FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
High Ankle Tape رو هم اضافه بکنن.
همون كه تياگو داره؟:dآره خيلي باهالِ و از اونجايي كه هرسال يه دستي هم به اينا ميكشن فك ميكنم امسال اينم اضاف شده باشه...راستي كسي خبر نداره آستين بازيكنا مدل جديدشو گذاشتن يا نه؟؟مثل آستين بازيكناي بارسا كه درواقع آستين نيست و فقط يه چيزي مثل جوراب هست كه اسمشم بلد نيستم:d

شک نکنید خالی بندی هست.احتمالا همون فیفا 11 هست که یه آدم بیکار نشسته بارسا رو ادیت کرده و بعدشم این عکس رو گذاشته.
نه اقا منبع معتبرِ!:dخيالت راحت از دمو عكس گرفته شده و ويدئوشم تو يوتيوب هست....

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ربطب به Impact Engine نداره .
هوش مصنوعی دروازبانها زیاد خوب سراحی مشده که اول یک زاویرو ببنده بعد بیاد از دروازه بیرون

معراج اون مصدومیت رو میتونن درست کنن . با توجه به Impact یهو دروازبان میپره بیرون توپ کرنر رو مشت کنه یه بازیکن زیرش رو خالی میکنه و . . . :D
اینطوری بشه که حرف نداره...اخه تو فوتبال تو یه فصل نمیشه که بازیکن اصلا مصدوم نشه! هیچ وقت نمیشه یه مربی تمام بازیکنهاش رو دراختیار داشته باشه ولی تو فیفا معمولا خیلی کم فرصت به بازیکنهای ذخیره و رزرو میرسه چون تیم اصلی همیشه اماده اس! دروازبان هیچ وقت مصدوم یا خسته نمیشه! امیدوارم درست بشه این ایرادات.
درمورد تعویضها هم میطلبه انیمیشنهای جدید طراحی کنن....این انیمیشنهای 11 تو 10 هم بود! همچنین موقع قهرمان شدن هم جا داره مراسم اهدای جام رو بهتر از این طراحی کنن البته الان هم بدنیست ولی شلوغ کردن صحنه موقع جام خیلی عالی میشه یه سکو طراحی کنن و بازیکنها بریزن تو زمین و دور بزنن با جام و....حقیقتا خیلی کار زیادی لازم نداره این انیمیشنها....انیمیشنهای بعد بازی و قبل بازی رو هم باید عوض کنن دیگه خیلی تکراری شدن!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من توی کریر مود همیشه مجبورم با دو تا تیمم بازی کنم چون واقعا خسته میشن.
مصدومیت میخوای تیم من.یه بار توی اولین بازی ام توی لالیگا بنزما رو تعویضی اوردم همون اول 52 روز مصدوم شد
مصدومیت هم نگران نباش که بهترین حالت رو پیدا کرده(کلا برخورد ها هم همینطور
انیمیشن های قبل از بازی هم تا حدودی عوض شده . یه سری intro میاد که با دفعه ی های قبلش هم فرق میکنه و خیلی باحاله.
کلا به نظر میرسه ea رو انیمیشن ها خیلی بیشتر کار کرده و بهتر شده

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نقل قول:بیا دوست عزیز اینم اورال های بارسا که باید بهشون فابرگاس که اورالش 89 هست رو اضافه کنی. راستی یه نکته هم اضافه کنم که این عکس حاصل زحمت hadivilla هستش که در تاپیک دمو داده بود و من از اونجا کپی کردم. . . . این لینک تاپیک دمو رو لطف کن بیاد:D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
The Official FIFA 12 TV Ad

اولین تیزر تبلیغاتی فیفا بین بازی دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال که از شبکه اسکای پخش شد.(حتما ببینید جالبه!)

FIFA-12-Tv-Ad-580x356.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=ErLCLGNLqwE
برای مستقیم کردن لینک:
http://www.filsh.net/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
[h=1]FIFA 12: Eto’o Screenshot
6095764029_bef01e1251_b-580x309.jpg
[/h]
http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-12-etoo-screenshot/6095764029_bef01e1251_b/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]FIFA 12 Demo Release Clarification[/h]
Forlan-580x352.jpg

دمو نسخه PS3 برای ارپا با 1 روز تاخیر عرضه میشه
تاریخ عرضه دمو:
14 سپتامبر برای PS3 در اروپا
13 سپتامبر برای PC,XBOX360,PS3 در بقیه مناطق

-------------------------------------------------------------------------------
عکس جدید سمیر نصری در منچستر سیتی:

FIFA12_Nasri1-580x328.jpg

سایز اصلی:

--------------------------------------------------------------------------------------------
[h=1]Chelsea Become EA SPORTS Partner[/h]
Chelsea-580x348.jpg

چلسی هم یکی از پارتنر های الکترونیک آرتز شد:

- وقتی بازی روز جمعه 30 آگوست عرضه شد طرفداران چلسی میتونن از سایت باشگاه کاور مخصوص تیمشون رو با حضور سه ستاره تیم دانلود و پرینت کنن.
-ساخت ویدئوهای مربوط به باشگاه توسط ea - امکان آپلود گل ها و ..............
برای اطلاعات بیشتر:
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2431635,00.html
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاشکی یکم به نکات جزئی تر هم دقت کنن مثلا این انیمیشن تعویض چیه که ea هیچوقت نمیزارتش سر هر تعویض یه بار تا فی خالدون استادیوم میریم و بر می گردیم یا مثلا اگر مربی هارو هم در کنار زمین اضافه کنن یا بازیکنانی که مشغول گرم کردن هستن هم اضافه بشه که خیلی خوب میشه. اسکور بار ها هم درست بشه که دیگه دستشون طلا:d

من یه ویدئو از ورژن پی سی تو نمایشگاه دیدم 6 دقیقه بود فکر کنم وسط بازی
3تا تعویض میکنه قشنگ موقع تعویض هر سه نفر رو نشون میده.خوب بود در کل
کلا امسال بر خلاف سال های گذشته به جزئیات هم خوب توجه کردن. کاش این High Ankle Tape رو هم اضافه بکنن. :d

پارسال توی فروم کیتانامدیا یه نفر واسه این ویژگی ها یه تاپیک درست حسابی زده بود با
عکس و مقایسه کامل بین تفاوت های ظاهری بازیکنا و هر جور شده بود به آدام میگفت که اینو به
گوش مسئولین ea برسونه ولی ما توی فیفا 11 این امکانات رو ندیدیم.فکر نکنم توی این نسخه
هم قرار بدن.واقعا اگه این نکات رو رعایت کنن نمای بازی خیلی واقعی میشه.بازیکنانی مثل جروینیو
مالودا آنلکا رونالدو و .... از این نوع تیپ ها هستن.
همچنین الان خیلیا درخواست بوت آپدیت ماهانه رو از ea دارن که دیگه اگه این عملی بشه واقعا عالیه :X
.راستي كسي خبر نداره آستين بازيكنا مدل جديدشو گذاشتن يا نه؟؟مثل آستين بازيكناي بارسا كه درواقع آستين نيست و فقط يه چيزي مثل جوراب هست كه اسمشم بلد نيستم:d

امین جان کدوم حالت رو میگی؟ همینا که زیر لباس آستین کوتاه میپوشن تو زمستون؟
اگه این منظورته که پارسال تو 11 هم بود.وین رونی خوراکش همیناست
:d.فکر کنم لباسهای نایک اینطوری باشن

آخرین ویرایش:

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين

امین جان کدوم حالت رو میگی؟ همینا که زیر لباس آستین کوتاه میپوشن تو زمستون؟
اگه این منظورته که پارسال تو 11 هم بود.وین رونی خوراکش همیناست
:d.فکر کنم لباسهای نایک اینطوری باشن
اره همونو ميگم...نه متاسفانه تو فيفا 11 نبود!ولي توي Pes11 من ديده بودم...:dخدا كنه اضافه بشه خيلي باهاله...

پارسال توی فروم کیتانامدیا یه نفر واسه این ویژگی ها یه تاپیک درست حسابی زده بود با
عکس و مقایسه کامل بین تفاوت های ظاهری بازیکنا و هر جور شده بود به آدام میگفت که اینو به
گوش مسئولین ea برسونه ولی ما توی فیفا 11 این امکانات رو ندیدیم.فکر نکنم توی این نسخه
هم قرار بدن.واقعا اگه این نکات رو رعایت کنن نمای بازی خیلی واقعی میشه.بازیکنانی مثل جروینیو
مالودا آنلکا رونالدو و .... از این نوع تیپ ها هستن.
همچنین الان خیلیا درخواست بوت آپدیت ماهانه رو از ea دارن که دیگه اگه این عملی بشه واقعا عالیه :X
آقا من گيج شدم اين High Ankle Tape مگه همون نواري نيست كه روي مچِ پا ميبندن؟؟الان مثلا تياگو الكانتارا داره و بوسكتس چند مدت پيش داشت...يكم بلند تر از قبليِ هست البته....همونه؟؟ميشه يه عكس ازيه بازيكني كه داره بزاريد...؟؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
اره همونو ميگم...نه متاسفانه تو فيفا 11 نبود!ولي توي Pes11 من ديده بودم...:dخدا كنه اضافه بشه خيلي باهاله...

آقا من گيج شدم اين High Ankle Tape مگه همون نواري نيست كه روي مچِ پا ميبندن؟؟الان مثلا تياگو الكانتارا داره و بوسكتس چند مدت پيش داشت...يكم بلند تر از قبليِ هست البته....همونه؟؟ميشه يه عكس ازيه بازيكني كه داره بزاريد...؟؟
چرا دیگه توی فیفا 11 بود.برو با منچستر توی هوای بارونی بازی کن.رونی اورا نانی .... آستیناشون
همونیه که میگی.واسه بارسا هم پیکه اینیستا ویا ... دارن.
+
High Ankle Tape
Dec08_5F00_anelka23.jpg

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اینطوری بشه که حرف نداره...اخه تو فوتبال تو یه فصل نمیشه که بازیکن اصلا مصدوم نشه! هیچ وقت نمیشه یه مربی تمام بازیکنهاش رو دراختیار داشته باشه ولی تو فیفا معمولا خیلی کم فرصت به بازیکنهای ذخیره و رزرو میرسه چون تیم اصلی همیشه اماده اس! دروازبان هیچ وقت مصدوم یا خسته نمیشه! امیدوارم درست بشه این ایرادات.
ولی معراج این مشکل تو کَریر مُد پیش میادا
مثلا تو 12 روز 3تا بازی داری بعضی وقتها . اونوقت یه برنامهریزی دقیق میخواد که که بتونی تیم رو بچینی
ولی جدای از اینها این stamina هم دیگه بعضی وقتها غیر طبیعی میشه .
دیگه بازیکنهایی مثل مسی رونی لمپارد و ... باید بتونن راحت 2تا بازی در هفته رو بازی کنن .
همونطور که تو واقعیت میتونن . ولی انقدر staminaشون کم میشه ک نمیشه بهشون بازی داد

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
چرا دیگه توی فیفا 11 بود.برو با منچستر توی هوای بارونی بازی کن.رونی اورا نانی .... آستیناشون
همونیه که میگی.واسه بارسا هم پیکه اینیستا ویا ... دارن.
+
High Ankle Tape
Dec08_5F00_anelka23.jpg

آره ولي منظورم اينه كه خودت نميتوني براي يه بازيكن انتخابش كني....ولي تويPes(:d) ميشه انتخاب كرد كه يه بازيكن اينو داشته باشه يا نه...ممنون بابت عكس...دقيقا منظورم همين بود...

اینکه تو 10 و 11 بوده امین جان!
آره ديدم...ولي منظورم اين بود كه نميشه خودت بزاريش براي يه بازيكن و بعضي از بازيها خود به خود از اين(اسمش چيه؟!:d)استفاده ميكنن...و فكر ميكنم براي بعضي بازيكنا فقط باشه...يعني از پيش تعيين شده هست و نميشه تغييرش داد...البته حدس ميزنم توي اين سري بشه تغييرش داد....بايد ديد..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان بنده يه سوال داشتم خواهشا ازم انتقاد نكنيد:d
ميگم سرورهاي فيفا12 بهتراز 11 شدن يا نه؟خبري اومده در مورد اين موضوع يا نه؟
البته اينم بگم سرورهاي11 هم انصافا خوبن ولي ما پينگمون ذغاليه خدايي خيلي هنر كردن همچين سرور كتو كلفتي گذاشتن كه مثلا من با پينگ 300 بدون لگ ميتونستم بآنلاينم واقعا بنظرم سرور فوتبال واقعا بايد از تمام بازيا بهتر باشه كه هست واقعا دستشون دردنكنه
يه سوال ديگه هم داشتم توي بخش آنلاين مدي چيزي اضافه شده اخه توي 11 خيلي زياد نبود آدم خسته ميشد گرچه بشخصه اگه پينگم خوب بود همش 11 آنلاين ميزدم كاري به هيچ بازيه ديگه اي هم نداشتم>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر