FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
عالیه . دوستان هم انقدر راجع به lt سوال نکنن چون 1.9 میخواد با آپدیت داشبورد 13599 و دیگر هیچ
بازیم من خیلی حال کردم باهاش یه جوری سخت شده ولی باحاله !
شوت ها هم یه کم راحت گل میشه !
ign 9.5 داده دیگه نیاین بگین بد شده

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
:pسلام داداشای گل رفم توپ خونه پیشه مغازه طرف حسابم
گف ال تی 1.91کامل با داشبورد واسط میریزم 30 تومن هرچی چونه زدم گف بقیه جاها کامل نمیریزن آپدیتو خلاصه 30 تومن دادم فیف 12 روهم برداشم
میخوام دونم رفته تو پاچم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-//:):-o
گرون ریخته براتون خوب من یجا میشناسم ارزون میریزه بعد ادم خوبیم هست اسمشون میثم صیام اگه اینو گفتم تا سرتون کلاه نزارن
http://xboxworld.ir/showthread.php?t=219

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

آقا چرا فیفا عینه پس شده بنظرم حرکت بازیکنا نسبت به فیفا 11 ضایع تر شده =((
دفاع کردنشم خیلی بیش از حد سخت شده نباس اینقد مسخره دفاع نتونه توپ بگیره:-/
نمیدونم شاید چون عآدت کرم به فیفا11 نمیتونم با 12 ارتباط برقرار کنم دفاع کردن اعصابمو خورد کرده داداشم فقط با تکل توپ میگیره داور ایه طرف رو اعصابه بازیکنام مث گاو همو میزنن:((
دارم جوش میارم)x
یساعت بیشر بازی نکرم اینجوری شدم وای به بعدا:-o:(
سلام دوست عزیزم منم اول اینجور فکر میکردم دوست عزیز ولی خدایی یکم بازیگنی دستت میاد من الان با هر تیمی راحت به بارسا 3 تا تو legendary میزنم راحت ولی برا خوب دفاع کردن باید کار کردن با دکمه هارو خوب یاد بگیری برا پرسم RB نگه داره عمرنات اگه رد بشه سالمم توپو میگیره موفق باشین داداش .

---------- نوشته در 06:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 PM ارسال شده بود ----------

نوید جان بایرن چطوره بهتر شده ؟
بایرن عالیه خدایی خیلی توپ درستش کردن منکه میگم خیلی خوب درستش کردن .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان یکی میاد تفاوت های بازی با دمو رو بگه؟!
ممنون:)
سلام دوست عزیزم خوب دمو یه نسخه ازمایشی پر از باگ دوست عزیز شما نسخه فاینالو با دمو اصلا مقایسه نکنین دوست عزیزم موفق باشین داداش .

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
من به عنوان کسی که همیشه pes بازی کرده میگم این بازی واقعا عالی حد اقل داوریش خیلی خیلی بهتره.
البته خیلیم سخته حالا نمیدونم من اینجوریم یا همه تو بازی با بارسا 9 تا گل خوردم ولی بازم حال داد.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
من هم همین نظر رو دارم گیم پلی بازی فوق العادست از حق نگذریم ولی یعنی فقط این مشکلا برا من پیش اومد کسه دیگه نیست که از این چیزای عجیب غریب دیده باشه البته توی بازی نه بعد از گل زدن بازیکنا اسکل میشن ولی گیم پلی و امکانات رو تا اینجا واقعا اعتراف میکنم خیلی از pes11 سر تر دیدم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
به نظر من درسته دفاع کردن سخت شده اما تو فیفا 11 خیلی دیگه آسون بود .همین سختیش بازی رو زیبا کرده.بالاخره با بازی زیاد بهش عادت میکنی.اما گل زدنم زیاد آسون نیست.
من اون موقع ها که fifa manager بازی میکردم همیشه میگفتم کاش فیفا هم بیاد عکس واقعی بازیکن ها رو بذاره و امسال به اون چیزی که چند سال پیش تو فکرم بود رسیدم با اینکه هنوز بعضی بازیکن ها عکس ندارن اما اکثر تیم ها دارن.
بازی کمی باگ داره و گاهی بازیکنها بهم میخورن و تو هم گره میخورن.اما مشکل خیلی کوچیکیه .
یه سوال اولین باری که میری تو بازی یه جا هست beginner از این چیزا نوشته که باید یکی رو انتخاب کنی و بالاشم نوشته history fifa 11 قضیه این چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و این hospitality settings چیه که میتونی save کنی میتونی هم نکنی البته این تو فیفا 11 هم بود .کسی میدونه این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
دوستان عزیز فیفا 12 بهترین فوتبال در تاریخه بدون شک حالا چرا چنین حرفی میزنم :
لا مذهب(یا شایدم لامسب !!!!) این فقط یه شبیه ساز فوتبال نیست. تمام تنظیمات از قبیل سرعت پاس ، سرعت شوت ، واکنش دروازبان ، سرعت حرکت ، شتاب حرکت ، نحوه قرارگیری در زمین ،دفت شوت ، دقت پاس و ....... آزاد است برای تغییر تا گیم پلی رو همونطور که دوست دارید بسازید
فقط یه تجربه شخصی رو بگم با تغییر در دقت شوت و پاس و سرعت شوت بازی شد شبیه pes 6 (خدابیامورز) از پشت محوطه هر چی می شوتم می ره تو گل واقعا عالی که هم چنین قابلیتی داره که هر چور که دوست داشت باشید گیم پلی رو می سازید حتی با تغییراتی شبیه pes2012 شد.
حتما شما هم امتحان کنید برید به game setting بخش user game customisation .

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
بازم سلانگ

یکم قلقشو گرفتم با میلانوبارسا حریف رئال نمیشم اما با منچستر 4 زدم جالبه !!!!بازمعتقدم دفاش سخته دستت نابوده تا توپ بگیری دفا مسخرس
آقا معین همیشه میدادم به یه نفر دیگه زیره 15 آپدیت یکرد ایندفعه گول خوردم خیلی حرص خوردم داداش بخاطر این کلاهی که رفت سرم! حرص این ایه طرف حرصه این دفاع کردن ایه طرف
جالبه تو 11 مانوئل عینه همین سیستم توپ میگرفم اما دیگه نیاز نبود 4تا دکمه رو بگیرم تو 12 دفاع رو نابود کردن شما دفاع میلان مقابل بارسا رو ببینید با این میلانی که اینا ساختن مقایسه کنید
سه چیز خوبه یک پاس یکی شوت و یکیم برخود ها (یکم خالی بندیه)

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
=))اقا این پر طرفدار بودن بارسا کار دستشون داده من رو لایو از هر 3 دست چهار دستش حریفام بارسا بر میدارن بعد اکثرا ضعیفن من هی میبرم الان بارسا تو رنکینگ باشگاهاش 1 مونده به اخره=))

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بازی واقعا عالی بود ولی نمیدونم چرا اینجا کسی از برخورد های باگ دار که از اشکالات impact engine حرفی نمیزنه ... خیلی ناجور شدن بعضی از برخورد که باگ خالصن :D
قیافه رونالدو هم قشنگ پسرفت کرده :D

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوست عزیزم خوب دمو یه نسخه ازمایشی پر از باگ دوست عزیز شما نسخه فاینالو با دمو اصلا مقایسه نکنین دوست عزیزم موفق باشین داداش .

دوسته عزیز نسخه دمویه قابل بازی همون نسخه نهایی هست
کلا این رو میدن بیرون که مشتری بازی کنه و اگر خوشش اومد بازی رو بخره
در مدت 2-3 هفته هم مطمئن باش هیچ تغییری نمیتونن بدن
چون بازی دیگه تولید شده و در دسته پخش کننده هایه عمده هست و داره رونده توزیع رو طی میکنه

بازی واقعا عالی بود ولی نمیدونم چرا اینجا کسی از برخورد های باگ دار که از اشکالات impact engine حرفی نمیزنه ... خیلی ناجور شدن بعضی از برخورد که باگ خالصن :biggrin1:
قیافه رونالدو هم قشنگ پسرفت کرده :biggrin1:

اینجا اصولا باید از فیفا تحته هر شرایطی دفاع بشه
چون یه جورایی این مساله واسه بعضی ها از سطحه بازی فرا تر رفته
اصولا باگ و ایراد و قیافه ها و کلا هر مشکلی هم تو فیفا باشه ،یا مهم
نیست یا اصلا مهم نیست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر