FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا دوستان رفقا کمک کنید بابا من نمی دونم چرا نمی تونم با این سیستم دفاع کنار بیام اه دهنم داره سرویس میشه هنوز یه بازی هم نبردم هر کاری میکنم نمی تونم درست دفاع کنم پاسای تو عمقم هم نمی رسن به یارم اصلا نمی دونم چرا پاس تو عمقم کج میره اصلا رد نمی شه دفاع درست نمیدونم چجوریه هر بازی 4 تا گل بیشتر می خورم حالمو گرفته کسی هست که بدونه قلق این دفاع چیه بابا a رو میگیرم پرس نمیکنه لا مذهب مگه اتفاقی بتونم راهو ببندم البته اینم بگم فقط رو لجندری بازی میکنم سخته خیلی سخته بادکمه a که پرس میکنم lt هم میگیرم با rb هم یارم رو عوض میکنم ولی نمیتونم جلو تیم حریفو بگیرم جلو نیاد غیر از دفاع هنوز نتونستم به روی چیز دیگه ای تمرکز کنم مغزم انقدر درگیر دفاع میشه که وقتی توپو میگیرم نمیدونم باید چکارش کنم

آخرین ویرایش:

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
من امروز گرفتم!
به نظرم زمین تا اسمون با دمو فرق داره خیلی عالی تر شده!اصلا ایده اله ایده اله!
مخصوصا اگه کمی سرعت پاس و..... رو زیاد کنید!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان تو قسمت CREATION CENTER میشه تیم ملی هم درست کرد و به بازی اضافه کرد؟
لیگ هم میشه ساخت؟
بعد از اینکه ساختی میشه تو قسمت CAREER MODE هم ازشون استفاده کرد؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام دوستان تو قسمت CREATION CENTER میشه تیم ملی هم درست کرد و به بازی اضافه کرد؟
لیگ هم میشه ساخت؟
بعد از اینکه ساختی میشه تو قسمت CAREER MODE هم ازشون استفاده کرد؟
تیم ملی که نمیشه ساخت. یعنی غیر مستقیم میشه. باید از ساخت باشگاه برای تیم ملی استفاده بکنی. ;)
لیگ میشه ساخت.
فکر کنم میشه. اول CM یه مطلب میاره چون من tv خوبی ندارم فعلا نتونستم بخونمش ولی فکر کنم در همین مورد بودش.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستانی که انلاینشو تجربه کردن بگن آیا حریفامون با سیستم دفاع جدید کنار اومدن؟به نظرتون با این سیستم میشه تو آنلاین کاری کرد؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستانی که انلاینشو تجربه کردن بگن آیا حریفامون با سیستم دفاع جدید کنار اومدن؟به نظرتون با این سیستم میشه تو آنلاین کاری کرد؟

من یه مقداری بازی کردم ... واقعیتش 3 دست اینا زدم ولی خوب دفاع نمیکردن ! هنوز زمان میبره تا خیلیا با این سیستم کنار بیان ... ولی در کل ای فیفا رو اگه باگ گیری و رفع ایراد کنن دیگه بهترین گیم پلیه ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من یه مقداری بازی کردم ... واقعیتش 3 دست اینا زدم ولی خوب دفاع نمیکردن ! هنوز زمان میبره تا خیلیا با این سیستم کنار بیان ... ولی در کل ای فیفا رو اگه باگ گیری و رفع ایراد کنن دیگه بهترین گیم پلیه ...
اره گیم پلیش خیلی رئالتر شده.حرکت توپ و بازیکن و فیزیکش خیلی قویه.مطمئنا نسل بعد هم فیفا حرف اول رو خواهد زد.من میترسم برم آنلاین سوراخ شم:dخیلی این سیستم جدیدش سخته

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
اخر سر این بازی دسته رو کبوندم به دیوار 3تیکه شد پشت سرمم خیلی درد میکنه تا صبح سکته نزنم شانس میارم از اون حالت دفاع جدید در اوردم م رو قدیمی گذاشتم تاثیری نداره نه پرس میکنه نه تنه میزنه این lagacy رو فکر کنم بیخودی گذاشتن چون اونهم کاربردی نداره

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
اخر سر این بازی دسته رو کبوندم به دیوار 3تیکه شد پشت سرمم خیلی درد میکنه تا صبح سکته نزنم شانس میارم از اون حالت دفاع جدید در اوردم م رو قدیمی گذاشتم تاثیری نداره نه پرس میکنه نه تنه میزنه این lagacy رو فکر کنم بیخودی گذاشتن چون اونهم کاربردی نداره
داش حالا چرا دسته 50 تومننیو زددی ترکوندی حداقل بازیو میزدی فوقش 5 تومن میدادی دوباره میخریدی:d
داش با تمرین کردن و حوصله داشتن بهش عاذت میکنی منم اولش عصبانی بودم ولی ارامشو خودمو حفظ کردم و منطقی وبا دقت و با حوصله بازی کردم و الانم حال میکنم باهاش

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
واسه من که بهتر شده، خیلی از 11 بهتر دفاع میکنم.. ولی اکثر ایرانی های که باهاشون بازی کردم مشکل دارن ، به خصوص توی عمق.. البته H2H که بازی می کردم، بعضی از خارجی ها واقعا قشنگ دفاع می کردن!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با cpu باید رو legacy بازی کرد! دستم شکست!:|
دستم من هم درد گرفت اما دیگه باهاش کنار اومدم:D جالبه تو این نسخه تا یکم خسته میشم و بازی رو شل میگیرم گل میخورم:| با اوساسونا 3-0 بودم و بعدش اواخر بازی ذخیره ها و بازیکن جوونا رو آوردم برای دستگرمی با کلی دردسر بازی رو 3-2 نگه داشتم!

• Like
Reactions: kingmammad110

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر