FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
به هر حال هر چی هم باشه تو fifa 11 مسی اصلا خوب نبود ... باید مسی رو طوری درست کنن که بشه با تغییر جهت و 1 پا 2 پا :D دریبل زد اصلا اون سرعت لازم نداشت ... مثلا xavi واقعا کارایش به چشم نمیخورد ... اصلا به درد نمیخورد ... :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
به هر حال هر چی هم باشه تو fifa 11 مسی اصلا خوب نبود ... باید مسی رو طوری درست کنن که بشه با تغییر جهت و 1 پا 2 پا :D دریبل زد اصلا اون سرعت لازم نداشت ... مثلا xavi واقعا کارایش به چشم نمیخورد ... اصلا به درد نمیخورد ... :D
یه جیز همیشه به برادرم میگم تا زمانیکه بارسا رو با تکنولوژی 16-way نسازن ژاوی و ویا و مسی آدم نمیشن.(اینم جنبه روانشناسیه بازیه, از وقتی آرسنال رو سال گذشته ساختن نسبت به سال های گذشته خیلی قوی تر شده حداقل برای من, امسال با آرسنال چلسی رو 4-0 بردم) :d. نه ولی جدا باید فیفا این سیستمش رو عوض کنه. من تو فیفا 11 با بارسا حریف ولفسبورگ نمیشدم. (3-0 شد در حالی که رئال رو 3-0 بردم.:|) :d باید دست از سر این قدرت بدنی بردارن. اگه قدرت بدنی این همه مهم بود تو واقعیت مسی هیچوقت نمیتونست بازی بکنه.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
چی بگم آخه؟؟؟:
80438383073281824855.jpg

یکم زیاد نیست؟

آقا این عکس بنظرم خیلی فیک میزنه
دقت کنید بالای اسم مسی زده RF یعنی به زبان انگلیسی RIGHT FORWARD بعد اون اورال ها و کلمات دیگه و اون پستای گوشه رو ببینین همه به زبان اسکاندیناوی حالا نمیدونم صرب یا لهستانی هر چی هست شمال اروپاست نوشته شده
میتونه فیک باشه
ولی اگه اینجوری شده باشه من یکی خیلی اعصابم خورد میشه
اورال بازیکن ها تخیلی کردند بنظرم که مسی حقشه ولی امیدوارم با مسی نشه مثله سوباسا همرو عینه PES دریبل کردو گل زد
با این اورال بنظرم یکم این حقیقت تلخ داره برام روشن میشه و امیدوارم اورال تیم های 5 ستاره تو یه رنج باشن
میدونم در حال حاضر بازرسا قویترین تیم FIFA - PES و واقعیته ولی تو بازی انقدر تخیلی درست کردند زیاد جالب نمیشه
هر بچه ای و آماتوری میاد بارسا میگیره عینه داستان رئال تو 4 -5 سال پیش یا برزیل تو نسل پیش
با رئال به روش های مختلف تری میشه بازی کرد ولی تو هیچکدوم عالی نیست و با دو سه روشی که با استفاده از بازیکناش میشه بازی کرد نتیجه متوسط میگیری چون کیفیت بازیکناش همه عینه کریس نیستند ولی بارسا فرق میکنه تو 6 بازیکن آخر ببینید بغیر از پدرو همه در سطح بسیار بالای قرار دارند ولبی با توجه کوتاهی اکثر بازیکنای بارسا نمیسه به روش های مختلفی بازی کرد و باید هوش و حواست خیلی جمع باشه با بارسا بازی میکنی و حفظ توپ و پاسکاری و دریبل های ریزت عالی باشه و میشه با این تاکتیک تیکی تاکا همه تیم ها رو شکست داد و میگم خیلی سخته تو این مهارت ها توانایی کامل بدست بیاری و اگه تو این تاکتیک ها مهارت نداشته باشین کاملا اسیر تاکتیک های منچستر و رئال میشید چون قدرت بدنی و قدرت هد زنی این دو تیم ها خیلی قویتره

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

دیگه برادر انقدرم ضعیف نیستند ... مسی نباید مثله پلنگ بذاری بدوئه
نباید تو کارای دفاعی بذاره شرکت کنه ، زیاد 1 به 2 نباید همش باهاش بکنی چون این بازیکن خیلی اکتیو تو FIFA و خیلی زود انرژی کم میشه باید باهاش دریبل های 5 ستاره بزنی که عینه آب خوردن همرو جا میذاره و به راحتی هم کریس رو جا میذاره و .....
درسته که اون قابلیت لازم رو نداره تو FIFA 11 چون بازی خیلی فیزیکی شده بود ولی مسی هم هنوز همون مسی واقعیت با اندکی کم و کاستی بود
امسالم که اورالشم که انقدر زیاد شده که دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
ژاوی هم اسیر همین سیاست کمی اشتباهه EA شده که این بازیو خیلی فیزیکی کردند
این سیاست برای تیم های انگلیسی مثل:چلسی - منچستر U -آرسنال خیلی خوب جواب میده چون بازیکن غول زیاد دارند ولی من همشونو سوت میکنم چون با همین بازیکنای قد کوتاه عجایبی میشه انجام داد و انقدر پاس های ریز و سریع و عمقی با دقت 100٪ داد که هیچ تیمی نمیتونه بده و اینم بخاطر ژاوی - اینیستا ست که هیچ تیمی هافبک بازیساز و باهوش و دریبلر به تراز اولی این دو تو واقعیت و فیفا نداره
امسالم اگه اون اورال ها درست باشه که بعید میدونم اکثر تیم های قویتر شدند و اون تاکتیک های ضایع فیزیکی از بازی به طور حرفه ای اعمال شده با این موتور ایمپکت کاملا نوین و مدرن که همچین مشکل رو به طرز بالایی بهبود میده

---------- نوشته در 02:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:01 PM ارسال شده بود ----------

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستانی که تریلر ها رو دیدن میشه بگید این منو ها سریعتر شده؟

توی فیفا های قبلی کند بودن منو ها خیلی منو اذیت میکرد

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
یه جیز همیشه به برادرم میگم تا زمانیکه بارسا رو با تکنولوژی 16-way نسازن ژاوی و ویا و مسی آدم نمیشن.(اینم جنبه روانشناسیه بازیه, از وقتی آرسنال رو سال گذشته ساختن نسبت به سال های گذشته خیلی قوی تر شده حداقل برای من, امسال با آرسنال چلسی رو 4-0 بردم) :d. نه ولی جدا باید فیفا این سیستمش رو عوض کنه. من تو فیفا 11 با بارسا حریف ولفسبورگ نمیشدم. (3-0 شد در حالی که رئال رو 3-0 بردم.:|) :d باید دست از سر این قدرت بدنی بردارن. اگه قدرت بدنی این همه مهم بود تو واقعیت مسی هیچوقت نمیتونست بازی بکنه.

خب اینم ایده جالب و فوق العاده اییه که EA بهزودی اینکارو خواهد کرد
حرف شما رو من قبول دارم تا این سیستم برای بارسا اعمال نشه عملکرد و اون تاثیر کامل اینیستا - مسی - ژاوی تو تیم دیدیه نمیشه
ولی با همین سیستم سابق هم میشه طوری بازی کرد و تاکتیک تغییر داد که هر تیمی جلوتون سوت بشه چه تو آنلاین چه تو لجندری
چون این تیم پتانسیل فوق العاده و نهفته ای در خودش داره که اگر اونهارو پیدا کنید و براساس اون بازی کنید و ترکیب ارنج کنید و تاکتیک اعمال کنید نیازی به این سیستم نوین همو نیست

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خب اینم ایده جالب و فوق العاده اییه که EA بهزودی اینکارو خواهد کرد
حرف شما رو من قبول دارم تا این سیستم برای بارسا اعمال نشه عملکرد و اون تاثیر کامل اینیستا - مسی - ژاوی تو تیم دیدیه نمیشه
ولی با همین سیستم سابق هم میشه طوری بازی کرد و تاکتیک تغییر داد که هر تیمی جلوتون سوت بشه چه تو آنلاین چه تو لجندری
چون این تیم پتانسیل فوق العاده و نهفته ای در خودش داره که اگر اونهارو پیدا کنید و براساس اون بازی کنید و ترکیب ارنج کنید و تاکتیک اعمال کنید نیازی به این سیستم نوین همو نیست
با تیمهای فیزیکی یدونه بزنی Counter Attack اگه تیم مقابلت فیزیکی نباشه کارش ساخته است.:d هر چی توپ میدادم به مسی بارزاگلی میومد یه تنه میزد سه متر پرت میشد اونور. الان با سیستم فعلی فیفا حمل توپ نباید کلا بکنید. من یه روز نشستم دقیق رو formation و تاکتیک بارسا کار کردم آخرش تونستم ببرمش ولی بازم این باعث نمیشه که بگیم قدرت بدنی خیلی تو فیفا واقعیه. کلا خیلی EA رو این قضیه اغراق کرده.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
یه جوونمرد پیدا نمیشه که یه سایتی لینک مستقیمی چیزی معرفی کنه که قیل تر نباشه ما گیم پلی بازی رو ببینیم؟

حالا به غیر از اون بازی دورتموند و مارسی که صفحه قبل بود....
چیز پی ان- مون تموم شده انگار توی غار داریم زندگی میکنیم عجب گیری کردیما : دی
زمانش زیاد باشه 5-6 min

دمتون گرم

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
یه جوونمرد پیدا نمیشه که یه سایتی لینک مستقیمی چیزی معرفی کنه که قیل تر نباشه ما گیم پلی بازی رو ببینیم؟

حالا به غیر از اون بازی دورتموند و مارسی که صفحه قبل بود....
چیز پی ان- مون تموم شده انگار توی غار داریم زندگی میکنیم عجب گیری کردیما : دی
زمانش زیاد باشه 5-6 min

دمتون گرم
http://s132.filsh.net/download/7lp5m...om %2312.flv
اين لينك مستقيم همون ويدئويي هست كه آقا هادي لينكِ يوتيوبش رو اينجا گذاشت...نميدونم تا كي كار ميكنه..... ولي فعلا جواب ميده و ميتونيد ازش دانلود كنيد...11 دقيقه هست..فرمت flv و حجمش هم 76 مگ هست...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
در هر صورت امیدوارم دستی بر پیکر بارسا تو FIFA 12 بکشن ... وگرنه میرم EA رو اتیش میزنم :D ... بعضی وقتا فک میکنم ROGBY بازی میکنم نه فوتبال :D قدرت بدنی هم حدی داره :D

مسی تا حالا که از دریبل زیدانی و ... از این جنگولک بازی ها نکرده تو واقعیت ... فقط با 1 پا 2 پا و تغییر جهت سریع دریبل میکنه ... شما برو تو FIFA 11 با مسی با سرعت بالا تغییر جهت بده !! سرعتش به صفر میرسه :D تو این زمینه EA خیلی سوسول بازی دراورده ..

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
http://s132.filsh.net/download/7lp5m...om %2312.flv
اين لينك مستقيم همون ويدئويي هست كه آقا هادي لينكِ يوتيوبش رو اينجا گذاشت...نميدونم تا كي كار ميكنه..... ولي فعلا جواب ميده و ميتونيد ازش دانلود كنيد...11 دقيقه هست..فرمت flv و حجمش هم 76 مگ هست...

دمت گرم ولی مثل اینکه دیر رسیدیم :(
هرجا گشتم هیچ لینکی به غیر از یوتوب پیدا نکردم
توی این ویدئو بازی بین چه تیمهاییه؟

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دمت گرم ولی مثل اینکه دیر رسیدیم :(
هرجا گشتم هیچ لینکی به غیر از یوتوب پیدا نکردم
توی این ویدئو بازی بین چه تیمهاییه؟
از طريق سايت زير خيلي راحت ميتوني خودت لينك ويدئو هارو مستقيم كني و اونا رو دانلود كني:

اين لينك ويدئو رو در اين سايت(در كادر Video Link) وارد كن بعد گزينه Yes, I accept the Terms of Use رو تيك بزن بعد Next رو بزن و صبر كن تا لينكو برات مستقيم كنه...

• Like
Reactions: ДmirД†m

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
میدونم در حال حاضر بازرسا قویترین تیم FIFA - PES و واقعیته ولی تو بازی انقدر تخیلی درست کردند زیاد جالب نمیشه

سیاوش بجز بارسا با تیم دیگه ای تو فیفا 11 بازی کردی؟بارسا از تیم های نسبتا متوسط فیفا 11 بود.قوی ترین تیم فیفا 11 رئاله.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سیاوش بجز بارسا با تیم دیگه ای تو فیفا 11 بازی کردی؟بارسا از تیم های نسبتا متوسط فیفا 11 بود.قوی ترین تیم فیفا 11 رئاله.
کی میگه قوی ترین تیمش رئاله؟! قوی ترینش چلسی هست که کله بازیکناش قدرت بدنی دارن یدونه میزنن آدم شوت میشه اونور!

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کی میگه قوی ترین تیمش رئاله؟! قوی ترینش چلسی هست که کله بازیکناش قدرت بدنی دارن یدونه میزنن آدم شوت میشه اونور!
کی گفته قوی ترین تیم چلسی؟؟؟:d قوی ترین ولفسبورگه :d ولی نه جدا تو انگلستان چلسی قدرت بدنی بیشتری داره ولی در کمال ناباوری آرسنال قویترینه. تو اسپانیا هم رئال قویترینه. تو ایتالیا تقریبا تو یه سطحن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر