FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ای بابا من بازیو گذاشتم نصفه update کرد باز دوباره آپدیت داشبورد جدیدو گذاشتم update که شد کپی خورم پرید حالا چه کنم؟؟؟!؟!

اینکه شما کپی خور دستگاهت پریده و نمیدونی چیکار کنی چه ربطی به تاپیک FIFA 12 داره؟عجب اسپم بازاری شده این تاپیک:D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام یه مشکل بزرگ که داره اگه بازیکنا رو جابجا کنی اورال تغییر نمیکنه کسی میدونه چه جوری درست میشه؟

قرار بود تو نسخه اصلی درست بشه که !!!

جریان این دو تا گزارشگر چی هست کمی توضیح بدید!

چرا هر کسی یه چیز میگه یکی میگه باگ داره یکی میگه نداره یکی میگه خیلی بازیکن ها فیسشون نزدیک به واقعی هست نفر بد میاد همرو رد می کنه ! اینجا چه خبره ؟؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان کمک
من بازیا گرفتم وقتی میزارم تو دستگاه میگه باید آپدیت کنی فکر کنم LT 1.9 داشته باشم حالا کمک کنید بالاخره دستگاه را آپدیت کنم تا وارد بازی بشه یا با این کار به مشکل برمیخورم عاجزانه تقاضای کمک دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
سلام یه مشکل بزرگ که داره اگه بازیکنا رو جابجا کنی اورال تغییر نمیکنه کسی میدونه چه جوری درست میشه؟
فکر نمیکنم این مشکل باشه این کار EA هدفدار بوده منظورش این بوده که فلان بازیکن که مصلا اورالش ۸۰ هست به اندازیه ۸۰ میتونی ازش بهره ببری حالا خودت باید بسنجی ببینی بازیکن تو کدوم پست بهتره به نظره من خوبه چون قبلنا من جرات نداشتم مثلا ی باله کنارییو بزارم دفاع راست یا چپ ولی الان این کارو میکنم چون دیگه مثله قدیم ۸۰ یارو نمیشه ۶۰ !!!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
فکر نمیکنم این مشکل باشه این کار EA هدفدار بوده منظورش این بوده که فلان بازیکن که مصلا اورالش ۸۰ هست به اندازیه ۸۰ میتونی ازش بهره ببری حالا خودت باید بسنجی ببینی بازیکن تو کدوم پست بهتره به نظره من خوبه چون قبلنا من جرات نداشتم مثلا ی باله کنارییو بزارم دفاع راست یا چپ ولی الان این کارو میکنم چون دیگه مثله قدیم ۸۰ یارو نمیشه ۶۰ !!!

به نظر من این کار امسال EA اصلا خوب نبود اتفاقا در واقعیت اینطوری که اگه یه مدافع رو بزاری حمله قاعدتا نباید خوب جواب بده . یا دفاع راست اگه بزاری دفاع چپ کارایی اون بازیکن مثل واقعیت کم بشه .هر بازیکنی قابلیت بازی در پست یا پست هایی داره اما نه در همه پست ها و اگه در پست غیر تخصصی بکار بگیرش کارایی لازم رو نداره . با این کار دیگه نمیتونی بگی پست تخصصی مثلا مسی مهاجمه اما باید بگی همه پست ها میتونه بازی کنه و مثلا بزاریش دفاع وسط:)). این کارشون خیلی مسخره است کاش درستش میکردن

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
دوستان عزیز دیگه شورشو درآوردین تو زمینه آپدیت و فریمور
یکی سوال میکنه یه نفر دیگه میاد همون سوالو چند پسته دیگه میپرسه
اینجا رو با تاپیک فریمور اشتباه کردید
جمع کنیم 3 . 4 ص مربوط به این سوالا بود

آقایان عزیزان این بازی قفل خاصی نداره وبرای اجرا این بازی باید فریمور LT+1.90 به بالا داشته باشید لطفانم در مورد فروشگاه که کجابازی رو میفروشه آموزش فریمور ریختنم سوال نکنید
اینجا جاش نیست به والله
والسلام

ناظما رسیدگی نمیکنن مجبوریم خودمون تذکر بدیم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من 100 بار تذکر دادم سیاوش جان اما متاسفانه کسی گوش نمیده! اخطار هم بدی میگن چرا اخطار دادی! پست هم که ناظم های دیگه ای باید تو این بخش بیان و پاک کنند که هیچ کدوم فوتبالی نیستند و خیلی سر نمیزنند.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
من 100 بار تذکر دادم سیاوش جان اما متاسفانه کسی گوش نمیده! اخطار هم بدی میگن چرا اخطار دادی! پست هم که ناظم های دیگه ای باید تو این بخش بیان و پاک کنند که هیچ کدوم فوتبالی نیستند و خیلی سر نمیزنند.
میدونم برهان جان ولی انگار نه انگار تاپیک FIFA 12 ه
همش میایم مایی که بازیو تست نکردیم و مشتاقیم نظره دوستانی که بازی کردند ببنیم هی چپ و راست سوال های که درصدیم به تاپیک ربط نداره میپرسن
دیگه رو که نیست
ناطمای این تاپیکام متاسفانه اصلا سر نمیزنن اینام دیگه سوئاستفاده میکنند

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
به نظر من این کار امسال EA اصلا خوب نبود اتفاقا در واقعیت اینطوری که اگه یه مدافع رو بزاری حمله قاعدتا نباید خوب جواب بده . یا دفاع راست اگه بزاری دفاع چپ کارایی اون بازیکن مثل واقعیت کم بشه .هر بازیکنی قابلیت بازی در پست یا پست هایی داره اما نه در همه پست ها و اگه در پست غیر تخصصی بکار بگیرش کارایی لازم رو نداره . با این کار دیگه نمیتونی بگی پست تخصصی مثلا مسی مهاجمه اما باید بگی همه پست ها میتونه بازی کنه و مثلا بزاریش دفاع وسط:)). این کارشون خیلی مسخره است کاش درستش میکردن

خوب دقیقا برعکس اینم میتونه باشه.
به عنوان مثال تو FIFA11 مسی مهاجم کنار بود ولی تو واقعیت مهاجم مرکزی بازی میکرد.وقتی میخواستی بذاریش جای اصلیش از اورالش کم میشد و اون کارایی لازمو نداشت یا ویا که مهاجم مرکزی بود تو بازی رو اگه به پست اصلیش که مهاجم کنار بود میبردی بازم همین اتفاق براش میفتاد برای همینم تیمی مثل بارسلونا تو 11 ضربه میخورد.اما با این کار دیگه این مشکل حل شده.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin

برهان جان خب بهشون بگو بیان پاک کنن ... صد بار صفحه رو ریفرش میکنم که دو تا پست درست حسابی بخونم همش با LT و 1.91 و ... رو به رو میشم !
یه تاپیک درست کنید برن اونجا همش در مورد فریم ور و LT مشکلات فیفا صحبت کنن.

آخرین ویرایش:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
خوب دقیقا برعکس اینم میتونه باشه.
به عنوان مثال تو FIFA11 مسی مهاجم کنار بود ولی تو واقعیت مهاجم مرکزی بازی میکرد.وقتی میخواستی بذاریش جای اصلیش از اورالش کم میشد و اون کارایی لازمو نداشت یا ویا که مهاجم مرکزی بود تو بازی رو اگه به پست اصلیش که مهاجم کنار بود میبردی بازم همین اتفاق براش میفتاد برای همینم تیمی مثل بارسلونا تو 11 ضربه میخورد.اما با این کار دیگه این مشکل حل شده.

درسته حرف شما اما بهتر بود بجای اینکار بازیکنارو در پست های اصلی خودشون به کار می بردن مثلا مسی قابلیت بازی در پست مهاجم مرکزی و کناری (پست تخصصی) داشته باشه اما امکان بازی در دفاع رو نداشته باشه و از اورالش کم بشه. این کارو میکردن به واقعیت نزدیک تر نبود؟؟؟؟؟؟؟آخه این خیلی مسخره است که مسی تو دفاع همون قابلیت های حمله رو داشته باشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یعنی به تولد 6 سالگی بازی سنتر قسم، نمیذارین اعصاب آدم سرجاش باشه
نمیتونین به حال خودتون رها بشین، جتما باید کارت بگیرین و پستاتون پاک بشه تا بیاد دستتون ؟

پست بعدی در مورد آپیدت، فریمور دستگاه و اینجور پست ها دیگه خونسرد برخورد نخواهم کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر