FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من هم همین مشکل رو دارم با اینکه تا الان هر چی بازی کردم باختم ولی حال میده

البته این X زدن توی محوطه جریمه کمی ترس داره به یارو بخوری داور پنالتی میگیره

راستی چرا این CPU به ندرت سوتی میدن تو گل زدن که اصلا

یا من بازی یادم رفته یا CPU بازیش خوب شده :d

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستان من یه روشی رو دارم استفاده میکنم که به من جواب داده , پیشنهاد میکنم شما هم امتحان کنید ...

تو این روش سیستم تاکتیکال دفاع رو از کار بندازین ( بزارید رو حالت قبلی ) ولی خودتون سعی کنید به همون روش تاکتیکال دفاع کنید !

یعنی چی ؟

اینجوری که تو 11 راحت A رو نگه میداشتین و دفاع میکردین ولی اینجا اینکارو نکنید , سعی کنید به بازیکن حریف نزدیک بشید و اونوقت A رو بزنید , من اینجوری خیلی راحتتر دفاع میکنم و روی ضد حمله به گل میرسم ..

اگر بخوایین مهاجم و یا مهاجمین حریف رو پرس کنید مطمئن باشید که جا میمونید و دفاع به شکل عجیبی خالی میشه ! ولی من با این روش که گفتم دقیقا حس میکنم که تیم حریف عصبی میشه ! چون از هر طرف که میخواد بیاد میبینه بازیکن من هست و تغییر مسیر میده و خلاصه تو این پروسه یکی از ما موفق میشه توپو بگیره و ضد حمله و باقی ماجرا ...

امتحان کنید , ضرر نداره ;)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من که فعلا دارم با همین دمو حال میکنم
البته شما میگید زود گل میخوریم رو راست میگید
ولی من بعداز حدود 10 تا بازی دفاع کردنم خیلی خوب شده و خیلی کم گل میخورم
و در گل زدن هم مشکلی ندارم
و میتونم گل بزنم
از بازی هم لذت میبرم
و منتظر lt هستم تا بتونم کاملشو بگیرم و با اون دیگه چه حالی کنم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من که فعلا دارم با همین دمو حال میکنم
البته شما میگید زود گل میخوریم رو راست میگید
ولی من بعداز حدود 10 تا بازی دفاع کردنم خیلی خوب شده و خیلی کم گل میخورم
و در گل زدن هم مشکلی ندارم
و میتونم گل بزنم
از بازی هم لذت میبرم
و منتظر lt هستم تا بتونم کاملشو بگیرم و با اون دیگه چه حالی کنم

خسته نباشی ... دمو خوب معلومه ... منم لذت می بردم

ولی الان با این نسخه اصلی دارم سرویس می شم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
ولی من با اصلیش هم دو برابر لذن میبرم

---------- نوشته در 01:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من یه روشی رو دارم استفاده میکنم که به من جواب داده , پیشنهاد میکنم شما هم امتحان کنید ...

تو این روش سیستم تاکتیکال دفاع رو از کار بندازین ( بزارید رو حالت قبلی ) ولی خودتون سعی کنید به همون روش تاکتیکال دفاع کنید !

یعنی چی ؟

اینجوری که تو 11 راحت A رو نگه میداشتین و دفاع میکردین ولی اینجا اینکارو نکنید , سعی کنید به بازیکن حریف نزدیک بشید و اونوقت A رو بزنید , من اینجوری خیلی راحتتر دفاع میکنم و روی ضد حمله به گل میرسم ..

اگر بخوایین مهاجم و یا مهاجمین حریف رو پرس کنید مطمئن باشید که جا میمونید و دفاع به شکل عجیبی خالی میشه ! ولی من با این روش که گفتم دقیقا حس میکنم که تیم حریف عصبی میشه ! چون از هر طرف که میخواد بیاد میبینه بازیکن من هست و تغییر مسیر میده و خلاصه تو این پروسه یکی از ما موفق میشه توپو بگیره و ضد حمله و باقی ماجرا ...

امتحان کنید , ضرر نداره ;)

به نکته طریفی اشاره کردی
منم مثل تو کار میکنم و کمتر گل میخورم
فکر میکردم کسی اینکارو نمیکنه
پس طرز فکرت تو دفاع مثل منه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
برای منم اوایل این دفاع سخت بود.توی هر بازی هم دست کم سه چهار تا رو میخوردم تا اینکه یه نظر خیلی عالی توی چند صفحه ی قبل دیدم.
توی این نسخه نباید سعی کنید به دنبال توپ بدویید و بگیرین بلکه باید سعی کنید با پرس کاری کنید تا حریف توپ رو از دست بده و سپس بازی سازی کنین.
من اینقدر تمرین کردم که داره کم کم دفاعم خوب میشه و اگه بد نیارم یکی میخورم.تازه من خیلی راحت هم حمله میکنم و موقعیت هام زیاد هستش.مثلا 3-1 عقب بودم با اوردن کاکا و رونالدو 4-3 توی 20 دقیقه بردم.
اگه میخواین با دفاع جدید حال کنید باید اینقدر تمرین کنید که بشه عادت کنید و بهترین گزینه ام به نظرم CARARE MODE هستش که پیشرفت های فوق العاده داشته و انتظارات من از بازی رو ترکونده

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
وقتی نسخه ی اصلی رو گرفتی ، حریف رو بارسا انتخاب کن ، درجه ی سختی رو روی Legendary بزار ، بعد از پایان بازی اینجوری میشی ---- > :crying:
شاید بشم
من تو دمو با Legendary بازی میکردم بعد از چند باخت تونستم چند بار بارسا رو ببرم
ورمائلن رو گذاشتم تا مسی رو بگیره و مسی بعد از اون هیچ کاری نمیکرد
راستی nba2k کی میاد؟عاشقشم؟ولی نمیدونم چرا برادرم و بقیه بسکتبال رو دوست ندارن و میگن حال نمیده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
شاید بشم
من تو دمو با Legendary بازی میکردم بعد از چند باخت تونستم چند بار بارسا رو ببرم
ورمائلن رو گذاشتم تا مسی رو بگیره و مسی بعد از اون هیچ کاری نمیکرد
راستی nba2k کی میاد؟عاشقشم؟ولی نمیدونم چرا برادرم و بقیه بسکتبال رو دوست ندارن و میگن حال نمیده

ببین من خودم هم این تاکتیکال دیفندینگ رو دوس دارم ، بیشتر گل هایی رو هم که میخورم بخاطر ِ این هست که دوباره میخوام مثل ِ گذشته دفاع کنم و از دور حمله ور میشم سمت ِ حریف و جا میمونم . در حالی که باید با کمی فاصله از حریف حرکت کنم و بیشتر به فکر قطع ارتباط توپ موقع ِ پاس دادن باشم و یا به محض این که خیلی به حریف نزدیک شدم با استفاده از دکمه ی شوت توپو بگیرم.یه جورایی مشکل ِ بچه ها با این شیوه ی دفاعی ذهنی هست و هنوز عادتشون رو در دفاع کردن ترک نکردن . اگه مثلا این اولین نسخه ی فوتبالی بود که بازی میکردن اینقدر بدشون نمیومد ،

NBA 2K12 هم یک هفته ی دیگه میاد ، اونایی هم که بسکتبال و مخصوصا NBA رو دوس ندارن دو دسته هستند ، یا تا حالا NBA ندیدن ، یا این که بی سلیقه ان :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
وااای خدا چه قدر این بازی واقعیه!دیگه کم کم حفه ای شدم تو دفاع,الان با دوستم بازی کردم,دفاع کاملا بستم بازی رو,خیلی حلمه کردم ولی گل هم نمی تونستم بزنم.خیلی بازیه واقعیه و دیگه همینجوری الکی الکی گل نمی شه زد.اینجوری هم نیست که یه راه باشه که همیشه بشه باهاش گل زد و هر اتفاقی تو بازی ممکنه...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
,واقعا برای این بازی متاسف شدم و بشدت عصبانی
بعد از 8 ساعت بازی کردن و بدست اوردن تمام زیر و بم بازی حالم داره از این بازی بهم میخوره
انقدر بازی مضخرف بوده برام انقدر اعصابمو خورد کرده دارم FIFA 11 میکنم
یعنی مضخرفترین ایده ای که میتونست وارد شبیه سازی فوتبال بشه این دفاع تاکتیکاله
بعد از 8 ساعت بازی کردن یه دفاع مثله ادم و درست و حسابی نتونستم بکنم انقدر این سیستم مضخرفه
RB میزنی بازیکن عینه گاو داره حربفو نگاه میکنه X میزنی تا یه سانتیش نرفته باشه توپو نمیتونه بگیره اونم اگه بخوره 50 درصد مواقع خطا میشه
A رو میگیری عینه گاو داره نگاه میکنه تکل میزنی راحت جا میمونه بازیکنت و رد میشن ازت
اصلا نمیشه دفاع کرد تا برسیم به حمله
به طرز مسخره و مضحکی تیکی تاکا بازی میکنن حریفان
یه توپ مثله ادم نتونستم بگیرم یه بازی درست و حسابی و لذت بخش نشد که بازی کنیم
گرافیک از نسخه قبل ضعیف تره و چهره بازیکنا بسیار ضعیفه
فیس بازیکنای بارسا واقعا به جز چند نفر ضعیفه
کیفیت زمین و منو مضخرفتر از اون
اصلا نمیفهمم چجوری انقدر نمره عالی اورده
اصلا نمیشه ا این سیستم دفاع ارتباط برقرار کرد
حرکات بازیکنا مصنوعی شده و اصلا بنطرم نرم نیست
این تکل ها و برخو رد ها پر از باگ اصلا مضخرف میمونه
من بشدت از این بازی حالم بهم خورده
ریده تو اعصابم امروز
حیف اون همه انتطاری که برای این بازی مضخرف کشیدیم
در ضمن من تو این نسل همیشه فن فیفا بودم ولی با این شماره واقعا حالم بهم خورد
سلام ساوش عزیز به نظرم خیلی کورکورانه بازی رو نقد کردی و بیشتر فحش دادی تا نقد ببین من بهت قول میدم نصفه کل بچه های این سایت که سهل کل و حم نتونستن با این دفاع ارتباط برقرار کنن پی نتیجه میگیریم بازی کردن با cpu با این دفاع اشتباهه انقدر ویژگی های مثبت داره که الان من11 رو بیشتر یک بازی فوتبال arcade میبینم
1- اضافه شدن دریبل جالب persion که خیلی کاربردیه
2- خارج شدن بازیکن ها از اون حالت فیزیکی و کاربردی تر شدن بازیکن های سرعتی و دریبلینگ
3- عکس العمل های فوق العاده دروازبان ها
4- قوی شدن بسیار زیاد cpu مخصوصا در مد career واقعا همش پاسکاری و.. میکنن که نیازی به اون تاکتیکال دفاع نمیبینی
5- ساختن استادیوم های طبیعی و جو تماشاگر ها اضاف شدن 4 گزارشگر
6- تکل هایی که از حالت 1 مدل پیش فرض مسخره 11 خارج شدند و به صورت زیبایی در اومدند
7- سنگین تر شدن توپ کند تر شدن بازی
8-اضافه شدن دوربین جدید
9- پیشرفت career و جذاب تر شدنش نقل و انتقالات واقعی تر مثلا تو 11 قیمت ها مسخره بود رونلدو 30 هزار ولی الان به قیمت های طبیعی رسیدن
10-ic engine برخورد های فوق العده طبیعی و مصدوم شدن های بازیکن که دیگه مثل 11 فقط یک مدل نیست بلکه ممکنه بازیکن از ناحیه های مختلف و به مدت های مختلف مصدوم شه به لطف engine است
11- انیمیشن های عالی تعویض که تو 11 من به شخصه حالم بهم میخورد
12- face های عالی با جزییات مثا خالکوبی و..

در کل من هم اوایل به شدت زده شدم نه بخاطر تاکتیکال دفاع بلکه احساس کردم تغییر محسوسی نداشته اما هی کم کم عادت کردم و دیدم خیلی با 11 فرق داره در کل نیازی به تاکتیکال نیست مطمن باش هوش مصنوعی حریف انقدر قوی است که.. من موندم که تو11 5 6 گل میزدم به بارساش ولی اینطور هم نیست بگیم هیچکس نزاره رو تاکتیکال برای اون به نظرم ترکز بالا و خونسردی هنگام خوردن گل های زیاد میخوتاد و در اون حالت واقعا با پرس نتیجه میگیرید باید خلاصه فکر کنید ولی خوب در اون حالت حساب کن باید کم کم 2 ماه بازی کنی تا اخت بشی من خودم خوشم اومد ولی دیدم هوش مصنوعی قوی شده و سخته و زیاد گل میخوردم حالشو نداشتم

آخرین ویرایش:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یعنی به نظرتون با این چیزایی که دوستان میگن دفاع کردن در حالت tactical defending در مقابل cpu هیچ فایده ای نداره و بهتره اونو به حالت legacy defending بر گردونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
سلام ساوش عزیز به نظرم خیلی کورکورانه بازی رو نقد کردی و بیشتر فحش دادی تا نقد ببین من بهت قول میدم نصفه کل بچه های این سایت که سهل کل و حم نتونستن با این دفاع ارتباط برقرار کنن پی نتیجه میگیریم بازی کردن با cpu با این دفاع اشتباهه انقدر ویژگی های مثبت داره که الان من11 رو بیشتر یک بازی فوتبال arcade میبینم
1- اضافه شدن دریبل جالب persion که خیلی کاربردیه
2- خارج شدن بازیکن ها از اون حالت فیزیکی و کاربردی تر شدن بازیکن های سرعتی و دریبلینگ
3- عکس العمل های فوق العاده دروازبان ها
4- قوی شدن بسیار زیاد cpu مخصوصا در مد career واقعا همش پاسکاری و.. میکنن که نیازی به اون تاکتیکال دفاع نمیبینی
5- ساختن استادیوم های طبیعی و جو تماشاگر ها اضاف شدن 4 گزارشگر
6- تکل هایی که از حالت 1 مدل پیش فرض مسخره 11 خارج شدند و به صورت زیبایی در اومدند
7- سنگین تر شدن توپ کند تر شدن بازی
8-اضافه شدن دوربین جدید
9- پیشرفت career و جذاب تر شدنش نقل و انتقالات واقعی تر مثلا تو 11 قیمت ها مسخره بود رونلدو 30 هزار ولی الان به قیمت های طبیعی رسیدن
10-ic engine برخورد های فوق العده طبیعی و مصدوم شدن های بازیکن که دیگه مثل 11 فقط یک مدل نیست بلکه ممکنه بازیکن از ناحیه های مختلف و به مدت های مختلف مصدوم شه به لطف engine است
11- انیمیشن های عالی تعویض که تو 11 من به شخصه حالم بهم میخورد
12- face های عالی با جزییات مثا خالکوبی و..

در کل من هم اوایل به شدت زده شدم نه بخاطر تاکتیکال دفاع بلکه احساس کردم تغییر محسوسی نداشته اما هی کم کم عادت کردم و دیدم خیلی با 11 فرق داره در کل نیازی به تاکتیکال نیست مطمن باش هوش مصنوعی حریف انقدر قوی است که.. من موندم که تو11 5 6 گل میزدم به بارساش

افرین
این همه نقطه قوت
چرا میگین بد شده؟من که با دمو بازی میکردم بعد رفتم 11 رو بازی کردم
دیگه رقبتی برای بازی کردن 11 نداشتم از بس اسون بود
و تو ذوقم میزد

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یعنی به نظرتون با این چیزایی که دوستان میگن دفاع کردن در حالت tactical defending در مقابل cpu هیچ فایده ای نداره و بهتره اونو به حالت legacy defending بر گردونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرم که اگه برگردونیم اشتباهه.اون طوری حالت آرکید گونه میگیره.
دفاع هم مثل حمله است و باید براش فکر کنید و نه اینکه دستمون بزاریم روی a و rt بیفتیم دنبال بازیکن حریف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر