FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737

اوف Iniesta رو نیگا :d
سایر بازیکن هارو کسی نداره ؟ مخصوصا Fabregas ؟!؟
به قول یه بنده خدایی شما وقتی اول شدید برنده ایید ولی وقتی دوم شدید هیچی نیستید
biggrin1.gif
خودتون دوم شدید
yahoo_4.gif

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
راستی اورال تیاگو چند شده:-/مرگ من سریع یکی بگه.من انقدر ازش خوشم اومده تو فیفا 11 نیمه دوم میارمش جای اینیستا.همیشه هم 7 میگیره:d
اوف Iniesta رو نیگا
yahoo_4.gif

eeeeeeeeee.تو فیفا 11 اینیستا 3 تا از این علامتا داشت.چرا کم شده:-/

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
خب اینیستا و ژاوی واقعا قلب بارسا هستن و واقعا لیاقتشو دارن!!
اما فابرگاس فکر نکنم نسبت به فیفا 11 خیلی تغییر بکنه شاید 1-2 تا بهش اضافه شه چون تا الن که برای بارسا خیلی خوب کار کرده
دوستان قرار بود آرنا نیمکت داشته باشه ولی تو این دمو که من چیزی ندیدم
ضمنان امیدوارم زمین های برفی هم درست بشه چون واقعا زمین های برفی فیفا 11 افتضاح بودن.:d

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
تياگو 79 بود...!

فابرگاس 89 هست...يه عكسي از آرسنال فك ميكنم توي صفحات قبلي بود....بازيكناي بارسا رو هر كدامو بخواي همينجا صفحات قبلي هست...

• Like
Reactions: Amin.J

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یه چیزیکه خیلی من و اذیت میکرد توی 11 این استایل ایستادن بازیکن بود موقع ضربه کاشته ها شروع مجددها.رو پنجه وایمیستادن.که خدارو شکر درست شده.و اینکه فیزیک توپ خیلی بهتر شده تمام این تریلر اخریارو دیدم صبرم تموم شده دیگه کاش این چند روزم زود بگذره یا لا اقل دمو بیاد کف کردم.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
شما چون PS3 نداری(حداقل تو لیست کنسولاتون اینجوری هست) احتمالا در جریان نیستید که بعضی از بازی ها ممکنه زودتر آماده بشند. FIFA هم معمولا یک ماه یا یک ماه نیم قبل از انتشار آماده میشه و رفع باگ میکنند و بعدش هم گلد و نسخه مدیاها رو ارسال می کنند. این وسط ممکنه یک بازی مثل KZ2 چند هفته(نزدیک 1ماه) زودتر بیاد! FIFA هم امکانش هست چون 20 روز تا عرضه بازی مونده.
واقعاً؟؟خوش به حاله PS دارا!والا ما نمیدونستیم وگرنه قصد جسارت نداشتیم!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این 87 ـی که به والدز دادن خیلی مسخره ـس....

با این حساب نویر و کاسیاس باید 97 باشن :D
صدرا من هیچوقت نفهمیدم مشکل تو با بارسا سر فشاری هست که تو این چند سال به تیمت وارد کرده یا چیزه دیگه ای:D
بابا ولمون کن همش گیر دادی به بارسا! والدز هم فکر کنم فصل پیش بهترین خط دفاعی رو به همراه بارسا کسب کرد. البته فکر کنم و دقیق یادم نیست و حوصله سرچ هم ندارم:D
می تونم بپرسم چک، بوفون و نویر چند هستند؟ کاسیاس که سروره و بهش 100 هم بدن کمه:D

واقعاً؟؟خوش به حاله PS دارا!والا ما نمیدونستیم وگرنه قصد جسارت نداشتیم!
آره امکانش هست!

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
فیفا که کلا انگار آلمان و بوندس لیگا رو نمیبینه اگر بخواد رعایت کنه امسال باید تیم ملی آلمان رو هیولا بسازن
نویر هم که به سلامتی بهترین دروازه بان اروپا شد فصل پیش پس حد اقل باید برابر باشه با کاسیاس
مثلا به گوتزه 83 داده که خدایی کمه بازیکنایی مثل توماس مولر اندره شورله هولتبی و ریوس و .... که امسال پدیده های بوندس لیگا بودن خدا کنه نمره خوبی داده باشن
آقا ابراهیم آفلای چرا باید 84 باشه؟؟؟ جون هر کی دوس دارین یه دلیل بیارین
فکر کنم اگر بارسلونا پایان رفعت رو هم میخرید قدرتش رو میکردن 90

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
یه خبر جالب برای اینکه فضا کمی عوض بشه=)):

ته وز مهاجم آرژانتینی منچستر سیتی که در تابستان گذشته شایعاتی مبنی بر حضورش در رئال مادرید یا اینتر به گوش می رسید ،به خاطر پرخوری به بیمارستان رفت. این بازیکن آرژانتینی در مورد این مساله توضیح خودش را دارد،او می گوید به خاطر فشار عصبی نقل و انتقالات و رفتار مردم بعد از حذف آرژانتین دچار مشکل روحی شده است و نمود این مشکل و استرس را به شکل غذا خوردن بروز می دهد
"من آن آدمی که می گویند نیستم،به خاطر همه اتفاقات سختی که در تابستان داشتم،قضایای نقل و انتقال و مشکلات در تیم ملی ،5 کیلو اضافه وزن پیدا کردم"
"مردم می توانند هر چه می خواهند بگویند اما نمی توانند بگویند چون من پنالتی را خراب کردم ،باتیستا برکنار شد."

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
یه خبر جالب برای اینکه فضا کمی عوض بشه=)):

ته وز مهاجم آرژانتینی منچستر سیتی که در تابستان گذشته شایعاتی مبنی بر حضورش در رئال مادرید یا اینتر به گوش می رسید ،به خاطر پرخوری به بیمارستان رفت. این بازیکن آرژانتینی در مورد این مساله توضیح خودش را دارد،او می گوید به خاطر فشار عصبی نقل و انتقالات و رفتار مردم بعد از حذف آرژانتین دچار مشکل روحی شده است و نمود این مشکل و استرس را به شکل غذا خوردن بروز می دهد
"من آن آدمی که می گویند نیستم،به خاطر همه اتفاقات سختی که در تابستان داشتم،قضایای نقل و انتقال و مشکلات در تیم ملی ،5 کیلو اضافه وزن پیدا کردم"
"مردم می توانند هر چه می خواهند بگویند اما نمی توانند بگویند چون من پنالتی را خراب کردم ،باتیستا برکنار شد."

بسه با اون فضا عوض کردند:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر