FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
با توجه به موتور ایمپکت اینقدر میزنمش مسی رو که قطع نخاع بشه شایان:d
حیف معراج . حیف که با 360 آنلاین نمیشم :D
دوستان پیش نمایش سایت رو بخونید تا ببینید برای مسی دریبل های خاص داره که تو بازی فقط مسی داره پس میشه با قدرت بدنی پایین هم جا گذاشت!
من که نمیگم نمیشه دریبل کرد میشه ولی مطمئن باش قدرت بدنی حتی روی دریبل کردن-ها هم تاثیر داره یه بازیکن رو وقتی با مسی دریبل کنی درصورتی میتونی ازش رد بشی که دنبالت نیاد
نمیدونم نریلرهارو دیدید یا نه چون درگیری تن به تن برای تصاحب توپ زیاد شده . فقط کافیه فاصلتون با مدافع کم بشه اونوقت که واویلا :D
البته اینا حدس و گمان هست معلوم نیست بازی تا چه حد فیزیکیه

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
البته يه نكته ايي رو من بگم،فك ميكنم كه strength بيشتر مربوط به نفس بازيكن ميشه نه قدرت بدني،يعني همون چيزي كه روي انرژي هست و زماني كه بازيكن خسته ميشه خالي ميشه و بعد كه نفسش تازه شد پر ميشه....قدرت بدني همون Balance هست...:dيعني قدرت بدني مسي 95 هست!!:d
ولي به هر حال فك ميكنم به مسي خيلي كم دادن...الته توي فيفا 11 كمه!ممكنه توي اين نسخه طوري باشه كه 48 هم خيلي باشه!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
البته يه نكته ايي رو من بگم،فك ميكنم كه strength بيشتر مربوط به نفس بازيكن ميشه نه قدرت بدني،يعني همون چيزي كه روي انرژي هست و زماني كه بازيكن خسته ميشه خالي ميشه و بعد كه نفسش تازه شد پر ميشه....قدرت بدني همون Balance هست...:dيعني قدرت بدني مسي 95 هست!!:d
نه اون نفس بازیکنها همون stamina هستش . قدرت بدنی هم strength هستش .
شاید بقول تو 48 تو فیفا 12 زیاد باشه اما بعید میدونم :D اگه 48 خوب باشه یکی که 90 هست میشه یچیزی تو مایه-های ابراهیموویچ فیفا 10 کاملا غیر قابل مهار :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
قدرت بدني همون Balance هست...:dيعني قدرت بدني مسي 95 هست!!:d
نگو این حرف رو:D اگه مسی 95 باشه پس هافبک های دفاعی تیم های قوی باید 195 باشند دیگه:D

منظور از Balance فکر می کنم حفظ تعادل و کنترل روی توپ در شرایط سخت هست. قدرت بندی همون strength که استحکام و قدرت بازیکن رو تو درگیری های فیزیکی مشخص میکنه!

نه اون نفس بازیکنها همون stamina هستش
آره درسته! میشه گفت Stamina همون جون بازیکنا هستش که وقتی تموم بشه میمیرن:D

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
يعني من 3 سال اشتباه ميكردم!؟:|:)):d من چون تو Pes ديدم كه Body Balance قدرت بدني هست فك ميكردم تو فيفا هم balance باشه....:dپس من چون نميدونم تسليمم!:d
پ.ن:اگه اينجوري باشه كه مسي ري.ه:d

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
قدرت بدنی همون استرنج هست و بیشتر به درد دفاع میخوره

شما باید استرنج کل بازیکن های خط حمله رو مقایسه کنید مثلا میلیتو یا دروگبا یا ابراهیم رو برین ببینید اینا هم کم شده یا نه

اگه کم شده پس بازی فیفا 12 رو خوب درست کردن دفاع ها قویتر شدن

بالانس ها قدرت حمل توپ هست که مسی واقعا حقش هست به نظر من 99 باشه بازم خوبه که 94 کردن

با این تفاسیر که من دیدم قدرت مسی رو افزایش دادن دیگه غول شده

ببنیند درسته قدرت بدنیش رو کم کردن ولی شاید واسه همه بازیکن های خط حمله رو کم کردن و اینکه قدرت حمل توپ بیشتر به درد مسی میخوره که دیریب بزن هست

خیلی راحت دیگه میتونه دُر بزنه اینورو اونور کنه و توپ گیری ازش سخت بشه واقعا خوشحالم

امیدوارم واسه ژاوی و اینیستا هم زیادتر کرده باشن

توی pes چون استرنج نداشتیم بادی بالانس هم قدرت بدنی و کنترل توپ بود ولی تو فیفا قضیه کلا فرق داره و بیشتر برای طبیعی شدن بازی هست

مثلا اگه پ ِپِ به مسی تنه بزنه تو واقعیت مسی شوت شه 2 متر اونور تر ولی توپ از دست نمیده همین طوری میره

• Like
Reactions: Blaugrana

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
حرکت بدون توپ بازیکنا تو فیفا 11 مشکل داشت به نظرم !
مثلا بازیکنایی مثل ژاوی یا اینیستا یا مسی باید رو حرکت بدون توپشون کار بشه و دریبلای ریز تو فاصله های نزدیک و حفظ توپشون کار بشه تا عین واقعیت بشن !
یکی دیگه از چیزایی که خیلی رو مخ بود تو 11 هوش مصنوعی دفاعها بود میبینن بازیکن داره فرار میکنه ولی عکس العمل درست نشون نمیدن !
تو انلاین اصلا نمیشه با دفاع مستقیم دفاع کرد چون با چند تا 1 2 تموم دفاعهایی که کنترلشون دست شما نیست جا میمونن !
البته تو این تریلر اخر به نظر میرسید این مشکل دفاعها حل شده !

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
EA امسال قراره برای بعضی از تیمهایی که قرارداد بسته. (و یا Partner شونه) کاور مخصوص بده. که میتونن روز ریلیز بازی دانلودش کنن.
نمونه هایی از این کاور ها رو اینجا گذاشتن که صفحه فیسبوک فرانسوی EA اینا رو گذاشته بود. البته به این باشگاهها چلسی هم اضافه شده.

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستان یه مشکلی که فیفا 11 داشت فاصله زیاد تبلیغات دور زمین با خود زمین بود :d (نظر شما چیه؟) امیدواریم این مشکل در فیفا 12 حل بشه برای مثال سانتاگو برنابئو این مشکلو داشت و خیلی استادیوم های دیگه.
من رفتم تو صفحه فیس**ک فیفا و براشون نوشتم این موردو امیدوارم حل بشه :d

• Like
Reactions: Electronic Arts

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
دوستان یه مشکلی که فیفا 11 داشت فاصله زیاد تبلیغات دور زمین با خود زمین بود :d (نظر شما چیه؟) امیدواریم این مشکل در فیفا 12 حل بشه برای مثال سانتاگو برنابئو این مشکلو داشت و خیلی استادیوم های دیگه.
داداش مشکل از این بهتر پیدا نکردی؟؟؟!!به تبلیغات چیکار داری ؟؟!فقط به توپ نیگا کنٌ از بازیت لذت ببر....!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اره یه سری مشکلات جزیی اینشکلی داره .....مثلا بنظرمن سانتیاگو برنابئو موقع شب نورش کافی نیست...این البته تو همه ورزشگاهها وجود داره اگر دقت کرده باشید گوشه زمین موقعی که بازی زیرنور انجام میشه تاریکتر از بقیه جاهاست! کلا معتقدم نور کافی موقعی که بازی تو شب هست وجود نداره...
درمورد اون قفل هم امیدوارم رو فیفا نزارن اون قفل رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر