FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان من امشب تا صبح باید چیکار کنم که زودتر این شب طولانی تموم بشه برم بازیا بگیرم اونم توی اصفهان که همیشه از کل ایران در زمینه عرضه بازی 2 روز عقبه کمک کمک دارم از شوق بازی روانی میشم چه بکنم با بارسا امسال توی لایو
ببخشید دوستان این چند روزه دیونه شدم
ممنون

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
سلام
دوستان من امشب تا صبح باید چیکار کنم که زودتر این شب طولانی تموم بشه برم بازیا بگیرم اونم توی اصفهان که همیشه از کل ایران در زمینه عرضه بازی 2 روز عقبه کمک کمک دارم از شوق بازی روانی میشم چه بکنم با بارسا امسال توی لایو
ممنون
صبر کن عزیز .. اگه میگفتن قفل روشه دیگه چیکار میکردی:-& صبر کن همه چی ردیف میشه من مثل تو خیلی زوق زدم ولی باید صبر کنی تا فروشگاها بازی رو بیارند .. خدا با صابرین است:x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان یه سوال.جریان این پوینت برای آنلاین بازی کردن چیه؟؟چون من قبلا با ps3 بازی میکردم.فقط یه کد داشت که اونو میزدم برای آنلاین بازی کردن.حالا جریان یه پوینت چیه؟مرسی.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام
ممنون
نگران نباش.امروز زنگ زدم سرزمین رایانه.گفت احتمالا برای ایکس باکس فردا میاره.
دوستان یه سوال.جریان این پوینت برای آنلاین بازی کردن چیه؟؟چون من قبلا با ps3 بازی میکردم.فقط یه کد داشت که اونو میزدم برای آنلاین بازی کردن.حالا جریان یه پوینت چیه؟مرسی.
قضیه ی پوینت هم برای جماعت کپی خور هستش که کدی روی جعبه شون نیست.شما که اورجینال بازی میکنید ناراحت نباشید.
ولی در کل این 800پوینت برای آنلاین بازی کردن کسایی هست که اورجینال نمیخرن یا بازی دست دوم میگیرن.

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
نه ربطی نداره ,نسخه دمو با همه فریمورها اجرا میشه اما برای اجرای نسخه اصلی بازی حتما باید فریمور 1.91 به بالا داشته باشی من خودمم فردا میخوام ببرم آپدیت کنم.
بابا با همون lt1.9 میشه مگه بازی قفل ap25 داره این هزارمین باره میگم جون هر کی دوس دارین دیگه سوال نکنید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان کسی ازی گرفته ایا تو این نسخه ای که لیک شده این گزارشگره عربی رو توش داره؟زبان بازی که 100 درصد انگلیسی هست اخه ساله پیش که زود لیک شد اول نسخه المانیش امد کسی بازی تونسته انجام بده یه خبری بهمون بده ممنون

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
بازی بدی نشده ولی یه سوال چرا اینقدر برزیل رو ضعیف درست کردن

دوباره تیم ایران توش نیست

تست که کردم فعلا انلاین نمیشه رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر