FIFA 12 RESULTS

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
سلام به دوستان.
با توجه به اینکه فیفا ۱۲ اخرای عمرش هست(حداقل واسه اونایی میرن فیفا ۱۳) دیدم جای همچون تاپیکی خالیه و جالب میشه نتایج فیفا ۱۲ رو از هر نظر بررسی کنیم.
اول از همه اینو بگم که ملاک نظر دهی اینه که انلاین باز باشین چون کل مبحث سر اونه

80585347473437650982.jpg

در اینجا به این مطالب پاسخ بدین:
تعداد برد و مساوی و باختتون رو در حالت head to head (این امار از leaderborad قابل مشاهده هست)
در حال حاضر در چه LEVEL ی هستید
رنکینگتون در جهان چند هست
تیم اولیتون رو که در فیفا باهاش بازی میکنید (تیمی که حداقل ۶۰-۷۰٪ اونو در بازیهاتون برمیدارید)
از چه formation ی برای بازیتون استفاده میکنید(سیستم یا ترکیب یا چیدمان بازیکناتون)
بهترین بردتون و بدترین باختتون
سختترین حریفتون در لیست دوستاتون کیه(یعنی با وقتی با دوستاتون بازی میکنید بیشتر از همه کی براتون سخته و به نظرتون کدوم دوستتون از بقیشون قوی تر هست)
دوستان در اماردهیتون وافعیت رو بگین.مثلا یک نفر الکی بیاد بگه من ۸۰۰ تا برد دارم ۵۰ تا باخت که خودشو خوب جلوه بده اصلا جالب نیست.اینجا که جایزه به کسی نمیدیم.فقط هدف بررسی امار و نظرات شماست
کدوم بازیکن تیمتون بازیکن کلیدیه شماست؟؟
کدوم بازیکن تیمتون پاشنه ی اشیل تیم شماست:d
بهترین بازیکن فیفا ۱۲ به نظرتون کی هست؟؟چرا؟؟(بهترین دروازه بان-بهترین مدافع-بهترین هافبک-بهترین مهاحم)
بدترین بازیکن فیفا ۱۲ به نظرتون کی هست؟؟چرا؟؟
بهترین تیم فیفا ۱۲ به نظرتون کی هست؟؟چرا؟؟
psn id خودتون رو هم بنویسید تاببینیم کی این نظر رو گفته
این تاپیک میتونه خیلی جالب بشه.چون تا بحال جایی ندیدم مشابهش رو.از این نظر هم میتونه جالب باشه چون نظرات متفاوت هست و همه دوستان متفاوت و با قدرت های متفاوتی رو در psn خودشون دارن
یه نکته ی اساسی میمونه که اون احترام به نظر یکدیگر هست.فقط نظر خودتون رو در قالب بیانی محترمانه مطرح کنین.
مثلا نیاین بگین بدترین بازیکن فیفا رونالدو ست!!چون این کار هم جو رو خراب میکنه هم اینکه از واقعیت به دوره.
در اخر هم بگم اگه موردی مونده که جالب میشه مقایسش خودتون بگید
ممنونم

آخرین ویرایش:

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
یعنی هیچکس مایل به پاسخ دادن به این سوالات نیست؟؟
جالب میشه ها!!بیاید نظراتتون رو بگید و امارتون رو هم ذکر کنید ببینیم چه کردیم در این سری از فیفا

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اوگی !
لولم الان 34 ئه ، تو h2h هم 181 برد سیچهل تا مساوی و 90 تا باخت ثبت شده که از این 90 تا 110 تاش ماله قطع شدن و پرت کردن ea به بیرونه :D
رنکیگ جهانیمو نرفتم نگاه کنم، دیویژن یکو خیلی وقته نرفتم پایین تر به دیویژن 2 :D
فورمیشن بازیمم 41212 ئه که تو شیرینگ تاکتیکسم شیر کردم گذاشتم هرکی دوست داشت بره ورداره تست کنه بازی کنه
سخت ترین حریف ندارم هرکی یه جور بازی میکنه اونایی که خوب بازی میکنن و حال میکنم با بازیشون اینان :
ali-wanted .mhfifa .. juopiter .. armor... m-terminator95.. fifarsi.. خانواده فرشاد و فرزاد و حمید .. ووو .. الان ذهنم حضور نداره دقیق :D
تیم ثابت هم ندارم الان چندوقتیه بارسلونو برمیدارم چون به بازی راحت میشه سرعت داد باهاش تو h2h اینروزا پورتو روبرمیدارم که عالیه تیمش ! فقط هولک !
از رئال هم بدم میاد ! 2 یا سه بار بیشتر اونم اووون اوائل برش داشتم .. هنوزم عذاب وجدان دارم بابتش ! :D
من حیث المجموع همه تیما یکسان و به اندازه شیر شده قدرت و تکنیکشون و بیشتر به بازی خود آدم بستگی داره که چطور بازی کنه، به اینتر میلان و بعضی تیمای ایتالیایی ظلم شده ولی .. یکم ضعیف ساختنش .. رئال رو هم یه ذره بیش از حد قوی درستش کردن ولی باز میگم .. اینا دلیل نمیشه ! بستگی به بازی طرف داره .
بهترین مدافع : مدافع اتلتیکو مادرید prea بود کی بود ؟! اون سیه چرده هه سرعتی قدرتی .. لامصب کل دفاع وزنه ش رو اینه.. خیلی وقتا شده نجات داده تیمو یک تنه .
بهترین مهاجم : بالوتلی ! :D .. زیادن .. بهترین نداریم .. لاوتزی خوبه .. هولک (هالک ) هم نیز .
هافبک : فقط اینیستا .. دروازه بان : مانوئل نویر + دروازه بان من سیتی ... بدترین بازیکن هم نداریم .. ( البته این دروازه بان پورتو یکم رو اعصابه بعضی وقتا :D)
دیگه فعلن همینا .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام.اول از همه از زننده تاپیک نشکر میکنم.ایده ی باحالیه!!
خوب امار من در h2h : برد ۱۳۱ برد ۴۰ مساوی ۴۵ باخت (مشابه سایر دوستان از این ۴۵ تا راحت راحت بدون اغراق ۱۵-۱۶ تاش از ea انداخته بیرون در شرایطی که من برده بودم و کاملا سوار بر بازی بودم.۲-۳ تا باختم این hamideldorado واسم اورده:punish:)
دز حال حاضر در level 44 تشریف دارم.
رنکینگم هم در جهان ۷۸۰۰۰ هست.البته معیار رتبه بندی فیفا مسخرست.هرچی بیشتر بازی کنی رتبه ی بهتری کسب میکنی!!حتی اگه ببازی.فقط بازی کن.که منم خیلی وقت نمیکنم از صبح تا شب بازی کنم!!
تیمی که تو فیفا بازی میکنم فقط فقط AC MILAN >:d< هست و بس.غیر از میلان با هیچ تیم دیگه ای نمیتونم خوب بازی کنم.حالا اینو نقطه ضعف میذارین یا نقطه ی قوت دیگه همینم دیگه:dنه که نتونم با تیم دیگه بازی کنم.بازیم افت میکنه.بعد میلان یه خورده برزیل خوبه.مثلا اگه میلان ۱۰۰٪ تواناییم باشه برزیل میشه ۶۰٪ تواناییم.
سیستم بازیم هم ۴-۳-۳ هست.(البته بدون دستکاری کردن.تو این زمونه همه سیستم رو دستکاری میکنند.ولی من بشخصه اصلا دوست ندارم)
بهترین بردم ۱۴-۱ بوده در h2h در دیویژن ۱ هم بوده.اقای rango هم بهم گفتن چه خبره ۱۴ تا!!!بدترینشم فک کنم ۴-۰ بوده.فک کنمl-)
الان خیلی وقته دوستانه بازی نمیکنم ولی جلوی اکثر دوستام مشکل ندارم و واقعیت رو بگم شاید ۲-۳ نفر در امتیاز season ازم جلو هستن.اما حریفی که واقعا منو به چالش بکشه یکی دو نفر بیشتر نیستن اونم بازیه نزدیکی داریم نه یکطرفه
ضعیفترین حریفمم هم در دوستام : hamideldorado------:))hardbarca1994=))

---------- نوشته در 04:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این سینا رو من ساعت دو شب بود گفت بیا بازی کنیم , من ایتالیا رو ورداشتم اون اروگویه , یعنی همچین این پرسینگ میکرد با سیستمش , خواب از کله م پرید . 2 - 1 باختم . یه ثانیه تو بازیش مکث و سکون نبود . الان یکی دو هفته ست نیستش میگفت خرابه نتش .

Sent from my MB525 using Tapatalk

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
ببخشید جا نشد تو پست قبلی بقیش رو اینجا میگم:
بازیکن کلیدی تیمم ایبرا گلهبعد اون تیاگو سیلوا و بعدش اباته ی عزیزمه.(از الان به فکر فیفا ۱۳ ام که چه خاکی سرم بریزم با نبود تیاگو و ایبرا)
پاشنه ی اشیل تیمم هم کل تیممه بجز اون ۳ تا بالایی.کلا بازیکن ندارم که.بعضی از دوستامو میبرم بهم میگن میلان خیلی قویه و... باو من هافبکم مونتاری overal 77 هستش.تعویضیم بهترینش ۸۰ اکوییلانیه.انتونینی دفاعمه ۷۷.الشاراوی میارم نیمه دوم زمین ۷۶!!!امانوولسون ۷۷.خدایی با این تیمم اینجوری نتیجه میگیرم.از همه عالی ترشون ابیاتی که یه تنه منو سرویس کرده.همیشه همیشه من ۸-۹ تا میزنم شاید ۲-۳ تا گل.حریف بازی هم نداشته باشه ۳ تا بزنه ۱ گل رو شاخشه.راحت میخوره
بهترین بازیکن فیفا هم به نظر من بدون هیچ شکی بنزما هست.هر کی هم خواست سر این موضوع باهاش میتونم بحث کنم.بهترین دروازه بان به ترتیب کاسیاس-هارت-نویر-بوففون.دروازه بان یه تنهایی ۴۰٪ تیم هست.خیلی خیلی شده بازیه حریفم هیچی نداشته ۵-۶ تا توپی که باید راحت گل میشه این دروازه بانای بالا مثل دوغ گرفتتش.اون وقت واسمه من بیچاره ابیاتی شاید منت بذاره سرمون ۲ تا بگیره بخدا شرمندش میشم!!
بهترین هافبک رو خیلی دقیق نشدم روش ببینم کیه.بهترین دفاع هم با بدون هیچ شکی راموسه.اینم حاضرم با هر کی مخالفه بحث کنم.
از ریال هم متنفر متنفرم.مخصوصا الان که اکثرا چه تو h2h و چه دوستانه خیلی زیاد برمیدارن.برید امار هوادارای تیما رو ببینید:منچستر حدود ۷۸۰ هزار فک کنم.بارسا ۶۹۸ هزار.ارسنال ۶۹۲ هزار.اون وقت میری h2h بزنی از ۱۰ تا ۷ تاش ریاله.مسخره شده.نمونشم همین حمیده خودمونه که منچستریه میره ریال برمیداره.واقعا که!!!

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

سخت ترین حریف=hardbarca
باو اینو شاخ نکنین ترو خدا:-&کافیه ۲ گل ازش بیفتی جلو
الان فکر کردم میبینم ۱ گلم کافیه ازش جلو باشی:d
psn:alexacm1990

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اووو .. تیمتو باید عوض کنی پس تو فیفا 13 !
راموس دفاع خیلی خوبیه اما جلوی مهاجم های سرعتی یه ذره کم میاره، من که رئالو بر نمیدارم اما تو تیم ملی اسپانیا که دفاع راسته میارمش میزارمش دفاع وسط
حتی بارسلون رو هم که برمیدارم پویولو میکشم بیرون آلوز رو از دفاع راست میارم وسط راست و دفاع راست رو ماسچرانو میزارم .. پویولو سرعتشو 56 گذاشتن ! بی انصافیه ! .. 70 خوب بود .
h2h رو منم بیشتر به خاطر همین رئاله که تیم 4/5 ستاره برمیدارم .. پنج ستاره برداری حریفت به احتمال 90 درصد رئاله :|

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
من تا سه ماه پیش کپی بازی می کردم و آنلاین نمیزدم!!! الان لول 21 هستم!!! تو هد تو هد تقریباً 70 تا برد دارم!!! سی چهل تا مساوی سی چهل تا هم باخت که یک مقدرایش رو هم از ea پرت شدم بیرون!!! همیشه با برزیل بازی می کنم!!! ترکیب 3-3-4 بهترین بازیکن منم تیاگو سیلوا با نیماره!!! پاشنه اشیل تیمم هم رامیرزه تو پست هافبک دفاعیه!!! با بچه های ایرانی حدوداً 20 تا فرند دارم!!! به جز sinamac، rango, alexacm1990 تقریبا با بیقه دوستان مشکلی برای برد ندارم!!! البته هنوز با خیلی ها بازی نکردم، مثل mhfifa که فکر می کنم بازیش خوب باشه!!!یا مثلاً با hardbarca یکبار بازی کردم که فکر می کنم اون منو 2-1 یا 2-0 برد!!! خیلی هم دلم می خواد با fifarsi بازی کنم که تازه یکی دو روزه فرند شدیم!!!! تو رنکینگ جهانی هم نگاه نکردم!!!
بهترین بازیکن فیفا هم فکر می کنم مسی باشه!!! بهترین بردم 7-0 تو هد تو هد بود!!! یک باخت 6-2 هم داشتم که بدجوری حال گیری شد!!!
psn id: hesamtotti10

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
مایکون مگه مرده ؟ وقتی برزیل رو میگیرم مایکون رو میزارم هافبک دفاعی، رامیرز رو هم به عنوان یه بال کناری سرعتی بعضی وقتا میارم تو زمین اونم تو نیمه دوم .. شاید .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
اووو .. تیمتو باید عوض کنی پس تو فیفا 13 !
راموس دفاع خیلی خوبیه اما جلوی مهاجم های سرعتی یه ذره کم میاره
نظرت محترمه اما من تحت هیچ شرایطی اینو قبول ندارم!!!
اصلا معلوم نیست فیفا این overall ها و قدرتی که به بازیکن میده بر چه اساسیه.منی که میلانی ام محال پاتو با اون سرعتش از وسط زمین تک به تک بشه و یک قدم راموس عقب تر باشه و پاتو بتونه بشوته یا کلا تک به تک به دروازه برسه!!!حتی بازیکن های تعویضیه منم میگیره.الشاراوی و امانوءلسون هر دو فقط سرعت دارن اونا رو هم نیمه ی دوم دقیقه 70 میارم گاها"(80%)راحت میگیرتشون!!

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
توی کورس ها بیشتر منظورمه .. مثلا طرف تاتنهام هاتسپر رو میگیره آرون لنون یا گرت بیل از سمت راست که سرعتشون بالای 90 ئه میتونن از راموس و امثالهم عبور کنن، دیدم که میگم ! :D
واسه همین من دفاع های کناریمو سعی میکنم سرعتی بزارم مثلن تو بارسلون پدرو رو میزارم دفاع راست و دنی آلوز رو میزارم وسط که خیلی وقتا شده طرف میخواد تک به تک بشه با سرعت بالای آلوز رسیدم به مهاجم حریف
سرعت راموس رو دیده باشی 70 و خرده ایه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر