FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
چی مشه اگه به خودتون زحمت بدین یه چند تا صفحه رو بخونین چیزی ازتون کم نمیشه ---این صفحه عوض کردن کلا 4-5 مگ از حجم اینترنتتتون میگیره

از 4 صفحه قبل 15 نفر پرسیدن که چه التی میخواد یا اپدیت میخواد یا نه

بازم میپرسن

تورو خدا به خودتون زحمت بدین یه چند صفحه بخونین بعد پست بدین

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلانگ

:pسلام داداشای گل رفم توپ خونه پیشه مغازه طرف حسابم
گف ال تی 1.91کامل با داشبورد واسط میریزم 30 تومن هرچی چونه زدم گف بقیه جاها کامل نمیریزن آپدیتو خلاصه 30 تومن دادم فیف 12 روهم برداشم
میخوام دونم رفته تو پاچم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-//:):-o

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
:pسلام داداشای گل رفم توپ خونه پیشه مغازه طرف حسابم
گف ال تی 1.91کامل با داشبورد واسط میریزم 30 تومن هرچی چونه زدم گف بقیه جاها کامل نمیریزن آپدیتو خلاصه 30 تومن دادم فیف 12 روهم برداشم
میخوام دونم رفته تو پاچم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-//:):-o

من نمیدونم منظور طرف از کامل نمیریزن چی بوده اما من اولین جایی که رفتم گفت 15 تومن قراره غروب ببرم .
تازه نگشتم بیشتر سطح شهر وگرنه کمترم گیر میومد .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
البته دوستان اینم در نظر بگیرید در قسمت کونترل سیتینگ دسته برین اون حالتا یی که هست از اسیستس به سمی تغییر بدین تا بازیه دو نفره بهتون واقعا بچسبه
البته لذت Manuel خیلی بیشتر از Semi هستش. من به غیر از پاس معمولی و در عمق همشونو رو Manuel میزارم. پاس Semi و TP رو Assisted میزارم.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
آقا شيراز هم قولش رو به من فردا دادن....:dمن از چندجا پرسيدم همه گفتن فردا مياريم...پس شيرازيها هم را افتادن....:d
عقبی برادر:dمن که دیروز همین موقع که شما پست دادی بازی رو خریده بودم داشتم بازی میکردم:d(تو شیراز)
این دفاعش خیلی رو اعصابه ولی من همیشه جای بعضی دکمه ها رو عوض میکنم الان یار کمکی تو دفاع رو گذاشتم دکمه X و فت پا زدن:d رو RT خیلی بهتر شده
خدا رو شکر باز مسی رو بهتر کردن.قبلا با بهترین بازیکن جهان نمیشد از یه مدافع بگذری ولی الان خیلی سریع شده و میتونه مدافع ها رو جا بذار

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
عقبی برادر:dمن که دیروز همین موقع که شما پست دادی بازی رو خریده بودم داشتم بازی میکردم:d(تو شیراز)
خوب همه كه مثل شما پارتيشون كلفت نيست آقا حميد....;):dمن در حد خودم همينقدر زورم ميرسيد....:dآدرس رو اگه مقدوره Pm كن اينجور جاها كم گير مياد....:d

راستي همه ميان ميگن دفاع فلان و .... خوب آقا شما مگه تا حالا بازي سخت بازي نكريدن؟:dخوب يه كم سعي كنيد يه راهي ياد بگيريد...تمرين كنيد....من خيلي مواقع ميشد توي فيفا11 براي يادگيري يه نوع پاس يا تكنيك چندين ساعت تمرين ميكردم!:dبلاخره يادگيريش غير ممكن كه نيست! خيلي از دوستان همينجا اومدن گفتن كه با تمرين با دمو ديگه زياد مشكلي با سيستم جديد دفاعي ندارن....توقع نداشته باشين با يه دست بازي كردن خيلي راحت را بيافتين...بهترين راه هم به نظرم كرير مود هست....

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
خوب همه كه مثل شما پارتيشون كلفت نيست آقا حميد....;):dمن در حد خودم همينقدر زورم ميرسيد....:dآدرس رو اگه مقدوره Pm كن اينجور جاها كم گير مياد....:d

راستي همه ميان ميگن دفاع فلان و .... خوب آقا شما مگه تا حالا بازي سخت بازي نكريدن؟:dخوب يه كم سعي كنيد يه راهي ياد بگيريد...تمرين كنيد....من خيلي مواقع ميشد توي فيفا11 براي يادگيري يه نوع پاس يا تكنيك چندين ساعت تمرين ميكردم!:dبلاخره يادگيريش غير ممكن كه نيست! خيلي از دوستان همينجا اومدن گفتن كه با تمرين با دمو ديگه زياد مشكلي با سيستم جديد دفاعي ندارن....توقع نداشته باشين با يه دست بازي كردن خيلي راحت را بيافتين...بهترين راه هم به نظرم كرير مود هست....
آدرس رو دادم خدمتون
میدونی مشکل سخت شدن دفاع نیست.من با پسر دائیم به صورت خونین واری کل کل داریم تو فیفا.یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنونی در حدی که بازنده تا چند روز از زور ناراحتی میخواد سرشو بکوبه به دیوار:dحتی به تمرین هم نمیرسیم.همین دیروز که بزی رو گرفتم از دست اول بدون هیچ تمرین دعوا و کل کل شروع شد هر چند که من بردم ولی با این سیستم جدید دفاع خیلی تو عمق خالیه و دفاع راحت جا میمونه ولی خوب باید عادت کرد دیگه.البته به نظرم اگه کسی بتونه با این دفاع خودشو وفق بده خیلی از قبلی بهتره و کارآمد تر فقط یکم سخت تره

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستانی که میخوان برن اپدیت کنن زیاد عجله نکنن!!فریمور2.0زیاد تا عرضش نمونده پولتونو بیخودی خرج نکنین..تازه الان برین اپدیت کنین گرز3رو نمیتونید بازی کنین!!بتلفیلد و کالافم که هیچی!!من از سال97 دارم فیفا بازی میکنم و واقعا دوریش حتی 1روز واسم سخته ولی تحمل کنین..بشینین دمو بزنین تا فریمور بیاد......

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
البته لذت Manuel خیلی بیشتر از Semi هستش. من به غیر از پاس معمولی و در عمق همشونو رو Manuel میزارم. پاس Semi و TP رو Assisted میزارم.
اره درسته منم خودم فقط پاسش سمیه ما بقی مانوئل خیلی حال میده اما من اونجور گفتم که دوستان یکدفعه براشون بازی سخت نشه اول رو این حالت بازی کنن بازی که دستشون امد بعد به مانوئل تغییر بدن من خودمم تا فیفا 11 از این قابلیت خبر نداشتم تازه کشفش کردیم یواش یواش به مانوئل تغییر دادیم تازه الان میفهمم فیفا یعنی چی

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
سلام بچه ها lt 1.91 مي خواد يا نه؟؟
شما یک زره زحمت به خودهت بدی چند صفحه قبلو بخونی راهه دوری نمیره اینجا که topice تبادله نظر firmware نیست اینجا راجبه gameplay بازی میتونی سوال کنی در ضمن دیروز ناظمای انجمن اومدن گفتن اگر یک بر دیگه کسی این سوالو بپرسه باهاش برخورد میکنن دیگه همه شورشو دراوردن انقدر راجبه LT 1 .91 پرسیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر