FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
باید بگم من آخرین نفر بودم : دی
بازی که خیلی سخت تر شده.دیگه فکر نکنم برم طرف منوال.روی پاس و شوت ارور دارم کار میکنم که بازی رو واقعی تر کنم
پاس ارور رروی 70 و سرعت پاس هم روی 60 گذاشتم.حالا تفاوت پاس رو بین بازیکنامیشه دید.مثلا لوکا مودریچ بهتر از داوسون پاس میده.البته کامل مطمئن نیستم
باید بیشتر روی اینا کار کنم.
هر چی که هست EA واقعا به همه سلیقه ها احترام گذاشته.هر کسی با هر سلیقه ایی میتونه از بازی خوشش بیاد.با توجه به تغییراتی که گیمر میتونه در گیم پلی بازی
بوجود بیاره.
وزن توپ و بازیکنا فوق العادست.سرعت بازی رو هم برای اولین بار در سری فیفا روی نرمال گذاشتم.بازی آروم و واقعی شده
تنها نکته منفی گرافیک بازیه که پیشرفت نداشته بعضی جاها هم پسرفت داشته.دلیل این کار EA رو نمیفهمم.رنگ و نمای کلی بازی مثل قبل شاد و زنده نیست.میخواستن
گرافیک بازی رو از نمای دور واقعی تر جلوه بدن ولی راهش این نبود.البته با یه LCD 46 اینچ از دور اگه بخوای نگاه کنی گرافیک از اون نمای کارتونی در اومده و واقعی تر شده
در کل این قسمت دلچسب نبود.
با توجه به اینکه گیم پلی فوق العاده عالیه و همین حالاشم چند سال از رقیبش جلوتره ساله دیگه EA میتونه رو گرافیک کار کنه و یک تغییر اساسی رو در این قسمت بوجود بیاره

آره واقعا بايد سال بعد يكمي بيشتر روي گرافيك كاركنن...بعضي جاها خيلي تو ذوق ميزنه....مثلا چمن بازي به نظرم از جهاتي بهتر شده ولي پسرفت كرده! البته من هنوز نسخه PS3 رو امتحان نكردم ببينم اونم همينجوريه يا نه!

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
من بعد از کلی بازی و بالا پایین کردنش به نتایچی رسیدم که اینجا میگم شاید بدرد شما ها هم خورد
اولین نکته که بچه هایی که تازه میخواین بازی شروع کنند به این سیستم عادت کنن و اصلا دوشت ندارن از حالت لگندری پایین تر بازی کنید
برید قسمت ستینگ و اونجا برین به صفحه مربوط به cpu و اعدادی که 50 هستند به 44 تا 50 بستگی به خودتون داره تغییر بدید توصیه میکنم اصلا از 44 پایین تر نزارید چون بازی فوقالعاده اسان میشه فایده ای نداره میتونید اولایه بازی 44 باشه بعد که حسابی عادت کردید به سمته 50 زیادش کنید
در مورد دفاع کردن دو حالت اول باید دید شما با user بازی میکنید یا cpu
با user که بازی میکنید خیلی راحته و باید حواستون باشه اشتباه تو جلو اوردن دفاع نداشته باشید به هیچ عنوان از سرعت استفاده نکنید و سریع بازیکن عوض نکنید این حالت توضیح زیادی نمیخواد
اما cpu اول از همه سیستم بازی خیلی مهمه باید سیستمی داشته باشید که تمام نقات دفاعی و میانی بازیکناتون پخش باشن من توصیه سیستم 5-3-2 میکنم
بعد باید تو بازی حواستون باشه رویه چه بازیکنی کلید میکنید اگر خواستید از خط دفاعیه cpu پرسش کنید برایه این کار سه دکمه lt,rb,A با هم نگه دارید تا دو بازیکن پرسش کنن حواستون باشه وقتی rb دارین کامپیوتر بازیکنی که هدایت میکنه جلوتر از بازیکنی میبره که در اختیار خودتون بعد بلافاصله lb بزنید که بازیکن سویچ بشه البته این حالت تو یک منطقه مجاز نیست این کار به هیچ عنوان با دفاع وسطتون انجام ندین که کله سیستم دفاعیتون از هم میپاشه تو این حالت که رویه دفاعه وسطتون هستید فقط A,lt داشته باشید در یک فرصت مناسب X بزنید یا نگهش دارید
توپ که بدست اوردین سعی کنید با پاسکاری هایه به موقعه به سمت دروازه حریف حمله کنید از شوتهایه پشت محوطه استفاده کنید از سمت راست حرکت کردید بیارید چپ اوریب کنید RB بگیرید شوت بزنید و به العکس
امیدوارم بدردتون خورده باشه
دوست عزیز ممنون از آموزشتون در مورد ذفاع کلاً بازی مو تغییر داد امیدوار شدم ممنونتم

• Like
Reactions: navid_x360

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
منم بازی رو گرفتم.بازی خیلی خوب هست من تا الان یه مچ زدم تو رگ نکات مثبت اینه که انیمیشن ها بهتر شده .تاکتیک ها و دروازه بانی تیم مقابل بهتر شده .روش های گل زدن بسیار متنوع و خوب شده .باگ ها خیلی کم شده .بازی طبیعی تر شده و...گرافیک به نظرم خیلی خیلی تغیر نکرده....درکل یه سال بهاش به خوبی سر میکنیم!!!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
من بعد از کلی بازی و بالا پایین کردنش به نتایچی رسیدم که اینجا میگم شاید بدرد شما ها هم خورد
اولین نکته که بچه هایی که تازه میخواین بازی شروع کنند به این سیستم عادت کنن و اصلا دوشت ندارن از حالت لگندری پایین تر بازی کنید
برید قسمت ستینگ و اونجا برین به صفحه مربوط به cpu و اعدادی که 50 هستند به 44 تا 50 بستگی به خودتون داره تغییر بدید توصیه میکنم اصلا از 44 پایین تر نزارید چون بازی فوقالعاده اسان میشه فایده ای نداره میتونید اولایه بازی 44 باشه بعد که حسابی عادت کردید به سمته 50 زیادش کنید
در مورد دفاع کردن دو حالت اول باید دید شما با user بازی میکنید یا cpu
با user که بازی میکنید خیلی راحته و باید حواستون باشه اشتباه تو جلو اوردن دفاع نداشته باشید به هیچ عنوان از سرعت استفاده نکنید و سریع بازیکن عوض نکنید این حالت توضیح زیادی نمیخواد
اما cpu اول از همه سیستم بازی خیلی مهمه باید سیستمی داشته باشید که تمام نقات دفاعی و میانی بازیکناتون پخش باشن من توصیه سیستم 5-3-2 میکنم
بعد باید تو بازی حواستون باشه رویه چه بازیکنی کلید میکنید اگر خواستید از خط دفاعیه cpu پرسش کنید برایه این کار سه دکمه lt,rb,A با هم نگه دارید تا دو بازیکن پرسش کنن حواستون باشه وقتی rb دارین کامپیوتر بازیکنی که هدایت میکنه جلوتر از بازیکنی میبره که در اختیار خودتون بعد بلافاصله lb بزنید که بازیکن سویچ بشه البته این حالت تو یک منطقه مجاز نیست این کار به هیچ عنوان با دفاع وسطتون انجام ندین که کله سیستم دفاعیتون از هم میپاشه تو این حالت که رویه دفاعه وسطتون هستید فقط A,lt داشته باشید در یک فرصت مناسب X بزنید یا نگهش دارید
توپ که بدست اوردین سعی کنید با پاسکاری هایه به موقعه به سمت دروازه حریف حمله کنید از شوتهایه پشت محوطه استفاده کنید از سمت راست حرکت کردید بیارید چپ اوریب کنید RB بگیرید شوت بزنید و به العکس
امیدوارم بدردتون خورده باشه
نوید ممنون
خیلی کمکم کرد ;)

• Like
Reactions: navid_x360

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
الان یه چیز جالبی رو فهمیدم
نمی دونم تو 11 هم بوده یا نه ولی من الان متوجه اش شدم
اگه تو بازی دکمه Back رو بزنید
دروازبان میشید

اینجوری از شره دفاع کردن هم راحت میشید
:-"

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
امیدوارم فن های فیفا ناراحت نشن
( هرچند خودم تا به حال Pro تو دستگاهم نذاشتم )
این سیستم جدید برخورد های فیزیکی که تو این نسخه گذاشته واقعا به سیرک شبیه کرده بازی رو
مزخرف تریت نسخه از شماره 8 تا به حال همین 12 هستش
یه چیزایی دیدم که به خدا حالم گرفته شد
سیستم پاس دهی
دروازبان
دفاع در حالت سوییپر
و ...

متاسفم که امسال پسرفت داشت FIFA

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
جالب توجه اون دوستانی که انگ فن pes بودن رو به من میزدن !!!

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41903&p=1640335&viewfull=1#post1640335

باید دست این سازنده های FIFA رو بوسید خدایی !!!

فوق العاده است فیفا , عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !! >:d

---------- نوشته در 03:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 AM ارسال شده بود ----------

این سیستم جدید برخورد های فیزیکی که تو این نسخه گذاشته واقعا به سیرک شبیه کرده بازی رو
سیستم پاس دهی
دروازبان
دفاع در حالت سوییپر
و ...

آقا جان ناراحتی نداره !!! شما همون pes بازی کن حالشم ببر ... =))

لطفا و خواهــــــشا کسی فیفا رو با اون مقایسه نکنه , اصلا قابل قیاس نیستن با هم !

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
سیستم پاس دهی
دروازبان
دفاع در حالت سوییپر
و ...

باو چطور دلت میاد بازی به این خوبی رو ترول کنی ؟!
به جز یه سری باگهای IE و CPUـه قوی در حد ِ تخیلی (!) مشکلی نداره انصافاّ
خیلی خوبه بخدا !

Give it a try....you're gonna love it

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستان یه کم سرعت پاس رو زیاد کنید خیلی راحتتر بازی میکنید ... مثلا رو 60 یا 70 ... یه کم هم سرعت پر شدن قدرت شوت رو زیاد کنید , مثلا 60 یا 65 ... l-)

در ضمن یکی از بچه ها گله داشت که چرا تور دروازه سفته و مثل این میمونه که توپو زدی تو دیوار , اونم چاره داره که تو تنظیمات میتونید میزان کشش تور دروازه رو تنظیم کنید ( شلش کنید ):>

---------- نوشته در 04:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 AM ارسال شده بود ----------

وشته شده توسط Avenger نمیشه روز و شب رو تو career mode عوض کرد؟
خیلی بده! من جایی ندیدم!

نه متاسفانه اصلا نمیشه
بنظرم خیلی بد بود اینن تغییرشون

سیاوش جان اتفاقا به نظر من کار درستی کردن ! چون شما زمانی که داری تو کریر مود بازی میکنی باید اینو در نظر داشته باشی که تایم و شب و روز بازی های شما مثل یه لیگ
واقعی از قبل تعیین شده است ... پس درستش همینه که شما نتونی تغییرش بدی .... مثل این میمونه که تیم استقلال یا پرسپولیس بیاد بگه من میخوام بازی هامو تو لیگ این هفته
توشب انجام بدم ... خوب نمیشه دیگه ;)

دوستانی که فن بوی فیفا هستن یه صحبت برادرانه دارم خدمتتون :

من که بارها گفتم بازم میگم من فن هیچ کدوم نیستم من فن کار و زحمت خوبم ... هر کدوم بهتر بازی رو ساخته باشن من اونو بازی میکنم
و همیشه اون چیزی که به نظرم اومده رو گفتم ...
این مقدمه رو خدممتون عرض کردم که بگم تو رو عزیزتون از اینکه بچه ها میان یه چیزایی رو مطرح میکنن و انتقاد میکنن از فیفا ناراحت نشید , چون
فیفا کار کرده و خوب همیشه همه ما میدونیم چیزی که روش کار شده ارزش انتقاد و نظر دادن رو داره ...

موفق باشید

زنده باد EA

آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
جالب توجه اون دوستانی که انگ فن pes بودن رو به من میزدن !!!

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41903&p=1640335&viewfull=1#post1640335

باید دست این سازنده های FIFA رو بوسید خدایی !!!

فوق العاده است فیفا , عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !! >:d

---------- نوشته در 03:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 AM ارسال شده بود ----------

آقا جان ناراحتی نداره !!! شما همون pes بازی کن حالشم ببر ... =))

لطفا و خواهــــــشا کسی فیفا رو با اون مقایسه نکنه , اصلا قابل قیاس نیستن با هم !
خوشحالم كه اين تجربه موفق بود من خودمم تا سال 2008 همش pes بازي ميكردم اما من طرفدار فوتبال هستم و ديدم فوتبال فيفا پيشرفت كرده مال بابامون نيست كه ولي نقد بي منطق رو نميتونم تحمل كنم چه بسا همين كونامي چند سال ديگه پيشرفت كنه ميرم طرف اون ولي حالا حالا ها كار داره موفق باشي دوست عزيز
راستي اين كشش تور دروازه رو گفتي چي كار كنيم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر