وسط رو یه بازیکنی بزار که درگیرشونده بشه با بازیکن حریف مثل توره و الانم دنبال یه جایگزین خوبم براش مثل جرارد یا الونسو
ودر دفاع کردن سعی کن با دقت کار کنی و اگه بتونی حدس بزنی چیکار میخواد بکنه راحتتر میتونه دفاع کنی
در کل الان در رده سوم با 6 امتیاز اختلاف نسبت به منچستر و اتفاق جالب این فص ل که همیشه تو ذهنم میمونه بازی اول فصل با چلسی بود که اولین بازی زلاتان(چهار گل در بازی اولش زد به چلسی) و ریبری بود و در همون بازی 6 بر صفر برنده شدم و خیلی چسبید و دیگه فکر میکردم با این برد دیگه میتونم تیمهای ضعیف تر زو نابود کنم ولی نه در بازی با لیدز یوناینتد که تازه اومده بود تو لیگ تو خونه خودم باختم و اصلا نمیتونمستم درست حمله کنم نمیدونم شاید ترکیب حریف زیاده دفاعی بوده یا من حوصله درست بازی کردن رو نداشتم . ویک نقطه ضعفش که نمیدونم شاید ضعف نباشه اینه که نمیشه روز یا شب رو خودت انتخاب کنی و کلا با شب یه حال درستی میده و زیبایی چمن مشخص میشه و بازی بهتری نسبت به روز انجام میدم و در روز چمن زیادی روشنه و تو ذوق میزنه
به امید قهرمانی در لیگ با درجه سختی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر