FIFA 12 | Vita

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان عزیزی که این بازی رو دارن ازشون خواهش میکنم یه توضیح مختصر در مورد بازی بدن و آیا ارزش داره من بخرمش؟
ارزش که داره مطمئنا ولی خب اگر رو کنسول بازی کردید و خوش ـتون اومد روی این هم خوش ـتون میاد !
تنها بازی هست که گیم پلی خسته کننده ای نداره و همیشه میشه بازی کرد !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیزی که این بازی رو دارن ازشون خواهش میکنم یه توضیح مختصر در مورد بازی بدن و آیا ارزش داره من بخرمش؟
کلا بازی خوبی هستش !!! البته در حده FIFA 12 نیستش - بیشتر یه چیزی هست بین Fifa 10 و fifa 11 ! روی کنسول های دستی هم که فکر کنم دیگه در حال حاضر بهترین بازی Football باشه ... البته میشه تا عرضه PES 13 - FIFA 13 . از نظر Gameplay و گرافیک هم خیلی خوبه ... کلا اگر با Fifa حال کردی که با اینم هیچ مشکلی نخواهی داشت

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
کلا بازی خوبی هستش !!! البته در حده FIFA 12 نیستش - بیشتر یه چیزی هست بین Fifa 10 و fifa 11 ! روی کنسول های دستی هم که فکر کنم دیگه در حال حاضر بهترین بازی Football باشه ... البته میشه تا عرضه PES 13 - FIFA 13 . از نظر Gameplay و گرافیک هم خیلی خوبه ... کلا اگر با Fifa حال کردی که با اینم هیچ مشکلی نخواهی داشت

فیفا 13 رو که نمیدونم ولی همین چند وقت پیش که یه تریلر از pes13 اومد،دیدم برا ویتا نمیاد بلکه برا psp می آد!!!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
این fifa ویتا اولش که بازی شروع میشه..
مثل فیفا 12 یه بازیکن میاد که دوربین از پشت نشونش بده و بشه باهاش تکنیک زد و توپ شوت کرد و...?
یا این قسمت رو کلا نداره?

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان میخواستم بدونم ایا این بازی
1.Local Wi-Fi داره یعنی میشه با 2 تا کنسول با هم به صورت وای فای متصل بشن و بازی بکنن؟ (بدون اینترنت)
2.Online Pass داره یا نه؟
ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان میخواستم بدونم ایا این بازی
1.Local Wi-Fi داره یعنی میشه با 2 تا کنسول با هم به صورت وای فای متصل بشن و بازی بکنن؟ (بدون اینترنت)
2.Online Pass داره یا نه؟
ممنون.
1.اینو اطمینان ندارم باید نگاه کنم که بازی دستم نیست ... دوستان باید بیشتر بدونن اما فکر کنم بشه
2. خوشبختانه از Online pass خبری نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر