FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من میگم با تیمی که خیلی خوب بلد باشی بهترین تیمه.
مثلا من دیشب داشتم آنلاین با یه لول بالا بازی میکردم.بارسا نشسته بود.نمیدونید چجوری پاس کاری میکرد که.خیلی هم سر سخت بود.
یا خود من با تاتنهام بهتر از با بارسا بازی میکنم اما قدرت بدنی تاتنهام کمتره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کی میگه قوی ترین تیمش رئاله؟! قوی ترینش چلسی هست که کله بازیکناش قدرت بدنی دارن یدونه میزنن آدم شوت میشه اونور!
درسته,چلسی هم جز قوی ترین هاست.کلا چلسی و رئال رو من هر جا دیدم برمی دارن.البته رئال اگر حرکات و دریبل ها رو کامل بلد باشی غیر قابل مهاره.
پ.ن:بدون طرفداری بگم<بهترین تیم برای حمله از جناحین بایرنه!خیلی خوب سر می زنن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
سیاوش بجز بارسا با تیم دیگه ای تو فیفا 11 بازی کردی؟بارسا از تیم های نسبتا متوسط فیفا 11 بود.قوی ترین تیم فیفا 11 رئاله.

کی همچین چیزیو گفته
رئال بازیکناش اکثرشون متوسطن و تکنیک آنچنانی ندارن
بله عزیزم بازی کردم همون رئال من براش تاکتیک و ترکیبی درست کردم جلوی خودم بازی میکنه کف ومیکنم و حال میکنم ولی شکستش میدم عین نبات
الان سسک رو بذار جای بوسکتس شما بعد سسک رو بکن cm ببین ترکیبه غول بارسا رو که هر کی ببینه کرک و پرش میریزه
لازمه این ترکیب یه تاکتیک عالی و منحصر بفرده که هیچ تیمی در مقابلش عددی نیست
بنظرم رئال تازه تیم سومه منچستر u خیلی قویتر از رئاله
شما یه کریس رو از رئال بردار نمیتونی با تیم اون نتایج عالی رو بگیری ولی مسی نه چون بارسا بازیکن تاپ زیاد داره و خلاش تا حدود زیادی پر میشه
شما رونی رو از منچستر بردار راحت میتونه جلوت شاخ بشه چون بازیکناش تو یه سطحن و مثله رئال نیست تفاوت تو سطح بازیکا زیاد باشه

---------- نوشته در 02:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 PM ارسال شده بود ----------

این بحثه مسخره قدرت بدنی و ولفسبورگ قویتره و تاتنهام و چلسی اینا راحت میشه با زمانبندی عالی - دقت زیاد تو پاسکاری و موقعیت ها و جاگیری ها و حداکثر استفاده از بازیکنای متوسط و تاپ و یه تاکنیک منحصر به فرد مخصو.ص اون تیم میشه شکستشون داد
یه جور حرف میزنین انگار غول بیابونین و با گرز میفت دنباله بازکنی کوچیک تر
اصلا همچین چیزی نیست
من همین ولفسبورگ دهها بار نصفش کردم و با مسی هم هرجور حرکت و دریبلی بخواین زدم حتی تو درجه LEGENDRY
دلیل نمیشه که یکم غولترن بیان باریا رو تیکه پاره کنند که باید قلق بازی مقابل اینارو بلد باشین قلقش دستتون بیاد همه چی حله

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

این تریلری که تو گیمز کام گرفتند از بازی دمو آرسنال - دورتمون رو دیدم من با اینکه کیفتش داغون بود ولی فهمیدم یه چیزایی
1- خیلی برام جالب بود که اورال سسک شده بود 89 :-o این بازکن ضعیف تر از همیشه بود پارسال چجوری انقدر قوی شده خدا داند
من انتظار داشتم ضعیف تر بشه قویتر شده
2- حرکات بازیکنا به جناحین و پاسگاری و خطاها خیلی وقعی تر و نرم تر و خوش دست تر شده و راحت میشه با بازیکنا خیلی عالی و سریع مانور داد
3-خوشحالی بعد از گلم که هنوزم همون مسخره بازیه است که اصلا باهاش حال نمیکنم خیلی چرته این انیمیشن ها که از 11 وارد این بازی شد هیچوقت از شادی های پس از بازی لذت نبردم
4-تم و استایلمنو ها اصلی بد نیست رو به رنگ نقره ای روشن آوردن که قشنگه و اون رنگ های متنوع اورال ها خوشم اومد عینه 10
5-گرافیکم اصلا نظر نمیدم با اون وضع ضعیف فیلم
5- بنظرم بغیر از بحثه فیزیک بازی و نرم تر شدن و روان شدن بازی تغییرات شگرفی نخواهیم دید و گرافیک کمی بنظرم پیشرفت کنه

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
شما یه کریس رو از رئال بردار نمیتونی با تیم اون نتایج عالی رو بگیری ولی مسی نه چون بارسا بازیکن تاپ زیاد داره و خلاش تا حدود زیادی پر میشه
شما رونی رو از منچستر بردار راحت میتونه جلوت شاخ بشه چون بازیکناش تو یه سطحن و مثله رئال نیست تفاوت تو سطح بازیکا زیاد باشه
:)):))
عزیزم همش رفتی رو professional بازی کردی شاد شدی مثلا؟!!!
بیا خودم با تیم دوم رئال شکستت بدم!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------
توی تیم های ملی هم به نظر من آلمان دفاع هاش واقعا عالیه. همشون قدرت بدنیشون بالاس خیلی راحت میشه از حریف توپ رو گرفت!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من میگم با تیمی که خیلی خوب بلد باشی بهترین تیمه.
مثلا من دیشب داشتم آنلاین با یه لول بالا بازی میکردم.بارسا نشسته بود.نمیدونید چجوری پاس کاری میکرد که.خیلی هم سر سخت بود.
یا خود من با تاتنهام بهتر از با بارسا بازی میکنم اما قدرت بدنی تاتنهام کمتره.

افرین اون جملت گویای همه چیز هست مختصره اما بسیار مفید. دقیقا تنها چیزیکه باعث میشه بازیرو ببازی همین تنه های بی رحمانه بازیکناس که حساب کتابم نداره مثلا خود من پورتو یا سیتی بر میدارم داداشم رئال 90 دقیقه توپ و میدون دست منه اما یه توپ برسه به رونالدو تمومه.پدر من 58 سالشه همیشه بازیارو میبینه جالبه اونم میگه بد ساختن توی واقعیت اینجوری نیست.چقدر خوب میشد یکاری کنن بازیکن پا به توپ خستگیرم حس کنه اونایی که فوتبال بازی کردن میدونن چقدر سخته اینکه یه مسیر طولانیرو با اون سرعت بری باید سرعت و دقت بازیکن کم بشه هرچی میره جلوتر اما کم که نمیشد زیادم میشد.
من خودم احساس میکنم چیزیکه خیلی نیاز بود توی فیفا توپ بود توپ باید سنگین تر باشه.که با دیدن تریلرها کاملا معلومه که دست نخورده.به نظر منم مسی یک باگ به تمام معنی بود توی 11 بازیکنایی بودن که بی رحمانه قوی بودن مثلا میلیتو

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
البته ماله آنلاین ـه:D
ولی طراحی جالبی داره :D

ssl8eej3wjbyxyjcqec.jpg

xk28s6yh39q6k33sz92w.jpg

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کی همچین چیزیو گفته
رئال بازیکناش اکثرشون متوسطن و تکنیک آنچنانی ندارن
بله عزیزم بازی کردم همون رئال من براش تاکتیک و ترکیبی درست کردم جلوی خودم بازی میکنه کف ومیکنم و حال میکنم ولی شکستش میدم عین نبات
الان سسک رو بذار جای بوسکتس شما بعد سسک رو بکن cm ببین ترکیبه غول بارسا رو که هر کی ببینه کرک و پرش میریزه
لازمه این ترکیب یه تاکتیک عالی و منحصر بفرده که هیچ تیمی در مقابلش عددی نیست

---------- نوشته در 02:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 PM ارسال شده بود ----------

این بحثه مسخره قدرت بدنی و ولفسبورگ قویتره و تاتنهام و چلسی اینا راحت میشه با زمانبندی عالی - دقت زیاد تو پاسکاری و موقعیت ها و جاگیری ها و حداکثر استفاده از بازیکنای متوسط و تاپ و یه تاکنیک منحصر به فرد مخصو.ص اون تیم میشه شکستشون داد
یه جور حرف میزنین انگار غول بیابونین و با گرز میفت دنباله بازکنی کوچیک تر
اصلا همچین چیزی نیست
من همین ولفسبورگ دهها بار نصفش کردم و با مسی هم هرجور حرکت و دریبلی بخواین زدم حتی تو درجه LEGENDRY
دلیل نمیشه که یکم غولترن بیان باریا رو تیکه پاره کنند که باید قلق بازی مقابل اینارو بلد باشین قلقش دستتون بیاد همه چی حله
اینو همه میدونن که یه سیستم و تاکتیک سازگار بدی تیم راه میوفته ولی دیگه نمیتونی بحث اغراق در قدرت بدنی رو انکار کنی. حرفم اینه که منم میتونم تیمهای با قدرت بدنی زیاد رو ببرم ولی خیلی سخت تر از بردن مثلا رئاله که با توجه به اینکه فیفا شبیه ساز فوتبال هستش این یک ایراد به حساب میاد. اینم فقط من نمیگم. تو فروم خود بازی هم بری میبینی 80 درصد مردم تو wishlist ی که مربوط به گیم پلی میشه این مورد رو گفتن. تو فیفا 11 هر وقت مثلا جدال مسی و یه بازکن قوی باشه مسی توی 90 درصد اونا بازندست درحالی که تو واقعیت دقیقا برعکسه اینه. خلاصه حرفم اینه این مورد باعث میشه مسی (یا بازیکنان مشابه Lennon - Jesus Navas و ...) اون کارایی لازم رو نداشته باشن. EA باید به جای اینهمه کار کردن بر روی قدرت بدنی یه کم بیشتر رو خود بازکنا کار بکنه مخصوصا بازکنایی که قدرت بدنیشون کمه ولی بازکن با تکنیکین. مثلا مسی تو این عکس بعد از اینکه نانی رو دریبل میکنه یه سرعت فوق العاده ای میگیره که تو فیفا معمولا برعکس این اتفاق میافته.

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام

منم با اون دوستمون موافقم هیج جوری نمیشه گفت ک فلان تیم قوی ترین تیمه بستگی به بازیه خودتون داره من شخصا از فیفا 98 تاحلا همش با میلان بازی کردم
بعضی وقتا ک با ی تیم غیر از میلان بازی میکنم خیلی سخته واسم شاید میلان ضعیف تر ا ریال باشه اما من داداشمو بیشره وقتا میبرم
مثلا اکه 4231بازی کنه 343 بازی میکنم و نسبت به سیستمش باش بازی میکنم
با فکر باس بازی کرد:-/:-/

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
کی میگه قوی ترین تیمش رئاله؟! قوی ترینش چلسی هست که کله بازیکناش قدرت بدنی دارن یدونه میزنن آدم شوت میشه اونور!
خداييش بدجوري با اين حرف موافقم.با اين كه يك ليورپولي و ميلاني اصيل هستم ولي خب اكثر اقوات 3 يا 4 تا بازي اولم رو با چلسي شروع ميكنم.:d
از دفاعش با وجود قولي مثل الكس عمرا اگه بتوني رد بشي.اون وسط هم كه ميكل و اسين پرش كردن و مهتر از همه وجوده دروگبا هست كه فقط بايد باهاش بندازي و بري:d سر و شوت ميزنه واسط باقلبا:d
بارساش كه تقريبا شوته فقط در صورتي ميتوني باهاش خوب بازي كني كه به بهترين نحو پاسكاري رو به شكله روونش ياد گرفته باشي
توي ميلان هم رونالدينيهو خيلي قشنگ شوت ميزنه.اصلا لازم نيست به توپش كات بدي خودش كات دار ميزنه:-o:d
ولي در كل به نظرم بايد تيمي كه باهاش بازي ميكني تو دستت بياد.مثلا من بيشتر اوقات ليورپول برميدارم و جلوي دوستان شاخي كه چلسي و رئال رو برميدارن نتيجه ميگيرم(البته به سختي#:-s:d)
یکی که خیلی فیفا بازی میکنه و تفاوتها رو قشنگ دیده بیاد و بگه ممنون میشم ...
دقيقا منم همين احساس تو رو داشتم.ولي تغيير رو از روي فيلم نميشه تشخيص داد اونم واسه بازيهاي ورزشي.خودت بايد بازي كني تا فشار بازي و تغييراتش رو حس كني
پ.ن:البته حداقل بايد يك گيم پلي رسمي از بازي بدن بيرون تا بشه اظهار نظر كرد نه گيم پلي كه از روي مانيتور توسط يك ناشي فيلمبرداري شده:d

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ؛ آقایون من چند تا گیم پلی از بازی رو دیدم تو یُتیوب ، والا خیلی خیلی خیلی شبیه Fifa 11 بود ، اصلا نتونستم تفاوتش رو تشخیص بدم :D ! یکی که خیلی فیفا بازی میکنه و تفاوتها رو قشنگ دیده بیاد و بگه ممنون میشم ...
آخه تو فروم های خارجی ملت کف بر شدن از تغییرات ! :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من خودم وقتی تریلر ها رو از یوتوب دیدم تفاوت زیادی رو نفهمیدم

ولی فکر میکنم تا زمانی که خودم بازیشو انجام ندم نمیتونم بفهمم که چه تغییراتی کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر