FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
gamescom: FIFA12 Trailer

fifa12trailer-580x295.jpg

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
و این قسمتش که بیشتر از همه یک به نظر میاد فیک باشه اینه که میگن سیستم ریتینگ بازیکنا عوض شده. برای همین بازیکنای بالای 90 زیاد شدن مثلا نومنه ای از ریتینگ ها:
Cristiano Ronaldo - 92
Iker Casillas: 91
Xabi Alonso: 88
Pepe - 87
Mesut Ozil-87
Sergio Ramos-86
Kaka - 85
Karim Benzema - 84
Carvalho - 84
Gonzalo Higuaín: 84
Angel Di María - 83
Marcelo - 82
Sami Khedira: 82
Nuri Sahin - 81

Lionel Messi - 95
Xavi - 92
Andrés Iniesta - 92
David Villa - 91
Gerard Piqué - 88
Carles Puyol-87
Víctor Valdés - 86
Dani Alves: 86
Pedro - 85
Javier Mascherano: 84
Eric Abidal - 83
Busqets Sergio: 83
Ibrahim Affelay - 83

خدایی این بخشش خیلی مسخره بود
معلومه خالای بندیه محضه
مسی 95 جلالخالق :|:-o

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
توي يكي از مصاحبه ها خوندم كه ميگفت: مسي بازيكن خوبيِ ولي توي فيفا 11 من اصلا دلم نميخواست اونو داخل تيمم داشته باشم!چون اصلا اون كارايي كه بايد رو نداره...ولي توي فيفا 12 قضيه فرق كرده...تيمهاي زيادي هستن كه هر سال مسي جلوشون بازي ميكنه...همه شون هم مشكل مهار مسي رو دارن...ولي ميشه گفت كه هيچ كدوم موفق نميشن اونو واقعا مهار كنن...پس با توجه به اين اگه تيمتون بارسا نبود و با بارسا بازي داشتيد،و نتونستيد اونو مهار كنيد زياد به خودتون سخت نگيريد...!

البته در مورد اين ريتينگها اينجوري اگه بخواد تغيير كنه غير منطقيِ!چون مثلا مسي شده 95 ولي فقط ريتينگِ مسي بالا رفته!سطح دفاع ها و كلا بازيكنا توي اين ريتينگها تناسب نداره!پس اينم يه دليل ديگه كه اين ريتينگها فيك باشن...

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
مشکل!

آقا اون لینکی که واسه گیم کام گذاشتید جواب نمیده
میشه بی زحمت درستش کنید؟
چون من نتونسم این تریلرو ببینم خیلی به این لینک نیاز دارم:-o
با تشکر

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا اون لینکی که واسه گیم کام گذاشتید جواب نمیده
میشه بی زحمت درستش کنید؟
چون من نتونسم این تریلرو ببینم خیلی به این لینک نیاز دارم:-o
با تشکر
شرمنده اين لينك رو من چون از يوتيوب مستقيم كردم مهلت دانلودش تموم شده بود..من لينك از سروري چيزي ندارم...پس مجبورم بازم لينك رو از يوتيوب مستقيم كنم بزارم...
http://s135.filsh.net/download/7h677/FIFA 12 gamescom 2011 trailer.mp4
ولي اين دمو رو بهت پيشنهاد ميكنم نبيني!به جاش اينو ببين كه از گيم پلي اصلي هست...
http://www.gamersyde.com/leech_22825_1_en.html

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خدایی این بخشش خیلی مسخره بود
معلومه خالای بندیه محضه
مسی 95 جلالخالق :|:-o
البته سازندگان بازی گفتن که با توجه به فرم بازیکنها ریتینگشون هم تغییر میکنه...مثلا اگر همین مسی رو مدت زیادی بهش بازی ندید Overall ش افت میکنه! پس این ریتینگی که میبینید متغیرهست و تا اخر فصل مسی 95 نمیمونه میتونه بره پایینتر یا بالاتر....

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
البته سازندگان بازی گفتن که با توجه به فرم بازیکنها ریتینگشون هم تغییر میکنه...مثلا اگر همین مسی رو مدت زیادی بهش بازی ندید Overall ش افت میکنه! پس این ریتینگی که میبینید متغیرهست و تا اخر فصل مسی 95 نمیمونه میتونه بره پایینتر یا بالاتر....
حالا توی بازی های دوستانه و لایو چی ؟ امکان داره هر بازی عوض بشه ؟ ( یه چیزی تو مایه های همون روحیه توی PES )

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اینجا هم میام حرفی رو که برای دوستم زدم رو براتون تکرار میکنم.
توی فیفا 11 هم قدرت بازیکنان بارسا اگر دقت میکردید از بازیکنان رئال بیشتر بود.
توی این نسخه هم همینطوره.
به نظر من این اورال ها خیلی خیلی مهم (تا حدودی چرا) مهم نیستند بلکه بستگی به بازی شخص داره.مثلا به نظر من بازی هوایی با بارسا اصلا جواب نمیده چون قد بازیکنان کوتاه تره ولی با رئال چرا.
البته با رئال میشه با روش های بیشتری بازی کرد.خود من با رئال میتونم با 4 روش (حدودا) بازی کنم ولی با بارسا باید بیشتر زمینی کار کرد و این خیلی سخت تره البته کسی بلد باشه واقعا حریف سختی هست.
برای همین دلایل بالا هستش که بعضی ها فکر میکنن بارسا بد درست شده.در کل به اورال ها توجه زیادی نکنید و سعی کنید با تیم مورد علاقه تون با روشی درست بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر