FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آخر صفحه قبلی افتاد گفتم اون رو پاک کنم دوباره اینجا بگم که جواب اون دوستمون رو داده باشم:D

دوست من من نمیگم باید ضعیف باشه که من میگم مثلا والدز در حدیه که اونجوری بسازنش یا مثلا ماسکراو چی کار کرده که باید 86 باشه یا پدرو اینا نباید اینقدر قوی باشن که نگفتم چرا مسی و 95 ساختن که
1- والدز سال پیش به همراه خط دفاع بارسا به عنوان برترین شناخته شد و اگه اشتباه نکنم اون دستکش طلایی رو برد!
2- ماسکرانو کاپیتان تیم ملی آرژانتین هست و الان هم تو این 1 ماه بازی های بارسا رو دیده باشی فوق العاده بازی کرده و فصل پیش هم هر بازی که اومد خیلی خوب بود!
3- پدرو هم فصل پیش در حد ویا گل زدش و فکر کنم نزدیک 20تایی زدش پس نمیشه انتظار داشته باشی که بیان قدرت زیر 80 رو بهش بدن مخصوصا که خیلی هم خوب دریبل میزنه(بازی اتلتیکو و بارسا رو پریشب دیدی؟)
من نمیدونم منچستری ها چه گیری رو بارسا هستند، نمیرن به رئال گیر بدن که مثلا اون دیماریا چرا اینقدر الکی بالا هست یا کاکا که فصل پیش اصلا بازی نکرده چرا هنوز قدرتش همون قدر هست و کمتر نشده و ....... همه رو بارسا گیر هستند!

فکر کنم سیستم پست انجمن برام درست شدش چون گفتم الان این پست که بیشتر از 4 خط هست رو نمیفرسته:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
ولی بازم برهان باید رعایت کنن دیگه!:D
من با اروگوئه که نمیتونم بارسا رو ببرم.. به خصوص با گیم پلی جدید، مسی همه رو جا میذاره!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
اگه کمی منطقی بهش فکر کنید میبینید که بارسا توی فوتبال واقعی هم به طور "خنده آور"ی قوی هست ... توی بازی کامپیوتری برای این که این قدرت نمود بیشتری پیدا کنه مجبورا قدرت فردی بازیکنا رو زیاد کنن که قدرت تیم بیشتر به چشم بیاد.البته به نظر من بازم بارسا از اینی که توی Fifa هست خفن تره . هیولاست لامصب.
مسی هم که دیگه جای بحث کردن نداره .. کافیه بازی دو شب پیشش رو میدیدید.خودش اوت رو پرتاب میکنه ، خودش توپو میگیره میره میزنه تو گل...کل تیم حریف هم پشم =))

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
1- والدز سال پیش به همراه خط دفاع بارسا به عنوان برترین شناخته شد و اگه اشتباه نکنم اون دستکش طلایی رو برد!
2- ماسکرانو کاپیتان تیم ملی آرژانتین هست و الان هم تو این 1 ماه بازی های بارسا رو دیده باشی فوق العاده بازی کرده و فصل پیش هم هر بازی که اومد خیلی خوب بود!
3- پدرو هم فصل پیش در حد ویا گل زدش و فکر کنم نزدیک 20تایی زدش پس نمیشه انتظار داشته باشی که بیان قدرت زیر 80 رو بهش بدن مخصوصا که خیلی هم خوب دریبل میزنه(بازی اتلتیکو و بارسا رو پریشب دیدی؟)
من نمیدونم منچستری ها چه گیری رو بارسا هستند، نمیرن به رئال گیر بدن که مثلا اون دیماریا چرا اینقدر الکی بالا هست یا کاکا که فصل پیش اصلا بازی نکرده چرا هنوز قدرتش همون قدر هست و کمتر نشده و ....... همه رو بارسا گیر هستند!

فکر کنم سیستم پست انجمن برام درست شدش چون گفتم الان این پست که بیشتر از 4 خط هست رو نمیفرسته:D
من ارسنالیم از اواتارم معلومه :d خدایی حق پدرو نیست والدزم سلطان سوتیه ماسکرانو رو قبول اگه والدز گل نمیخوره از عملکرد فوق العادش نیست بخاطر دفاع عالیه بارسلونه هممون دیدیم چه گلهای مفتی میخوره فابرگاسم کوفتتون شه:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ولی بازم برهان باید رعایت کنن دیگه!:D
من با اروگوئه که نمیتونم بارسا رو ببرم.. به خصوص با گیم پلی جدید، مسی همه رو جا میذاره!
خوب رعایت کردن که سال پیش اونجوری تیم به فنا رفته بودش دیگه:D
انصافا سال پیش با بارسا می خواستی جلوی کسی بازی کنی که بازیش در سطح خودت هست و خیلی خوبه، اگه اون طرف چلسی یا رئال برداشته بود خیلی خیلی سخت میشد جلش بازی کرد! اما امسال قضیه فرق کرده و تو این گیم پلی مرد می خواد جلوی بارسا بازی کنه:D سال پیش ما سختی میکشیدیم امسال نوبت روبه رویی های ما هست:D

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
بازی در حال نصب شدن رو کنسوله >:d< دوستانی که بازی کردن مشکل آوانتاژ حل شده یا نه؟ :-s ایران بازم نیست , درسته؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آخر صفحه قبلی افتاد گفتم اون رو پاک کنم دوباره اینجا بگم که جواب اون دوستمون رو داده باشم:D

فکر کنم سیستم پست انجمن برام درست شدش چون گفتم الان این پست که بیشتر از 4 خط هست رو نمیفرسته:biggrin1:

برهان جان اصولا پستهات میوفته ته صفحه نمیدونم چرا؟!:d
در ثانی اول سره pe sو فیفا آبمون تو یه جوب نمیرفت
حال مثله اینکه قراره سره رئال و بارسا دوا کنیم;;)
فک کنم بازیهایه بارسا رو میبینی ولی بازیهایه رئال رو نگا نمیکنی ها
دیماریا هر چی نباشه یه سر و گردن از اون پدرو بالاتره ، خدایی سطحه بازیش خیلی بالا هست
کاکا هم فصل قبل بازی نکرد ولی این فصل به خصوص بازیه چند شب پیش که استاد خیابانی گزارش میکرد ترکونده بود
کم مونده بود استاد خیابانی خود کشی کنه واسه کاکا
از بس تعریف کرد حاله منو به هم زد:d
اصولا بارسا چون داورا به نفعش گرفتن و حق منچستر رو خوردن ، منچستری ها روش کلید هستن

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
انصافا سال پیش با بارسا می خواستی جلوی کسی بازی کنی که بازیش در سطح خودت هست و خیلی خوبه، اگه اون طرف چلسی یا رئال برداشته بود خیلی خیلی سخت میشد جلش بازی کرد! اما امسال قضیه فرق کرده و تو این گیم پلی مرد می خواد جلوی بارسا بازی کنه:D سال پیش ما سختی میکشیدیم امسال نوبت روبه رویی های ما هست:D
سختی که نکشیدیم. رسما شکنجه شدیم. :d من با برادرم بازی میکنم با اینکه کوچیکه اما بازیش خیلی خوبه. خودمون UCL درست میکنیم بازی میکنیم. توی فینال بارسا و چلسی افتادیم. من دیگه رسما جون کندم 3-2 باختم. اونم توی 10 دقیقه. اون نشسته بود راحت هر چی میومد میزد زیرش من بدبخت با هزار بدبختی توپو میرسوندم جلوی دروازش. اعصابم خورد شده بود بعد بازی. :d
هر چند که خودش بعدا اومد گفت انصافا خیلی خوب بازی کردی یعنی تا حالا همچین بازی ازت ندیده بودم.
دیگه ذلت باخت مقابل فردین بماند :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نگران نباشین توی لایو میام با رئال هرچی بارسایی هست رو میبرم که بارسا شاخ نشه:d
ولی در کل بهتون توصیه میکنم با تیمی که حال میکنید بازی کنید و تیمی که قویتره رو برندارید چون اهمیت بازی خودتون ده ها برار اورال ها هستش

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
سلام
شرمنده
دوستان من الان ورژن داشبوردم 2.0.12625.0 هست ...
حالا براي بازي هاي جديد مثلا فيفا 12 كه اومده و XGD3 نداره ، با همين ميتونم بازي كنم .. ؟
اين همون LT1.91 نيس ؟
در كل بايد چيكار كنم ؟ خودم ميتونم درستش كنم يا بايد بدم درستش كنن ؟
اگه ميشد درستش كرد خواهشا يه اموزش كامل و درست و حسابي لطف كنيد ..
+
تا اومدن LT+2 هم نميخوام صبر كنم ...

ممنون

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
من با ریورپلاته هم بارسات رو میبرم.:d لایوی یا psn؟:d زووود!( شاخ بازی>:):d)
برهان چرا چهره سانچز تو فیفا عین این بچه دیواست؟:d خیلی زشته!

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
نگران نباشین توی لایو میام با رئال هرچی بارسایی هست رو میبرم که بارسا شاخ نشه:d
ولی در کل بهتون توصیه میکنم با تیمی که حال میکنید بازی کنید و تیمی که قویتره رو برندارید چون اهمیت بازی خودتون ده ها برار اورال ها هستش
بخش دومو به شدت موافقم یکی از نکات مثبت فیفا همینه که سبک بازیت مهم تر از کیفیت تیمته
درمورد بخش اولم داداش بچین یه چند دست باهم بازی کنیم با ارسنال از خجالتت در بیام :d

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
سلام
شرمنده
دوستان من الان ورژن داشبوردم 2.0.12625.0 هست ...
حالا براي بازي هاي جديد مثلا فيفا 12 كه اومده و XGD3 نداره ، با همين ميتونم بازي كنم .. ؟
اين همون LT1.91 نيس ؟
در كل بايد چيكار كنم ؟ خودم ميتونم درستش كنم يا بايد بدم درستش كنن ؟
اگه ميشد درستش كرد خواهشا يه اموزش كامل و درست و حسابي لطف كنيد ..
+
تا اومدن LT+2 هم نميخوام صبر كنم ...

ممنون
کسی نمیدونه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر