FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
سلام دوستان!
لطفا از سپر بلا نمودن بنده بپرهیزید:D
تو صفحه 63 دوستمون Shayan7 پرسید بدون قفل؟!
بعد جناب شاهین آرایایی فرمودند:بله بدون قفل!
بعد یک نفر پرسید بدون چه قفلی(یا یه همچین چیزی) که بلافاصله پستش حذف شد:D
من هم دیدم یه قفل بیشتر نیست و گفتم بدون XGD3!!!
حالا گناه من چیه؟!:D!
حالا جالبه من به همون شاهین آریایی پ.خ دادم واقعاً بدونه قفل؟؟!بعد ایشون اصلاً جواب نداد!!فک کنم سر به نیستش کردن:d.......قضیه بو داره:-?!!
ولی جدا از شوخی یکی بیاد روشنمون کنه ممنون میشیم!!

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
عالی بود مرسی دوست عزیز . برای دانلود این تیمها بازم لازمه با pc وصل شیم به ea ؟ یا میشه همینجوری با کنسول دانلود کرد ؟

شایان جان و منصور عزیز شما برای دیدن این تیمها و یا ساختنشون باید به سایت easportsfootball.com برید که مشخصا با کنسول نمیشه
شما اونجا تیمها و بازیکنهایی که میخوای رو bookmark میکنی بعد از بوک مارک کردن وقتی با کنسول به لایو وصل شی تو قسمت creation center اون تیمایی که بوک مارک کردی میاد فقط کافیه هر کدوم رو که میخوای انتخاب کنی و بعد دانلود کنی یعنی دانلود با کنسوله فقط حتما وقتی میخوای تو سایتش ثبت نام کنی (چون بدون ثبت نام نمیشه) همون ایمیلی رو بزن که تو لایو استفاده میکنی تا بتونه گیمر تگت رو بشناسه و تیما رو کنسولت بیان

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
الان مدتی هست که دموی بازی امده من هم هر روز بازی میکنم اما هنوز نتونستم خیلی با سیستم جدید که همون tactical defending است عادت کنم
میخواستم یک نظر خواهی و یک سوال از شما بپرسم
ایا شما به این سیستم کامل تسلط پیدا کردید اصلا مشکلی ندارید؟
به نظر شما من که با این سیستم راحت نیستم توی setting قسمت defending را به legacy defending تغییر بدم بهتر نیست ؟ با اون راحت تر بازی میکنم اما برام سوال است من اگر با این سیستم عادت کنم و بخواهم با کسی 2 نفر بازی کنم که اونها با سیستم جدید بازی کنند مشکلی پیش میاد اصلا من حتمی باید با سیستم جدید بازی کنم ؟
دوست دارم نظر شما را هم بدونم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
الان مدتی هست که دموی بازی امده من هم هر روز بازی میکنم اما هنوز نتونستم خیلی با سیستم جدید که همون tactical defending است عادت کنم
به نظر شما من که با این سیستم راحت نیستم توی setting قسمت defending را به legacy defending تغییر بدم بهتر نیست ؟ با اون راحت تر بازی میکنم اما برام سوال است من اگر با این سیستم عادت کنم و بخواهم با کسی 2 نفر بازی کنم که اونها با سیستم جدید بازی کنند مشکلی پیش میاد اصلا من حتمی باید با سیستم جدید بازی کنم ؟

من نظر خودم رو میگم دوست عزیز.بازی با CPU کلا با اینکه با کسی بازی کنی فرق میکنه خود من بعد از این همه بازی کردن سخت میتونم اونکاریکه میخوام رو بکنم مطلقا نمیشه بخاطر وقت کوتاه بازی.اینکه با کسی بازی کنید به مراتب راحت تره.سیستم قدیمیه بازی که اصلا نیازی به عادت کردن نداره نگه داشتن یک دکمه خیلی راحته اما شما با اینکار 2 یا 3 تا بازیکن رو میفرستید طرف صاحب توپ در نتیجه دفاع کاملا خالی میمونه اما عاقلانس که یه بازیکن واسه بستن فضا استفاده کنی و یک بازیکن رو بفرستی رو توپ هرچند باید عادت کنی خوبیش اینه که ضریب اشتباه برای هر دو طرف بالاس در نتیجه لذت بازی بیشتره.ولی واقعا اعصاب میخواد خود من خیلی کلافه میشم و عصبی فقط وقتی با CPU بازی میکنم ولی با کسی که بازی میکنم بی نهایت لذت بخشه

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
حالا جالبه من به همون شاهین آریایی پ.خ دادم واقعاً بدونه قفل؟؟!بعد ایشون اصلاً جواب نداد!!فک کنم سر به نیستش کردن:d.......قضیه بو داره:-?!!
ولی جدا از شوخی یکی بیاد روشنمون کنه ممنون میشیم!!
نه بابا کسی مارو سر بنیس نکرده من به این دلیل گفتم که قفل XGD3 نداره چون اولین بازی ea که nhl12 باشه همچین قفلی نداشت واحتمال 99% fifa12 هم نداره

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من نظر خودم رو میگم دوست عزیز.بازی با CPU کلا با اینکه با کسی بازی کنی فرق میکنه خود من بعد از این همه بازی کردن سخت میتونم اونکاریکه میخوام رو بکنم مطلقا نمیشه بخاطر وقت کوتاه بازی.اینکه با کسی بازی کنید به مراتب راحت تره.سیستم قدیمیه بازی که اصلا نیازی به عادت کردن نداره نگه داشتن یک دکمه خیلی راحته اما شما با اینکار 2 یا 3 تا بازیکن رو میفرستید طرف صاحب توپ در نتیجه دفاع کاملا خالی میمونه اما عاقلانس که یه بازیکن واسه بستن فضا استفاده کنی و یک بازیکن رو بفرستی رو توپ هرچند باید عادت کنی خوبیش اینه که ضریب اشتباه برای هر دو طرف بالاس در نتیجه لذت بازی بیشتره.ولی واقعا اعصاب میخواد خود من خیلی کلافه میشم و عصبی فقط وقتی با CPU بازی میکنم ولی با کسی که بازی میکنم بی نهایت لذت بخشه

اره من فکر میکنم دلیل اینکه با یک نفر دیگه بازی میکتی و میتونی اونو شکست بدی اینه که اون هم مثل همه الان مشکل داره تا با سیستم جدید راه بیافته مثلا در cpu وقتی میخواهی توپ زا بگیری اونقدر دریبلت میکنه و گیجت میکنه که وقتی میخواهی بری طرفش اشتباه میری و قشنگ فضا را براش باز میکنی و مثل اب خوردن گل میزنن
توی همین 3 دفیقه من حداقل 2 تا 3 تا گل میخورم البته نه توی همه بازی ها من وقتی میبینم اینطوری بازی میکنم اصلا خوشم نمیاد دلم میخواهد مثل فیفا 11 همه تیمها را بترکونم که در حال حاضر خودم ترکیدم

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
به نظره منم این سیستم جدیدش خیلی بهتره,هم طبیعیه هم عاقلانس!!خودم توو 11 سعی می کردم A ٌنگیرم ولی نا خود آگاه دستم می رفت روش الانم توو این بعضی موقعا میره ولی میبینم فایده نداره برشمیدارم!!legacy defending خیلی آسونه بطوریکه توو 11 با اینکه رو legendary می رفتم حدوده 20 تا گل می خوردم توو هر فصل,همیشه کمترین گله خورده رو داشتم حتماً برا خیلیا ام اینجوریه,بخاطره همین غیر طبیعی بود,با این سیستمه جدید آدم بیشتر به چالش کشیده میشه!مطمئناً خیلی زود عادت می کنیم بش....
نه بابا کسی مارو سر بنیس نکرده من به این دلیل گفتم که قفل XGD3 نداره چون اولین بازی ea که nhl12 باشه همچین قفلی نداشت واحتمال 99% fifa12 هم نداره
خدا از دهنت بشنوه!!:d

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

زیاد هم سخت نیست این سیستم جدید فقط کافیه نزدیک مهاجم بشی بعد ایکس رو بزنی توپو می گیره یا اگه می خوای شونه به شونه باهاش بری ایکس رو نگه دار تنها فرقش با قبلیا اینه که تو خودت باید بازیکن رو ببری نزدیک طرف rb هم نقش همون x تو 11 داره به نظر من که زیاد سخت نیست.

من خودم اوایل زیاد خوشم نیومد از بازیش ولی هر چی بیشتر بازی کردم بیشتر جذبش شدم نظرم عوض شد درباره ی بازی فقط یه سری باگ داره که اونم فکر کنم فقط تو دمو هسته.یه نکته ای که متوجه شدم وقتی بارسا رو ور میداری باگاش بیشتر میشه ولی اگه تیم های دیگه باشن بازی زیاد باگ نداره نمیدونم چرا اینجوریه شاید برای بقیه هم همینجوریه؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
به نظر منم هم دفاع جدید خیلی بهتره.
قبلا اصلا باید یه جورایی شانسی توپ رو میگرفتی ولی الان باید برنامه داشته باشی که واقعا سختر هم هست ولی جذابیتش بیشتره.
منم توی این 10 ساعت که بازی کردم باگی ندیدم هنوز.داوری هم عالی بوده

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان اول گفته بودن که این بازی kinect رو ساپورت می کنه
بعدش رد شد این قضیه کلا
اما الان تو Gamespot زده اگه برین Page خود Fifa12 نوشته Kinect Compatible
میخواستم بدونم این جریانش چیه؟!:D همچین چیزی هست واقعا؟ یا Gamespot یادش رفته برداره؟:))

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بعدش رد شد این قضیه کلا
میخواستم بدونم این جریانش چیه؟!:D همچین چیزی هست واقعا؟ یا Gamespot یادش رفته برداره؟:))
آقا خدایی اخبار رو می خونین درست بخونید که این مشکلات پیش نیاد,هیچوقت فیفا 12 قرار نبود از کینکت پشتیبانی کنه,تو E3 گفتن 4 بازی از جمله فیفا در سال 2012 از کینکت پشتیبانی می کنه,که خب فیفا 12 سال 2011 میاد,فیفا 14 هست که تابستون 2012 میاد

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
بعدش رد شد این قضیه کلا
کامیار اون فیفا 13 هستش که قراره از کینکت پشتیبانی کنه نه فیفا 12.:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر