FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سللللللللااااااام

نه آقایون اشتباه میکنسد به نظرم استرنج همون استقامت بازیکنه و اگه کم باشه نمیشه بمدت طولانی دوید و استامین هم قدرت بدنی واسه حمل و گرفتن توپ چون شخصا امتحان کردم این حرفو زدم:d:">

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دمو به نظر من جالب نیست ادم باید یهو بازی را کامل بگیره ... اون موقه حال میده... چند روز دیگه نموده....

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
سلام دوستان..
میشه یه تریلر از یه بازی بین دو تیم تو Fifa 12 بهم بدید..تو یوتیوب همشون از رو تلویزیون ضبط شدن و زیاد واضح نیستن.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دو 2 هفته زودتر از خود بازی میاد.
میتونی توی این 2 هفته تمرین و حال کنیم.
کلا بعد از تاپ اسپین 4 دومین دمویی هست که دانلود میکنم و بیشتر از قبلیا منتظرشم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
امکان لیک شدن بازی زودتر از تاریخ انتشار وجود نداره احیانا؟:d باو من بیشتر وقت ازادم رو فیفا بازی میکنم:d.....امیدوارم زودتر از موعد مقرر بیاد

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
امکان لیک شدن بازی زودتر از تاریخ انتشار وجود نداره احیانا؟:d باو من بیشتر وقت ازادم رو فیفا بازی میکنم:d.....امیدوارم زودتر از موعد مقرر بیاد
معراح یادمه پارسال نزدیک یه ماه زودتر لیک شد.کلا فیفا 11 و هیلو ریچ فکر کنم در صدر جدول زود لیک شدنن!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراح یادمه پارسال نزدیک یه ماه زودتر لیک شد.کلا فیفا 11 و هیلو ریچ فکر کنم در صدر جدول زود لیک شدنن!
اینطوری بشه که عالیه:d من چون بیشتر اوقات دارم فیفا بازی میکنم سخته یه نموره منتظر ورژن جدید بمونم مثل بچه ها شدم:d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینطوری بشه که عالیه:d من چون بیشتر اوقات دارم فیفا بازی میکنم سخته یه نموره منتظر ورژن جدید بمونم مثل بچه ها شدم:d
دقیقا مثل منی. سال گذشته که فیفا 11 لیک شد برادرمو فرستادم بگیره پنجشنبه بود (که جمعه تعطیله اونجا) وقتی اومد گفت فروشنده گفته برو سه شنبه بیا اولش باور نکردم وسایلاشو میگشتم :d دیدم نه واقعا نیست افسردگی گرفتم :d بعد یه ربع دیدم آوردش نامرد یه جوری قایمش کرده بود که نتونسته بودم پیداش کنم. :d انگار اون لحظه دنیا رو بهم داده بودن.:d کلا فقط سر فیفا اینطوری میشم. بقیه بازی ها رو اگه یکی دو روز اینور اونور بگیرم زیاد ناراحت نمیشم ولی سر فیفا اصلا نمیتونم حتی 1 دقیقه رو هم تحمل کنم.:d

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
1 ماه؟! اگه اینطوری بود که ما باید تو اوایل شهریور بازی میکردیم! فکر کنم 5-6 روز زود تر لیک شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر