FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
جالبترین قسمتش که میتونی قبل از بازی های مهم نظرت رو بدی ولی خیلی ابتدایی هست بیشتر حاشیه ای میشد(واقعآ مصاحبه مطبوعاتی میکردی) بهتر بود.
ولی کلآ بگم 12هوش مصنوعی اعصاب خورد کنی داره تو لجندری اصلآ برای تیم حریف چه بارسلونا باشه چه سوانسی سیتی پاس اشتباه دادن تعریف نشده همین الان داشتم با منچستر بازی میکردم تمام بازیکن هاش رو گرفته بودم اورا میخواست پاس بده دقیقآ یک نیم دور زمین دور خودش چرخ میزد ولی پاس اشتباه نداد!:d

شما که تو دفاع مشکل دارید برای این هست که همون کاری که هوش مصنوعی میکنه انجام نمیدید شما باید در نیمه ی خودتون تمام مسیر های پاس سالم رو ببندید بعد بازیکن حریف شروع میکنه با دور زدن خودش:d اینجا یا به صورت اتوماتیک یا با یک بازیکن آزاد میشه توپ رو از حریف گرفت . امتحان کنید امیدوارم از بازی لذت ببرید

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
30 , 40 دست بازی کردم , تازه فهمیدم چه فاجعه ای شده !!!
خداییش کی از اینا خواست رو برخورد فیزیکی کار کنن ؟! این Impact Engine شرم آور ترین چیزیه که تو عمرم دیدم ! برخوردا نه تنها بهتر نشده بلکه 1000 درجه بدتر هم شده ! مدام بازیکنا در حال گیر کردن به هم و ملق زدن تو هوان !!! دیگه چیزی به اسم Overall برای بازیکنا ارزشی نداره بلکه قد و وزن مهم هست ! دروگبا و زلاتان مثل گوسفند سرشونو میندازن پایین و تو یه خط راست می دون و هرکسم میخوره بهشون اصلا انگار که نه انگار !
سیستم دفاعیه جدیدم که واقعا مسخرست ! اومدن جای دکمه ها رو عوض کردن , هوش مصنوعی رو 50 % کاهش دادن و اسمشو گذاشتن Tactical defending !!! وای به روزی که توپ تو محوطه بره رو هوا ...
برخوردای مسخره و هوش مصنوعیه مرغیه دفاعا و دروازه بان به خوبی خودشو تو این صحنه ها نشون میده !
کاملا مشخصه خواستن بازی رو مسخره کنن که طرفدارای PES رو هم بکشن سمت خودشون اما فکر کنم یه طرفدار از بازیه خودشونم کم شد ! آخه یکی نیست بگه چرا بازی به اون خوبی رو دست کاری میکنید و با یه موتور مضحک که مشخصا نیمه تمام هست کل بازی رو پر از باگ میکنید ؟؟؟؟!!!!
به علت تحریم PES همون FIFA 11 رو مثل مرد بازی میکنیم ! حیف نمره های 9 و 10 ... :|

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من نمیدونم چطور بعضی ها میگن تو فیفا 12 فیر پلی رعایت میشه.من فقط دیدم که اگه یه بازیکن به شدت مصدوم بشه که قادر به ادامه بازی نباشه داور بازی رو متوقف میکنه و داور بین دو طرف دراف بال انجام میده.
با اینکه فیر پلی یعنی اگه بازیکن تو مصدوم شده باشه و رو زمین افتاده باشه بازیکن حریف به رسم جوانمردی توپو بزنه بیرون مگه این طور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: Sport

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من نمیدونم چطور بعضی ها میگن تو فیفا 12 فیر پلی رعایت میشه.من فقط دیدم که اگه یه بازیکن به شدت مصدوم بشه که قادر به ادامه بازی نباشه داور بازی رو متوقف میکنه و داور بین دو طرف دراف بال انجام میده.
با اینکه فیر پلی یعنی اگه بازیکن تو مصدوم شده باشه و رو زمین افتاده باشه بازیکن حریف به رسم جوانمردی توپو بزنه بیرون مگه این طور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاملا درست میگی.اصلا پیش نمیاد که بازیکن ما یا حریف رو زمین افتاده باشه و ما یا حریف توپ رو بزنیم بیرون و بازی جوانمردانه انجام بشه.تنها حالتش همون drop ballـه که گفتی.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
نمیدونم چرا با این فاجعه ( به قول دوستان ! ) بیش از حد دارن حال میکنم و بجز پاسکاریهای الکی زیاد هوش مصنوعی هیچ ایراده دیگه-ای نمیبینم .
IE هم باگ داره ولی تو این 16-17 ساعتی که بکوب بازی کردم فقط 2بار برام پیش اومده .
دوستان خوششون نمیاد بازی نکنن :D
دفاع جدید هم تو بازیهای دونفره عالیه فوق العاده شده .
از هرنظر برای من نسبت به نسخه-ی قبل پیشرفت کرده فقط مشکل تغییرو زمان بازی تو تورنومنتهارو باید با پچ حل کنن

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
دیگه چیزی به اسم Overall برای بازیکنا ارزشی نداره بلکه قد و وزن مهم هست !
1% هم اینو قبول ندارم! اتفاقا توی 11 معنا نداشت.. الان برو بازیه مسی رو ببین.. ویدیچ و فردیناند نمی تونن بگیرنش! اورال ها واقعا عالی شدن!
میشه گفت اولین باره مسی اینقدر تاثیر گذار شده!
اما در مورد دفاع:
دفاع سخت شده ولی فوق العاده بهتر شده!
من به شحصه خیلی بهتر از 11 دفاع میکنم.. یه جورایی ترکیب پرس و تاکتیک دفاع میکنم.
تاثیر کاستام تاکتیک هم خیلی زیاده ، یعنی واسه هر تیم باید تاکتیک خودشو بکار ببرید..

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دفاع تاکتیکیه ، هر کی قبول نداره و میگه فیفا 11 بهتره تن پروره به نظرم ، هیچ بازیکنی انقد راحت سگ دو نمی زنه دنبال توپ و وقتی یه نفر تغییر جهت میده انقد راحت نمی فهمه ، الان عالی شده ، شما الان باید بفهمین چجور فضاهای خالی رو پر کنین به موقع و چطور به موقع به سمت توپ گام بردارین که دریبل نخورین .
بازی دانش فوتبالی میخواد ، باید فوتبالی باشی تا بفهمی :D

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ولی توی career mode باید حواستون باشه من خودم توی 11 یک فصل سوم شدم 1 فصل دوم فصل بعد 4 شدم انداختنم بیرون با سیتی البته نه توی باشگاه ها موفق بودم نه تو اروپا

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان من چون نسخه pc رو بازی میکنم یه 2 تا سوال دارم.
1-تو نسخه 360 وقتی مثلا یه لیگی رو میریم،میشه مثل فیفا 11 آب و هوا رو تغییر داد؟آخه تو نسخه pc نمیشه و اکثر بازیها روز میاد.
2-تو نسخه 360 تو مسابقات لیگ،میشه دوربین رو اونجوری که دلت میخواد درست کرد؟آخه تو نسخه pc تو بازیهای دوستانه فقط میشه.اینم از اون دیوونه بازیهای ea
:|

ممنون میشم پاسخ بدید.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
1-تو نسخه 360 وقتی مثلا یه لیگی رو میریم،میشه مثل فیفا 11 آب و هوا رو تغییر داد؟آخه تو نسخه pc نمیشه و اکثر بازیها روز میاد.
2-تو نسخه 360 تو مسابقات لیگ،میشه دوربین رو اونجوری که دلت میخواد درست کرد؟آخه تو نسخه pc تو بازیهای دوستانه فقط میشه.اینم از اون دیوونه بازیهای ea

ممنون میشم پاسخ بدید.

1-نه متاسفانه دیگه تو این نسخه نمیشه آب و هوا رو تو مسابقات لیگ تغییر داد.
2-بله میشه.بعید میدونم تو نسخه PC نشه دوربین رو تنظیم کرد.وسط بازی استارت رو بزن برو تو بخش setting بعد game setting بعد از اون Cameras از اونجا میشه دوربین رو تغییر داد.نمیدونم شاید نسخه PC نداشته باشه.

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184

ممنون میشم پاسخ بدید.
دوست عزیز این نسخه 12 هیچ فرقی با هم ندارن
هر چی اون اول انتخاب کردی داخل لیگ هم همون میاد مثل دوربین و هند به غیر از آب و هوا که خودش عوض میکنه و همچنین سی پی یو کاستومایز که میتونی پاس و شوتهای اشتباه رو کم و زیاد کنین

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ولی توی career mode باید حواستون باشه من خودم توی 11 یک فصل سوم شدم 1 فصل دوم فصل بعد 4 شدم انداختنم بیرون با سیتی البته نه توی باشگاه ها موفق بودم نه تو اروپا
من طرفدار من سیتی هستم و تیم مورد علاقه منه شما هم به نظرم طرفدارشی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هستی لطفا بهم بگو چه ترکیبی و چه سیستمی استفاده کنم که جواب بگیرم .از چه بازیکنایی استفاده کنم بهتر جواب میده؟؟؟؟؟؟؟کلا چه ترکیبی ترکیب ایده آل من سیتیه؟؟؟؟؟؟ مخصوصا تو دفاع؟
در ضمن این custom tactics میشه برام توضیح بدین من هیچی ازش نمیدونم اونا که کم و زیادش میتونی بکنی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟میشه این تغییرات save نکرد و اگه نمیشه و باید save کرد چطوری میتونم بعدا پاکش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین؟؟؟؟؟

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلانگزسچ

سلام به دوستان منم با این دوست عزیز به شدت موافقم تو 7 تا بازی با رم پروفشیونال بزور یه بار بردمش اما رو لیجندری راحت تر میشد باش بازی کنی)x>:)
این نکته هم به دوستان اشاره کنم که هر سیستمه موجود یه سیستمه مرگ داره یعنی باید سیستمتونو نسبت به حربف بچینی از زیاد کردن زیاده انواعه تاکتیکم به شدت به پرهیزید:)) :-/=)):p
آفا ابن کاوراب قابل دانلود تو کدوم سایت بود من نمیدونم کاور میلان رو کب داره رد کنه بیاد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر