FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
دوستان من تلوزیونی که ازش برای بازی کردن فیفا 2011 برای xbOx استفاده میکنم ( 21 اینچ ) هست و اسکوربورد رو نصفشو نشون میده ..
توی بازی تنظیماتی اعمال نشده که بشه تنظیمات صفحرو ویرایش کرد و یکم تصویر رو به سمت راست بیارم تا بتونم بازی کنم ؟

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شخصا با مهم کردن تایپک ها قبل از 10 روز مانده به عرضه مخالفم چرا همینه دیگه از الان مهم شده بچه ها انقدر با هیجان میان میبینن خبری نیست یا هی سوال های تکراری و بعضی اوقا ببخشید اسپم الان هنوز دمو ریلیز نشده بعدشم حالا معلوم نیست چون فیفا 11 1 ماه که بعید میدونم ولی میگن پس اینم اون جوریه... بعد هم که بازی میاد هی باید صفحه ها رو بگردیم تا یک نفر بگه lake شد به نظرم بازی اومد لا اقل تغییراتی در صفحه اول یا خود تایپک ایجاد کنید و تاریخ انتشار هم در صفحه اول بزنید

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
76843.jpg

حسین جان قضیه این عکس ها چیه؟ باکس بازی هست مخصوص این دو تیم؟!

صد در صد نسخه ویژه هست :D !!! احتمالا فقط واسه ایتالیا باشه :D

قضیه اینه : چند وقت پیش گفته بودم.

EA امسال قراره برای بعضی از تیمهایی که قرارداد بسته. (و یا Partner شونه) کاور مخصوص بده. که میتونن روز ریلیز بازی دانلودش کنن.
نمونه هایی از این کاور ها رو اینجا گذاشتن که صفحه فیسبوک فرانسوی EA اینا رو گذاشته بود. البته به این باشگاهها چلسی هم اضافه شده.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
شخصا با مهم کردن تایپک ها قبل از 10 روز مانده به عرضه مخالفم چرا همینه دیگه از الان مهم شده بچه ها انقدر با هیجان میان میبینن خبری نیست یا هی سوال های تکراری و بعضی اوقا ببخشید اسپم الان هنوز دمو ریلیز نشده بعدشم حالا معلوم نیست چون فیفا 11 1 ماه که بعید میدونم ولی میگن پس اینم اون جوریه... بعد هم که بازی میاد هی باید صفحه ها رو بگردیم تا یک نفر بگه lake شد به نظرم بازی اومد لا اقل تغییراتی در صفحه اول یا خود تایپک ایجاد کنید و تاریخ انتشار هم در صفحه اول بزنید
شما مثل این که دل خونی داری ها
خب فروم همینه دیگه. افراد می خوان سوالاتشون را بپرسن و جواب بگیرن. البته من هم قبول دارم تاریخ ریلیز بازی، سوال تکراری ای شده.
در ضمن فکر کنم اشتباه تایپ کردید عبارت لیک را!

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
توی قسمتی که در بالا سمت چپ تلوزیون که نتیجه بازی و اسم تیمها رو مینویسه مثلا در لیگ انگلیس اگه میتونستن شکل خود premier lague در بیارن جالب میشد وقتی داری لیگ انگلیس بازی میکنی اون بالا لوگوی لیگ انگلیس باشه ولی توی این ارم ea هست شایدم بشه ولی من نمیدونم توی پرو که شد لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
از دوستان یه خواهشی داشتم اونم اینکه اگه میشه لینک دانلود گیم پلی بازیرو به من بدید لینکییم که میدید خواهشن هیلتر نباشه بازی تیمهای من سیتی یا بارسا ،میلان باشه که خیلی خوبه یعنی همین تیمای معروف
با تشکر

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
البته دوستان یه نکته خیلی مهم رو فراموش نکن.اونم اینکه سایتها جدیدا بسیار سختگیر شدن و مثل سابق دیگه نمره نمیدن.در حقیقت این 94 شماره 12 با 94 شماره 11 قابل مقایسه نیست و ارزش بالاتری داره.من خیلی به این شماره امید دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر