FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این چند تا ویدئو رو ببینید از دمو ضبط شده.در مورد ایمپکت انجینه
http://www.youtube.com/watch?v=zOokc...layer_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=sQ4Ie...layer_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=BgYKg...layer_embedded
موتور بازی برخوردهارو خیلی طبیعی کرده ولی دو این 3تا لینک دوتای اولی 100% خطا بودن
امیدوارم هوش مصنوعی داور هماهنگ با موتور فیزیکی بازی باشه . که وقتی بازیکنی روی بازیکن دیگه سوار میشه خطا بگیره یا مثل لینک اولی که جلوی گل زدن ابراهیموویچ رو میگیرن بفهمه این حرکت خطاست :D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
این ویدیو اولی خیلی خنده بود:))!!البته امید وارم این مشکلاته جزئی ام حل بشه....
آقا کسی دمو رو بازی نکرد بیاد یه نقد و بررسی ای کنه؟؟!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی خوب شده آقا خیلی :d
بازی خیلی نرم تر شده , حرکات دروازه بان فوق العاده نرم و دیدنی تر شده . واقعا عکش العمل های خیلی خوبی نشون میده . دفاع تیم حریف خیلی بهتر و منظم تر دفاع میکنه . شوت زدن خیلی بهتر شده منظورم مدل شوت زدن هستش . توپ میره تو اوت بازیکن میدوئه سمت توپ برمیداره سریع پرتاب میکنه خیلی باحاله :d تو بازی Drop Ball ]م هستش . داور اومد توپ رو انداخت خواستم ببینم میشه ناحوان مردانه بازی درآورد یا نه . توپ رو برداشتم که برم دیدم خودش توپ رو تقدیم حریف کرد :d بازی سخت تر شدخ طبق معمول هر شماره . فیزیک توپ خیلی خیلی خوب شده به نظر من . پاسکاری بسیار لذتبخش تر شده حداقل برای من اینجوری بود . تغییراتی توی نحوه دفاع کردن داده شده ( من تو بازی دکمه X میشوتم و B سانتر , RB هم دویدن هستش گفتم که در جریان باشین ) با دکمه X پا رو دراز میکنه جلوی توپ بازیکن حریف تا ازش بگیره . دیگه A رو نگه دارین خودش اتوماتیک این کارو نمیکنه . با دکمه ی RT هم میتونین از هم تیمیتون کمک بگیرین تا بیاد دنبال بازیکن صاحب توپ . دیگه فعلا همینا . سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
خیلی خوب شده آقا خیلی :d
بازی خیلی نرم تر شده , حرکات دروازه بان فوق العاده نرم و دیدنی تر شده . واقعا عکش العمل های خیلی خوبی نشون میده . دفاع تیم حریف خیلی بهتر و منظم تر دفاع میکنه . شوت زدن خیلی بهتر شده منظورم مدل شوت زدن هستش . توپ میره تو اوت بازیکن میدوئه سمت توپ برمیداره سریع پرتاب میکنه خیلی باحاله :d تو بازی Drop Ball ]م هستش . داور اومد توپ رو انداخت خواستم ببینم میشه ناحوان مردانه بازی درآورد یا نه . توپ رو برداشتم که برم دیدم خودش توپ رو تقدیم حریف کرد :d بازی سخت تر شدخ طبق معمول هر شماره . فیزیک توپ خیلی خیلی خوب شده به نظر من . پاسکاری بسیار لذتبخش تر شده حداقل برای من اینجوری بود . تغییراتی توی نحوه دفاع کردن داده شده ( من تو بازی دکمه X میشوتم و B سانتر , RB هم دویدن هستش گفتم که در جریان باشین ) با دکمه X پا رو دراز میکنه جلوی توپ بازیکن حریف تا ازش بگیره . دیگه A رو نگه دارین خودش اتوماتیک این کارو نمیکنه . با دکمه ی RT هم میتونین از هم تیمیتون کمک بگیرین تا بیاد دنبال بازیکن صاحب توپ . دیگه فعلا همینا . سوالی بود در خدمتم
داش نوید فیسا چه جوریه!؟کیفیت چمن نسبت به11 چقدرتغییر کرده!!؟؟دفاع وسطا مثله 11 هنوز *سخلن!!؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,828
نام
وحید
چشمم به جمال بازی روشن شد باید بگم عالی مخصوصا فیزیک بسیار خوب شده گرافیک بازی هم نسبت به قبل بهتر شده یه زاویه دوربین جدید اضافه شده که فکر میکنی تو تلویزیون داری بازی رو میبینی بالانس تیم ها هم خوب بود منوی بازی هم خیلی زیبا کار شده در کل مثل همیشه عالیه
راستی صورتها هم خیلی نسبت به قبل بهتر شده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
داش نوید فیسا چه جوریه!؟کیفیت چمن نسبت به11 چقدرتغییر کرده!!؟؟دفاع وسطا مثله 11 هنوز *سخلن!!؟

فیس ها خیلی خوبن به نظر من البته بازم تمام بازیکنان نه اما اونایی که مهم هستن عالی بیدن ! والا زوم نکردم رو چمن اما کلا خوبه :d
دفاع وسط خودت یا تیم حریف ؟ والا کلا همه خوب هستن . تیم حریف که فوق العاده دفاع میکنه و به راحتی هم حمله میکنه اگر شل بگیری . وقتی گل میخورن سریع میرن تو فاز حمله و اصلا نمیشه جلشونو گرفت

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
نوید جان سبک بازی با هوش مصنوعی چجوریه ؟
همچنان هم فیزیکی بازی میکنه و بازیکنهایی مثل مسی تو درگیریها بلااستفادن ؟ :D
تک به تکها چجوری شده ؟ هنوزم دروازبانا راحت گل میخورن ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جان سبک بازی با هوش مصنوعی چجوریه ؟
همچنان هم فیزیکی بازی میکنه و بازیکنهایی مثل مسی تو درگیریها بلااستفادن ؟ :D
تک به تکها چجوری شده ؟ هنوزم دروازبانا راحت گل میخورن ؟

والا خیلی منطقی بازی میکنن . تو دفاع بسیار منظم و باهوش که واقعا دیگه راحت نمیشه یه سوراخ پیدا کرد رفت جلو و در حمله هم که گفتم چجورین . کلا سخت شده بازی
والا فیزیکی که شده . البته یه جا مسی به شکل بسیار مسخره ای مصدوم شد که من نفهمیدم چی شد . بعدش لنگان لنگان رفت بیرون یکی دیگه آوردم جاش :d
من 2 تا تک به تک گیرم اومد که یادم نیست با Professional بودم یا World Class . یکی با مسی یکی هم با ویا که هر 2 گل شد :d اما حرکات دروازه بان بسیار سریعتر و نرمتر شده . از پاش برای گرفتن توپ خیلی خوب استفاده میکنه . تو Arena چندتا عکس العمل خفن زد کف کردم !
کلا اگر خوره ی فوتبالی مطمئن باش خوشت میاد و نسبت به 11 کاملا پیشرفت کرده در تمام زمینه ها !
البته یه جا مثل فیفا های قبلی توپ به نفع من داشت میرفت تو اوت بازیکن احمقم رفت دنبال توپ زد تو کرنر :d

• Like
Reactions: War Has Change

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بالاخره دمو رو بازی کردیم. باید بگم فوق العاده بود. چیزی کم نداشت.
در حالی که زمانی فیفا 11 بازی میکردیم و از گیم پلی راضی بودیم اما فکر نمیکردم انقدر 12 نسبت به قبلی تعقیرات داشته باشه.
فیزیک عالیه توپ اصلا بازی رو دگرگون کرده... حتی هوش مصنوعی بهتر شده.
مثل همیشه و به لطف موتور ایمپکت انیمیشن ها طبیعی تر و از لحاظ کمی هم تعداد بیشتری نسبت به قبل دارن.
تاکتیال دفندینگ هم خیلی خوب پیاده شده اما زمان میبره تا باهاش عادت کنیم.
کلی حال داد EA
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر