FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلانگ

سلام دوستان مثله اینکه تو جمعه شماها فقط منه مظلوم اما باتعصب میلانی هستم بگذریم واسه مشکل اوتو سیو شما 3 تا سیو درست کن قبل بازی هایه حساس(حذفی و ...) و همچنین نقلوانتقالات خودت سیو کن بعد اگه بعدش باختی یا نقلوانتقاله خوب نداشی سیو شماره قبلیو لود کن سره فیفا کلاه بزار:))
یه درخواست اگه کسی عکس کاوره مخصوصه میلان رو داشت بزاره میخوام واسه بازیم چاپ کنم
به عشق میلان>:d:d:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام من هم امروز حسابی بازی کردم ولی نمیدونم چرا اونجوری که 2011 به دلم مینشست 2012 به دلم ننشست
بنظرم زیاد فرقی نداشته با قبلی ها

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
,واقعا برای این بازی متاسف شدم و بشدت عصبانی
بعد از 8 ساعت بازی کردن و بدست اوردن تمام زیر و بم بازی حالم داره از این بازی بهم میخوره
انقدر بازی مضخرف بوده برام انقدر اعصابمو خورد کرده دارم FIFA 11 میکنم
یعنی مضخرفترین ایده ای که میتونست وارد شبیه سازی فوتبال بشه این دفاع تاکتیکاله
بعد از 8 ساعت بازی کردن یه دفاع مثله ادم و درست و حسابی نتونستم بکنم انقدر این سیستم مضخرفه
RB میزنی بازیکن عینه گاو داره حربفو نگاه میکنه X میزنی تا یه سانتیش نرفته باشه توپو نمیتونه بگیره اونم اگه بخوره 50 درصد مواقع خطا میشه
A رو میگیری عینه گاو داره نگاه میکنه تکل میزنی راحت جا میمونه بازیکنت و رد میشن ازت
اصلا نمیشه دفاع کرد تا برسیم به حمله
به طرز مسخره و مضحکی تیکی تاکا بازی میکنن حریفان
یه توپ مثله ادم نتونستم بگیرم یه بازی درست و حسابی و لذت بخش نشد که بازی کنیم
گرافیک از نسخه قبل ضعیف تره و چهره بازیکنا بسیار ضعیفه
فیس بازیکنای بارسا واقعا به جز چند نفر ضعیفه
کیفیت زمین و منو مضخرفتر از اون
اصلا نمیفهمم چجوری انقدر نمره عالی اورده
اصلا نمیشه ا این سیستم دفاع ارتباط برقرار کرد
حرکات بازیکنا مصنوعی شده و اصلا بنطرم نرم نیست
این تکل ها و برخو رد ها پر از باگ اصلا مضخرف میمونه
من بشدت از این بازی حالم بهم خورده
ریده تو اعصابم امروز
حیف اون همه انتطاری که برای این بازی مضخرف کشیدیم
در ضمن من تو این نسل همیشه فن فیفا بودم ولی با این شماره واقعا حالم بهم خورد

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بعد از 8 ساعت بازی کردن و بدست اوردن تمام زیر و بم بازی حالم داره از این بازی بهم میخوره
بعد از 8 ساعت بازی کردن یه دفاع مثله ادم و درست و حسابی نتونستم بکنم انقدر این سیستم مضخرفه
RB میزنی بازیکن عینه گاو داره حربفو نگاه میکنه X میزنی تا یه سانتیش نرفته باشه توپو نمیتونه بگیره اونم اگه بخوره 50 درصد مواقع خطا میشه
A رو میگیری عینه گاو داره نگاه میکنه تکل میزنی راحت جا میمونه بازیکنت و رد میشن ازت
ریده تو اعصابم امروز

سیاوش جان اینکه ناراحتی نداره.برو دفاع رو به حالت اولیش برگردون.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
سیاوش جان اینکه ناراحتی نداره.برو دفاع رو به حالت اولیش برگردون.
اگه برمبیگردوندم که FIFA 12 نمیخریدم که دادا
مگه خرم
همون بازیو میکنم تازه گرافیکشم قویتره بخدا
واقعا نمیدونم دیگه چی بگم اصلا اینا دیدن رقیب ندارن پشتشون باد خورده
اصلا نمیتونم اب این بازی هیچ جوره ارتباط برقرار کنم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
این نظره شماست siavash sikal
ولی با این وجود که بازی رو خودم هنوز ندارم و با نقدهایی که بچه ها کردن
و دمویی که بازی کردم میتونم حدس بزنم بهترین بازی fifa تا الان fifa12 هستش

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
این نظره شماست siavash sikal
ولی با این وجود که بازی رو خودم هنوز ندارم و با نقدهایی که بچه ها کردن
و دمویی که بازی کردم میتونم حدس بزنم بهترین بازی fifa تا الان fifa12 هستش
بنظره من و خیلی از فن ها تو انجمن های خارجی نیست
به هیچ وجه

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
ریده تو اعصابم امروز

داداش منم با شما کاملا موافقم دهن خودمو سرویس کردم و نتونستم یه دفاع خوب بکنم خیلی عالی وصف حالش رو گفتی کاملا حرف منم همین بود غیر از این وقتی هم توپ مال من میشه کامپیوتر مثل سگ توپو مال خودش میکنه و یازیکنای من به خوبی جلو نمیرن که موقعیت ایجاد کنند اصلا فضا ایجاد نمیکنند که موقعیت خطرناک پیش بیارد چه برسه به گل زدن من که دیگه بازیش نمیکنم اصلا نمی تونم باش ارتباط برقرار کنم نمی خوام از چیزی الکی تعریف کنم ولی pes 2012 رو هم خریدم و توی کامپیو تر فعلا با دسته دارم امتحانش میکنم اونم همین سیستم دفاع رو تعریف کرده ولی بسیار عالی پرس میکنه اگر کسی بازی کرده باشه میفهمه چی میگم من که میرم و هموم pes رو بازی می کنم این اعصابمو خورد کرد اه

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
ریده تو اعصابم امروز
از نظر شما این جوری من که با این دفاع حال می کنم ودیگه از پاسهای پشت دفاع تو fifa 11 خبری نیست fifa 12 یک شبیه ساز فوتبال واقعی است درود بر ea

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
داداش منم با شما کاملا موافقم دهن خودمو سرویس کردم و نتونستم یه دفاع خوب بکنم خیلی عالی وصف حالش رو گفتی کاملا حرف منم همین بود غیر از این وقتی هم توپ مال من میشه کامپیوتر مثل سگ توپو مال خودش میکنه و یازیکنای من به خوبی جلو نمیرن که موقعیت ایجاد کنند اصلا فضا ایجاد نمیکنند که موقعیت خطرناک پیش بیارد چه برسه به گل زدن من که دیگه بازیش نمیکنم اصلا نمی تونم باش ارتباط برقرار کنم نمی خوام از چیزی الکی تعریف کنم ولی pes 2012 رو هم خریدم و توی کامپیو تر فعلا با دسته دارم امتحانش میکنم اونم همین سیستم دفاع رو تعریف کرده ولی بسیار عالی پرس میکنه اگر کسی بازی کرده باشه میفهمه چی میگم من که میرم و هموم pes رو بازی می کنم این اعصابمو خورد کرد اه

آقا سیاوش منم همین نظر رو داشتم دقیقا !! ولی حرف که بزنیم فوری میگن فن pes هستی و ... از این حرفا ... بابا به خدا , به پیر به پیغمبر اگر من ذره ای تعصب نسبت به فیفا و یا pes داشته باشم !!!
ولی خوب باید قبول کرد که یه جورایی خواستن زیاد روش کار کنن خرابترش کردن !!! البته من خودم دفاع رو گذاشتم رو همون حالت قبلی و تونستم بازی کنم ...
و یه نکته اینکه جاله برام : رو سمی پرو بازی میکنم تو 5 دقیقه 9 الی 10 تا گل میزنم !! ولی رو پورفیشینال اگر هم بزنم میخورم !!! خیلی یه دفعه همه تیما قوی میشن !!!
واما اینکه با این روشی که یاد گرفتم بازی کنم تونستم رو پرو بازی رو ببرم ولی انقدر باید تمرکز کنم رو دفاع و حمله که بعد از یکی دو دست بازی کردن سر درد میگیرم و اصلا برام لذت بخش نیست ...
در ضمن گرافیک چهره ها به نظرم نسبت به نسخه قبلی خیلی افتضاح شده !!!
در آخر بازم میگم فقط نظر شخصی بود و خواهشنا انگ فن اینو اون بهم نزنید ! به خدا اون یکی رو هنوز بازی نکردم اگه اونم مثل این انتظارات منو برآورده نکنه مطمئنا در مورد اونم نظرمو میگم ...

یا علی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
Tactical Defending رو به روی CPU عذاب آوره چون به صورت غیر طبیعی سخت میشه بازی ، خیلی خیلی باید تمرکز داشته باشید موقع ِ دفاع کردن ، بعضی وقتها فکر میکنم کل پروسه ی تکل زدن من + دریبل خوردن از CPU یه انیمیشن از پیش تعیین شدست :d
ولی وقتی دو نفره بازی کنید میفهمید که چقدر این حالت دفاعی لذت بخشه و بیشتر توپ گیری ها مثل فوتبال ِ واقعی روی قطع ارتباط پاس هاست.
قیافه های بازیکنان هم شاید بعضی هاشون تخیلی باشن ولی از نظر گرافیک و جزئیات چهره ها واقعا بهتر از نسخه ی قبل هستند.باگ های ایمپکت انجین هم در مقابل اثرات مثبتش روی بازی قابل چشم پوشی هست.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
تو بعضی موارد EA واقعا ضعیف کار کرده.
1-سیستم جدید دفاع که واقعا بعد از 3 روز بازی کردن هنوز بهش عادت نکردم.یه بازی اینقدر خوب دفاع کردم که اصلا گل نخوردم که فکر کردم دیگه یاد گرفتم اما انگار کامپیوتر عصبانی شد و اینقدر حمله کرد و بهم گل زد که وقت حمله کردنم نداشتم توپ همش دست cpu بود.گل زدن تو فیفا هم واقعا مشکله.
2-هوش مصنوعی کامپیوتر به طوریکه فقط میتونی دفاع کنی و شاهد حملات پر دامنه حریف باشی.سرعت مهاجماشون که فاجعست . دفاع 70% مواقع جا میمونه
3- باگ های بی شمار بازی تو برخورد ها بعضی وقت ها خیلی ناجوره, یه جا دو تا دفاعم اومدن توپو دور کنن خوردن به هم یه 5 ثانیه ای رو زمین خوابیده بودن تا اومدن بلند شن مهاجم حریف گل زد.بعضی وقت ها که میخوای از مهاجم حریف رد بشی میخوری بهش پرت میشی اونور .کلا بازیکن ها خیلی با خودشون درگیرن.
من از فیفا 11 خیلی بیشتر خوشم اومد هم باگ نداشت هم روان تر بود هم گرافیکش بهتر بود .
اینجا انگار به چمن های بازی آب ندادن اصلا رنگ و رو نداره.بازی سنگین تر شده و بیشتر برخوردهای فزیکی توش زیاده و توپ بازی هم خیلی بیشتر از حد طبیعی سنگین شده نه به فیفا 11 که اینقدر سبک بود نه به فیفا 12 که اینقدر سنگینه.گرافیک بازی هم کمی پایین اومده.من نمیدونم چطور بعضی ها میگن فیفا 12 بهترین فیفا تا حالا بوده. خیلی پیشرفت های خوبی داشته اما روش کم کار کردن مخصوصا رو سیستم جدید دفاع و Impact Engine که اصلا بهش توجه نکردن که مشکلاتش رو برطرف کنن.
اما در کل بازی تغیییراته خوبه داشته که نمیشه به همین راحتی ها ازش گذشت.

---------- نوشته در 12:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:29 AM ارسال شده بود ----------

آقا سیاوش منم همین نظر رو داشتم دقیقا !! ولی حرف که بزنیم فوری میگن فن pes هستی و ... از این حرفا ... بابا به خدا , به پیر به پیغمبر اگر من ذره ای تعصب نسبت به فیفا و یا pes داشته باشم !!!
ولی خوب باید قبول کرد که یه جورایی خواستن زیاد روش کار کنن خرابترش کردن !!! البته من خودم دفاع رو گذاشتم رو همون حالت قبلی و تونستم بازی کنم ...
و یه نکته اینکه جاله برام : رو سمی پرو بازی میکنم تو 5 دقیقه 9 الی 10 تا گل میزنم !! ولی رو پورفیشینال اگر هم بزنم میخورم !!! خیلی یه دفعه همه تیما قوی میشن !!!
واما اینکه با این روشی که یاد گرفتم بازی کنم تونستم رو پرو بازی رو ببرم ولی انقدر باید تمرکز کنم رو دفاع و حمله که بعد از یکی دو دست بازی کردن سر درد میگیرم و اصلا برام لذت بخش نیست ...
در آخر بازم میگم فقط نظر شخصی بود و خواهشنا انگ فن اینو اون بهم نزنید ! به خدا اون یکی رو هنوز بازی نکردم اگه اونم مثل این انتظارات منو برآورده نکنه مطمئنا در مورد اونم نظرمو میگم ...

یا علی

دقیقا باهات موافقم به نظرم EA خواسته خیلی رو این نسخه کار کنه و همه چیزو عوض کرده اما با دقت این تغییرات رو انجام نداده و بدتر خرابش کرده.منم با چند دست بازی کردن انقدر تلاش میکنم خوب دفاع کنم و گل نخورم و گلم بزنم که از بازی که لذت نمیبرم هیچ سر دردم میگیرم و خسته میشم اما فیفا 11 اصلا اینطوری نبود تا همین روزای آخرم بازی میکردم و کلی باهاش حال میگردم و خسته نمی شدم.
اما از نظر گرافیک چهره ها نسبت به فیفا 11 خیلی بهتر کار شده و مو و ریش و خالکوبی بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده و رو جزئیات فیس ها خیلی خوب کار شده مخصوصا گذاشتن عکس واقعی بازیکن ها بازی رو خیلی واقعی تر و جذاب تر کرده.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
ذقیقا منم همین احساساتو دارم

نظر شما این جوری من که با این دفاع حال می کنم ودیگه از پاسهای پشت دفاع تو fifa 11 خبری نیست fifa 12 یک شبیه ساز فوتبال واقعی است درود بر ea
این نظر شماست و قابل احترام

یا علی

90 در صد نطراتتون درسته
هیچکسم نمیتونه به نطر شما انگ بزنه چون حقشو نداره و چون درسته انتقاداتون چون اینجا یک میحط عمومیه و نظرات کاربران متفاوت
اگه همینجوری رو اعصابم راه بره این بازی شاید پس از چندین سال به pes برگردم و امتحانش کنم
Tactical Defending رو به روی CPU عذاب آوره چون به صورت غیر طبیعی سخت میشه بازی ، خیلی خیلی باید تمرکز داشته باشید موقع ِ دفاع کردن ، بعضی وقتها فکر میکنم کل پروسه ی تکل زدن من + دریبل خوردن از CPU یه انیمیشن از پیش تعیین شدست :d
ولی وقتی دو نفره بازی کنید میفهمید که چقدر این حالت دفاعی لذت بخشه و بیشتر توپ گیری ها مثل فوتبال ِ واقعی روی قطع ارتباط پاس هاست.
قیافه های بازیکنان هم شاید بعضی هاشون تخیلی باشن ولی از نظر گرافیک و جزئیات چهره ها واقعا بهتر از نسخه ی قبل هستند.باگ های ایمپکت انجین هم در مقابل اثرات مثبتش روی بازی قابل چشم پوشی هست.

دقیقا منم همین حسو داشتم
افتضاح شده بازی

و بعضی موارد EA واقعا ضعیف کار کرده.
1-سیستم جدید دفاع که واقعا بعد از 3 روز بازی کردن هنوز بهش عادت نکردم.یه بازی اینقدر خوب دفاع کردم که اصلا گل نخوردم که فکر کردم دیگه یاد گرفتم اما انگار کامپیوتر عصبانی شد و اینقدر حمله کرد و بهم گل زد که وقت حمله کردنم نداشتم توپ همش دست cpu بود.گل زدن تو فیفا هم واقعا مشکله.
2-هوش مصنوعی کامپیوتر به طوری که فقط میتونی دفاع کنی و شاهد حملات پر دامنه حریف باشی.سرعت مهاجماشون که فاجعست . دفاع 70% مواقع جا میمونه
3- باگ های بی شمار بازی تو برخورد ها یه جا دو تا دفاعم اومدن توپو دور کنن خوردن به هم یه 5 سانیه ای رو زمین خوابیده بودن تا اومدن بلند شن مهاجم حریف گل زد.بعضی وقت ها که میخوای از مهاجم حریف رد بشی میخوری بهش پرت میشی اونور .کلا بازیکن ها خیلی با خودشون درگیرن.
من از فیفا 11 خیلی بیشتر خوشم اومد هم باگ نداشت هم روان تر بود هم گرافیکش بهتر بود .
اینجا انگار به چمن های بازی آب ندادن اصلا رنگ و رو نداره.بازی سنگین تر شده و بیشتر برخوردهای فزیکی توش زیاده و توپ بازی هم خیلی بیشتر از حد طبیعی سنگین شده نه به فیفا 11 که اینقدر سبک بود نه به فیفا 12 که اینقدر سنگینه.گرافیک بازی هم کمی پایین اومده.من نمیدونم چطور بعضی ها میگن این بهترین فیفا 12 بهترین فیفا تا حالا بوده. خیلی پیشرفت های خوبی داشته اما روش کم کار کردن مخصوصا رو سیستم جدید دفاع و Impact Engine که اصلا بهش توجه نکردن که مشکلاتش رو برطرف کنن.
اما در کل بازی تغیییراته خوبه داشته که نمیشه به همین راحتی ها ازش گذشت.

دقیقا نظراتتون درسته و اینایی بود که من یادم رفت در اثر غصبانیت بیش از حد اشاره کنم بهشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر