FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من به نظرم من سیتی قوی ترین تیم تو انگلیس خواهد شد.
امروز آگوئرو هم گرفت :D......
آره... می‌تونه خطر ایجاد کنه برای فصل آینده...
پ.ن: از فردا شاهد پیدا شدن طرفداران 3 آتیشه و قدیمی این تیم در بین فوتبال‌دوستان ایرانی خواهیم بود...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این قطعی شده احتمال داره عوض شه؟
منم تبریک میگم.
تو صفحه رسمی فیس بوک بازی گذاشته شده بود.....بعید میدونم تغییربکنه چون هم رونی و هم ویلشر تو پیج رسمی توئیترشون این موضوع رو تایید کردن

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
و من هنوز رو چیچاریتو و 88 خیلی پافشارم :D 20 تا گل تو فصل اول + جوونیش + آقای گل شدن تو این رقابت های امریکا + بازیهای عالیش واقعا حرفی رو نمیزاره حداقل 85 باید باشه و نظر من 88 :D
خیلی زیاده اینجوری بخوان Overall بزارن که تعادل بازی بهم میخوره...ضمن اینکه چیچا ضمن اینکه بازیکن خوبیه به هیچ وجه 88 نمیتونه باشه نهایتا 81 بنظرم باشه ....

:|

فن بوی بازی ندشاتیما معراج :| :D چیچا هر چی بود از رونی فقط بهتر نبود و تبس بین مهاجم های انگلیسی فصل پیش . :D در حد رابین فن پرسی هست راحت :D خیالت تخت :D 85 کمتر باشه فیفا طرف گرفته :|

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
و من هنوز رو چیچاریتو و 88 خیلی پافشارم :D 20 تا گل تو فصل اول + جوونیش + آقای گل شدن تو این رقابت های امریکا + بازیهای عالیش واقعا حرفی رو نمیزاره حداقل 85 باید باشه و نظر من 88 :D
آخه مردک اگه اون بخواد 88 باشه که باید رونالدو و مسی و رونی اینا برن بالای 92 اینا:D یک چیزی بگو که بگنجه:D باز همون 82-83 خوبه!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
منطقی باش پسر:d هرناندر تو این فصل عالی نشون داد و به ماشین گلزنی منچستر تبدیل شده بود! ولی هنوز خیلی راه داره تا بتونه به کسی مثل رونی برسه(رونی تو FIFA11 اگه اشتباه نکنم Overallــش 88 یا 89 بود). سرِ فینال منچستر-بارسا ندیدی؟! کاملاً بسته بودنش و هیچکار نمی‌تونست بکنه! اصلاً در حدی نیست که بخواد 88 بگیره! خیلی تا یه فوروارد تاپ فاصله داره... یکم چشاتو باز کن فن بازیو بزار کنار:d
من به عنوان یه منچستری می‌گم اگه بالای 83 بهش بدن غیر‌منطقیه!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
ای بابا :d
یه بار اومدیم تو این تاپیک فیفا یه کار مفید انجام بدیم:d نگو دوستان خوابیدن اینجا:d

88؟!
خیلی زیاده اینجوری بخوان Overall بزارن که تعادل بازی بهم میخوره...ضمن اینکه چیچا ضمن اینکه بازیکن خوبیه به هیچ وجه 88 نمیتونه باشه نهایتا 81 بنظرم باشه ....
فابرگاس تو ارسناا 86 بود تو 11 اونوقت چیچا88؟!:biggrin1:
با همین overall های 11 تعادل به هم خورده با ویدیچ که 88e نمی تونم رونالدو رو بگیرم (مثل روح از وسطش رد میشه )همه هم که رئال رو بر می دارند پاس تو عمق هوایی به رونالدو بعدشم گل)x

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
خب باکس‌شات اصلی بازی هم رونمایی شد! ظاهراً باکس‌شات قبلی فقط برای نسخه‌ی انگلیس بوده.
4dxmjps3zfc3xub9jmsk.jpg

باکس‌شات های نسخه‌های مربوط به مناطق مختلف هم این‌ها هستن:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر