FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چندین بار شده که 1-0 عقب بودم و نیومده جلو. یعنی از نسخه ی PS2 به اینور ندیدم دروازه بان من بیاد جلو. :d
اتفاقا بهترین نکته دمو همینه. بازی دیگه مثل سابق فیزیکی نیست. (فیزیکی هستش ولی اغراق شده نیست.) یعنی بازیکنایی مثل مسی - ناباس - لنن - ولکات و ... کارایی شون فوق العاده بالا رفته.

به نظر من Broadcast از همشون بهتره :d. همه جا خیلی راحت دیده میشه. فقط سختیش همون عادت کردنشه که من سال 2005 عادت کردم. :d
من یه بار از یکی از دوستام3-2 جلو بودم<رو دروازه ی من کرنر گرفت,گلرش اومد جلو!اینقدر حال داد,گلرم توپو مشت کرد زرت رسید به گومز,گل خالی رو گل کردم...:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من موندم این پستی که توش پرسیدم بازی قفل XGD3 داره چرا پاک شد.مگه نباید تو اینجا در مورد فیفا 12 حرف زد؟این سوال واقعا ربطی به فیفا نداشت ما کجا باید بپرسیم فیفا 12 قفل داره یا نه ؟
نکنه باید بریم تو تاپیک بازیهای PS3 این سوال رو بپرسیم .جالبه خیلی ها پست مشابهی دادن اما پستشون پاک نشد اما پست من پاک شد.
یه سوال دوستان ورزشگاه منچستر سیتی رو درست کردن یا نه؟؟؟؟اسمش City of Manchester یا اتحاد؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم دوستانی که دمو رو بازی کردن جواب بدن؟؟؟؟؟؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یه سوال دوستان ورزشگاه منچستر سیتی رو درست کردن یا نه؟؟؟؟اسمش City of Manchester یا اتحاد؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم دوستانی که دمو رو بازی کردن جواب بدن؟؟؟؟؟؟

اختیار داری:d
ورزشگاه اصلی دمو ورزشگاه اتحاد هست و خیلی عالی طراحی شده

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اختیار داری:d
ورزشگاه اصلی دمو ورزشگاه اتحاد هست و خیلی عالی طراحی شده

مرسی که جواب دادید . بالاخره ورزشگاه من سیتی رو درست کردن. خیلی خوب شد.همه بازیکنان من سیتی مثل خودشون درست شدن؟ حتی بازیکنانی که معروف نیستن هم عکس واقعیشون گذاشته شده؟من یه جا تو ویدیوهای یوتوب دیدم عکس jens lehmann نشون میده تو Career Mode یه سری نوشته هم زیرش بود .مگه لمن بازنشته نشده پس قضیه چیه عکسم اینه؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب این سوالامم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
جان ؟....
این دیگه چه باگ مسخره ایی هست داشتم میلان و بارسا بازی میکردم توی یک صحنه ابیاتی و نستا میخواستن توپ را جلوی دروازه رد کنن بره که یک دفعه رفتن تو هم بعد جفتشون به صورت خنده داری افتادن زمین همینطوری موندند . بعد راحت مسی امد زد تو گل اون دو تا همینطور روی هم ولو بودن داشتن مثل اینکه تیر خورده باشند از زمین بلند میشدند یعنی ممکنه این فقط توی دمو باشه اگر اینطور بیاد که خیلی زشته

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
جان ؟....
این دیگه چه باگ مسخره ایی هست داشتم میلان و بارسا بازی میکردم توی یک صحنه ابیاتی و نستا میخواستن توپ را جلوی دروازه رد کنن بره که یک دفعه رفتن تو هم بعد جفتشون به صورت خنده داری افتادن زمین همینطوری موندند . بعد راحت مسی امد زد تو گل اون دو تا همینطور روی هم ولو بودن داشتن مثل اینکه تیر خورده باشند از زمین بلند میشدند یعنی ممکنه این فقط توی دمو باشه اگر اینطور بیاد که خیلی زشته
تو دمو از این اشکالات ممکنه پیش بیاد، تو نسخه اصلی کمتر شاهد این صحنه ها هستیم.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خوب بعد از كلي گشتن بالاخره تو فروم ea اورال بايرن رو پيدا كردم واقعا عجيبه فرانك ريبري ٨٤ يعني با ابراهيم آفلاي يكيه
نوير كه پارسال بهنرين دروازه بان اروپا شد 87 ، آقا توماس مولر ديگه بايد چيكار كنه كه نشون بده بازيش حرف نداره ؟ خدا كنه طرف از خودش نوشته باشه

GK:Manuel Neuer-87
Hans-Jorg *-76
Rouven Sattelmaier-66

Defenders: Breno-78
Daniel Van Buyten-77
Philipp Lahm-86
Diego Contento-75
Holger Badstuber-79
Rafinha-80
Jerome Boateng-79Kroos-82;Anatoliy Tymoshchuk-80

Midifelders:Franck Ribery-84
Arjen Robben-88
Danijel Pranjic-77
Luiz Gustavo-79
Bastian Schweinsteiger-85
Toni Kroos-82
Anatoliy Tymoshchuk-80

Forwards:Ivica Olic-76
Thomas Muller-83
Nils Petersen-78
Mario Gomez-86
Takashi Usami-74
Dale Jennings-68

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: navid_x360

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,828
نام
وحید
خوب بعد از كلي گشتن بالاخره تو فروم ea اورال بايرن رو پيدا كردم واقعا عجيبه فرانك ريبري ٨٤ يعني با ابراهيم آفلاي يكيه
نوير كه پارسال بهنرين دروازه بان اروپا شد 87 ، آقا توماس مولر ديگه بايد چيكار كنه كه نشون بده بازيش حرف نداره ؟ خدا كنه طرف از خودش نوشته باشه

Hans-Jorg *-76
Rouven Sattelmaier-66

Daniel Van Buyten-77
Philipp Lahm-86
Diego Contento-75
Holger Badstuber-79
Rafinha-80

Arjen Robben-88
Danijel Pranjic-77
Luiz Gustavo-79
Toni Kroos-82
Anatoliy Tymoshchuk-80

Thomas Muller-83
Nils Petersen-78
Mario Gomez-86
Takashi Usami-74
Dale Jennings-68
همیشه همینطور بوده نسبت یه تیمای المانی حالا اگه ریبری تو بارسلون بود اورالش میشد98

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من موندم این پستی که توش پرسیدم بازی قفل XGD3 داره چرا پاک شد.مگه نباید تو اینجا در مورد فیفا 12 حرف زد؟این سوال واقعا ربطی به فیفا نداشت ما کجا باید بپرسیم فیفا 12 قفل داره یا نه ؟
منم همينطور!:-/
همیشه همینطور بوده نسبت یه تیمای المانی حالا اگه ریبری تو بارسلون بود اورالش میشد98

بايرن پارسال افت داشت و توي ليگش هم فك ميكنم سوم(يا چهارم؟!) شد....بارسا قهرمان ليگ قهرمانان شد كه باعثش درخشش مسي و اينا بودن....اورال اين دو تيم دقيقا بايد همين اندازه فرقش باشه....
البته من بارها گفتم كه اورال هر بازيكني رو بر اساس اون چيزي كه هست ميدن نه براساس يه بازيكن يا يه تيم ديگه....

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
من هیچکی رو کار ندارم ولی هر جوری میخوام با خودم کنار بیام قدرت توماس مولر هستش 83 واقعا کمه .واقعا این بازیکن فوق العاده هستش بعد الان مسی که تو تیم آرژانتین خوب کار نمیکنه باید اورالش بیاد هیچ معنا و مفهومی نداره چون بایرن پارسال خوب کار نکرده باید بعضی از باریکن هاش هم قدرتشون کم باشه همین بازیکن ها تو تیم ملی آلمان دارن میترکونن .

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

Hans-Jorg *-76
Rouven Sattelmaier-66

Daniel Van Buyten-77
Philipp Lahm-86
Diego Contento-75
Holger Badstuber-79
Rafinha-80

Arjen Robben-88
Danijel Pranjic-77
Luiz Gustavo-79
Toni Kroos-82
Anatoliy Tymoshchuk-80

Thomas Muller-83
Nils Petersen-78
Mario Gomez-86
Takashi Usami-74
Dale Jennings-68
اقا دستت درد نکنه سر صبحی امدم که ببینم بازی لیک شده یا نه پست شمار دیدم
الان بقدری اعصابم خورد شد که خدا میدونه این ea دیگه داره شورشو در میاره این مسخره بازیا چیه دیگه به طرز مشکوکی داره از لیگ انگلستان حمایت میکنه لیگ المان تضعیف چرا عقده گشایی میکنه حالم ازش بهم خورد یعنی چی بابا فلیپ لام که تو 11 87 بود خودش یا شواینی 86 بود روبیری جفتشون 87 بودن. ون بویتن 80 بود یک نکته جالب ون بومل همه این سالایه که برایه ما بازی میکرد 78 بود ها اما همچین که رفت میلان امسال شده 82:blink:
اگه این اورالا برایه فیفا 11 بود میشد درک کرد چون واقعا خیلی سخت اورال میدادن اما الان که اورالا مثله نقل نبات شده (یه نگاه به تیمه پورتو بندازید) دیگه نباید اینجوری کنه
ساله پیش که ما قهرمان شدیم تو اروپا دوم شدیم قهرمان جام حذفی شدیم اونطور به ما لطف کردن تیممون ضعیف ساختن اینم از امسال به پیر به پیغمبر ea لجه با المانیا
دوستانی که میگن خب تیمتون 3 شده تو لیگ هیچکاریم نکردین حقتون باید بگم اصلا اینطوری نیست(اولا ساله پیش تو اروپا با حق خوری حذف شدیم یک گل اینتر افساید بود گل اولش که اتئو زد گله سومشم خطا بود که اتئو رویه برنو کرد پاس داد پاندف گلش کرد تو لیگ هم یک بازی سرنوشت برابر دورتمند باختیم عملا از قهرمانی نامید شدیم و دیگه برامون مهم نبود چندم بشیم فقط میخواستیم بریم اروپا جامه حذفیم بازی نیمه نهایی به شالکه 04 که قشنگ تو قوطی بودن اگر نوئر نداشتن سوراخ میشدن 1 به 0 باختیم حذف شدیم) حال گیریم فزضیه شما درست دورتمند که قهرمان شد چه گلی به سرش زد ea از مارسی و پورتو هم ضعیفتره که واقعا که
اما بازیکنانمون عالی بودن گومز که اقایه گل شد 5 بازی هتریک مولر کرووس ریبری روبن لام شواینی هم بمانند
من واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم دیگه ام منتظر بازی نیستم برامم مهم نیست قفل داشته باشه یا نه (اخه من فقط همین تیم دوست دارم برش میدارم حتی اگر قرار باشه همیشه ببازم) امسال نگاه کنید با اقتدار صدر جدولیم گومز که یکی درمیون بازی میکنه 8تا گل زده هنوز اولایه بازیه تیممون 8بازی گل نخورده واقعا دیگه نمیدونم چی بگم برایه ea و کسی که این تیمار بالانس میکنه متاسفم.:-q

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من هیچکی رو کار ندارم ولی هر جوری میخوام با خودم کنار بیام قدرت توماس مولر هستش 83 واقعا کمه .واقعا این بازیکن فوق العاده هستش بعد الان مسی که تو تیم آرژانتین خوب کار نمیکنه باید اورالش بیاد هیچ معنا و مفهومی نداره چون بایرن پارسال خوب کار نکرده باید بعضی از باریکن هاش هم قدرتشون کم باشه همین بازیکن ها تو تیم ملی آلمان دارن میترکونن .
درست ميگين شما...
ولي ببين مثلا همين مسي و روني و رونالدو لمپارد و ...يه دوجين بازيكن ديگه هستن كه تو تيم ملي تقريبا نصف اون چيزي كه توي باشگاهشون هستن رو نشون ندادن!تا اونجايي كه من ديدم فيفا به تيم ملي ها زياد اهميت نميده!
البته يه نكته ايي هم هست كه مثلا بعد از يورو اگه مولر خوب كار كرد بعد اورالش همون بود هنوز اين جاي بحث داره ولي پارسال آلمان بازيهاي مهم و پي در پي نداشت! براي همين نميتونن اورالش رو بر اساس آلمان بدن!بعد از يورو 2012 احتمالا اورالها بر اساس بازيهاي يورو براي فيفا13 داده ميشه ولي الان نه!
مثلا همين ريبري پارسال من يادمه تو يه مدت كوتاه اصلا نيمكت نشين شد تو بايرن! نسبت به سال قبلش كه اورالش رو تو فيفا داده بودن 87 بايد افت كرده باشه ديگه! الان داره به روزهاي خوبش برميگرده ولي اورال هايي كه توي فيفا12 ميدن مال فصل پيش هست....
البته قبول دارم مولر رو كم دادن ولي فك ميكنم به خاطر بازيهاي فصل پيش بايرن بود.....

اقا نگو این حرفارو تورو قران حرفت قبول دارم بعضی بازیکنا برایه تیمه ملی خوب بازی نمیکنند یا اینجور بگیم نمیتونن مثله باشگاهشون بازی کنند اما مولر کروس گوتزه کلا بیشتر المانیا تو باشگاه تیمه ملیشون یک جورن
میدونی بحثه ما رویه اورالا برسلونا یا x یا y نیست اقا نوشه جون بارسلونا حقشه دمشم گرم اما بحثه ما رویه تیمه خودمونه در حقش حق خوری کردن تک تک بازیکنا به خدا ساله پیش انچنان افتضاح نبودیم فقط یک سری بدشانسی اوردیم اون قسمتی که میگید ریبری نیمکت نشین بوده اصلا اینط.ر نبوده روبیری این دو بازیکن دو رکن اصلی تیممونن روبن که ساله پیش یک نیم فصل مصدوم بود ریبریم هر وقت که بازی نکرد مصدوم بوده و رویه نیمکت الکی نبوده من تمامه بازیهایه بایرن دونبال میکنم از بچگی عشقم فقط این تیم بوده و یه شناخته کاملی بدست اوردم ازش
اقا بالا بریم پایین بریم در حقتیممون کم لطفی شده

البته من اصلا كاري به بارسا نداشتم تو پستم!
به هر حال من كاره ايي نيستم...:dولي يه چيزيو هم بدون زياد به اورالها توجه نكن...سعي كن بازيتو بكني و ازش لذت ببري......

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
درست ميگين شما...
ولي ببين مثلا همين مسي و روني و رونالدو لمپارد و ...يه دوجين بازيكن ديگه هستن كه تو تيم ملي تقريبا نصف اون چيزي كه توي باشگاهشون هستن رو نشون ندادن!تا اونجايي كه من ديدم فيفا به تيم ملي ها زياد اهميت نميده!
البته يه نكته ايي هم هست كه مثلا بعد از يورو اگه مولر خوب كار كرد بعد اورالش همون بود هنوز اين جاي بحث داره ولي پارسال آلمان بازيهاي مهم و پي در پي نداشت! براي همين نميتونن اورالش رو بر اساس آلمان بدن!بعد از يورو 2012 احتمالا اورالها بر اساس بازيهاي يورو براي فيفا13 داده ميشه ولي الان نه!
مثلا همين ريبري پارسال من يادمه تو يه مدت كوتاه اصلا نيمكت نشين شد تو بايرن! نسبت به سال قبلش كه اورالش رو تو فيفا داده بودن 87 بايد افت كرده باشه ديگه! الان داره به روزهاي خوبش برميگرده ولي اورال هايي كه توي فيفا12 ميدن مال فصل پيش هست....
البته قبول دارم مولر رو كم دادن ولي فك ميكنم به خاطر بازيهاي فصل پيش بايرن بود.....
اقا نگو این حرفارو تورو قران حرفت قبول دارم بعضی بازیکنا برایه تیمه ملی خوب بازی نمیکنند یا اینجور بگیم نمیتونن مثله باشگاهشون بازی کنند اما مولر کروس گوتزه کلا بیشتر المانیا تو باشگاه تیمه ملیشون یک جورن
میدونی بحثه ما رویه اورالا برسلونا یا x یا y نیست اقا نوشه جون بارسلونا حقشه دمشم گرم اما بحثه ما رویه تیمه خودمونه در حقش حق خوری کردن تک تک بازیکنا به خدا ساله پیش انچنان افتضاح نبودیم فقط یک سری بدشانسی اوردیم اون قسمتی که میگید ریبری نیمکت نشین بوده اصلا اینطور نبوده روبیری این دو بازیکن دو رکن اصلی تیممونن روبن که ساله پیش یک نیم فصل مصدوم بود ریبریم هر وقت که بازی نکرد مصدوم بوده و رویه نیمکت الکی نبوده اما هر موقعه که تو بازی بودن ترکوندن. من تمامه بازیهایه بایرن دونبال میکنم از بچگی عشقم فقط این تیم بوده و یه شناخته کاملی بدست اوردم ازش
اقا بالا بریم پایین بریم در حقتیممون کم لطفی شده
البته من اصلا كاري به بارسا نداشتم تو پستم!
به هر حال من كاره ايي نيستم...:dولي يه چيزيو هم بدون زياد به اورالها توجه نكن...سعي كن بازيتو بكني و ازش لذت ببري......
خب خواستم بگم که من اصلا اعتراضی به اورالا بارسا ندارم حقشه اما حقه تیمه مارم بدن
الان این حرف میزنی اگه تیمه شمارم مثله ما درست میکردن بعد از رویه علاقه ای که فقط به تیمه خودت داشتی و نمیخواستی هیچ تیمی بجز تیمه خودت برداری اونوقت برات اورال مهم میشد حرفه من رئالیا بهتر میدونن ساله 2009 فیفا09 اون موقعه که یکی از بهترین تیماش بایرن بود و رئال تو اون نسخه از بازی قدرتش انچنان بالا نبود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر