FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
دوستان هم یاتون باشه Goal Keeper خودتون رو قدرتش رو در منو زیاد کنید!
روی 70 مثل واقعیت میشه!!!

فقط دروازه بان خودمون رو ؟؟

اگه همه ی اون ها رو 100 کنیم چی میشه ؟

اگه بخوایم بازی واقعی تر بشه عدد ها رو ( هم تیم خودمون و هم حریف ) رو چند کنیم ؟یعنی هر تیمی در سطح خودش بازی کنه .

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من اول تو دفاع کردن مشکلش داشتم طوریکه از لجندری گل میخوردم الان طوری دفاع میکنم یه شوتم نمیزنه بزنه سمت دروازم ولی الان دفاع کردنو یاد گرفتم ولی دریبل نمیتونم کنم دریبل خوب که بازیکن محو بشه اگه کسی بلده کمکم کنه من خودم lt رو میگیرم بعد با انالوگ راست 360 میچرخونم دریبل میزنه ولی اون دریبل نیست الکی حرکات نمایشیه که اصلا تو لجندری مثله ماست میمونه جلوشو توپمو میگیره اصلا کسی میتونه دریبل کنه 2 نفرو تو حالت لجندری بدون دستکاری پاسو این چیزا اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم تو اموزششم برا دریبل چیزی نگفت الان رو مخمه اصلا نمیشه دریبل زد .

• Like
Reactions: Riddler

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بدترین خبر این دو سه روز بعد از مرگ استیو جابز برام اتفاق افتاد.
کاوانی رو که براش به ناپولی 65 میلیون دلار و به خودش برای دستمزدش 220 تا میدادم و آقای گل هم بود به خاطر شکستگی لگن 5 ماه مصدوم شد:((
نمیدونید چقدر خوب بود.
ولی خداوکیلی دم ea گرم.مصدومیت هاش خیلی طبیعین.کاوانی وقتی داشت میرفت بیرون قشنگ ناحیه ای که لگنه رو گرفته بود و ناله میکرد.

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام دوستان من اول تو دفاع کردن مشکلش داشتم طوریکه از لجندری گل میخوردم الان طوری دفاع میکنم یه شوتم نمیزنه بزنه سمت دروازم ولی الان دفاع کردنو یاد گرفتم ولی دریبل نمیتونم کنم دریبل خوب که بازیکن محو بشه اگه کسی بلده کمکم کنه من خودم lt رو میگیرم بعد با انالوگ راست 360 میچرخونم دریبل میزنه ولی اون دریبل نیست الکی حرکات نمایشیه که اصلا تو لجندری مثله ماست میمونه جلوشو توپمو میگیره اصلا کسی میتونه دریبل کنه 2 نفرو تو حالت لجندری بدون دستکاری پاسو این چیزا اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم تو اموزششم برا دریبل چیزی نگفت الان رو مخمه اصلا نمیشه دریبل زد .
معين جان تو حالت اول كه گفتي حركات نمايشي ميزنه،يك راه براي دريبل اينه كه اول ثابت وايسي يا سرعتت رو كم كن بعد lt رو بگيري و با آنالوگ راست به سمت جلو بالا پايين كن اينجوري اگه مثلا با رونالدو باشي دريبل ميزنه،راهه ديگه هم اينه كه خيلي راحت همين كه بازيكن اومد تو پات آنالوگ چپ رو به سمت بالا يا پايين حركت بده اگه سريع انجام بدي دريبل حتميه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فصل اولمو تو CM تموم کردم. 20 میلیون پول داشتم آخر فصل شد 120 میلیون. :d دیگه دیدم قیمت ژاوی و پویول و والدز هم نصف شده سنشونم بالاس فروختمشون (البته تو واقعیت عمرا به هیچ قیمتی نمیفروشمش.:d) به جاشون جک ویلشر و گوتزه و بیل و جو هارت رو خریدم.( دوروبر 220 میلیون شدن:d) نیمار هم موند برای فصل بعد. برای دفاع هم دو سه تا جوون خریدم. الان تیم واسه خودش هیولایی شده. :d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نه.قسمت پاس ارور رو هرچقدر زیاد کنی درصد پاسهای اشتباه میره بالا.
روی 65 بزاری خوب میشه
البته وقتی خواستی با تیمهایی مثل منچستر یا بارسا بازی کنی بزار رو همون 50 واقعی تره.
دوسته عزیز حرفه شما درست اما من منظورم سرعت پاسکاری بود اگه کمش کنه راحتره میتونه پاسارو قطع کنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما هم روبن رو رو به مدت 3 ماه از دست دادیم ربات صلیبی پاره کرد مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدیم و تاکتیک تیم رو از اون چیزی که اقا نوید گفته بود به 3-4-2-1 تغییر دادم عجب تاکتیک کار امدی در همون بدو تغییر سه برد کسب کردم 3-0 هانوفر رو بردم و یک تیم دیگه هم 1-0 بردم و یکی هم 2-0 تو این ترکیب لام و رافینا رو میذارم گوشه ها پدر تیم ها در اومده لا مصب ریبری چقدر بازیکنه خوبیه ولی دفاع ها فوق العده ضعیفن تازه من راوول البیول هم از مادرید اوردم باز در نبرد های هوایی خوبه ولی نوید جان اون سیستم شما زیاد تو همه بازی ها جواب نمیده ولی از اون هم استفاده میکنم

• Like
Reactions: navid_x360

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه مشکلی نداره .
شما باید دو تا سیو درست کنی و اینطوری میتونی اگه نقل و انتقالات باب میلت نبود یا بازی باختی اون یکی سیو لود کنی.
مشکل من اینکه برای هر هفته یک سیو دیگه ایجاد میکنه ! ... اصلا قابلیت برداشتن Auto Save هست ؟! ...من که ندیدم !

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
مشکل من اینکه برای هر هفته یک سیو دیگه ایجاد میکنه ! ... اصلا قابلیت برداشتن Auto Save هست ؟! ...من که ندیدم !

نه قابلیت غیر فعال کردن Auto Save وجود نداره.
آره تو این سری خودش بدون اینکه تو سیو کرده باشی یه Auto Save ایجاد میکنه که تو باید خودت دستی سیو کنی و اونارو که ایجاد شده پاک کنی .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه قابلیت غیر فعال کردن Auto Save وجود نداره.
آره تو این سری خودش بدون اینکه تو سیو کرده باشی یه Auto Save ایجاد میکنه که تو باید خودت دستی سیو کنی و اونارو که ایجاد شده پاک کنی .
واقعا خیلی مسقره هست ! ... البته با یک آپدیت چند میگی حل میشه ولی خب تو فیفا 11 بود ! ...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ما هم روبن رو رو به مدت 3 ماه از دست دادیم ربات صلیبی پاره کرد مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدیم و تاکتیک تیم رو از اون چیزی که اقا نوید گفته بود به 3-4-2-1 تغییر دادم عجب تاکتیک کار امدی در همون بدو تغییر سه برد کسب کردم 3-0 هانوفر رو بردم و یک تیم دیگه هم 1-0 بردم و یکی هم 2-0 تو این ترکیب لام و رافینا رو میذارم گوشه ها پدر تیم ها در اومده لا مصب ریبری چقدر بازیکنه خوبیه ولی دفاع ها فوق العده ضعیفن تازه من راوول البیول هم از مادرید اوردم باز در نبرد های هوایی خوبه ولی نوید جان اون سیستم شما زیاد تو همه بازی ها جواب نمیده ولی از اون هم استفاده میکنم
اختیار داری اقا منصور
البته منصور جان یک سوئتفاهم پیش امده اون ترکیب 4-2-2-2 که گفتم برایه بازی با user گفتم وگرنه با cpu که بازی میکنم ترکیبم هر بازی بنا با ترکیب تیم حریف ست میکنم
شرمنده منصور جان من بد منظورم گفتم حتمی کلی با اون ترکیب به دردسر افتادی اخه اون ترکیب فقط برایه حمله کردن(یا بازیت سرتر از طرفه مقابل باشه) دفاعت خیلی زود باز میشه با cpu که بازی سخت میشه با user هم بازی کنی به 2تا گل که رسیدی باید ترکیب دفاعی کرد
منم موافقم باهات لام رافینا گوشه ها کولاکن ریبری هم تکنیکیه حسابی من بازیم رویه ریبری میچرخه اما دفاع اشک ادم در میاره واقعا
راستی ترکیبی که پیشنهاد کردی امتحان میکنم حتمی خیلی خوبه که تغییرش حس کردی

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من یه چیزی راجع به Ultimate team فهمیدم و اون اینکه اگه Custom Formation داشته باشید توی UT بازی دچار crash میشه پس قبل از استفاده از UT حتما ترکیبای سیو شده رو جا به جا یا پاک کنید ...
در مورد دفاع کردن هم یه چیزی فهمیدم و اون اینه که بهترین کار اینه که جای tackle و second press رو عوض کنید و هرگز از Tackle استفاده نکنید ! دستتون رو مثل نسخه های قبلی روی A نگه دارید تا contain انجام بشه و مطمئنا طرف بالاخره توپو بهتون میده . فقط اگه طرف نزدیک 18 قدم شد از second press استفاده کنید.
من یه ویدئو دیدم که خیلی کمکم کرد . یه حرف خیلی خوب زد و اونم این بود که فوتبال تو 2,3 ثانیه خلاصه نمیشه ! از A استفاده کنید و شک نکنید حریف اشتباه میکنه ! البته مدام بین بازیکنا سوییچ کنید که نفس بازیکناتون خالی نشه و جا نمونه ...
دوباره تاکید میکنم به هیچ وجه از Tackle (نه sliding tackle) استفاده نکنید چون تنها چیزی که نصیبتون میشه 10 % موفقیت تو تکلا و 90% گل خوردنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر