FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
FIFA 12 : 8.5
نکات منفی: تیکی تاکا بازی کردن تیم ها حتی 3 ستاره - کامل نبودن IE - طراحی ضعیف بعضی از بازیکنان
کاملا کاملا موافقم با رسا رو بر میداری 6 تا به اوساسونا میزنی 4 تا میخوری یه کوب حرفه ای حمله میکنن تیم مقابل همشون یه پا مسی و رونالدو هستن اخه این چه واقعیتیه همشم برمیگرده به سیستم دفاعیش حیف فیفا

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یکی منو کمک کنه.من میخوام اورجینال بخرم برای آنلاین و با این سیستم جدید دفاع کردن رسما آنلاینش غیر قابل بازی میشه.به نظر اساتید بخرم یا نخرم؟

ببین حسین بعد یه مدت بهش عادت میکنی...من خودم البته از لگاسی دیفندینگ استفاده میکنم چون خوشم نمیاد بازیها رو 5-3 ببرم! ولی درکل تاکتیکال دیفندینگ گزینه جالبیه که شاید بعدا برم سراغش! درمورد انلاین هم بنظرم ارزش خریدن داره چون انلاینش به اندازه کافی جذاب و سرگرم کننده هست...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
کاملا کاملا موافقم با رسا رو بر میداری 6 تا به اوساسونا میزنی 4 تا میخوری یه کوب حرفه ای حمله میکنن تیم مقابل همشون یه پا مسی و رونالدو هستن اخه این چه واقعیتیه همشم برمیگرده به سیستم دفاعیش حیف فیفا

مجبور نیستی با CPU روی لجندری بازی کنی ، اسمش روشه ، Legandary ، باید هم بطور عیجیبی سخت باشه بازی کردن باهاش.
شما سعی کنید این تاکتیکال دیفندینگ رو توی بازیهای دو نفره امتحان کنید تا لذت واقعیش رو درک کنید.اونجا دیگه شما نمیتونید مثل CPU بی نقص بازی کنید و همین باعث میشه بازی به میزان قابل توجهی واقعی تر و جذاب تر بشه براتون.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال دارم. وقتی ما بازیکن جوانی رو به Youth Academy میاریم اگه اونجا بمونه پیشرفت میکنه یا باید بیارم تیم اصلی تا پرورش پیدا بکنه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یه سوال دارم. وقتی ما بازیکن جوانی رو به Youth Academy میاریم اگه اونجا بمونه پیشرفت میکنه یا باید بیارم تیم اصلی تا پرورش پیدا بکنه؟
من این رو برای یک نیم فصل تست کردم چون همه بازی ها رو خودم بازی می کنم و چیزی رو Sim نمیکنم زیاد جلو نرفتم. من پیشرفتی توش ندیدم چون یکیشون رو نگه داشتم و یکیشون رو هم آوردم توی تیم. البته نمیدونم به این نکته جالب دقت کردی یا نه اما بازیکنان زیر 16 سال رو نمیتونی وارد تیم اصلیت بکنی من یک بازیکن 14 ساله داشتم و این آیتم غیرفعال بود براش با اینکه پتانسیل بالاتری رو Scout نسبت به اون 16 ساله براش پیش بینی کرده بود اما مثل اینکه دو سال تو آکادمی جوانان باید بمونه:D

یکی منو کمک کنه.من میخوام اورجینال بخرم برای آنلاین و با این سیستم جدید دفاع کردن رسما آنلاینش غیر قابل بازی میشه.به نظر اساتید بخرم یا نخرم؟
نقد سایت بازیسنتر!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک سوال خدایش الکلی جواب ندیدا
خدا وکیلی کسی میتونه روی لجندری بازی کنه که گل هم نخوره و برنده بشه البته بگم تیمهای که باهاشون بازی میکنید حداقل 4.5 یا 5 ستاره باشند بارسا هم تیم شما نباشه
من روی ورلد کلاس هر کاری میکنم یک گل را میخورم اما مبرم روی لجندری که میزارم تا 8 هم نوش جان میکنم
من فکر نمیکنم امسال بتونم روی لجندری بازی کنم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خدا وکیلی کسی میتونه روی لجندری بازی کنه که گل هم نخوره و برنده بشه البته بگم تیمهای که باهاشون بازی میکنید حداقل 4.5 یا 5 ستاره باشند بارسا هم تیم شما نباشه
آره من با بارسا و چلسی تونستم رئال و منچستر رو بدون اینکه گل بخورم ببرم! البته کمی هم شانس آوردم چون 1-2 تا تیرک خوردم که البته همش روی ضربات سر بود:D
مطمئن باش تمرین کنی میشه! هر سال همین جور هست اما امسال یکم سخت تر شده.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان يك سوال،يعني با نسخه كپي نميشه fifa 12 رو آنلاين بازي كرد؟
چرا میشه.فقط باید مواظب باشی که پچ شده باشه بازی.
راستی دوستان این لوکا مودریچ رو بخرید.خوب بازیکنیه.سرغت تیمم رفته بالا

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
چرا میشه.فقط باید مواظب باشی که پچ شده باشه بازی.
راستی دوستان این لوکا مودریچ رو بخرید.خوب بازیکنیه.سرغت تیمم رفته بالا
مرسي عزيز،بازيكنه كدوم تيمه؟

---------- نوشته 05-10-2011 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 04-10-2011 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال خدایش الکلی جواب ندیدا
من روی ورلد کلاس هر کاری میکنم یک گل را میخورم اما مبرم روی لجندری که میزارم تا 8 هم نوش جان میکنم
من فکر نمیکنم امسال بتونم روی لجندری بازی کنم
من تيمم رئاله ،حقيقتشو بخواي تا حالا ويارئال ،والنسيا،اتلتيكو مادريدو رو بردم بدونه اينكه گل بخورم اما با بارسا 4 تا بازي تو اين فصل باهاش كردم 2 تاي اولو 2-0 باختم سومي رو 0-0 شد اما 4 رومي رو 4-1 باختم

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
من الان دو روزه که دارم بازی می کنم
شدیدا هم با این تغییر سیستم دفاع موافقم
قبلا هر بچه ای ، هر کسی که یک ربع فیفا بازی کرده بود می تونست با نگه داشتن یه دکمه دفاعی بازی کنه و یه نتیجه ایی بگیره
ولی الان فرق یه فیفا باز و یه تازه کار مشخص میشه

ولی مشکلی که هست و همه ازش شاکی آن و شاید دقت نکردید اینه که حمله CPU مشکل داره
رو لجندری وقتی از وسط حمله می کنن ( تو جناحین این مشکل نیست ) طوری گارد میگرن برا حمله که مثل بازی X O همیشه دوراهی هستی و شاید همیشه بازنده
اگه بخوای ازش فاصله بگیری تا دریبل نخوری زاویه براش باز میشه برایه پاس یا شوت
اگه بری نزدیکش دریبل میخوری
اگه این مورد جلو بازیکنایه 5 ستاره باشه یه چیزی ولی نه اینکه هر بازیکنی جلوت خدایه دریبل باشه

و مشکل دیگه اینه که خیلی تویه 18 قدم پاس کاری میشه در صورتی که تو فوتبال واقعی اینجوری نیستش که یه تیم به این راحتی تو 18 پاس کاری کنه
بعضی وقتا هم تو دفاع توقع داری توپ رو بگیری ولی یهو میبینی مهاجم خیلی ساده ازت رد میشه
خیلی راحت رو سره دفاع مهاجما هد میزنن
در صورتی که برعکسش صادق نیست برا خودت

ولی خوبیایی که تو این شماره دیدم و خیلی خوشم اومد جاگیریه بهتر بازیکناست و یکم شعورشون بالاست
وقتی چرخ میزنی و به یه سمت میری بازیکنایه پشتیت بهت کاور میدن و بازی خونی می کنن
و مهم تر اینه که تو حمله وینگ بک ها و هافبک ها مفید تر تو حمله اضافه می شن
در صورتی که تو 11 هافبک وسط ها نقش کمتری تو گل زنی داشتن
شوت از راه دور هم خیلی راحت تر شده گل زندش
فاینست شوت برا تک به تک خیلی سخت شده و دیگه مثل 11 راحت ترین راه گل زنی نیستش
ولی تو فواصل 18 متری خیلی راحت و زیبا میشه باهاش گل زد

در کل خیلی خوشم اومد از این شماره ولی این استایل حمله cpu اصلا به این استایل دفاعی جور در نمیآد یا شاید من هنوز نتونستم عادت کنم ولی بعید می دونم خیلی بشه پیشرفتی کرد
شاید باید دانگرد بشیم به وردکلس

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
کلا من از اون ادمها نیستم که چیزی رو یاد میگیرن به دیگران یاد نمیدند من تا دیروز به این دفاع عادت نکرده بودم ولی تونستم راهی رو پیدا کنم که شما هر چی سریعتر می تونین خیلی راحت دفاع کنید تغریبا اینجوری که من دفاع میکنم انقدر سادست که فکرشو نمی تونید بکنین من فیفا باز نبودم ودر گل زدن استاد نیستم ولی اگر فیفا باز بودم تا حالا 10 تا گل رو لیجندری به رال با بارسا میزدم این روش رو امتحان کنید من با این روش فقط بگم رو لیجندری گل نمی خورم روش کار سادست شما باید زمانی که توپ دست تیم حریفه این سه دکمه رو نگه دارید روی کنترل با حالت claccic می شه rb +pass+lt و زمانی که حس می کنین میشه از دکمه x استفاده کنید بدون اینکه این سه دکمه رو ول کنید از x هم استفاده کنید به همین سادگی فقط برید حالشو ببرین ببینید دفاع به صورت خودکار چه میکنه البته من از lb هم استفاده میکنم برای عوض کردن یار ولی طوری که اون سه دکمه رو ول نمیکنم

یا حق

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر