FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من که همیشه رو legendary بازی میکنم.یعنی به خودم اجازه نمیدم که پایینتر از لجندری بازی کنم و همیشه دوست دارم کامپیوتر با اخرین توانش روبروم بازی کنه
و به نظر من نسبت به دمو سختیش کمتر شده
و من تو گل زدن مشکل خاصی ندارم و میتونم گل بزنم . دفاع کردن هم با کمی فکر میشه گل نخورد

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
تیمت تاریحچه و ریشه و اصالت نداره کلا :d
چه میخوای اول باش یا دسته چهارم :d

چه ربطی داره تو این دور زمونه کسی به ریشه جام نمیده:d
درسته قبلا تیم متوسطی بودیم اما یه 3 سالی هست با خریدای مالک ثروتمندمون تیم خوبی شدیم .
هم تو فیفا 10 و هم تو فیفا 11 و هم تو فیفا 12 ثروتمندترین تیم فیفا هستیم البته تو واقعیت هم ثروتمندترین تیم جهانیم و میتونیم کلی بازیکن بزرگ بخریم.
سیاوش جان تو و افشین هر دو طرفدار بارسلونا هستید واسه همین از باخت تیمتون ناراحت شدید و به من پیله کردید:-s
من میرم بخوابم شب همگی بخیر;)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
اولا تیم من خیلی هم تیمه وبازیکنای خیلی خوبی داره الانم تو لیگ برتر انگلیس صدرنشینه . من میام به تیم مورد علاقه تو بگم در پیت ؟؟/:):p
حالا بذار یکم به فوت و فن بازی وارد بشیم رو Legandary هم بازی میکنیم 1 سال واسه بازی کردن وقت داریم ....

خو در حد ِ انگلستان خوبه ، در مقایسه با بارسا در ِ پیت ِ :d

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
sigpic11572_7.gif

viva FIFA VIVA REAL MADRID:x
we are 12

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من هر بازی گل میخوردم نا فرم! از تیم های ضعیفم میخورم! میشه یکی بیاد یه سری راه واسه دفاع درست بهم بگه؟ بخدا توی 11 5 6 تا هر بازی میزدم :(!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من هر بازی گل میخوردم نا فرم! از تیم های ضعیفم میخورم! میشه یکی بیاد یه سری راه واسه دفاع درست بهم بگه؟ بخدا توی 11 5 6 تا هر بازی میزدم :(!
آفلاین بزار رو دفاع فیفا 11 وگرنه اعصابتو خرد می کنه بیا آنلاین بازی کن اون وقت می فهمی که TD سخت نیست

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
دیشب رفتم و چسبیدم به بازی و سعی کردم خودمو با بازی وقف بدم رو سخت ترین حالت هم بازی می کنم بلا خره 2 1 باختم ولی گل رو که زدم انگار بهم بال دادند خیلی هیجانی شده بودم هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر ازش خوشم میاد به نظر من این بازی یه شاهکاره که فکرشم نمی تونستم بکنم درود بر ea

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شهاب من توصیه می کنم سیستم دفاعی بازی رو عوض نکنی چون مثل قدیم میشه و خیلی جالب نیستش و این جدیده بیشتر میچسبه:D
من هم تقریبا هر بازی گل میخورم اما کلی هم گل میزنم. مثلا آرسنال تو زمان 7 دقیقه 7-5 بردم و جالبه که بازی 4-1 عقب بودم:)) البته جلوی تیم های ضعیف 1ـی بیشتر نمیخورم اما قوی رو نمیشه کاریش کرد!
سیستم دفاع کردن هم من با A میگیرم تا بیاد نزدیک بازیکن صاحب توپ و بعدش X رو میزنم. البته باید با LT هم کار کنی وگرنه راحت دریبل میزنه و میره. بعضی وقت ها که تعداد دفاع هام هم زیاد باشه از rb هم استفاده می کنم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب من توصیه می کنم سیستم دفاعی بازی رو عوض نکنی چون مثل قدیم میشه و خیلی جالب نیستش و این جدیده بیشتر میچسبه:D
من هم تقریبا هر بازی گل میخورم اما کلی هم گل میزنم. مثلا آرسنال تو زمان 7 دقیقه 7-5 بردم و جالبه که بازی 4-1 عقب بودم:)) البته جلوی تیم های ضعیف 1ـی بیشتر نمیخورم اما قوی رو نمیشه کاریش کرد!
سیستم دفاع کردن هم من با A میگیرم تا بیاد نزدیک بازیکن صاحب توپ و بعدش X رو میزنم. البته باید با LT هم کار کنی وگرنه راحت دریبل میزنه و میره. بعضی وقت ها که تعداد دفاع هام هم زیاد باشه از rb هم استفاده می کنم.
یه امتجان میکنم. جالبه که با رئالم بازی میکنم و دفاع های قویی داره.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا فقط یکی بیاد و کاربرد rb و lt ر و ت.ضیح بده ممنون میشم اخه من اینطور دفاع نمی کنم من میرم دنبال بازیکن صاحب توپ وقتی نزدیکش شدم دکمه a رو می گیرم و سریع توپ رو می گیره یا اینکه تکل میزنم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

رو چه درجه ای بازی می کنی برهان ؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آفرین گل پسر!:dمنم دقیقاً همینطوری دفاع میکنم برهان!یعنی بهترین راه همینه! همه دوستان همین کار رو کنند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر