FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

amirsoofi

کاربر سایت
May 4, 2011
56
منم با این نظر موافقم که کیفیت تیم میتونه تاثیر بزاره اما نه به اندارزه بازی طرف! من خودم با لیورپول ( عشق است :d ) توی لایو از هیچ تیمی نمی باختم توی فیفا 11. کلا ایرانیا بازیشون خیلی خوبه، این خارجیا خیلی خیلی ضعیفن

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
منم با این نظر موافقم که کیفیت تیم میتونه تاثیر بزاره اما نه به اندارزه بازی طرف! من خودم با لیورپول ( عشق است :d ) توی لایو از هیچ تیمی نمی باختم توی فیفا 11. کلا ایرانیا بازیشون خیلی خوبه، این خارجیا خیلی خیلی ضعیفن
اره یه بار یارو بارسلون برداشت گفتم الان له میشم 7 تا بهش زدم مثل مرد وایساده بود تا اخر بازی هم بازی کرد:d

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
من امروز ساعت 11 صبح خریدم بوشهر بازی جوری که باید به اخرین lt ابدیت کنید تعجب میکنم هنوز تهران نیومده

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:59 PM ارسال شده بود ----------

اقایون هر کس بازی رو خرید اولین ورزشگاه رو ورزشگاه جدید یونتوس بیاره حالت شبو تا بدونه گرافیک یعنی چه دیوانه فوتبال واقعی که میگن همینه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من ارسنالیم از اواتارم معلومه :d خدایی حق پدرو نیست والدزم سلطان سوتیه ماسکرانو رو قبول اگه والدز گل نمیخوره از عملکرد فوق العادش نیست بخاطر دفاع عالیه بارسلونه هممون دیدیم چه گلهای مفتی میخوره فابرگاسم کوفتتون شه:d
نمیدونم چرا فکر کردم فرگوسن هست:D از دور بهش نگاه کردم و خیره نشدم:))
پدرو رو عمرا قبول نمیکنم:D اما والدز رو چرا و ماسکرانو هم که خودت قبول کردی:D فابرگاس رو هم همچین بزارم تو ترکیب اصلی که حال کنید:D

برهان جان اصولا پستهات میوفته ته صفحه نمیدونم چرا؟!:d
در ثانی اول سره pe sو فیفا آبمون تو یه جوب نمیرفت
حال مثله اینکه قراره سره رئال و بارسا دوا کنیم;;)
فک کنم بازیهایه بارسا رو میبینی ولی بازیهایه رئال رو نگا نمیکنی ها
دیماریا هر چی نباشه یه سر و گردن از اون پدرو بالاتره ، خدایی سطحه بازیش خیلی بالا هست
کاکا هم فصل قبل بازی نکرد ولی این فصل به خصوص بازیه چند شب پیش که استاد خیابانی گزارش میکرد ترکونده بود
کم مونده بود استاد خیابانی خود کشی کنه واسه کاکا
از بس تعریف کرد حاله منو به هم زد:d
اصولا بارسا چون داورا به نفعش گرفتن و حق منچستر رو خوردن ، منچستری ها روش کلید هستن
نمیدونم فکر کنم مشکل از جای دیگه هست:D
چار اتفاقا بازی رئال رو نگاه کردم که 6-2 بردن:D کاکا خیلی خوب بازی کرد اما من فصل پیش رو دارم میگم!
در مورد اون دیماریا بی اخلاق نفله هم عمرا حرفت رو قبول نمیکنم:D میدونی پدرو تا حالا چند تا گل بهتون زده تو این 3-4 سال؟:D برو بشمر:D
در مورد داور هم که جلوی منچستر من هیچ وقت به یاد نمیارم که تو اون دو تا فینال مشکلی بوده باشه! اما اون بازی با چلسی رو قبول دارم. فصل پیش هم که تقصیر خشن بازی کردن خود رئالی ها بود که مورینیو مثل همیشه شلوغش کرد!

سختی که نکشیدیم. رسما شکنجه شدیم. :d من با برادرم بازی میکنم با اینکه کوچیکه اما بازیش خیلی خوبه. خودمون UCL درست میکنیم بازی میکنیم. توی فینال بارسا و چلسی افتادیم. من دیگه رسما جون کندم 3-2 باختم. اونم توی 10 دقیقه. اون نشسته بود راحت هر چی میومد میزد زیرش من بدبخت با هزار بدبختی توپو میرسوندم جلوی دروازش. اعصابم خورد شده بود بعد بازی. :d
هر چند که خودش بعدا اومد گفت انصافا خیلی خوب بازی کردی یعنی تا حالا همچین بازی ازت ندیده بودم.
دیگه ذلت باخت مقابل فردین بماند :d
دقیقا من برای همین هست که میگم سال پیش بارسا با ارفاق جزو 5 تا تیم برتر FIFA بودش:D همه حرفات تایید میشه.

من با ریورپلاته هم بارسات رو میبرم.:d لایوی یا psn؟:d زووود!( شاخ بازی>:):d)
برهان چرا چهره سانچز تو فیفا عین این بچه دیواست؟:d خیلی زشته!
تهران اومدم میام خونه شایان اینا سوراخ سوراخت میکنم مهدی که دیگه این شایان رو اینقدر مظلوم گیر نیاری ببریش:D
می خوایم به جای پینتو(دروازبان ذخیرمون) یکی رو تو زمین داشته باشیم که اگه دعوا شد تیم حریف رو بترسونه:D

LeopardX

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4
چار اتفاقا بازی رئال رو نگاه کردم که 6-2 بردن:biggrin1: کاکا خیلی خوب بازی کرد اما من فصل پیش رو دارم میگم!
در مورد اون دیماریا بی اخلاق نفله هم عمرا حرفت رو قبول نمیکنم:biggrin1: میدونی پدرو تا حالا چند تا گل بهتون زده تو این 3-4 سال؟:biggrin1: برو بشمر:biggrin1:
در مورد داور هم که جلوی منچستر من هیچ وقت به یاد نمیارم که تو اون دو تا فینال مشکلی بوده باشه! اما اون بازی با چلسی رو قبول دارم. فصل پیش هم که تقصیر خشن بازی کردن خود رئالی ها بود که مورینیو مثل همیشه شلوغش کرد!
همون فصل پیش کاکا کلا ۱۴ تا بازی انجام داد که اکثرشون هم دقیقه ی ۶۰ به بعد میومد تو با این وجود ۱۱ تا پاس داد ۷ تا خودش زد
من نمیدونم یه هافبک باید چیکار کنه اخه؟!
در مورد دی ماریا هم که همه چیز مشخصه تکنیکش که عالیه سرعتش هم همینطور حالا شما بدت میاد مشکل اون نیست
کلا همیشه سر این جریان مشکل وجود داشته بارسایی ها قوی میشن رئالیا صداشون درمیاد رئالی قوی میشن منچستری ها و ...
ولی شخصا معتقدم بارسا خط دفاعش الکی قویه ولی خط هافبکش باید بیشتر ازین باشه منظورم اورال کلی هست
در مورد پدرو هم حرف نزنیم بهتره ! دی ماریا بی اخلاق و نفله بازیکنای کوتوله ی بارسا که مثل قوم مغول میریزن تو زمین ارنولد :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همون فصل پیش کاکا کلا ۱۴ تا بازی انجام داد که اکثرشون هم دقیقه ی ۶۰ به بعد میومد تو با این وجود ۱۱ تا پاس داد ۷ تا خودش زد
من نمیدونم یه هافبک باید چیکار کنه اخه؟!
در مورد دی ماریا هم که همه چیز مشخصه تکنیکش که عالیه سرعتش هم همینطور حالا شما بدت میاد مشکل اون نیست
کلا همیشه سر این جریان مشکل وجود داشته بارسایی ها قوی میشن رئالیا صداشون درمیاد رئالی قوی میشن منچستری ها و ...
ولی شخصا معتقدم بارسا خط دفاعش الکی قویه ولی خط هافبکش باید بیشتر ازین باشه منظورم اورال کلی هست
در مورد پدرو هم حرف نزنیم بهتره ! دی ماریا بی اخلاق و نفله بازیکنای کوتوله ی بارسا که مثل قوم مغول میریزن تو زمین ارنولد :d
مصدوم بوده بیشتر فصل و اکثر بازی هایی هم که بهش بازی داده شد جلو تیم های نه چندان مطرح بوده وگرنه چرا اون همه بارسا و رئال بازی داشتند مورینیو زیاد بهش میدون نداد؟!
دی ماریا که کلا حال و احوالش معلومه! Rate کلی که تو فصل گرفته رو با پدرو مقایسه کنید!
والا ما که هرجا دیدیم همه به بارسا گیر میدن. جالبه سال پیش هم همه به بارسا گیر میدادن و الان هم به بارسا گیر میدن با اینکه تیم های باگی مثل رئال و منچسترسیتی هم تو این نسخه هستند!
خط دفاعیش الکی قویه؟ lol داره واقعا. میدونی فصل پیش بهترین خط دفاع اسپانیا کی شد؟!
اول از همه درست صحبت کن چون من با شما شوخی ندارم و با اون دوستی که صحبت می کردیم باهم دیگه شوخی داریم! اما جواب شما تعداد اخراجی های رئال تو بازی های فصل پیش و ابتدای این فصل هست. فکر کنم 20تایی اخراجی داده باشند نه؟! کارت های زرد و قرمز تو تول فصل رو نگاه کن تا ببینی کی قوم مغول هست!

در ضمن این رو هم بگم خیلی وارد مسائل حاشیه ای نشیم بهتر هست و از این به بعد هرکی به این مسائل بپردازه بهش یک تذکر میدم! Bold هم کردم که نگید ندیدیم پس مواظب رفتارتون باشید مخصوصا شما دوستان تازه وارد!

در ضمن IP شما احساس می کنم مشکوک میزنه!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
این حرفا رو ول کنید!!:D
منم 15دقیقه بازی کردم.. لیورپول3-2 میلان رو بردم! همه چی عالیه .. باگی هم ندیدم فعلا.
درود بر مارتین تیلور که عالیه!
گزارشگر عربی هم ندیدم..
هنوز نمیشه آنلاین بازی کرد، آنلاین پس رو واسه فروش نذاشتن:D
ولی لایو سیزن رو گرفتم..
فوق العادست!

• Like
Reactions: Fëanor

parham_muse

کاربر سایت
Dec 21, 2010
7
مشکل!

شنیده بودم برای بازی کردن فیفا 12 باید آپدیت دستگاهم 2.0.13599.0 باشه! از همین سایت دانلود کردم و update رو انجام دادم! الانم که می رم تو system setting اینا dashbord:2.0.13599.0 زده که فکر می کنم آپدیت رو درست انجام دادم! ولی الان که fifa 11 یا کلا بازی قبلیامو می ذارم play DVD می ده؟! چرا؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر