FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من نمیدونم چطور بعضی ها میگن تو فیفا 12 فیر پلی رعایت میشه.من فقط دیدم که اگه یه بازیکن به شدت مصدوم بشه که قادر به ادامه بازی نباشه داور بازی رو متوقف میکنه و داور بین دو طرف دراف بال انجام میده.
با اینکه فیر پلی یعنی اگه بازیکن تو مصدوم شده باشه و رو زمین افتاده باشه بازیکن حریف به رسم جوانمردی توپو بزنه بیرون مگه این طور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام علی جان شما درست میگین ولی برا من یبار شد بازیکن تکل خفن رفت بعد چیز خاصی نشد مسدوم نشد اونجورکه شما میگین یا زمینو ترک کنه بعد داور دراف بال انجام داد ولی یبارم شد بازیکن مصدوم شد اینکارو کرد جالب بود .
راستی دوستان من قبلا گل میزدم بازیکنا دور خودشون 7 دور نمیچرخیدن ولی الان گل میزنم 5 دور دور خودشون میچرخن چرا یه با... خیلی ضایع این صحنه اعصابم خورد میشه سریع میزنم گلم نگا نمیکنم برا شمام اینجور میشه یا نه دوستان .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
برای درست کردن زمین Pitch Wear رو روی None قرار بدید!
این Keita چقدر پررو ــه:D
مردک اومده میگه چرا به من بازی نمیدی؟!افت کردم ولی دلیل نمیشه:D
منم بازی دادم بهش ولی خیلی گستاخ ــه:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
در جواب دوستان!
1-پاس کاری حریف در مواقع مساوی زیاد نیست ولی در مواقع جلو افتادن به دلیل روحیه زیاد پاس ها دقیق میشه!
من 2-0 از رئال جلو بودم همش یا شوت از راه دور میزدن یا پاس های اشتباه میدادن!
2-با گرفتن A بازیکن در بهترین مکان برای Jockey میره نه برای گرفتن توپ!
3-با گرفتن Rb بازیکن دیگری در بهترین مکان برای Jockey میره نه برای گرفتن توپ!
4-آب و هوا و ... در Career Mode به صورت خودکار عوض میشه و دست شما نیست!
همین الان بازی من با Osasona بارونی بود!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
درخواست بازیکنا برای ترک باشگاه خیلی مسخرست به نظرم. :d مسی اومده بهم میگه میخوام برم منم گفتم غلط میکنی بشین سرجات. :d در حالی که 4 سال باهاش قرارداد دارم.:d

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

دوسان متخصص بهترین روش دفاع کردن با بارسلونا چیه ؟
ما نوبیم تو این شماره :d
اگه بازیکناتو متناسب با حریف و شرایط بچینی خیلی بهتر میتونی دفاع بکنی. مثلا توی بازیه سوپرکاپ توی سانتیاگو فابرگاسو بردم بیرون بوسکتسو آوردم جاش.(ترکیبم متفاوته با ترکیب اصلی) تیاگو هم به جای اینیستا. اصلا هم حمله نمیکردم. بالاخره CPU یه اشتباه کرد توپو از دفاع ببا ضد حمله با 3 پاس رسوندم ویا که اونم گلش کرد. و 1-0 بردم. توی بازیه برگشت هم فابرگاس هافبک دفاعی بود. اینیستا هم توی ترکیب اصلی که بازم 1-0 بردمشون.
در کل اگه توپ وسط میدان باشه با هافبک دفاعی و اگه کناره ها باشه با مدافعین کناریت دفاع بکن.سعی بکن تا لازم نشده مدافعان وسط رو جابجاشون نکنی چون خیلی راحت گل میخوری.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من طرفدار من سیتی هستم و تیم مورد علاقه منه شما هم به نظرم طرفدارشی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هستی لطفا بهم بگو چه ترکیبی و چه سیستمی استفاده کنم که جواب بگیرم .از چه بازیکنایی استفاده کنم بهتر جواب میده؟؟؟؟؟؟؟کلا چه ترکیبی ترکیب ایده آل من سیتیه؟؟؟؟؟؟ مخصوصا تو دفاع؟
در ضمن این custom tactics میشه برام توضیح بدین من هیچی ازش نمیدونم اونا که کم و زیادش میتونی بکنی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟میشه این تغییرات save نکرد و اگه نمیشه و باید save کرد چطوری میتونم بعدا پاکش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین؟؟؟؟؟
من سیتی من این نبود اخه من تو 11 اگورو و فن پرسی گذاشته بودم حمله کلن همشون فروختم بازیکن های دیگه اوردم و ترکیب هم 4-4-2 میذاشتم نمیتونستن نفس بکشن ولی تو 12 جواب نمیده چون با هر تیم یک تاکتیک میطلبه و...

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تو careed mode بازیهی واسه شما شده تو شب هم باشه...یا بارون باشه؟
من البته زیاد نرفتم اما تاحالا هرچی بازی کردم تو روز بوده...
دقت کنید من منظورم تغییرشون نیست فقط میخوام بدونم توی یک فصل کامل از career mode چندتاش تو شبه چندتاش تو روز؟؟؟؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
بهترین تجربه فوتبالی من بدون شک توی این 12 سال فیفا 11 بود البته بعد از pes 5 و 6.سال 2009 بعد از افتضاح کونامی و
پیشرفت فوق العاده فیفا بروی کنسول منو بسمت خودش جذب کرد.من سه مشکل عمده به فیفا میگرفتم که مربوط میشد به
فیزیک کلی بازی و طراحی استایل بازیکنها و نبود پرسنالدی فردی و تیمی که این سه مورد در نسل قبل بخوبی در بازیهای
کونامی رعایت میشد.

در فیفا 09 طراحی استایل بازیکنا فوق العاده بد بود بطوری که از دور نمیتونستی بازیکنا رو از هم تشخیص بدی(با این تفسیر
که شما از کفشها و تیپ بازیکنا بیخبر بودی).این مورد در فیفا 11 با دوبرابر کردن تیپ های بدنی بطور کامل برطرف شد.
پرسنالدی یا همون فردیت گرایی برای اولین بار در فیفا 11 بوجود اومد که گیم پلی بازی رو کمی عوض کرد ولی همچنان پرسنالدی
تیمی که مربوط میشد به ساختار متفاوت بازی تیمها رعایت نشده بود
فیزیک بازی در فیفا 09 و 10 فوق العاده بد بود.اونایی که از pes بسمت فیفا اومدن بهتر حرف منو درک میکنن.کنترل بازیکنا زیادی نرم
بود بطوری که وقتی که بازیکن رو هدایت میکردی هیچ وزنی رو حس نمیکردی انگار نه انگار بازیکن 80-70 کیلو وزن داره.این مورد در
فیفا 11 کمی برطرف شده بود که در فیفا 12 بطور کامل تکمیل شد.فیزیک توپ هم بالاخره بعد سالها تغییر کرد و حالا میشه سنگینیه
واقعیه توپو بخوبی حس کرد.
در فیفا 10 و 11 پرسینگ فوق العاده شدید بود طوری که شما مانند فوتبال واقعی نمیتونستی با بازیکنان خط دفاع و هافبک بازیسازی
کنی به همین ترتیب آهنگ بازی تند شده بود و بدور از واقعیت.ولی حالا به لطف تاکتیکال دیفندینگ و پرسیژن دریبلینگ این فشار بطور
کامل از بازی خارج شد.نمای بازی فوق العاده واقعی بنظر میرسه
.همچنین برای جا گذاشتن حریف فقط میشد با دریبل های بعضا عجیب که کمتر در یک بازی واقعی دیده میشه استفاده کرد ولی حالا
پرسیژن دریبلینگ و استفاده بموقع از جهت ها میتونی خیلی واقعی تر این کار رو انجام بدی.
انیمیشهنای فوق العاده واقعی دروازبانها
ایمپکت انجین و برخوردهای فوق العاده طبیعیی
قابلیت بسیار بالا در تغییر گیم پلی بازی و شخصی سازی(حالت های پاس و شوت در حالت منوال و یا تغییر در دقت و قدرت پاس و شوت)
صدا گذاری
و ...........
تنها بخش کوچیکی از قابلیت ها و توانایی های فیفاست که در این نسل تونسته بوجود بیاره و منو به آینده امیدوار کرده
واقعا این نسخه از فیفا خیلی خیلی ارزشمنده چون حاصل 4 سال تلاش EA هستش.باید یه خسته نباشید جانانه به تیم سازنده بازی
بگیم.

میانگین امتیازات بازی در سایت متا تا این لحظه از 29 نقد 91 هست

--------------------------------------------
September 30, 2011 Tom Mills

[h=1]FIFA 12: Custom Covers[/h]
30pmsutwp0y5n55cdx42.png

امروز 30 سپتامبر فیفا 12 در UK عرضه شد به همین ترتیب کاورهای مخصوص تیمها که قولشو قبلا داده بودن برای پرینت عرضه شد:
در این آدرس بروی کاورها کلیک کنید:

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-12-custom-covers

• Like
Reactions: rametzio

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
در ضمن این custom tactics میشه برام توضیح بدین من هیچی ازش نمیدونم اونا که کم و زیادش میتونی بکنی چیه؟
مهم ترین بخش فیفا12 همین بخشه! اونجا می تونی تاکتیک کلی تیم رو تعیین کنی! مثلا من با لیورپول پرسینگ 80 بازی میکنم ولی با آرسنال پرسینگم روی 40 هستش.. چون لیورپول دفاع ضعیفه و وظیفه خط حمله کمک کردن به دفاع هستش! تیم به تیم قضیه فرق میکنه.. روی هر گزینه هم بری برات شکلش می یاد و متوجه میشی چیه.
من الان دقیقا یادم نمی یاد چیا بود ولی اگه بپرسی واست توضیح میدم.
کلا تاکتیک توی فیفا 3 قسمت داره:

• System : سیستم خیلی مهمه، من همیشه یــه 433 می سازم .. وقتی میسازی میتونی مسیر دفاع کردن هم مشخص کنی: ST RF LF .. RAM LAM CDM ..RWB CB CB LWB
  • custom tactics: توی فیفا12 خیلی مهمه.
  • چیدن بازیکنان هم اهمیتش از این دوتا کمتر نیست.. خیلی مهمه بازیکن رو بشناسی.

• Like
Reactions: Ronaldo_9

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلانگزسچ

بازم سلام
آقا دستت بابته کاورا درد نکنه ولی تنها تیمه معروفش چلسی بود میلان نداش
به کاور بود تو چند صفحه قبل که مخصوصه دو تیمه میلانی بود عکسشم گذاشتن اگه اونو بزاری ممنونت میشم:x
تو کریر مود با میلانی که تبدیل به منتخب جهانش کردم به تیمه رده 14 لیگ میبازم بعد تیمه اوله لیگ(من دومم)همرو میزنه بد مصب حوصله بازی کردنم ندارم سیم میکنم=((
راستی آب و هوا همش اوتو هست و از ساعت 3 ظهر تا 11 شب بازی داریتb-)
درضمن هدفب که باشگاه از شما میخواد مهمه مثلا بمن میگن قهرمان لیگ شو من قهرمان چمپیون و حذفی میشم:p
تو بودجه هم یه گزینه تو ترنسفر هست که میتونیت بودجه و ذخیره هفتگی رو متعادل کنی;;)
با تشکر ادوسته خوبم مستشار که این وقتو بمن داد:))
کیییه:x:x

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
نسخه اصلی بازی به نظرم خیلی بهتر از دمو بود
ولی هنور هم به شدت به تاکتیکال دفندینگ انتقاد دارم
امکان نداره کسی بتونه به طور کامل با تاکتیکال کنار بیاد
من که تو هر بازی دارم پنالتی میدم واقعا مسخرس

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام علی جان شما درست میگین ولی برا من یبار شد بازیکن تکل خفن رفت بعد چیز خاصی نشد مسدوم نشد اونجورکه شما میگین یا زمینو ترک کنه بعد داور دراف بال انجام داد ولی یبارم شد بازیکن مصدوم شد اینکارو کرد جالب بود .
راستی دوستان من قبلا گل میزدم بازیکنا دور خودشون 7 دور نمیچرخیدن ولی الان گل میزنم 5 دور دور خودشون میچرخن چرا یه با... خیلی ضایع این صحنه اعصابم خورد میشه سریع میزنم گلم نگا نمیکنم برا شمام اینجور میشه یا نه دوستان .

یعنی برات پیش اومده که بازیکنت مصدوم بشه بعد بازیکن حریف توپو بزنه بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره بابا چند بار واسه منم شده.مسی گل زد یدفه دیدم مثل آدمای روانی یه 5 , 6 بار دور خودش چرخید بعد تازه فهمید گل زده و خوشحالی کرد.
به نظرم ea یکم دیر به فکر اضافه کردن امکانات جدید به بازی بوده و معلومه روزای آخر این امکانات اضافه شده وگرنه 1 سال وقت داشتن و میتونستن اشکالات بازی و باگ ها رو درست کنن.

---------- نوشته در 11:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 PM ارسال شده بود ----------

بازم سلام
آقا دستت بابته کاورا درد نکنه ولی تنها تیمه معروفش چلسی بود میلان نداش
به کاور بود تو چند صفحه قبل که مخصوصه دو تیمه میلانی بود عکسشم گذاشتن اگه اونو بزاری ممنونت میشم:x
تو کریر مود با میلانی که تبدیل به منتخب جهانش کردم به تیمه رده 14 لیگ میبازم بعد تیمه اوله لیگ(من دومم)همرو میزنه بد مصب حوصله بازی کردنم ندارم سیم میکنم=((
راستی آب و هوا همش اوتو هست و از ساعت 3 ظهر تا 11 شب بازی داریتb-)
درضمن هدفب که باشگاه از شما میخواد مهمه مثلا بمن میگن قهرمان لیگ شو من قهرمان چمپیون و حذفی میشم:p
تو بودجه هم یه گزینه تو ترنسفر هست که میتونیت بودجه و ذخیره هفتگی رو متعادل کنی;;)
با تشکر ادوسته خوبم مستشار که این وقتو بمن داد:))
کیییه:x:x

مگه چقدر بودجه داشتی که تبدیل به منتخب جهانش کردی؟؟؟؟؟؟؟
قبلا پروفشنال بازی میکردی که الان سیمی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 PM ارسال شده بود ----------

مهم ترین بخش فیفا12 همین بخشه! اونجا می تونی تاکتیک کلی تیم رو تعیین کنی! مثلا من با لیورپول پرسینگ 80 بازی میکنم ولی با آرسنال پرسینگم روی 40 هستش.. چون لیورپول دفاع ضعیفه و وظیفه خط حمله کمک کردن به دفاع هستش! تیم به تیم قضیه فرق میکنه.. روی هر گزینه هم بری برات شکلش می یاد و متوجه میشی چیه.
من الان دقیقا یادم نمی یاد چیا بود ولی اگه بپرسی واست توضیح میدم.
کلا تاکتیک توی فیفا 3 قسمت داره:

• System : سیستم خیلی مهمه، من همیشه یــه 433 می سازم .. وقتی میسازی میتونی مسیر دفاع کردن هم مشخص کنی: ST RF LF .. RAM LAM CDM ..RWB CB CB LWB
  • custom tactics: توی فیفا12 خیلی مهمه.
  • چیدن بازیکنان هم اهمیتش از این دوتا کمتر نیست.. خیلی مهمه بازیکن رو بشناسی.

اونوقت این تاکتیک ها رو حتما باید save کرد؟اگه save کنی بعدا میشه پاک کرد؟؟؟؟؟؟
این 40 و 80 که گفتی هر چی بیشترش کنی بهتره یا کمتر؟؟جایی میشناسی اینارو کامل توضیح داده باشه؟؟؟؟
کدومش ماله حمله کدومش ماله هافبک و کدومش واسه دفاعه؟؟؟؟؟؟این organize و free و cover که میتونی انتخاب کنی چیه؟؟؟؟
من با منچستر سیتی میرم بهترین سیستم کدومه؟کدوم بازیکن ها رو تو ترکیب بزارم؟؟؟؟؟؟؟این custom tactics چند بزارم هر قسمتشو .اگه راهنمایی کنی ممنون میشم من هر کاری میکنم نمیتونم بدون تاکتیک دفاع کنم اگه اینو یادم بدی شاید بتونم کاری از پیش ببرم.
من تو حمله و گل زدنم مشکل دارم. از گوشه ها که نمیتونم حمله کنم ,سانتر هام هم توسط حریف دفع میشه, پاس های تو عمق هوایی که تو فیفا 11 خوراکم بود الان به بازیکنام نمیرسه.اصلا نمیتونم رو کار تیمی گل بزنم بیشتر فردی گل میزنم.
من رو حالت world class میرم . اگه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر