FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خدایی نمیشه اصلا ریسک کرد و به این بازیکن های اکادمی بازی داد مخصوصا تو این شرایط جدول بازیشون هم ندی پیشرفت نمیکنن پیشرفتشون هم زمان بره هر کاری هم میکنیم قرضی ردشون کنیم بره کسی اینا رو نمیخواد مجبوریم بریم جوو نهایی که خود یواخین لوو معرفی کرده بگیریم صفا کنیم اقا نوید اسم انگیلیسی اینها رو مینویسی ؟
فصل بعد میرم انگیلیس ولی دلم با بایرن است ولی اونجا تیکی تاکا نیست بهتره چلسی تیم خوبیه باهاش کنار میام هر چند زیاد حال نمیکنم تو واقعیت
خب بفرما اقا منصور
این دوتا برایه دورتمندن 15.m.hummeles و 11.m.gotze
ماشین گلادباخ 11.m.reus
شالکه04 4.b.howedes
وردربرمن 10.m.marin
ارسنال 4.p.mertesacker

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مهدی الکی شایعه نکن و بچه مردم رو گمراه نکن:D من کلا سیستم بازی به صورت کامل دستم اومده و الان تو CM با بارسا نزدیک نیم فصل اول هستم و همه تیما رو 5-6 تایی می کنم و 1-2 تا گل هم اون وسطا میخورم که به خاطر سیستم هجومی تیمم هست نه مشکل تو دفاع! راحت با تمرین حل میشه. من الان تو همه بازی ها بالای 55% مالکیت توپ رو دارم و کلی هم گل میزنم. الان فکر می کنم تیمم نزدیک 60-65تایی گل زده باشه تو لیگ:D
مردک گمراه کدومه؟! داری با بارسا بازی میکنی خجالت هم نمیکشی.:d تو با بارسا خرید هم میکنی؟:d
راستی برهان دقت کردی تو Leg def این Pull and push رو درست حسابی نداریم؟!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
باید به فدراسیون ایتالیا نامه بزنی:D

محض اطلاع شما عزیزم ایشون قبل از شروع فصل به مدت سه ما مصدوم شدن:D الان 3-4 تا بازی هست که در اختیار دارمش! ببین تیم بدون مسی این بوده اگه مسی بود چه می کرد:D

اِ مگه Hormonstation هم مصدوم میشه؟:biggrin1:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دیروز با لیون بازی داشتم با بارسا توی CL. چون به فاصله سه روز با رئال هم بازی داشتم تیم تقریبا سومم رو فرستادم زمین. (اکثرا بازیکنای آکادمیم بودن) بازی هم توی زمین اونا بود. بازی رو 4-4 کردم :d ولی انصافا تا حالا توی این دو سه ساله هیچ بازی مثل این بازی بهم نچسبیده بود. خیلی حال کردم. مثل این بود که دارم بازیه واقعی میبینیم. سراسر هیجان بود. وقتی 2-3 جلو بودم به شدت فشار میاوردن حتی یادمه توی یکی از صحنه ها 4 تا save متوالی داشت گلرم ولی حیف آخرش یه چیپ زدن گل شد. :d واقعا هیچ CM به اندازه امسال بهم نچسبیده بود.

در مورد بازیکنای آکادمی هم یه بازیکن جوون پیدا کردم یعنی واقعا عالیه. یه بازی بهش بازی دادم 20 دقیقه آخر. خوب بودم دیدم استعداد داره دو سه بازی دیگه بهش دادم . بعدش بهم ایمیل زدن که این آینده داره بهش بازی بده. الان درسته اورالش هنوز دوروبر 65 ایناس ولی از مسی بهتر بازی میکنه. :d
یادش بخیر یه بار توی Manager Mode فیفا 09 نسخه PS2 فرستادم scout رو برای استعداد یابی به آفریقا.:d یه بازیکن 17 ساله آورد اورالش 99 بود. =)) 40,000 $ خریدمش. :d
الان یادم افتاد همین MM یه مزیتی داشت مثلا خودت میتونستی مربی استخدام بکنی روز تعیین بکنی برای تمرین تیم. خیلی امکان جالبی بود مثلا میگفتی یه هفته رو کار های تهاجمی کار کنن یه هفته رو دفاع یا هر دو. کاش یه همچین چیزی رو هم به این شماره اضافه میکردن.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بکی در مورد دفاع تو بازی یه توضیح کامل بده ممنون میشیم
سلام داداش محمد رضا اقا دفاع کردن به خدا کاری نداره شما فقط این دکمه هاییو که میگمو بزن عمرنات بتونن رد بشن شما LT + RT +A بگیر همزمان همرو با هم دیگه نمیتونن الکی ردشن ازت الان حتی لنجندریم نمیتونه بهم گل بزنه بعضی وقتام میتونی خالی LT بگیری بعد نزدیکش بشی نزدیکش شدی دکمه X بزنی توپو سریع میگیره همین شما اینو انجام بدین موفق باشین داداشم .

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان 2 تا سوال در مورد game face دارم لطفا جواب بدید
1.وقتی گیم فیس رو دانلود کنی آخر هر بازی که نمره بازیکنا رو میده نشون میده به جای عکس بازیکنی که ساختی چی نشون میده؟ عکسی که ساختی؟
2.وقتی گیم فیس دانلود کنی تو squad تیم چه عکسی نشون میده؟عکس ساخته شده یا همون عکس سیاهه؟
خواهشا جواب بدید ممنون

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
این یه بیگ باگ که حالمو خراب کرد یاد لاله و لادن افتادم ..اینو تو بازی دیدم دو نفر بهم چسبیده بودن اخرای بازی بود :d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان بالاخره منم توسنتم این بازی رو روی کنسولم اجرا کنم و البته یکمی توی ذوقم خورد ولی کلا باهاش حال کردم.خیلی گیرهای مسخره رو تونسته وبدن درست کنن :d
یکی از اون گیرها توی قسمت transfer در کریر مود بود. برای خریدن بازی کن و مثلا دادن مشخصاتش اگر یه بار انتخاب می کردی بر می گشتی پاک یم شد و الان خیلی خوب شده.
ولی راستی این دفاعش هست که خیلی می گن مشکل سازه.من روی بازی 11 تا این اواخر زیاد کاربرد A رو بلد نبودم برای همین هم عین همین بازی دفاع می کردم :d برای همین آب دیده شدم و توسنتم توی 45 دقیقه اول بازی با رئال(بارسا)گلی نخورم :d
ولی کلا چمنش بدتر شده!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
باید به فدراسیون ایتالیا نامه بزنی:biggrin1:
فدراسیون فوتبال طی یک حرکت شاهکار تو 14 رو بهم 5تا بازی داده . بازی با اینتر 2روز استراحت دارم !! LOL :D
خب دسوتان اینم یه باگ خوشگل واستون آپلود کردم برید ببینید :D
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/97051758

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من اول کریر مود بازی نمیگردم و بیشتر لیگ بازی میکردم.ولی گفتم برم یه کربر مود بزنم چه جوریه.واقعا قشنگه.با من سیتی دارم میرم
با هزار تا دنگ و فنگ تونستم توز رو بدم به رئال و اتوئو و زلاتان رو بیارم.الانم تو نخ وین رونی هستم تا خط اتش درست کنیم جلو
رئال و بارسا هم هر دو تاشون دنبال سیلوا هستن با قیمت بالا ولی نمیدمش
یه سوال چه جوری میتونم قیمت بازیکن خودمو برای فروش بیشتر کنم
مثلا رئال سیلوا رو 60 تا میخواست .ولی من میخوام قیمت بالاتر بدم.چه جوری این کارو کنم؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
راستی توی این دفاع جدید سعی کنید وقتی مثلا بازیکن پشتش به شماست یا مثلا داره آروم حرکت می کنه،گیجش کنید رای دفاع.یعنی که هی (کم)برید سمت چپ برید راست تند تند بعد از یه مدت دستون می یاد که شما چگار کنید اون چکار می کنه.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
آقا قبل از اینکه فیفا بیاد کی بود اینجا به دروازبانا فیفا گیر میداد؟ :d داش معراج بود؟ میگفت چرا دروازبانا توی مشت کردن توپهای ارسالی
اشتباه نمیکنن و همیشه توپو راحت مشت میکنن.... الان یه توپ ارسال کردم جو هارت توی خروج اشتباه کرد اومد مشت کنه که توپ خورد
به آرنجش افتاد جلو مهاجمم.اون توپ ارسالی هم وسط راه به هیشکی نخورده بود : دی
این دروازبانا امسال فوق العاده طبیعی شدن.انیمیشنها و حرکات فوق العاده طبیعی شده.دیگه به اونصورت توپهای استثنایی رو دفع نمیکنن
و یا خیلی زیبا زاویه بسته هم گل میخورن

..................................................
فیفا ساکر بلاگ هم بالاخره نقدشو در چند بخش آماده کرده.خیلی زیاده! کسی پایه هست بشینیم ترجمه کنیم بذاریم تو فروم؟
البته من کمی بهشون شک دارم... به گرافیک داده بودن 9 از 10 ! زیاده خیلی !
ls1ptpttwff0gaewgb3d.png

+
مثل اینکه اولین پچ بازی قراره بیاد:
[h=1]First FIFA 12 Patch Inbound[/h]
ob38of9em5e7pd54j3.png

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
فدراسیون فوتبال طی یک حرکت شاهکار تو 14 رو بهم 5تا بازی داده . بازی با اینتر 2روز استراحت دارم !! LOL :D
خب دسوتان اینم یه باگ خوشگل واستون آپلود کردم برید ببینید :D
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/97051758

اینکه باگ نبود داداش !!! این بنده خدا رو خاور زده بهش !! =))

مردم از خنده , خیلی باحال بود !! داشتی بنده خدا چجوری پرت شد ؟؟!!! زنده موند حالا ؟؟!!!:-o=))

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آقا قبل از اینکه فیفا بیاد کی بود اینجا به دروازبانا فیفا گیر میداد؟ :d داش معراج بود؟ میگفت چرا دروازبانا توی مشت کردن توپهای ارسالی
اشتباه نمیکنن و همیشه توپو راحت مشت میکنن.... الان یه توپ ارسال کردم جو هارت توی خروج اشتباه کرد اومد مشت کنه که توپ خورد
به آرنجش افتاد جلو مهاجمم.اون توپ ارسالی هم وسط راه به هیشکی نخورده بود : دی
این دروازبانا امسال فوق العاده طبیعی شدن.انیمیشنها و حرکات فوق العاده طبیعی شده.دیگه به اونصورت توپهای استثنایی رو دفع نمیکنن
و یا خیلی زیبا زاویه بسته هم گل میخورن

..................................................
فیفا ساکر بلاگ هم بالاخره نقدشو در چند بخش آماده کرده.خیلی زیاده! کسی پایه هست بشینیم ترجمه کنیم بذاریم تو فروم؟
البته من کمی بهشون شک دارم... به گرافیک داده بودن 9 از 10 ! زیاده خیلی !
ls1ptpttwff0gaewgb3d.png

+
مثل اینکه اولین پچ بازی قراره بیاد:
First FIFA 12 Patch Inbound

ob38of9em5e7pd54j3.png

سلام
من بودم گیر داده بودم:d بنظرم خیلی دروازبانها بهتر شدن واقعا حرکاتشون طبیعی تر شده منم موافقم خیلی کار شده رو دروازبانها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر