FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان بنده يه سوال داشتم خواهشا ازم انتقاد نكنيد:d
ميگم سرورهاي فيفا12 بهتراز 11 شدن يا نه؟خبري اومده در مورد اين موضوع يا نه؟
سرور های 11 نسبت به 10 خیلی پیشرفت کرده بودن. طوری که ما تو 10 با دوستامون همش لگ داشتیم. اما تو 11 کاملا برطرف شد و حتی میتونیم با خارجی ها هم بازی کنیم! اگه اینطوری باشه باید 12 هم نسبت به 11 سروراش قوی تر باشن

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام آخرش اوراله کامل بازیکنای

آخرش اوراله کامل بازیکنای میلانو نفهمیدم راستی :-/
یکی میتونه منو توجیح کنه که فورلان چطور از تیاگو و نستا و تایوو رد شده و تک به تک شده:-o
من فک کنم اورالارو خیلی افسانه ای کردن کلان میگم اینجوری شاید بازی لذت زیادی بده اما احالت واقعی خارج میشه:-/
با تشکر از تمام فنان فیفا

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ولی معراج این مشکل تو کَریر مُد پیش میادا
مثلا تو 12 روز 3تا بازی داری بعضی وقتها . اونوقت یه برنامهریزی دقیق میخواد که که بتونی تیم رو بچینی
ولی جدای از اینها این stamina هم دیگه بعضی وقتها غیر طبیعی میشه .
دیگه بازیکنهایی مثل مسی رونی لمپارد و ... باید بتونن راحت 2تا بازی در هفته رو بازی کنن .
همونطور که تو واقعیت میتونن . ولی انقدر staminaشون کم میشه ک نمیشه بهشون بازی داد
اره دقیقا همینه که میگی....من منظورم بیشتر مصدومیت بازیکنها بود نه Stamina ....ضمن اینکه استامینا هم همونطور که گفتی بعضا برای 2 بازی در هفته که معمول هست تو جهان فوتبال کفاف نمیده که خب خیلی نافرمه! البته فیفا ثابت کرده که هرسال نسبت به سال قبل پیشرفت کرده....من اطمینان دارم 12 بهترین نسخه تا امروز میشه طبق تریلرهایی که دیدم و مصاحبه و موتور ایمپکت...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اره دقیقا همینه که میگی....من منظورم بیشتر مصدومیت بازیکنها بود نه Stamina ....ضمن اینکه استامینا هم همونطور که گفتی بعضا برای 2 بازی در هفته که معمول هست تو جهان فوتبال کفاف نمیده که خب خیلی نافرمه! البته فیفا ثابت کرده که هرسال نسبت به سال قبل پیشرفت کرده....من اطمینان دارم 12 بهترین نسخه تا امروز میشه طبق تریلرهایی که دیدم و مصاحبه و موتور ایمپکت...
اگه این مشکل رو حل کنن عالی میشه که مثلا بشتر بازیکنهای تیم بتونن دو بازی در هفترو راحت بازی کنن .
مثلا میتونن کاری کنن که همه-ی بازیکنهای تیم اصلی بتونن بازی دوم تو 12 روز رو بازی کنن ولی اگه کسی فیکس باشه یا بیش از یک نیمه بازی کنه نشه تو بازی سوم ازش استفاده کرد
به به تاپیک مهم شد :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان میشه کسی توضیه کاملی از بخش career mode به من بده؟(بخش هایی که به این قسمت در نسخه fifa 12 اضافه شده)
تنها بخشی که به این بخش تو 12 اضافه شده بخش scout هست که شما اونجا میتونی بازیکنهای مستعد وکم سن وسال رو شناسایی کنی و باهاشون قرارداد حرفه ای امضا کنی....که البته بنظرمن جذاب ترین بخش قسمت کریر بود و متاسفانه تو 11 حذف شد! باقی بخشها مثل سابقه....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
آره ولي منظورم اينه كه خودت نميتوني براي يه بازيكن انتخابش كني....ولي تويPes(:d) ميشه انتخاب كرد كه يه بازيكن اينو داشته باشه يا نه...ممنون بابت عكس...دقيقا منظورم همين بود...

آره ديدم...ولي منظورم اين بود كه نميشه خودت بزاريش براي يه بازيكن و بعضي از بازيها خود به خود از اين(اسمش چيه؟!:d)استفاده ميكنن...و فكر ميكنم براي بعضي بازيكنا فقط باشه...يعني از پيش تعيين شده هست و نميشه تغييرش داد...البته حدس ميزنم توي اين سري بشه تغييرش داد....بايد ديد..
نه عزیزم تو 11 هم برای هرکس که بخوای میتونی بزاری.رنگش هم میتونی سفید یا سیاه بزاری.من برای اکثر بچه های بارسا گذاشتم:dبرو تو edit player بعد R1 رو بزن،یه گزینه هست بنام TAPE.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
نه عزیزم تو 11 هم برای هرکس که بخوای میتونی بزاری.رنگش هم میتونی سفید یا سیاه بزاری.من برای اکثر بچه های بارسا گذاشتم:dبرو تو edit player بعد R1 رو بزن،یه گزینه هست بنام TAPE.
فکر کنم منظورش لباسیه که مسی از زیر پوشیده. همون آبیه :d

s_61messi_a.jpg

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بخش کریر مد که اصلی ترین بخش بازیه ایراتی داره که فکر نمیکنم بشه همشو تو این نسخه حل کرد یکیش همین مصدومیت بازیکناست که تو یه سالی که مثلا ما تو سه تا جام یعنی لیگ مربوطه ی هر کشور جام حذفی لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا البته به سبک این بازی نه لیگ قهرمانان اروپای واقعی حضور داریم خیلی کم بازیکنامون مصدوم میشن و مثل دنیای واقعی دستمون بسته نیست در حالی که باید طبیعی تر بشه یه مشکل دیگشم جدول بندیاست که به هیچ وجه واقعی نیست مورد دیگه نبود مجوز استفاده از لیگ قهرمانان و لیگ اروپاست که بدجوری تو ذوق میزنه البته همه ی این ایرادا در مقابل دیگر محاسن بازی و مخصوصا هسته ی اصلی خود گیم پلی که به شدت حرفه ای و بی ایراد کار شده زیاد به چشم نمیاد و قابل بخششه امیدوارم هوش مصنوعی بازیکنای حریفم تو این نسخه بهتر از قبل کار شده باشه تا هم حس بازی کردن با کامپیوتر طبیعی تر بشه و هم ما اینقدر بازیارو راحت تر نبریم چون در حال حاضر به نظر خود من تو نسخه ی 11 هووش مصنوعی چندان چالش جدی واسه کسی که بازیرو انجام میده ایجاد نمیکنه البته این ایرادات تو بخش آنلاین بازی تاثیری نداره و رفع میشه اما تو بخش تکنفره واسه بازی مشکل درست میکنه در مورد جزئیات مربوط به یک مسابقه ی فوتبالم مثل تماشاچیا، انیمیشنای قبل و بعد از مسابقه نیمکت کناره های زمین و ... اون ابتدا که بازی معرفی شده بود سازنده ها قولایی دادن که تو دمو هاهم تا حدی قابل روئیت بود اما تا کامل شدن فاصله تقریبا زیادی داره یه چیزیم که امیدوارم سازنده ها تو این نسخه لحاظ کنن اینکه جو ورزشگاه های معروف مثل سنسیرو، سانتیاگو برنابئو، نیوکمپ و ... رو جوری درست کنن که احسال بودن تو اون ورزشگاه بهت دست بده اینکارم میتونه با شبیه سازی تورای ورزشگاه ها ایجاد سایه های شبیه به واقعیت که نسخه ی قبل به هیچ وجه خوب نبود میسر بشه در هر حال اینا چیزایی که در ذهن ماست و شاید حتی چیزای زائدی به نظر بیاد اما میتونه به موفقیت بازی کمک کنه در هر حال و در هرصورت مشخصه که بازی نسبت به قببل خیلی پیشرفت کرده و کار تیم سازنده به شدت قابل تقدیره چون پیشرفت این نسخه نسبت به قبل شاید از خیلی بازیای دیگه که تو سبکای مختلف با فاصله ی زمانی بیشتر از یک سال منتشر میشن بیشتره امیدوارم بازی هر چه زودتر منتشر بشه چون تحمل کردن تا زمان عرضه ی بازی خیلی سخت شده

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
بخش کریر مد که اصلی ترین بخش بازیه ایراتی داره که فکر نمیکنم بشه همشو تو این نسخه حل کرد یکیش همین مصدومیت بازیکناست که تو یه سالی که مثلا ما تو سه تا جام یعنی لیگ مربوطه ی هر کشور جام حذفی لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا البته به سبک این بازی نه لیگ قهرمانان اروپای واقعی حضور داریم خیلی کم بازیکنامون مصدوم میشن و مثل دنیای واقعی دستمون بسته نیست در حالی که باید طبیعی تر بشه یه مشکل دیگشم جدول بندیاست که به هیچ وجه واقعی نیست مورد دیگه نبود مجوز استفاده از لیگ قهرمانان و لیگ اروپاست که بدجوری تو ذوق میزنه البته همه ی این ایرادا در مقابل دیگر محاسن بازی و مخصوصا هسته ی اصلی خود گیم پلی که به شدت حرفه ای و بی ایراد کار شده زیاد به چشم نمیاد و قابل بخششه امیدوارم هوش مصنوعی بازیکنای حریفم تو این نسخه بهتر از قبل کار شده باشه تا هم حس بازی کردن با کامپیوتر طبیعی تر بشه و هم ما اینقدر بازیارو راحت تر نبریم چون در حال حاضر به نظر خود من تو نسخه ی 11 هووش مصنوعی چندان چالش جدی واسه کسی که بازیرو انجام میده ایجاد نمیکنه البته این ایرادات تو بخش آنلاین بازی تاثیری نداره و رفع میشه اما تو بخش تکنفره واسه بازی مشکل درست میکنه در مورد جزئیات مربوط به یک مسابقه ی فوتبالم مثل تماشاچیا، انیمیشنای قبل و بعد از مسابقه نیمکت کناره های زمین و ... اون ابتدا که بازی معرفی شده بود سازنده ها قولایی دادن که تو دمو هاهم تا حدی قابل روئیت بود اما تا کامل شدن فاصله تقریبا زیادی داره یه چیزیم که امیدوارم سازنده ها تو این نسخه لحاظ کنن اینکه جو ورزشگاه های معروف مثل سنسیرو، سانتیاگو برنابئو، نیوکمپ و ... رو جوری درست کنن که احسال بودن تو اون ورزشگاه بهت دست بده اینکارم میتونه با شبیه سازی تورای ورزشگاه ها ایجاد سایه های شبیه به واقعیت که نسخه ی قبل به هیچ وجه خوب نبود میسر بشه در هر حال اینا چیزایی که در ذهن ماست و شاید حتی چیزای زائدی به نظر بیاد اما میتونه به موفقیت بازی کمک کنه در هر حال و در هرصورت مشخصه که بازی نسبت به قببل خیلی پیشرفت کرده و کار تیم سازنده به شدت قابل تقدیره چون پیشرفت این نسخه نسبت به قبل شاید از خیلی بازیای دیگه که تو سبکای مختلف با فاصله ی زمانی بیشتر از یک سال منتشر میشن بیشتره امیدوارم بازی هر چه زودتر منتشر بشه چون تحمل کردن تا زمان عرضه ی بازی خیلی سخت شده

مورد اول رو تا جایی که من میدونم به مدت 4 سال از 2009 تا 2013 در انحصار کونامیه :d
اما مورد دوم: من هم با شما موافقم واقعا اکثر ورزشگاه ها اون حسی رو که در واقعیت دارن به شما منتقل نمی کردن مخصوصا سانتیاگو برنابئو که وحشتناک افتضاح بود. نور زمین بسیار کم بود، کیفیت چمن قابل مقایسه با ورزشگاه های یگه نبود و تبلیغات دور زمین هم فاصله خیلی زیادی با زمین داشتند که عملا در واقعیت اینجوری نیست.
در مورد کریر مود یک سری مشکلاتی وجود داشت ولی واقعا قابل چشم پوشی بود و ابدا از لذت این بخش کم نمی کرد به هر حال سنت هر ساله Ea پیشرفت کردنه و امسال سنت شکنی که نکرده هیچ 2 برار بیشتر هم به به این سنت پایبند بوده:d(چقدر فلسفی شد حالم بهم خورد:d)
اگه امسال اسکور بورد های هر لیگ رو هم درست کنن واقعا عالی میشه مثلا اسکور بورد لیگ برتر انگلیس مثل واقعیش بشه
امسال قرار بود تو آرنا نیمکت اضافه بشه اما تو دمو که نبود

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
فکر کنم هادی جان قبلا توی بخش اخبار در مورد کری یر مود توضیح داده بودن.
اگه نبود بگید من 2 تا مطلب جامع در مورد کری یر مود دارم ترجمه میکنم.

---------- نوشته در 02:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 AM ارسال شده بود ----------

سلام.از این بعد میخوام تمام مصاحبه ها و پرسش پاسخ های داوید راتر رو اینجا قرار بدم.اول از e3 امسال شروع میکنیم:

5806576344_f5e0792e09_b-rutter_656x369.jpg

-
-

فیفا 11 عالی بود , چه دلیلی داره که فیفا 12 رو بخرم؟
ما برای شما امسال یه بازی متحول شده رو تدارک دیدیم.اگه یه نگاهی به گیم پلی بندازین ما سه
تغییر بنیادی و اساسی در بازی داریم این سه تغیییر شامل ایمپکت انجین , پرسیژن دریبلینگ (همون دریبل با دقت)
و تاکتیکال دیفندینگ(دفاع تاکتیکی) هستن
همه این سه مورد در کنار هم راه رو برای بهتر بازی کردن فیفا فراهم کرده.همچنین ما امسال بازیکنانی تحت کنترل
سی پی یو با هوش مصنوعی بالا قرار دادیم.

بزرگترین بهبودی در فیفا 12 چی فکر میکنید باشه؟
برای کسانی که زیاد گیم بازی میکنن , یکی از بزرگترین تغییرات دفاع تاکتیکی هست - شما واقعا باید هنگام دفاع کردن
مغزتونو بکار بگیرید این با روش قبلی خیلی فرق میکنه اما مهمترین بهبودی مربوط به بالانس بازی میشه و اینکه به شما
اجازه میده بدون توپ بازی کنید و به خوبی جایگیری کنید.

آیا گل زدن با ضربه سر مانند فیفا 11 راحت خواهد بود؟
خیر - ما امسال خیلی روی دفاع و دروازبانان کار کردیم.در واقع امسال با سیستم تاکتیکی دفاعی جدید مدافع همیشه
پشت حریف نیست.کاور مدافعان خیلی بهتر شده.همچنین ما امسال برخوردهای هوایی نیز خواهیم داشت و یک جنگ
فیزیکی تمام عیار رو موقع ضربه سر خواهیم داشت.اما شما همچنان میتونید با ضربه سر گل بزنید .در واقع ما روی
پیش بینی کردن فرود توپ خیلی کار کردیم که این باعث میشه مهاجمان و مدافعان بهتر جایگیری کنن.پس شما خواهید دید
بازیکنان از طریق هد زدن یا شوت زدن به طرف توپ حرکت میکنن که این یکی از صحنه های جالب بازی خواهد بود.

آیا ما شاهد پرتاب اوت سریع خواهیم بود؟
بله.البته فقط موقعی که بازیکن و توپ در محوطه مشخص شده قرار بگیرن.این ویژگی شما رو در لحظه قرار میده و بازی رو روان تر میکنه

آیا در فیفا12 شاهد دراپ بال خواهیم بود؟
بله , اگه بازیکن مصدوم بشه و به بیرون بره و توپ به خارج از زمین بره داور دراپ بال میکنه و تیم مخالف توپ رو برای تیم شما میفرسته

آیا دریبلینگ ارتقا خواهد یافت؟
بله کاملا.یکی از ویژگی های بزرگ بازی امسال پرسیژن دریبلینگ خواهد بود.این ویژگی این امکان رو میده که در محیط های کوچک و نزدیک
به مدافع حفظ توپ کنیم درست مثل مسی که واقعا عالی این کار رو انجام میده و حفظ توپ بالایی داره.

شوت زدن چطور شده؟
ما امسال قابلیت ضربات والی رو گنجوندیم.همچنین ما محاسباتی رو وقتی که توپ به طرف شما میاد و با توجه به قابلیت بازیکن انجام دادیم
که چطور در لحظه به توپ ضربه بزنه .همچنین ما ضربات flair زیادی داریم مثل bicycle kicks (!) که اگه به موقع انجام بدید قابل اجراست.

منظور شما از مصدومیت های real چیست؟
بوسیله ایمپکت انجین , ما میتونیم اطلاعاتی رو از بازیکن درون زمین دریافت کنیم که اگربرخوردی رخ دهد چقدر سخت خواهد بود ,
در کدام جهت و دقیقا کجای بدن برخورد رخ میده و ما میتونیم محل دقیق مصدومیت بازیکن رو تشخیص بدیم.اگه این اتفاق در کریر مود
افتاد - مصدومیت را باید جزئی از داستان اتفاقات بازی بدونید! (واقعا این ایمپکت انجین چیز جالبیه.به شدت بازی رو واقعی جلوه میده.
اونوقت کونامی روی رگ گردن کار میکنه:d واقعا خوش شانسیم!)

آیا سرورهای بازی مورد اطمینان تر میشوند؟
ما با تیم آنلاین خودمون تمام تلاشمون رو روی بهبود سرورهای بازی انجام دادیم و الان هم داریم روش کار میکنیم.ما چیزی حدود
1.3 بیلیون! دقیقه توی بازی های head to head خواهیم داشت.اگه موقع بازی مجددا به مشکل برخوردید ما به شما میگیم که فایر وال
و روتر ستینگ خودتونو چک کنید.

پرسش و پاسخ بعدی مربوط میشه به 11 jul که فردا اماده میشه.

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
August 31, 2011 David Bryant
Hjerpseth & FIFARalle Answer FIFA 12 Questions

RonaldoBenzemaMaria-580x358.jpg

دو نفر از ادیتورهای سابقه دار فیفا دیروز یکم در مورد skill ها و tricks بازی رو تست کردن سایت fsb پرسش و پاسخ کوتاهی از اونا گذاشته.

چندتا skill move جدید در بازی قرار داده شده؟
3 تا skill move جدید - 2 تا شم بهبود یافته. Elastico chop و reverse toe-bounce و LATW از
skill move های جدید امسال هستن (2تای آخری tricks های فری استایل هستن)

آیا اجرای skill move جلوی هوش مصنوعی سخت خواهد بود؟

بله.برای ما اوایل بخاطر ویژگی جدید فیفا (دفاع تاکتیکی) , انجام اون مقابل هوش مصنوعی
کمی سخت بود.

آیا ما میتونیم پاسهایی مانند رونالدینهو (همونی که یه جا دیگه رو نگاه میکنه یه جا دیگه پاس میده:d ) ارسال کنیم؟
بله , این امسال توی بازی وجود داره

آیا skill ها مانند فیفا 11 خواهد بود؟ یا انیمیشنهاش امسال فرق کرده؟
بعضی از انیمیشنها فرق کرده , هر بازی با توجه به اورالها و درصد خطا ممکنه تغییر کنه

سیستم Precision Dribbling (همون یکی از سه قابلیت جدید فیفا 12) چقدر هنگام استفاده از skill moves ها تاثیر میذاره؟
Precision Dribbling در مجموع بازی رو بهتر کرده

شما چگونه “Bergkamp Flick” رو اجرا کردید؟
اجرا “Bergkamp Flick” خیلی سخته و ترکیبیه , ولی اگه بتونید اونو اجرا کنید
فوق العاده خواهد بود ! (این فکر کنم همون حرکت معروف برگکمپ باشه که تو لییگ انگلیس زد:d دمشون گرم!)

آیا شوت های دقتی امسال بهبود پیدا کرده؟
دچار خطاهای زیادی شده درکل شوتها زیاد درگیر کننده نبودند.

آیا بازیکنان دارای آپشن (پریدن از روی تکل)jump slide tackles خواهند بود؟
بله .شما میتونید ان کار رو انجام بدید.این با توجه به ایمپکت انجین صورت میگیره

آیا شما میتونید بدون skills ها بازیکن مقابل رو دریبل بزنید , مثل مسی؟
بله اگه شما به اندازه ایی حرفه ایی بشید با قابلیت Precision Dribbling میتونید مستقیما دریبل بزنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر