FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
چطوری میشه این Legacy رو فعال کرد ؟؟ منظورم همونیه که دکمه ی پاس رو بگیری و با هوش مصنوعی قوی بره دنبال توپ ؟ اصلا باید فعال کرد ؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
تو carrer mode این استعدادیاب ها واقعا تو دنیای واقعی با همین اسم وجود دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بازیکنی مثل اشلی یانگ که تازه با منچستر یونایتد قرداد بسته بخوای بخری مثل فیفا 11 قبول نمیکنه حتی به صورت قرضی؟؟؟؟؟؟
این بازیکن ها که با اینکه قرداد دارن یهو میگن میخواییم از تیم بریم دلیلش چیه؟؟؟و میتونیم جلوش رو بگیرم راهی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که باید ببینیم بازیکن راضی هست یا نه از کدوم قسمت میشه دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:24 PM ارسال شده بود ----------

چطوری میشه این Legacy رو فعال کرد ؟؟ منظورم همونیه که دکمه ی پاس رو بگیری و با هوش مصنوعی قوی بره دنبال توپ ؟ اصلا باید فعال کرد ؟

تو setting قسمت xbox 360 controller آخرین گزینه tactical defending به legacy defending عوض کن.
اما عوض نکنی بهتره چون مثل فیفا 11 میشه و خیلی مسخره .
این دفاع جدید خیلی بازی واقعی میکنه پس تغییرش نده و با بازی زیاد خیلی راحت میتونی بهش عادت کنی .
بهترین راهش هم اینه که تو custom tactics تاکتیک با توجه به تیم مقابل درست کنی و همچنین سیستم و ترکیب تیمت.

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
من دارم الان با بایرن مونیخ میرم .. متاسفانه جز دنیل آلوز کسی رو نتونستم بیارم تو تیم .
یه سوال .. موقعی که به یه بازیکنی پیشنهاد میدی طرف قبول میکنه و اونجایی که قرار دادش رو میبینی که چندساله هست و یه درصد داره اولین گزینش چیه که پوله Wodge یه چی تو این مایه هاست؟ من هر چی اونو تغییر میدم ، بازیکنه قبول نمیکنه بیاد تو تیمم و دوباره همین قرارداده میاد .. کسی فهمید چی میگم ؟ اگر فهمید هلپ می :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بالاخره موفق شدم رئال رو بدون اینکه گل بخورم ببرم:D بازی رفت رو 5-4 تو برنابئو ازش بردم و بازی برگشت رو هم 1-0 بردم:D تازه همه اینا بدون مسی اتفاق افتاد چون تو Career Mode بودم و مسی اول فصل به مدت سه ماه مصدوم شد و منم که تازه این بخش رو شروع کرده بودم سوپر کاپ رو بدون اون مجبور شدم بازی کنم! در کل عالی بودش. برای اولین بار جلوی یک تیم قوی روی Legendary بازی می کردم:D

راستی دو تا نکته: 1- چرا کاپیتان رئال pepe بودش؟ 2- این بنزما چرا اینقدر باگ هست؟:D بی شرف خیلی قوی هستش:D

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
جاتون خالي به زور اومديم دوم جدول آخر ليگ بوديماااا .اگه بارسلونا رو ميبردم قهرمان بودم ،بازي رفت رو تو خونه خودم 0-0 شد اما .....ه ه ه=((4 تا از بارسه خوردم سوراخ شدم رفت

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
بالاخره موفق شدم رئال رو بدون اینکه گل بخورم ببرم:D بازی رفت رو 5-4 تو برنابئو ازش بردم و بازی برگشت رو هم 1-0 بردم:D تازه همه اینا بدون مسی اتفاق افتاد چون تو Career Mode بودم و مسی اول فصل به مدت سه ماه مصدوم شد و منم که تازه این بخش رو شروع کرده بودم سوپر کاپ رو بدون اون مجبور شدم بازی کنم! در کل عالی بودش. برای اولین بار جلوی یک تیم قوی روی Legendary بازی می کردم:D

راستی دو تا نکته: 1- چرا کاپیتان رئال pepe بودش؟ 2- این بنزما چرا اینقدر باگ هست؟:D بی شرف خیلی قوی هستش:D

واقعا مسخرست ، بنزما چیکار کرده که اینقدر قوی شده ؟! اگه بنزما اینجور بازی میکرد که الان بارسا قهرمان ِ شمپیونز لیگ و لیگ ِ اسپانیا نبود :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
واقعا مسخرست ، بنزما چیکار کرده که اینقدر قوی شده ؟! اگه بنزما اینجور بازی میکرد که الان بارسا قهرمان ِ شمپیونز لیگ و لیگ ِ اسپانیا نبود :d
دقیقا! اینقدر باگ داره که وقتی کورس میزاره با پویول یا پیکه راحت ردشون میکنه و آلوز با هزار بدبختی بهش میرسه:D دیگه تا ته کار رو بخونید دیگه!
به نظر من از رونالدو و کاکا هم قوی تر ساختنش چون از اون 4 تا گل 3 تاش رو ایشون زد. هد هم رو سرش اصلا نمیشه زد و واقعا خیلی سخته!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin

به کریم گیر ندین لطفا :d
دومین بازیکن برتر چمپیونز لیگه.از نظر میانگین گل

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دقیقا! اینقدر باگ داره که وقتی کورس میزاره با پویول یا پیکه راحت ردشون میکنه و آلوز با هزار بدبختی بهش میرسه:D دیگه تا ته کار رو بخونید دیگه!
به نظر من از رونالدو و کاکا هم قوی تر ساختنش چون از اون 4 تا گل 3 تاش رو ایشون زد. هد هم رو سرش اصلا نمیشه زد و واقعا خیلی سخته!

فقط بنزما اینطور نیست!کلا بازیکنای دیگه ای هم تو این نسخه هستن که بهترین مدافعان هم نمیتونن رو سرشون سر بزنن و توپ رو ازشون بگیرن.مثلا زلاتان،دروگبا،رونی و ... هم این ویژگی رو دارن که به نظر من یکی از نقاط ضعف بازی محسوب میشه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
فقط بنزما اینطور نیست!کلا بازیکنای دیگه ای هم تو این نسخه هستن که بهترین مدافعان هم نمیتونن رو سرشون سر بزنن و توپ رو ازشون بگیرن.مثلا زلاتان،دروگبا،رونی و ... هم این ویژگی رو دارن که به نظر من یکی از نقاط ضعف بازی محسوب میشه.

به نظر ِ من باقی خوبن ، حالا شاید کمی قوی تر یا ضعیف تر از اون چیزی باشن که باید باشن ، ولی بنزما عجیب غریبه ، نه میشه باهاش کورس گذاشت ، نه میشه رو سرش سر زد ... کلا زیادی قوی ساختن کریم رو

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

برهان چند لحظه پیش رکوردتو زدم. :d بازی رفت تو برنابئو 3-2 شد. بازی برگشت 4-0:d (مسی و اینیستا و ژاوی و پویول رو نداشتم :d ویا رو کاپیتان کرده بودمش:d) . :shocked:شده بودم. :d یه حس عجیبی میده اینجور بردها رو لجندری.:d انگار دنیا رو به آدم دادن.:d
راستی یه چیزش خیلی مسخرست. 3 بار تا حالا CM رو از اول شروع کردم هر سه دفعه مسی اومده گفته میخوام برم. :d رو اعصابمه این. :d
تو بازی من اسنایدر کاپیتان بودش. :d=))

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اقا چه طور میشه این حساسیت بازیها رو تغییر داد ، مثلا تو سوتِ اِفریکا میشد تو بازیهایمون حساسیت ها رو بر اسا فینال یا دوره مقدماتی و ... بزاریم :d ولی از FIFA 11 درگیر این موضوع ام :d
راستی : http://upload20.ir/upload/13175835741886360743.jpg :d خدایی ارزشش رو داره ، حتما تونستین بگیرین :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من دارم الان با بایرن مونیخ میرم .. متاسفانه جز دنیل آلوز کسی رو نتونستم بیارم تو تیم .
یه سوال .. موقعی که به یه بازیکنی پیشنهاد میدی طرف قبول میکنه و اونجایی که قرار دادش رو میبینی که چندساله هست و یه درصد داره اولین گزینش چیه که پوله Wodge یه چی تو این مایه هاست؟ من هر چی اونو تغییر میدم ، بازیکنه قبول نمیکنه بیاد تو تیمم و دوباره همین قرارداده میاد .. کسی فهمید چی میگم ؟ اگر فهمید هلپ می :d

سلام شما سعی کن قرار داد رو برای بازیکن های معروف تا 10 هزار تا بالاتر پیشنهاد بدی میان اون هم پول هفتگی یا ماهیانه است که بازیکن دریافت میکنه تو واقعیت هم همین طوره(یا هفتگی یا ماهیانه) شک دارم میتونی مثلا برای گل زدنش درصد تایین کنی انگیزش بره بالا ولی شما به قرار داد بیشتر توجه کن فرقی با 11 نداره فقط قیمت ها سنگین تر و واقعی تر شده مثلا مسی 135 هزار شما 150 پیشنهاد بده و.. بعضی بازیکن ها هم تیمشون نمیخواد با شما همکاری کنه من پارسال هی سعی میکردم از ارسنال بازیکن بگیرم با سیتی بودم هی لغو میکردن

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اقا چه طور میشه این حساسیت بازیها رو تغییر داد ، مثلا تو سوتِ اِفریکا میشد تو بازیهایمون حساسیت ها رو بر اسا فینال یا دوره مقدماتی و ... بزاریم :d ولی از FIFA 11 درگیر این موضوع ام :d
راستی : http://upload20.ir/upload/13175835741886360743.jpg :d خدایی ارزشش رو داره ، حتما تونستین بگیرین :d
مازیار مودمت مثله منه:dحال کردی دقت رو:d
راستی گزارش عربی هم داشتی؟؟چون اوریج امارات خریدی میگم.
اگه تونستی این تکنیک هاشو که توی یه صفحه هاش هست آپلود کن.من دوستم یورو 2008 اوریج داشت همه ی تکنیک هاشو با تصویر و نشون دادن آنالوگ یاد میداد.برای همین فکر میکنم اینم اینطوری باشه
راستی کریم هم که من باش بازی میکنم زیاد خوب نیست.
استاده توی توپ خراب کردم و موهم رو بازی با بارسا سفید کرد:d
اما کلا کریرش خیلی توپ شده.رفتم لوکا مودریچ و یه دفاع از شالکه و ساندرو و پودولسکی و رمزی(قرضی) و .... برای رئال گرفتم و غولی شدم.
راستی من بازیهایی که با تیم های سخت دارم رو میبرم یا مساوی میکنم ولی از این پکیده ها میبازم

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
آقا من اومدم بازی کنم دیسکو که گذاشتم آپدیت خواست بعد این پیغامو میده میگه نمیتونه آپدیتو از روی دیسک بخونه چیکارش کنم؟
can't read the update from disc. please reinsert disc to continue

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر